Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Fundusz bezpieczeństwa NordeBank [ROZLICZONY]

Rekomendowane odpowiedzi

FUNDUSZ BEZPIECZEŃSTWA NordeBank

Fundusz bezpieczeństwa powstał na podobnych zasadach co Fundusz Sportarb i ma na celu minimalizację ryzyka inwestycyjnego inwestorów objętych funduszem. Jego funkcjonowanie jest niezależne od administracji programu NordeBank, co gwarantuje jego niezależność i realność oraz egzekwowalność zgromadzonych na nim środków. Jest bowiem pod pełną kontrolą zewnętrznego serwisu: money-monitor.com. Fundusz ten został na starcie zasilony kwotą 10 BTC co na chwilę obecną stanowi równowartość około $10,000!. Aktualny stan tego funduszu będzie wyświetlany na stronie money-monitora w tym miejscu. Fundusz będzie zasilany na bieżąco z takich częściowych źródeł jak prowizje od depozytów osób poleconych czy dochodów z reklam zakupionych przez NordeBank.

ZASADY

- środki funduszu są umiejscowione na prywatnym portfelu money-monitora. Będą one aktualizowane za każdym razem, gdy uzupełnione zostanie ich źródło. 

- ochroną funduszu są objęte osoby na 1 poziomie polecenia konta 'mmonitor'. Nasz link polecający (wyczyść ciasteczka w przeglądarce (alt+ctrl+del) przed jego użyciem). Podczas rejestracji powinieneś ujrzeć komunikat:

YOUR UPLINE MMONITOR

- po prawidłowej rejestracji należy złożyć depozyt (min. $100) i przesłać na PW albo poprzez formularz kontaktowy następujące informacje:

1) data depozytu i kwota (min. $100)

2) plan inwestycyjny (Leasing, Factoring, Real Estate lub StartUp)

3) nazwa użytkownika w programie

4) kontakt (e-mail i/lub skype)

5) portfel BTC użytkownika do ewentualnego pokrycia straty

Tylko tak zarejestrowany depozyt będzie podlegał ochronie. Jeśli te dane potwierdzimy, to od tego momentu depozyt podlega ochronie funduszu. Każdy kolejny depozyt również należy zgłaszać w podobny sposób, pomoże nam to w odpowiednim dokumentowaniu transakcji.

- Jeżeli jesteś już inwestorem w programie ale nie posiadasz osoby polecającej to również możliwe jest objęcie Twojego konta ochroną funduszu. W takim wypadku wystarczy napisać do mnie PW lub skontaktować się przez formularz kontaktowy.

- Ochroną funduszu objęte są tylko te depozyty, które zostały złożone po dołączeniu do funduszu bezpieczeństwa.

- Środki z funduszu zostaną uruchomione jeśli program NordeBank uzyska status NOT PAYING w money-monitorze. Aktualny status. Środki zostaną wtedy rozdysponowane według aktualnego stanu na system płatności Bitcoin proporcjonalnie do uzyskanej straty. Osoby, które więc nie będą posiadały straty nie otrzymają pokrycia z funduszu.

Nie możemy zagwarantować 100% pokrycia ewentualnej straty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak można sprawdzić kto jest moim upline? Macie mnie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kliknij w zakładkę "referrals" i tam masz podanego upline. Prawidłowy to: "Security Fund".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OK. Bo miałam przez chwilę coś innego i nie wiedziałam czy to Wy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co widzę, to zapis jest prawidłowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto jest sponsorem tego projektu ?? Bardzo dobre rozwiązanie wbijam jak dzik w pomidory

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli jestem juz w progranie nie moge z tego skorzystac po dodaniu nowego depozytu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytaj dokładnie, wszystko jest wyjaśnione.

"- Jeżeli jesteś już inwestorem w programie ale nie posiadasz osoby polecającej to również możliwe jest objęcie Twojego konta ochroną funduszu. W takim wypadku wystarczy napisać do mnie PW lub skontaktować się przez formularz kontaktowy.

