Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Moksiu

Zwrot śmieci

Recommended Posts

Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.

Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017

395 z 1679 kg

Edited by Moksiu
  • Like 1

Mnie nic nie dodali. Mam aktywne 50 proc całości cały czas.

U mnie z zabranych 357 pojawiło się 8-mego 64 a 9-tego 95, czyli oddali 159kg - są na początku cyklu.

• Like 1

a u mnie niech adres potwierdza i odblokują wypłaty mam gdzieś zwroty śmieci jak wypłacać nie chcą. 20 dni czekam na weryfikacje już na maile nie odpisują i przez tel ciągle słyszę że sprawa trafiła do działu technicznego... A zwrotu nie dostałem śmieci nic nadal 5000kg zabranych i nic nie wróciło. 

U mnie z zabranych 354 oddali 95 kg które znajdują sie w obróbce wstępnej z data początkowa 23.02.

Z zabranych 2630kg oddali 85kg. Partnerce z 440kg oddali 90kg.

Nie oddali nic + wypłata na BTC wisi od wczoraj

recyclix pomału się konczy..

U mnie nic nie oddali.

Mnie nic nie oddali, do tego wypłata wisi już chyba drugi tydzień.

Podejrzewam że zwracają tylko śmieci zakupione bądź reinwestowane po 14 lutym. Tak czy siak zaczyna robić się coraz mniej przyjemnie, albo wszytko lada chwila padnie albo jakoś się wykaraskają w co niestety już powątpiewam..

Nie tylko. Ja wszedłem w styczniu i od tego czasu nic nie kupowałem ani nie sprzedawałem a coś tam mi oddali.

Jednym wisi, innym niby wypłaca. Jednym oddali, innym nie... pewno nic dobrego z tego nie będzie...

czytając fora, to program wypłaca - problemem jest czas tych przelewów.

Edited by cichyAK

Ktoś wie,czy weryfikacja obejmuje też wypłaty na portfel BTC ?

chyba  wypłata z programu  na każdy procesor podlega weryfikacji,

tylko wpłaty nie podlegały :lol:

to co zabierali to tylko to co zakupiliśmy do pożaru i z tej zabranej częśći nam zwracają.

sorki pomyliłem wątki

Edited by pablobxl

mam zwrot 100kg z 900 zabranych i wypłata 20euro w BTC przyszła po 2 dniach - jak dla mnie o.k.

Edited by gabarytm

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.
    • By Plemnik
      Wątek stworzony na potrzeby informacji odnośnie płatności od Recyclix. Wszelkie info odnośnie nieotrzymanych wypłat, otrzymanych, czasie wypłaty, metody, problemów z wypłatami, cofnięć itp. Wszelkie tego typu info wrzucajcie tu.

Z tego co poczytałem to niektórzy mieli problem z wypłatami.

Ja zlecam wypłatę zawsze na konto bankowe. Ostatnie zlecenie wypłaty zostało zrealizowane u mnie w ciągu 7 dni. Dowód w odpowiednim dziale.