Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

15 luty 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam wszystkich inwestorów!

Tak jak obiecywałem, rozpocząłem publikację serii artykułów, które mają przybliżyć naszym czytelnikom prawdę o działalności programów typu hyip.

Jest to bardzo istotne, aby zrozumieć zasadę działania tych programów, gdyż dzięki temu dużo łatwiej będzie nam stworzyć skuteczną strategię inwestycyjną. Prostsza dla nas będzie również analiza sygnałów, które często decydują o szybkim upadku programu.

Pierwszy z serii artykułów jest dostępny pod linkiem:

http://www.money-monitor.com/article/view/slug/the-truth-about-hyips---part-1---hyip-definition--is-it-worth-investing

Teraz chciałbym przedstawić dwa nowe programy w money-monitorze.

Pierwszy z nich to BensonUnion. Muszę przyznać, że ten program mi zaimponował. Widać, iż właściciele programu włożyli spory trud w budowę i integrację. Program posiada profesjonalną grafikę wzbogaconą dodatkowo o prezentacje video. Na uwagę zasługują również autorskie rozwiązania skryptowe oraz duża dbałość o szczegóły.

Długo zastanawiałem się nad dołączeniem tego programu do monitora, głównie ze względu na prawie nie działający support tego programu. Czat online jest prawie zawsze offline a moje tickety pozostają bez odpowiedzi. Dodatkowo, na forum TG administratorzy odcięli się od związku programu z korzeniami rosyjskimi co stoi w sprzeczności z informacjami, które udało mi się uzyskać. Oto screen pokazujący opis programu na kanale youtube założonym przez właścicieli programu:

4f3b76bd97280.gif

Ten tytuł szybko został zmieniony, ale fakt jest taki, że ktoś nie mówi do końca prawdy.

Mimo tych wątpliwości trudno obok tego programu przejść obojętnie i warto się zastanowić nad wzbogaceniem swojego portfolio inwestycyjnego o ten program.

Plany inwestycyjne są tutaj dzienne a wybór jest spory wg zasady: dla każdego coś dobrego. Najmniej dochodowym planem jest Ontario fund ale za to min. Depozytu to tylko $10. Plan Erie fund to już 1.4% dziennie a min. depozytu to $500. Huron fund oferuje 1.7% zysk ale wpłacić już trzeba min. $5000. Kolejny plan to Michigan fund w którym zarabiamy już całkiem sporo bo 2.1% dziennie co jednak przy min. inwestycyjnym $25,000 jest dosyć drogą opcją. Ostatni plan to Superior fund, zysk dzienny to aż 2.45%  a minimum to $50,000.

Wszystkie plany trwają 170 dni, zyski są wypłacane w dni robocze. Dostępny jest również compounding a wkład można wycofać w każdym czasie jednakże z opłatą 25%.

4f3b77af0a1e1.gif

Wypłaty są tutaj realizowane automatycznie. Program akceptuje LR, PM i wire.

Druga dzisiejsza propozycja to program typu autosurf - 35three. Autosurfy to programy bardzo podobne do hyipow, swego czasu ten rodzaj programu był bardzo popularny.  Mamy 2 rodzaje konta, upgrade i free. Konto free czyli darmowe jest aktywne zaraz po zarejestrowaniu się i dzięki wyświetlaniu reklam zarabiamy kredyty, które można potem wykorzystać na reklamę własnych serwisów.

Można również wykupić upgrade, dzięki czemu obok kredytów będziemy również zarabiali pieniądze za oglądanie reklam. W tym programie możemy zarabiać albo 2% dziennie albo 35% dziennie przez 3 dni. Należy tutaj pamiętać o codziennym surfowaniu określonej ilości stron.

Akceptowane systemy to LR i PM.