- Ochroną funduszu objęte są tylko te depozyty, które zostały złożone po dołączeniu do funduszu bezpieczeństwa."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli jestem juz w progranie nie moge z tego skorzystac po dodaniu nowego depozytu?

Tylko jeśli posiadasz już podanego upline (Security Fund). Fundusz jest skierowany do nowych użytkowników i tych bez upline oraz do tych, którzy zapisali się wcześniej z naszego polecenia.

Fundusz obejmuje tylko depozyty złożone od dnia powstania funduszu, czyli od dzisiaj.

Wg FAQ programu nie mozna przepisać upline (i słusznie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy ten fundusz bezpieczenstwa zostal uruchomiony na jakis okreslony czas? przyznaję, że jest to bardzo zachęcające do wrzucenia większego depo ale zastnawia mnie jak to w praktyce wygląda? czy jakies programy oferowaly wczesniej takie rozwiazania i jak to się miało do rzeczywistości?

podejrzewam ze teraz wiekszosc uzytkownikow wejdzie z wiekszymi depozytami (powyzej 1 btc) a te marne 10 btc funduszu to zaledwie maly ulamek spodziewanych wplywow do programu. pytanie tylko czy admin chce nam zamydlic oczy tym funduszem zeby sie szybko zawinac z kasa czy faktycznie ma to przyciagnac rzesze nowych uzytkownikow zeby zawinac sie z kasą nieco pozniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na czas nieokreślony do czasu upadku programu.

Pierwszy fundusz był stworzony dla programu BetTradingCLUB. Niestety, w przypadku tego programu sprawdził się negatywny scenariusz, tzn. program dosyć szybko upadł, przez co zarobki w programie były prawie żadne. A mimo to udało się pokryć stratę wszystkich osób objętych funduszem w wysokości około 10%.

Drugi fundusz powstał dla programu Sportarb. Fundusz jest wciąż aktywny: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/17714-fundusz-bezpiecze%C5%84stwa-sportarb-zasada-dzia%C5%82ania/

Trzeci fundusz to fundusz programu NordeBank. Jest to fundusz o najwyższej w historii kwocie. A będzie on jeszcze rósł.

Zadaniem funduszu nie jest zachęcanie do inwestycji czy składania dużych depozytów. Zadaniem funduszu jest pokrycie choć częściowej szkody w programie, co jest rozwiązaniem rewolucyjnym, gdyż wcześniej wszystkie tzw. gwarancje w programie można było spuścić w klozecie. Bo chyba zawsze lepiej mieć "coś" niż "nic".

Zakładasz z góry scenariusz, który nie musi się spełnić. 10 BTC to nie jest mała kwota i nie jest to ostateczna kwota funduszu. Codziennie będzie rosła, gdyż kwota inicjacyjna nie jest jedynym źródłem funduszu.

Nie ma tutaj jednak gwarancji stopnia pokrycia straty, to jest Twoje ryzyko. Może być tak jak piszesz a może być wprost odwrotnie, brak zainteresowania ofertą a tym samym pełne 100% pokrycie funduszem. Czym dłużej będzie działał program w tym lepszej kondycji będzie fundusz. Bo większość depozytów spodziewana jest na początku działania funduszu, a każdy dzień powoduje, że strata jest coraz mniejsza. A depozyt, który osiągnie zysk częściowo również pokrywa fundusz nie generując przy tym żadnego obciążenia z tytułu tego depozytu.

W następnym tygodniu powinien powstać kolejny tego typu fundusz :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzieki Egzekutor. male sprostowanie odnosnie moich zalozen. ja nie zakladam negatywnych scenariuszy. zastanawiam sie po prostu na glos jakie moga byc konsekwencje wprowadzenia takowego funduszu gdyz jest to dla mnie nowosc. jestem jednak dobrej mysli i wejdę z wiekszym depo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam czyli jak wbiję za 500$ wysyłam ci info i jak program padnie pokrywacie straty pewne to jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy będzie publikowany stopień pokrycia ochroną depozytów przez fundusz bezpieczeństwa ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dopiero w momencie uruchomienia funduszu, gdyż wyliczanie każdego indywidualnego depozytu, jego poziomu zysków i strat, to dosyć żmudny proces.

