Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

pepperoniss

Projekt Dobro - 2,177% dziennie przez 117 dni (ROI 255% albo... ROI 819%) www.project-dobro.com

Recommended Posts

Jeżeli zainwestowałeś 100$ a wypłaciłeś 50$ to do zwrotu masz 50$. Z tym że sumują się wszystkie aktywne depozyty. Np Miałeś dwa po 100$ z jednego dostałeś 50$ a z drugiego 150$ to nie dostaniesz zwrotu.

Ja na próbę włożyłem już 12,50$ z ubezpieczeniem i właśnie dotarła pierwsza wypłata 1.09$ na ADV.  Także chyba zaryzykuję ponownie większe wejście.

Myślę że można przywrócić program do żywych.

Jestem na minusie. W tej chwili nie mogę sobie wypłacić tego zwrotu prawda? Źeby go odzyskać trzeba wejść od nowa?

Szczerze powiem, że jeszcze się nie zabrałem za lekturę tekstów pisanych cyrylicą więc wiem pewnie mniej niż @adrochom.

Ale niechybnie dam znać jak doczytam...

Program placi i to nawet sprawniej im to idzie niz poprzednio. Wyplaty jak na razie w ciagu jednej doby w portfelu. Zwrotu poprzedniego depozytu jeszcze nie mam, ale czekam cierpliwie😉.

Czy jest gdzieś info ile trzeba wpłacić żeby dostać zwrot poprzedniego depozytu?

No wiec chcialam poinformowac, ze dostalam zwrot poprzedniego depozytu 😀

może jakieś szczegóły :)

Już wyjaśniam. Poczytałem. Pogadałem i się dowiedziałem.

Po zalogowaniu do projektu kliknij ten link https://project-dobro.com/depo/return_deps7 i wyszukaj się na liście (Ctr-F).

Jeśli na niej jesteś to nic nie musisz robić. Tylko czekać.

Zwroty dokonywane są w kolejności umieszczenia na liście w ramach poszczególnych systemów płatności.

Można to sprawdzić także na stronie http://dobro777.com/

Wpisując swój login i wskazując system płatności otrzymamy informację, którzy w kolejności jesteśmy na liście, jaka kowta rekompensaty nam przysługuje oraz inne statystyki związane z akcją kompensacyjną.

Zasady są takie, że kompensowana będzie rzeczywiście wpłacona do projektu kwota pomniejszona o dokonane wypłaty.

Jeśli wypłacono więcej niż wpłacono - rekompensaty nie będzie.

Ale nie dotyczy to sytuacji gdy na jednym systemie wypłacono więcej niż wpłacono (np. dzięki prowizjom)

Dla przykładu:

PM: Wpłata 100$, wypłata 110$

AdvCash: wpłata 100$, wypłata 0$

Kompensata: 90$ AdvCash

Przykład 2:

PM: Wpłata 100$, wypłata 90$

Kompensata: PM 10$, AdvCash 100$ - łącznie 110$

Przykład 2:

PM: Wpłata 100$, wypłata 210$

Kompensata: brak kompensaty

No wiec chcialam poinformowac, ze dostalam zwrot poprzedniego depozytu

Jaką pozycję miałeś na liście? 

Nie zauwazylam tam zadnych numerow, a liczyc mi sie tez nie chcialo. Ale z tego co widze to nie wyplacaja w kolejnosci z listy na stronie, bo sa osoby przede mna ktore jeszcze nie mialy wyplat. Trzeba po prostu czekac na swoja, blizej nieokreslona kolej. Najwazniejsze, ze wyplaca, czego jestem dowodem.

Myślę że można P-D odscamić. Od tygodnia płaci szybciej niż poprzednio.

Jeżeli mnie nie ma na tej liście z linku ze strony wcześniejszej oznacza że depozyt przepadł?

Cisza w temacie. A Projekt Dobro rozwija się w najlepsze i płaci jak w zegarku. Opcja z ubezpieczeniem daje naprawdę niezły zysk.

Masz na myśli jakieś ubezpieczenie w stylu swisscredit ???

Dostałeś już zwrot poprzedniego depozytu ???

Cisza w temacie. A Projekt Dobro rozwija się w najlepsze i płaci jak w zegarku. Opcja z ubezpieczeniem daje naprawdę niezły zysk.

Opcja ubezpieczenia jest nadal mozliwa w nowej odslonie programu?pytam,bo w sumie odpuscilem,a widze,ze program sie buja

Program płaci nawet lepiej niż poprzednio. Opcja tzw ubezpieczenia działa tak jak poprzednio. Tzn od razu pracuje wkład razy cztery. Wpłacasz 250$ a pracuje 1000$. Trzeba tylko co 12 dni trzy razy dopłacić po 250$.

