Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Razii

Ocena wizualna i merytoryczna

Recommended Posts

Witam, z racji tego, że niedawno postawiłem stronę i szykuję się do otwarcia własnej działalności, chciałbym prosić o konstruktywną krytykę.
Wiem, że nie jest to mega profesjonalna strona ale jest ;) zastanawiam się co by można było jeszcze poprawić lub dodać by poprawić konwersję.
Strona: Graf Garden
Dzięki za opinię.

Edited by Razii

Niestety wygląda bardzo baladziutko, na stronę firmową nie polecałbym używać takiej, bardziej zniechęci do współpracy z firmą.
Polecam zapoznać się z płatnymi themami na WP 50-70$

Na wersji mobilnej również to dobrze nie wygląda. Logo się zjeżdża z opisem witryny i nagłówkiem. Ogólnie skórka jak z wczesnych lat '00.

Wreszcie się ktoś odezwał, super. Czekałem na jakąś opinię. Tak wiem nie jest to strona najwyższych lotów ale zrobiona samemu ;). Kapitał ogranicza i brak odpowiednich umiejętności webmastera. Poszukam ciekawszych szablonów i popracuję nad responswynością strony, dzięki

Hyipowiec, nieee tylko nie Joomle! ten projekt jest już upadły, ciężko samemu coś rozwinąć, masa pluginów źle napisana, modyfikacja bardzo ciężka.
Jedynie WP, obecnie już ponad 80% stron w necie jest na wp przez jego lekkość, rozdzielenie themów, pluginów i strony od siebie. Bardzo fajnie się pozycjonuje, każdą zmianę na www informuje rpc pingów przez co robociki wbijają.
O zaletach wp nad joomlą mógłbym pisać i pisać. 10 lat temu też używałem joomli :D

Szablonów teraz jest od pęczek do wp. Dużo jest jakby to powiedzieć płatnych ale za darmo w internetach, takiego też można użyć, oczywiście nie zalecam tego - nie tylko ze względów moralnych, a braku aktualizacji.

Nom strona obecnie stoi na gotowym CMSe i template WP po niewielkich przeróbkach. Po głębszym zastanowieniu, jak kolega wyżej pisał, strona wygląda jak by miała 10 dobrych latek. Przeglądałem płatne templetki i są dużo lepsze i funkcjonalniejsze. Jak hyip wypłaci to będzie lepsza stronka. Dzięki za dyskusję koledzy.

• Like 1

Płatnych 'za darmo' odradzam zdecydowanie. W 99% maja zaimplementowane trojany, backdoory. Któregoś dnia może się okazać, że Twój hosting rozsyła bez Twojej wiedzy spam i mogą Ci to zablokować. Zdecydowanie polecam wydać te $50 dolarów i spać spokojnie. W dodatku masz jeszcze support na parę miesięcy po zakupie gdybyś miał problem z ustawieniami wg potrzeb.