Na ten moment depozyty są chronione w 100% i jest jeszcze spora nadwyżka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodziło mi właśnie o to ostatnie zdanie :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w funduszu jest już nadwyżka ?? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jeszcze spory zapas :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak na szybko czy są jeszcze jakieś fundusze w planie do innych programów nie ukrywam ze bardzo mi się podoba ta opcja .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, śledź ten folder (money-monitor.com).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można inwestować przez inne procesory czy tylko BTC? To samo tyczy się ewentualnego pokrycia strat z funduszu. Można podać PM zamiast portfela BTC?. Nie ukrywam że przy dzisiejszych wahaniach btc lepie operuj mi się procesorem PM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz inwestować z każdego procesora.

Możemy przewalutować wartość zwrotu na Twój koszt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanko rozumiem ze jak mam depo. założone pod ten fundusz to jak zrobię reinwa za 15 dni to też będzie podlegał temu funduszowi  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fundusz obejmuje ochroną depozyty a nie reinwestycje. Kwota funduszu rośnie a nie jest stała, a jednym z głównych źrodeł są prowizje, które nie są naliczane z reinwestycji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez adam458
      Hej, chciałbym wam przedstawić ciekawy program. Działa i płaci 884 dni, a offline od 2008 roku. Firma ma swoje biuro. Zamieniłem parę zdań z adminami i planują zostać prywatnym programem za niedługo (nie będą przyjmować nowych członków)
      minimum inwestycyjne: 10$
      program afiliacyjny: 4%-2%
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash i Dash
      Plany inwestycyjne: 
      1. 7.8%-22% daily for 15 days min: 10$ max: 50.000$
      2. 9%-20% daily for 30 days min: 2.000$ max: 50.000$
      3. 160%-220% after 10 days min: 1.000$ max: 50.000$
      póki co program płaci, nic nie wskazuje na to by miało się to zmienić w najbliższym czasie. (dowody płatności będę dodawał na bieżąco)
      LINK:  https://usd-trade.com/?ref=adam458
      Dowód wpłaty:

• Przez sumson
      Nazwa programu: Bitzeel - Cloud Mining
      Minimum inwestycyjne: 0.003 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.00025 BTC 
      Program polecający: 7% - 2% - 1%

Opis: Witam! Mam do przedstawienia program bardzo podobny do programu Northmine. Jest to również program cloud-miningowy. Oferują na początek darmowe 300 GH/s, i możemy liczyć na 10% zwrotu dziennie. Tutaj również kupujemy HASHPOWER na zawsze, a nasz depozyt wraca się około 10 dniach 

• Przez cryptoinvestment

EXSPACE.pro
      Plany inwestycyjne: naliczenia w dni robocze

Minimalna inwestycja: 0.002 BTC - należy kupić tokeny ICO i je można zainwestować w płany
      Wypłaty: do 50h w FAQ, ale zazwyczaj są szybkie do 2h
      Min. do wypłaty: 1 EXS - obecnie 0.0002 BTC, konwertowane do BTC podczas wypłaty
      póżniej w fazach ICO EXS będzie droższy
      Program partnerski:

OPIS:

