Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

overlord25

Szukam biznes na lata bez ryzyka.

Recommended Posts

Biznes bez ryzyka nie istnieje. Wsadź kasę na lokatę do banku, to zminimalizujesz ryzyko 

Szukanie biznesu bez ryzyka na hyipforum  :blush:

Ależ są i to pełno, 'mlm' - jedyny mankament że wymagają sporo pracy.  :)

Myślę, że to nie do końca tak, że biznes bez ryzyka nie istnieje. Raczej po prostu ryzyko i potencjalne zyski są ze sobą powiązane.

Możesz na przykład zrobić sam stronkę na darmowym hostingu i napisać na niej, że jak ktoś ci wyśle jakąś drobną kaskę to zdradzisz mu tajemnicę o biznesie bez ryzyka na lata. Potem możesz po forach i social media promować swoją stronkę. Jak ktoś ci wpłaci kaskę, to mu napiszesz to, co ja tobie teraz (u mnie masz promo za free) :)

Masz biznes na lata, bez ryzyka :)

• Like 3

Moim skromnym zdaniem zainwestuj w nieruchomości :) lub jak ktoś napisał wcześniej, wpłać oszczędności na lokatę w banku i/lub w obligacje państwowe. Pewny zysk na poziomie około 2% rocznie.  W sieci raczej nie znajdziesz nic co jest w 100% pewne, że przez lata będzie wypłacalne.  

Ale chcesz wsadzić kasę ? Bo mam jeden temat, bez inwestycji, ale trzeba działać. Chyba, że interesuje Cię 1000-2000zł to nie trzeba.

• Like 1

kanibal, a jakieś szczegóły? :)

@ overlord25. Moj kolega  prowadzi taki biznes. Dzialamy juz okolo poltora roku. W przyszlym tygodniu bede prowadzil pierwszy webinar po angielsku na temat tego biznesu wiec w razie zainteresowania daj mi znac, podesle Ci link do webinara, lub odpowiem na wszystkie pytania. Pozdro.

Nie istnieje

Lokata w banku?

2-3% gdzie co roku drożeje wszystko ok 5% to gdzie faktyczny zarobek?

Ryzyko także jest, bank może upaść

Biznes dziś możesz zarabiać kokosy za 2 lata zamknąć bo nie będziesz miała nawet na ZUS

Wszystko jest ryzykiem kwestia o jaki % chodzi

Bank jest mimo wszystko niewielkim ryzykiem, jesli jakis bank upada to juz jest to sensacja na duza skale, poza tym czesc krajow oferuje gwarancje rzadowe co do oszczednosci trzymanych w bankach.  Ale fakt, zarobek tam zadny, a wrecz strata jesli inflacja przewyzsza stope oprocentowania...

Nie interesują mnie ochłapy bankowe. Interesują mnie tylko takie strony, w którym wpłacam kasę i nic praktyczne nie muszę robić. Najlepiej żeby zysk bez ryzyka wynosił 5% miesięcznie :)

Masz biznes na lata, bez ryzyka :)

Bardzo dziękuję :)

Ale chcesz wsadzić kasę ?

Tak tylko zainwestować. Jeśli znasz takie strony to zapodaj  :) 

@ overlord25. Moj kolega prowadzi taki biznes. Dzialamy juz okolo poltora roku.

To podaj więcej informacji :)

Edited by overlord25

Jedynie proponuję lokatę w banku, sprawdź jaki bank daje najlepsze oprocentowanie, tak jak piszą że ryzyko jest zawsze ale najmniejsze to lokata. Ja sam mam lokaty w dwóch bankach i szukam innej alternatywy typu programy Hyip. 

Zapodaj Kanibal jakieś info, jestem zainteresowany. Z inwestycją czy też bez. Rozważę to

@kanibal zapodaj temat na pw:)

Ależ są i to pełno, 'mlm' - jedyny mankament że wymagają sporo pracy.  :)

MLM to nie biznes tylko program partnerski.

Moim skromnym zdaniem zainwestuj w nieruchomości :)

Tutaj też trzeba mieć wiedzę, bo można zamrozić kasę bez zysku na długie lata. Znam miejsca gdzie ludzie wynajmują mieszkania po kosztach, czyli za to, że ktoś płaci za nich czynsz. Jeżeli kierunek nieruchomości to raczej z gwarancją np.: to http://www.wolainvest.pl

Nie interesują mnie ochłapy bankowe. Interesują mnie tylko takie strony, w którym wpłacam kasę i nic praktyczne nie muszę robić. Najlepiej żeby zysk bez ryzyka wynosił 5% miesięcznie :)

Przy Twoim stażu na forum to chyba ktoś Ci konto zhakował, że takie rzeczy wypisujesz ;)

Jeżeli masz dużo kasy i chcesz pewny zysk na poziomie 5% miesięcznie bez ryzyka to może być to co podałem.

Przy drobnych kwotach możesz skorzystać z funduszy o ile to ma być długoterminowa inwestycja, bo w dłuższej perspektywie wyjdziesz na swoje chociaż zysk raczej będzie mniejszy, ale zdecydowanie wyższy niż w banku.

