Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

overlord25

Szukam biznes na lata bez ryzyka.

Recommended Posts

W dniu 5.03.2018 o 21:31, Iwan88 napisał:

Nie ma niestety nic pewnego w co mozna inwestowac, bo trendy/moda zmienia sie z roku na rok. Pewne jest to ze ludzie zawsze będą chcieli jesc, pic i spac. Wiec gastronomia/hotelarstwo :)

No dokładnie ale to już jest kwestia pomysłu odnośnie założenia własnego biznesu.

Co do tematu - zawsze jest ryzyko i nie ma nic takiego co by się w 100% sprawdziło jeśli chodzi o zyski. Możesz obstawić przykladowo w ruletce - masz 50% szans na kolor, ze wygrasz ale tak samo masz 50% szans, że przegrasz swój kapitał. Wszystko zależy od szczęścia/systemu/rozumu.

W dniu 4.03.2018 o 21:17, Zgorzaly napisał:

Zainwestuj w alkohol. Czasami się zwróci.

Z pewnością.. Czasami "strawisz", czasami się "zwróci" :D

Edited by herper90

Biznes bez ryzyka nie istnieje :) W każdym biznesie jest ryzyko :) Jedyna stała to zmienna w każdym biznesie :P 

Nie ma biznesu bez ryzyka, a szukanie w ogóle takiego na tym forum (czyli w zamyśle referencyjnego, MLM lub partnerskiego czy inwestycyjnego, hyip, revshare i inne cuda) może nie być dobrym pomysłem z wielu względów. Są natomiast biznesy, w których ryzyko jest małe albo takie gdzie ryzykujemy nasz czas, a nie środki finansowe - własny wkład. Przykładem może być dobry MLM produktowy z długą tradycją (sam uważam, że w takim uczestniczę) albo program partnerski typu M2M czy Comperia (podany jako przykład bez wkładu) czy inne, gdzie inwestujemy swój czas, możemy budować i nie jest od nas wymagana żadna inwestycja lub comiesięczna aktywność, abyśmy mogli zacząć "działać". Jeśli chodzi o biznesy i programy inwestycyjne, to nie ma czegoś takiego i nie będzie nigdy. Fajnie się zarabia nic nie robiąc i jeszcze najlepiej by było dużo i szybko, ale to są takie utopijne marzenia hyipoholików i nie raz się uda może tym co wiedzą czym to się je, ale to kwestia doświadczenia, wiedzy i szczęścia. Generalnie osoby, które zarabiają w jakichkolwiek tego typu biznesach i tracą mniej niż zarabiają, to najczęściej osoby albo polecające (i tu mamy naganiaczy, którzy "gwarantują" nam np. okres działania oraz tych szczerych, którzy nic nie gwarantują) oraz osoby, które po prostu ciężko pracują i budują relacje (tu mówię głównie o dobrych firmach MLM, gdzie jest to niezbędny element budowania struktury - poświęcić każdemu czas i go poznać, nawiązywać relacje i uczyć duplikacji). Tyle ode mnie, w zasadzie nic nowego pewnie, ale może komuś coś to wyjaśni lub pomoże (w szczególności tym początkującym).

Korzystam z takiego biznesu . Zero ryzyka , od dziesięciu lat wypłaty w każdy czwartek .Od 3 lat zrezygnowałem z etatu .

Nie zgadzam się , że nie ma biznesu bez ryzyka . Jeżeli znajdziesz biznes , którego podstawą są codzienne czynności każdego człowieka to ten biznes ma tylko jedną drogę - drogę wzrostu . Ja jestem w takim biznesie od 10 lat 

Kolega z tym marketingowym tekstem żartuje czy tak na powaznie?