Ciekawy nowy program ubrany w szaty ICO i oferujący usługi traderów, którzy wspaniałomyślnie dla nas zarabiają i to do 150% ROI w krótkich odstępach czasu.
      Projekt przypomina mi bardzo taki inny lendingowy Exchange Coin, który dał zarobić, w pewnym momencie po prostu zaprzestano planów, ale każdy ukończył to co miał.
      Później były giełdy, ale ostatecznie to tam gdzieś sobie spadło i teraz coś tam niby cisną. Ogólnie dało się zarobić, a to wygląda mi podobnie, więc próbuję.
      Strona jest dosyć dopracowana i fajnie to wygląda. jest Whitepaper i roadmap standardowo + te plany, czyli za coiny możemy zainwestować u danego "tradera".
      Zależnie od wysokości wkładu mamy od 1.5 do 3% dziennie, innych planów nie omawiam, bo ja lubię wypłacać w takich cudach codziennie, bo to minimalizuje ewentualną stratę w razie scamu.
      Na stronie są filmy instruktażowe, są też kanał i grupa na telegramie, można tam np. zobaczyć dowody wyplat, ja będę miał po 24h, bo pierwsze naliczenie jest po 24h i cały depozyt pracuje do osiągnięcia 150% ROI.
      Trzymam kciuki, bo trochę tu wrzucam - 0.3 BTC. Niech się kręci.
      Link referencyjny: www.exspace.pro

Moja wpłata:

• Przez lordzuk
      Nazwa programu Jazz Bit Trading company 

Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności: BITCOIN, BITCOIN CASH, LITECOIN, ETHEREUM, DASH, NEO, PAYEER, PERFECT MONEY
      Wypłaty (manualne/aut/instant):manualne do 48h  1$/ 0.0005 BTC/ 0.05 LTC/ 0.0055 BCH/ 0.017 DASH/ 0.013 ETH/ 0.17 NEO.

Opis w trakcie tworzenia : A wiec dziś dołączyłem do nowego ciekawego hyipka i przestawiam wam go na forum, dlatego do rzeczy. Program wystartował 02.10.2018, na start mamy 5 monitorów wiec moje dobra promocja. Sam program ładnie przygotowany autorki skrypt + unikalny desing. Jeżeli chodzi o plany to mamy wybór dla każdego od naliczeń dziennych tnz principal incuded po naliczania ze zwrotem depotu na koniec po plan after ( wpłacamy i po określonym czasie dostajemy depo+zysk ale tak tylko w palnie after ) Ja osobiście wszedłem za 200$ w bitku  (0.03 BTC) w plan z naliczeniami dziennymi( w dni biznesowe) no i oczywiście liczę na zarobek. Depozyty w krypto zostają w krypto a to jak dla mnie plus , program ref 7-1. Program jest hyipem wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym ! A i fajna opcja iż w programie mamy kranik BTC+inne krypto co godzinę możemy zebrać bitka lub  inne krypto i dodać na balans
    • Przez Polon
      Jeżeli pomysł ministerstwa finansów się ziści, to na wzór rejestru zakazanych bukmacherów, powstanie rejestr zakazanych programów inwestycyjnych. Strony takich programów będą blokowane przez operatorów telekomunikacyjnych. Wówczas jak podejrzewam, inwestowanie w takim programie może być podwójnie ryzykowne. Podstawowe ryzyko to oczywiście takie, że taki program może sam się zwinąć w dowolnym momencie z kasą użytkowników. A drugie ryzyko to takie, że nie znamy dnia ani godziny, kiedy taki program nagle zostanie dodany do rejestru stron niebezpiecznych i strona zostanie zablokowana przez operatora telekomunikacyjnego. Jeśli ktoś przed taką blokadą by zainwestował, to wyciągnięcie kasy bez normalnego dostępu do strony może być co najmniej utrudnione. No cóż, jak widać, "dobra zmiana" nie próżnuje i wie lepiej co jest dobre dla obywatela. 
      Ciekawe co w takiej sytuacji zrobią polscy naganiacze jeśli jakiś "super program" do którego naganiają zostanie zablokowany   
      https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/rejestr-niebezpiecznych-stron-www-knf-z-urzedu-zablokuje,2586730,4141