FXPULSEPRO NOWY KALKULATOR I VIDEO TUTORIALE

FxPulse dodał na swojej stronie specjalny kalkulator dzięki któremu możemy wyliczyć nasze zyski z depozytu. Link do kalkulatora znajduje się pod planami inwestycyjnymi.

W sekcji ‘video tutorials’ dostępne sa również nowe filmy pokazujące jak otworzyć konto, zarządzać nim czy jak inwestować.

ENZEX FINANCE NOWY WYGLĄD

Wygląd strony Enzex Finance został przebudowany. Ma ona być teraz czytelniejsza i łatwiejsza w nawigacji. Zmiany są głównie kosmetyczne i nie mają wpływu na funkcjonalność programu.

AKTUALIZACJA ROYALTY7 WZGLĘDEM PRZELEWÓW BANKOWYCH

Royalty7 informuje, iż depozyty składane bezpośrednio przez przelew bankowy są pozbawione dodatkowych opłat. Istnieję również możliwość zakupu bezpośredniego e-pieniędzy od programu.

NOWE FORUM INCOMEINT

IncomeInt założył wlasne forum dyskusyjne. Dostępne jest ono pod adresem: www.incomeint.com/board

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

HYIP Innovation obiecał, iż w 2 tygodnie rozwiąze swoje problemy z wypłatami. Miały być nowe plany inwestycyjne, były prośby o brak zmiany statusu programu ale po 2 tyg. nic się nie zmieniło, dlatego program otrzymal NOT PAYING status.

Worldwide Capital przestał płacić. Nie pozostało mi więc nic innego jak zmienić programowi status na NOT PAYING.

Czy w zwiazku ze zmianami w stronie enzex sa jakies opoznienia w wyplatach, czy tylko ja czekam juz ponad 2 dni na 10 dolcow?

Poprawione :)

Kris, ja rowniez mam pending od wczoraj, jak w ciagu 1-2 godzin nie zrealizuja to dam PROBLEM.

Mam pytanie dotyczący surfa 35three.

Czy wykupując upgrade 35% dziennie przez 3 dni - znaczy to ze wykupuje upgrade na 3 dni i po tych 3dniach mogę ponownie wykupic upgrade na kolejne trzy dni? A w ciągu tych trzech dni surf nalicza mi 35% mojej inwesycji?

Wczoraj sie zarejestrowałam ale do końca nie jestem pewna czy dobrze myślę.

Tak, po tych 3 dniach upgrade wygasnie i trzeba zrobic nowy jezeli chce sie tutaj dalej inwestowac.

Dostalem dzis takiego maila od enzexu, ktory notabene juz od kilku dni nie placi:

Dear XXX

In repsect of yourself and any other signatory to an Account, we will need

to see documentation demonstrating that you are the appropriate authorised

person(s) - this includes the need to know your full name, date of birth

and residential address.

- A current passport

- driver's licence or permit

- An identification card issued under government authority

- utility (gas, water, electricity,telephone) statement/bill

Please forward documents as you can. As you send documents we will

co-ordinate any additional requirements to make it easy for you.

If you have questions or need any additional assistance, please

feel free to contact us.We will be happy to help you.

Sincerely,

Enzex Finance Accounts Department

Mailing Address: 415 Madison Avenue Floor 16,New York,

NY 10017,United States.

Phone:+1(646) 308-1583

Email:support@enzexfinance.com

Co o tym myslicie? Graja na zwloke, chca wyludzic dane, czy moze co innego?

Program juz sie mocno chyli ku koncowi, odpusc sobie.

Mam pytanie.

Czy w surfie 35Three można reinwestować? Skończył mi się dziś Upgrade 3-dniowy, chciałam reiwestować ale się nie da, lub nie wiem jak to zrobić.

Czy mam najpierw wypłacić? i ponownie wpłacić na Upgrade.

Proszę o pomoc

Sprobuj kliknac na upgrade i wybrac platnosc z dostepnych srodkow.

No to mozliwe, ze musisz najpierw wyplacic.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.