Biznes to nie strony. Nie ma takich tematów, a biznes = ryzyko, więc z założenia temat do kosza ;)

Etat jest nawet nie = brak ryzyka, więc się zastanów.

@DanielKepa znam takich co żyją tylko z Internetu i programów typu Hyip, a radzą sobie bardzo dobrze, abym nie powiedział że wręcz wyśmienicie :) 

Etat jest ok, ale też wiążę się z ryzykiem, może nie każdy i posiada inne ryzyko jak każdy inny rodzaj biznesu więc temat bez sensu nie ma czegoś bez ryzyka to tylko kwestia jakie to ryzyko

nie ma takiego czegos jak biznes bez ryzyka. Jest tak duzo zmiennych oraz okolicznosci, ze nie sposob przewidziec dynamiki danego biznesu na tyle aby go calkowicie kontrolowac. Ale mozna to robic na tyle dobrze aby z tego tytulu porzadnie zarabiac. 

@ hackmaniak - MLM to nie biznes? Jest produkt/usluga? Jest. Jest sprzedaz tegoz produktu/uslugi? Jest. Zatem jest to biznes.

@ overlord25 - w naszej firmie mozesz liczyc na nastepujacy zarobek:

portal ogloszeniowo-reklamowy: 22 zl miesiecznie tantiem naliczanych za kazde miejsce reklamowe wykupione na rok za 120 zl, minus wydatek w wysokosci 25 zl na reklame wyrozniona w ramce na kazde 10 miejsc reklamowych za 120 zl. Przyklad: wykupiles 100 miejsc reklamowych po 120 zl na rok, czyli wylozyles 12,000 zl. Co miesiac takze musisz wykupic 10 reklam wyroznionych w ramce (1 na kazde 10 miejsc reklamowych za 120zl) i jest to koszt 10 x 25 zl = 250 zl. Twoje naliczenia to 100 x 22zl = 2200 zl - 250 zl = 1950 zl miesiecznie naliczen przez rok. 12 x 1950 zl = 23,400 zl - inwestycja 12,000 zl = 11,400 zl zysku netto zakladajac ze tylko wplaciles i rok nic nie ruszasz, reinwestujesz itp.

cykler liniowy: z kazdej pozycji w cyklerze za 10 zl ktora sie zamknie mozesz miec:

bez poleconych 1 pozycja za 10 zl wyplaca sie na 18 zl (8 zl mozna wyplacic a za 10 zl dostajemy nastepna 1 pozycje do cyklera)

z 2 poleconymi dostajemy 36 zl (16 zl mozna wyplacic a za 20 zl dostajemy nastepne 2 pozycje do cyklera)
z 4 poleconymi dostajemy 54 zl (24 zl mozna wyplacic a za 30 zl dostajemy nastepne 3 pozycje do cyklera)

Cykler natomiast jest to twor na tyle dynamiczny, ze nie przewidzisz kiedy Twoja pozycja sie wyplaci. Kazda pozycja jest wypychana do przodu przez pozycje innych uzytkownikow, pozycje bonusowe z juz wyplaconych, oraz pozycji bonusowych ktore beda naliczane za zakupy produktow w naszym sklepie online.

Biznesu bez ryzyka nie ma. A w każdym razie nic mi o takim nie wiadomo.

Jeśli natomiast ktoś szuka strony gdzie można zainwestować, a gdzie ryzyko jest mniejsze niż w revshare i hyipach to znam dobrego buxa w którego można zainwestować. Działa już 7 lat, więc raczej mało prawdopodobne aby miał się nagle zescamić w najbliższym czasie.

Jak coś to więcej info na pw.

@ hackmaniak - MLM to nie biznes? Jest produkt/usluga? Jest. Jest sprzedaz tegoz produktu/uslugi? Jest. Zatem jest to biznes.

Doradca klienta w banku też ma produkt/usługę i sprzedaż tegoż produktu/usługi. Idąc tym tokiem rozumowania to też biznes, a przecież tak nie jest. MLM to tylko jedna ze strategii sprzedaży, ale trudno to nazwać biznesem.

@DanielKepa znam takich co żyją tylko z Internetu i programów typu Hyip, a radzą sobie bardzo dobrze, abym nie powiedział że wręcz wyśmienicie :)

Nie rób z siebie szewca, który bez butów chodzi. Jak sam tak będziesz żył to pokaż rezultaty, a później...

Ja znam ludzi, którzy mają helikopter, uwierzysz?

Nie mniej jednak, żeby post był merytoryczny podtrzymuję, że biznes na lata w Internecie to niemalże jak abstrakcja.

Co powiecie o tym, są eventy można powiedzieć, że niemal dwa razy w tygodniu. Naliczenia może nieduże, bo 1.5% dziennie, ale za to na całe życie. Firma działa już bodajże 7 lat i się chyba rozwija. Zamieszczam tutaj również zdjęcie do rankingu alexa.c66c1c3600563e55.jpg

Edited by limp20