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Dokładnie taką samą retorykę ma tych kilku zatwardziałych kapłanów futurenet. Jak się nie podoba to sami sobie budujcie taki biznes na lata etc. 
    • I w konsekwencji podawania takich instrukcji może dojść do sytuacji, gdy ktoś się zarejestruje wpisując nieprawdziwe dane i nie będąc świadomym, że łamie regulamin. Jeśli już, to jest to wybrakowana instrukcja. Instrukcja nie polega na tym, aby unikać niewygodnych kwestii tym bardziej jeśli negatywne kwestie ściśle dotyczą przedmiotu instruktażu.  A propo regulaminu programu... Z tego co widzę aktualnie strona z regulaminem jest niedostępna. Pojawia się taki komunikat: https://www.pl.omega.best/terms.pdf A co za tym idzie, dochodzi dodatkowy element niemożności zarejestrowania się. Bo nie dość że osoby z Polski nie mogą się zarejestrować za pomocą prawdziwych danych, to na dodatek osoby rejestrujące się nie mogą zapoznać się z regulaminem programu, więc zaznaczając akceptację regulaminu, oświadczają nieprawdę. Na dodatek brak dostępu do regulaminu stawia pod znakiem zapytania warunki, na jakie godzi się rejestrujący się użytkownik skoro nie może ich poznać.  Ależ ja się nie stresuję. Nie mam czym. Przecież nie wszedłem do programu, więc nie muszę się chociażby stresować ewentualnymi konsekwencjami podawania nieprawdziwych informacji w formularzu.  Fantastyka...? A co tu jest z fantastyką związane? Są ryzyka, są pomijane niewygodne kwestie, są sprzeczne informacje... a że się je porusza, to co w tym dziwnego?  Z fantastyką to już bardziej mi się kojarzy to co pisał @Ermin... ...albo inne hurraoptymistyczne wizje uskuteczniane tu zwłaszcza na pierwszych kilku stronach tego wątku... O proszę bardzo, nakłanianie do zakładania fejk konta   Jestem użytkownikiem tego forum i mam prawo wyrażać swoje opinie i wątpliwości. Mnie do oceny jak kto promuje, w większości wystarczą informacje pozyskane z różnych stron promotorów na których umieszczają treści o programie. Jeśli ktoś na takiej stronie wciska kit, to co mi da prywatny z nim kontakt, skoro już na podstawie tych treści mogłem w dany sposób ocenić jego metody promowania. 
    • Polon możesz śmiało zająć się fantastyka i pisaniem scenariuszy, nie stresuj się tak   video instruktażowe ma na celu poinstruować jak się zarejestrować, a nie namawiać ludzi.  Pisalem już, ze jeśli chcesz się przekonać jak ktoś poleca dany projekt i czy przedstawia go w samych superlatywach to zaloz fejk konto i napisz, zadaj kilka niewygodnych pytań i już, a nie dalej stękasz
    • No to właśnie stwierdził to co w poniższym cytacie, co w mojej ocenie przynajmniej może zasiać ziarno niepewności w teorii piramidalności bo sugeruje jakoby były jeszcze inne źródła kasy. A ponieważ nie uściślił, czy te rzekome inne źródła stanowią 0,001%, czy może 99% całej kasy, to gdyby bazować tylko na tej wypowiedzi to można by wyciągać różne wnioski na temat piramidalności. To właśnie bazuje na takich niedopowiedzeniach. Cegiełka do cegiełki i buduje się rozmyty obraz, który dalej może ewoluować do obrazu zafałszowanego. To z czego się jeszcze bierze?  Z programu OmegaBest, który zlecił polubienie swojego profilu na FB? A w programie kasa skąd się wzięła? Czy właśnie nie z wpłat?  