Masz na myśli jakieś ubezpieczenie w stylu swisscredit ???

Nie.

Na innej zasadzie Takiej jak na rosyjskich blogach.

Chronione jest do 57% depozytu. Tzn., że np. gdy zainwestuje się np. 1000$, a program padnie to odzyska się zawsze 570$ - naliczenia.

Dostałeś już zwrot poprzedniego depozytu ???

Nie. Jestem nadal w kolejce.

Guest

Mnie to nawet na liście nie ma:( a również wpłaciłem 100$ :) wie ktoś dlaczego?

Guest

Pomylilo mi się z projektem tvorim- dobro :) sorki za pomyłkę :P

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Dobry,
      Czy ja dobrze widziałem iż @pepperoniss świeci się na czerwono i ma status Bossa forum ? Co z @Egzekutor ? Pytam  ciekawości gdyż tych obydwóch Panów darze dużym szacunkiem   Umarł król, niech żyje król !! ? Halo jakieś wyjaśnionka dla zwykłych zjadaczy chleba ?  
    • By NomenOmen
      Excaage.com to prawnie zarejestrowana firma w Wielkiej Brytanii, która zajmuje się wydobywaniem kryptowalut przy wykorzystaniu zielonej energii wytwarzanej za pomocą potężnej technologii, która generuje wykładnicze wyniki co godzinę.

Wraz ze wzrostem popularności Bitcoina i innych kryptowalut ceny tych walorów poszybowały w górę, a więc coraz więcej górników chce wydobywać kryptowaluty. Im więcej osób wydobywa kryptowalutę, tym trudniej jest ją zdobyć i tym wyższy jest koszt wydobywania bitcoinów i innych kryptowalut.
      W rezultacie wygrywają ci górnicy, którzy mają niższy koszt energii elektrycznej, gdyż produkują kryptowaluty taniej. Zwykle ci górnicy, w których energia elektryczna jest tańsza, osiągają dużo większy zysk niż górnicy kopiący tradycyjnymi metodami. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii pozwala znacznie obniżyć koszty wydobycia i wydobywać więcej kryptowaluty, aby mieć większy zysk.

Pakiety inwestycyjne Excaage przedstawiono na poniższym obrazku:

Zarabiaj do 15% prowizji z programu polecającego Excaage.

Zarabiaj dziennie 5000 $ plus 150 $ za każde polecenie z programu nagród Excaage.
      Szykuje się gruba impreza
      Dołącz do Excaage już teraz i zarabiaj codziennie !  
    • By nowampson
      Program:

Zwrot/Plany:
      (Naliczenia w dni robocze)

Wypłaty: manualne
      Mój komentarz: 
      Program typu after który dopiero co wystartował(spał ponad 250dni). Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina(Właściciel programu na R.....N, który działał i płacił 4-5msc). Twierdzi, że nie jest typowym scammerem. Wiadomo to tylko słowa ale jak pamiętamy z poprzedniego prgoramu admin potrafi dobrze promować i posiada na to spory budżet. Ja ze swojej strony wchodzę za $200 z czasem dołożę do $500 na dniach. 
      System referencyjny:
      Bardzo rozbudowany z bonusami za LVL oraz miesięcznymi + 5% z refa

Mój depozyt:

• By Kryptokox

Nazwa programu: ASOLIS
      Data startu: 01.01.2020
      Plany:
      1,5% przez 365 dni (depozyt od 20 do 9999 USD) 2% przez 365 dni (depozyt od 10k USD w górę) Depozyt zwracany na końcu lub w momencie wypowiedzenia - po 30 dniach można wycofać się w dowolnym momencie płacąc 10% fee  Wypłaty: Instant (minimum wypłata $1 w przypadku procesorów płatniczych, $10 dla BTC i $5 dla altcoinów)
      Możliwe formy płatności: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Perfect Money, Bitcoin Cash, Dogecoin, Dash
      Program ref: 4% - 1% - 1%
      Domena: NameCheap, Inc., 2020-08-16 - 2021-08-16 (registered for 1 year)
      SSL: EV SSL valid from 14 Dec, 2020 to 14 Dec, 2021 - DigiCert Inc
      Hosting: Ddos - Guard Corp
      Skrypt: GoldCoders Licensed
      Rejestracja firmy: ASOLIS LIMITED - Overview (free company information from Companies House)
      Adres firmy (zapewne fakowy): 114 Clarence Rd
      Komentarz:
      Wszedłem z uwagi na wysoką cenę BTC (wpłaty i wypłaty) po aktualnym kursie i chęć zaryzykowania pod ten nowy rok. Plan wydaje się być sensowny i niewygórowany. Pod względem technicznym OK. Admin projektu dla mnie nie znany, jednak w HL zastrzeżenia może budzić adres IP, który był używany w innych projektach, które nie trwały zbyt długo. Projekt aktualnie na 6 monitorach ze statusem Paying. Dziś trzeci dzień i ocena w HL: 6.16. Program to skarbonka z której po 30 dniach można wyjść płacąc 10% fee od depozytu. Wizualnie ładnie, zobaczymy czy się rozwinie czy padnie szybciej niż powstał
      Mój depozyt: $750

