Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Harley75

BTC LANDING - 0.5% na godzine - btclanding.com

Recommended Posts

Nazwa programu:

BTC LANDING

Plany inwestycyjne:

tylko jeden plan inwestycyjny 0.5 %  na godzine przez 240 godzin

jak latwo policzyc w ciagu tych 10 dni daje nam to ROI 120%

Minimum inwestycyjne:

0.03 BTC

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin

Wypłaty (manualne/aut.): instant

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Program dziala od 8 dni, na ta chwile 1378 inwestorow.

Mozna go znalezc na 17 monitorach.

Program ma dedykowany hosting, licencjonowany skrypt i unikalny design.

Link do programu: 

https://www.btclanding.com/?ref=Harley75

Moj depozyt

post-16140-0-97474700-1489754878_thumb.png

Edited by Harley75

weszłem z refa a rozumiem że odsetki można wypłacać 

Tak. Naliczenia z pierwszych godzin i z refow w 5 min w portfelu.

u mnie też wypłaty instant

Naliczenia na czas, wyplaty instant.

Po 6 dniach liczba uzytkownikow wzrosla o 210. Program rozwija sie powoli ale placi na czas  :) .

kolejna wypłata instant

ktoś potwierdzi działanie programu teraz?

Wszystkie monitor pokazuja ze placi, na forach rowniez potwierdzaja, ze placi

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• U mnie od 2h pending. Dam znać jak dostanę wypłatę 
    • Hm... Myślę, że w Polsce dość powszechne jest ta teza. Ja pamiętam kawał sprzed 20 lat. Co prawda dotyczący Niemiec ale pasujący jak ulał do twj tezy... Niemiccy policjaci zatrzymuja na niemieckiej drodze kierowcę na niemieckich numerach rejestracyjnych. Proszą go o dokumenty. Spoglądają w dokumenty i jeden mówi do drugiego: "Patrz Ahmed... Jakie dziwne nazwisko. Müller." I co by sprawa była jasna to ów kawał nie był jakąś złośliwością wobec Niemców czy też Arabów tylko efekt obserwacji tego co się u nasszego zachodniego sąsiada dzieje. I jestem przekonany, że w tej obserwacji nie było krzty przesady. Od tego czasu ekspansja arabska - przynajmniej w Niemczech, czy we Francji - tylko przybrała na sile. Nie zastanawiałem się czy Korwin ma rację twierdząc, że Arabowie (nie dżihadyści a Arabowie!) mają wyższą cywilizację i dlatego nas skolonizują. Niemniej jeśli dostrzegamy, że Arabowie rzeczywiście zaczynają nas kolonizować to dość uprawnionym jest postawinie tezy, że ich cywilizacja jest wyższa od naszej. Tu nie działa prawwo Kopernika, że gorszy wypiwera lepszy. Wręcz przeciwnie dość powszechnie przyjmuje się, że to lepsza cywilizacja wypiera gorszą... Bardziej prymitywna... Ot, np. w Europie cywilizacja rzymska wyparła etruską. Chrześcijańska - rzymską i inne cywilizacje pogańskie. Może teraz kolej na zastąpienie - i to na własne życzenie - chreścijańskiej cywilizacji cywilizacją arabską... Może... Nie tyle podzielam pogląd Korwina w tym zakresie co uważam, że jego teza stanowi ciekawy przyczynek do dyskusji. Byle nie na zasadzie wciskania Korwinowi dziecka w brzuch i twierdzenie, że chciałby on okupacji arabskiej i arabskiej cywilizacji... Bo akurat niczego takiego nie rzekł...
    • Zgadza się natomiast też nie wyglada na to żeby się rozwijali. A indeks HL mocno ucierpiał 
    •   Wydaje mi się, że jakby mieli się zwinąć to byś środków nie dostał :/ jednak strona nie działa. Ma ktoś ich telegram i wiec co się tam dzieje? Edit: Strona już działa.   
    • Jeden monitor zgłosił wczoraj problem A dziś zaktualizował na niewyplacalny i 3 blogi czekają na wypłatę. Dlatego wczoraj uwolniłem środki i dziś rano dotarło na portfel. Moja przygoda zakończona z tym projektem na + 50% ROI