Wrócę jeszcze do Twojej wcześniejszej wypowiedzi, bo zaistniały pewne nowe okoliczności: Czy aby na pewno? A czy poinformowałeś widzów w swoim filmie na youtube o istniejącym ryzyku? Oj chyba nie bardzo... W swoim filmie zatytułowanym "PLATFORMA OMEGA BEST - JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ" podczas omawiania jak wypełnić formularz rejestracyjny, mówisz: Wpisujemy swoje państwo, z tym że teraz taka uwaga. Rejestrując się w Polsce nie wybieramy kraju Polska, tylko jakieś inne państwo, większość osób rejestruje się na Wielką Brytanię (...) Tak więc jeśli się rejestrujemy, wpisujemy sobie inne państwo niż Polska. W międzyczasie dla uzasadnienia mówisz jakoby firma nie chciała mieć nic wspólnego z polskimi urzędami, nie chce mieć problemów, itd...  ale to już mniej istotne. Bowiem najistotniejsze jest to, że w filmie nawet się nie zająknąłeś, że podawanie nieprawdziwych danych podczas rejestracji jest łamaniem regulaminu programu i może prowadzić do negatywnych konsekwencji dla takiego użytkownika. Nic na ten temat nie powiedziałeś. Nie ostrzegłeś potencjalnych inwestorów przed realnym ryzykiem. Jedyny plus to taki, że oglądalność filmu wyjątkowo mizerna... i tylko mieć nadzieję że nikt nie wszedł do programu nie znając ryzyka. Gdzie zatem Twoja wiarygodność w tej kwestii? Niby piszesz, że wolisz zniechęcić ludzi mówiąc wprost o ryzyku, a w filmie nic o ryzyku nie wspominasz, a co więcej, promujesz działania wręcz niezgodne z regulaminem programu, mogące narazić użytkowników na straty finansowe.  Ale zaraz... w filmie pojawia się też pewna ciekawa informacja. Zacytuję większy fragment tego co mówi @Devolaj93 w swoim filmie, aby zachować cały kontekst wypowiedzi: Firma nie chce mieć po prostu zbyt wiele wspólnego z polskimi urzędami, itd. Nie wiem czy wszyscy z was kojarzą taką firmę Exp Asset, tam również zarabiałem i niestety przez problemy z polskimi instytucjami musieli zamknąć swoją działalność w Polsce, no i my również musieliśmy wypłacać wszystkie pieniądze ze swoich kont. Mimo tego że żadna osoba nie została poszkodowana, żadna osoba nie straciła tam pieniędzy, firma niestety musiała się wynieść. Podobnie jak chociażby wszystkie giełdy kryptowalut, które zaczynały swoją działalność w Polsce, również już nie działają w naszym kraju, a wyniosły się poza granice. Dlatego również ta firma nie chce mieć żadnych problemów w późniejszym terminie, nie chce mieć problemów takich że ktoś tam będzie się przyczepiał o coś, nie chce również zamykać rynku dla Polaków. Tak więc jeśli się rejestrujemy, wpisujemy sobie inne państwo niż Polska. Otóż w powyższej wypowiedzi kluczowe są dwa ostatnie zdania. @Devolaj93 poinformował, że firma nie chce zamykać rynku dla Polaków. Tak więc jeśli się rejestrujemy, wpisujemy sobie inne państwo niż Polska. Ta wypowiedź oznaczałaby, że należy zaznaczyć podczas rejestracji inny kraj niż Polska, bo firma nie chce się zamykać na Polaków. Teraz pytanie, czy to jest oficjalne stanowisko firmy, że firma nie chce się zamykać na Polaków, więc przy rejestracji  zaznaczamy inny kraj i tym samym łamiemy regulamin? Czy może to @Devolaj93 nałożył jakąś własną interpretację, albo wybiegł przed szereg przypisując takie intencje firmie, które wiążą się z łamaniem regulaminu przez użytkowników?  Jednak niezależnie od tego, powinno się informować ludzi o możliwym ryzyku w kontekście podania nieprawdziwych danych. W mojej ocenie brak takich i innych informacji o ryzyku dyskwalifikuje taką osobę jako lidera, promotora, sponsora, czy jak by tego kogoś nie nazwać.