Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

23 luty 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam,

Dziesiejszy newsletter nie będzie długi, gdyż nie dodałem ostatnio żadnego nowego programu. Nie znalazłem wystarczająco ciekawego projektu, który mógłbym zaproponować czytelnikom. Większość nowo powstających programów posiada typowe niewiarygodne ponzi plany albo są niedbale przygotowane.

Skupię się więc dziś na programach, które są aktualnie monitorowane i na nowych informacjach.

Generalnie, lista monitorowanych programów jest obecnie dosyć krótka. Świadczy to o coraz słabszej jakości hyipów i ich krótszej żywotności. Najbardziej zaskakującym programem na liście jest dla mnie HighLineFinance.

Nigdy bym nie przypuszczał, że ten program będzie monitorowany przeze mnie przez ponad 3 lata (data dodanie to 2 grudnia 2009). Bardzo prosty, wręcz prymitywny wygląd, nikła komunikacja na stronie, opóźnione ale jednak realizowane wypłaty świadczyłyby, że ten program nie przetrzyma próby czasu. Rzeczywistość jednak  pokazuje, że ładna grafika i nowoczesny skrypt to nie wyłączne przesłanki dobrego programu. Tak jest właśnie w przypadku HighLineFinance.

Popularność Uinvest nie jest dla mnie zaskoczeniem, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę profesjonalizm oraz świetną komunikację z inwestorami. Niedawno ten program wszedł do pierwszej trójki w Money-Monitorze i myśle, że zagości tu na dłużej.  Ja jestem już od jakiegoś czasu na plusie w tym programie, więc dalsza realizacja zysków to już sama przyjemność. Choć realizacja wypłat nie jest tak szybka jak dawniej to nigdy jednak nie musiałem interweniować.

Royalty7 jest obecnie na topie. Duże zyski (moje ROI to 350%), duża popularność, czynią ten program naprawdę niezłą okazją inwestycyjną, choć rozsądek podpowiada, że ta idylla nie może trwać wiecznie.

KARTY DEBETOWE OD FELMINA?

Felmina pracuje nad dodaniem nowej formy wypłat z programu poprzez karty debetowe. Dam znać jak tylko coś więcej dowiem się na ten temat.

W programie przybywa również lokalnych przedstawicieli. Zajrzyj na stronę „representatives†aby sprawdzić, czy są dostępni przedstawiciele z twojego kraju.

NOWY PLAN W LUXOR FINANCE

Luxor Finance oferuje nowy plan inwestycyjny. Powstał on ze względu na obchody 3 rocznicy istnienia Luxor Trade LLP. W nowym rocznicowym planie zyski dzienne to 5% przez 5 kalendarzowych dni, a depozyt jest zwracany po zakończeniu planu.

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

Enzex Finance, program który monitorowałem przez ponad 2 lata zaprzestał realizacji wypłat. Każdy z inwestorów został poproszony o weryfikację konta, co bez wątpienia ma tylko  na celu wyłudzenie prywatnych danych. Nie wysyłajcie im więc żadnych dokumentów! W tym programie trzeba już się pożegnać z możliwością dalszego zarobku.

ForexReflex, program który rozwijał się obiecująco, niestety nie płaci już. Moje ROI to tylko 37%, a więc naprawdę słabo wypadł ten program.

IncomeInt również już należy do historii, choć w tym przypadku można już było zarobić całkiem niezłe pieniądze. Nie widzę jednak już możliwości powrotu tego programu.

Na koniec GelioFund, program który nie pozwolił mi wypłacić nawet centa! Po co takie programy powstają? Nie rozumiem. Najgorszy program z jakim miałem do czynienia od lat.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.