• By NomenOmen
      Nazwa programu : Trone Cash
      Plany inwestycyjne: 200 % w 24 h, 300 % w 48 h, 500 % w 96 h,
      Minimum inwestycyjne: 0.1 USD
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash.
      System poleceń : trzy poziomy - 30 %, 15 % i 5 %.
      Szczegółowy opis programu : Program działa 3 dni i zebrał już 2948 użytkowników. Bardzo mała minimalna wielkość depozytu może przyciągnąć uwagę świeżych intwestorów, którzy chcieliby przetestować możliwości inwestycji w tego typu programy. Z historii wielu takich programów wiadomo, że raczej nie działają one zbyt długo i cudem można wykręcić tą sumę pieniędzy niezbędną do wypłaty i osiągnięcia zysku. Wszedłem dla zabawy za 10 centów. Dowód poniżej.

• U mnie od 2h pending. Dam znać jak dostanę wypłatę 
    • Hm... Myślę, że w Polsce dość powszechne jest ta teza. Ja pamiętam kawał sprzed 20 lat. Co prawda dotyczący Niemiec ale pasujący jak ulał do twj tezy... Niemiccy policjaci zatrzymuja na niemieckiej drodze kierowcę na niemieckich numerach rejestracyjnych. Proszą go o dokumenty. Spoglądają w dokumenty i jeden mówi do drugiego: "Patrz Ahmed... Jakie dziwne nazwisko. Müller." I co by sprawa była jasna to ów kawał nie był jakąś złośliwością wobec Niemców czy też Arabów tylko efekt obserwacji tego co się u nasszego zachodniego sąsiada dzieje. I jestem przekonany, że w tej obserwacji nie było krzty przesady. Od tego czasu ekspansja arabska - przynajmniej w Niemczech, czy we Francji - tylko przybrała na sile. Nie zastanawiałem się czy Korwin ma rację twierdząc, że Arabowie (nie dżihadyści a Arabowie!) mają wyższą cywilizację i dlatego nas skolonizują. Niemniej jeśli dostrzegamy, że Arabowie rzeczywiście zaczynają nas kolonizować to dość uprawnionym jest postawinie tezy, że ich cywilizacja jest wyższa od naszej. Tu nie działa prawwo Kopernika, że gorszy wypiwera lepszy. Wręcz przeciwnie dość powszechnie przyjmuje się, że to lepsza cywilizacja wypiera gorszą... Bardziej prymitywna... Ot, np. w Europie cywilizacja rzymska wyparła etruską. Chrześcijańska - rzymską i inne cywilizacje pogańskie. Może teraz kolej na zastąpienie - i to na własne życzenie - chreścijańskiej cywilizacji cywilizacją arabską... Może... Nie tyle podzielam pogląd Korwina w tym zakresie co uważam, że jego teza stanowi ciekawy przyczynek do dyskusji. Byle nie na zasadzie wciskania Korwinowi dziecka w brzuch i twierdzenie, że chciałby on okupacji arabskiej i arabskiej cywilizacji... Bo akurat niczego takiego nie rzekł...
    • Zgadza się natomiast też nie wyglada na to żeby się rozwijali. A indeks HL mocno ucierpiał 
    •   Wydaje mi się, że jakby mieli się zwinąć to byś środków nie dostał :/ jednak strona nie działa. Ma ktoś ich telegram i wiec co się tam dzieje? Edit: Strona już działa.   
    • Jeden monitor zgłosił wczoraj problem A dziś zaktualizował na niewyplacalny i 3 blogi czekają na wypłatę. Dlatego wczoraj uwolniłem środki i dziś rano dotarło na portfel. Moja przygoda zakończona z tym projektem na + 50% ROI