Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

kaziknk

W jakie Kryptowaluty i programy (Nie HYIP ) aktualnie Inwestujecie ?

Rekomendowane odpowiedzi

W jakie Kryptowaluty i programy aktualnie Inwestujecie ?

Edytowane przez kaziknk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, ze nie chcesz HYIP, ale uwazam ze RevShare to bezpieczny HYIP (w miare), wiec zobacz sobie [---] w co inwestuje, a co do kryptowalut to na dluzsza mete pewnie Ethereum, Litecoin i pewnie BTC, a na krotka mete musisz sledzic rynek i szybko reagowac :)

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

GNT golem jest ok , Eth , navcoin i sporo innych krypto długoterminowo warto miec 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dluzszym terminie stawiam na Litecoin. Krotkoterminowo zainwestowalam w Gamecredits spodziewam sie duzych wzrostow w ciagu najblizszych trzech tygodni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ETH i LTC, na razie się uczę, jestem świeżak, ale kolega trochę pomaga. Jestem też w FuturaAdPro i myślę nad innymi revshare.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam inwestuje w rózne crypto na poloniex. Biorę tylko te waluty które można dawać jako pozyczki.
Generalnie z kilku crypto od stycznia do marca zarobiłem jakieś 60%-80% W miedzyczasie
czesc z nich była pożyczona na całkiem niezłe procenty na 60 dni. Jak była banka to
wszystko sprzedałem. W sumie szkoda, bo do tej pory jest jeszcze wieksza bańka i czekam
na jakas wieksza korektę.

A w tej chwili pozyczam btc na procent a wyglada to tak: http://imagizer.imageshack.com/img924/7261/4ZaHjB.png

Edytowane przez bufi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]
Bufi a które to crypto i w jaki sposób je pożyczasz,  możesz coś więcej napisać ??

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wchodzisz na poloniex w zakładkę "lending" i po prawej masz tabelkę z walutami które można pozyczac.

Pozyczac mozesz na okres od 2 do 60 dni. I co minute masz naliczenia na procent na który pozyczyles.

Procenty dzienne wahają się od 0.001% do 5%. Srednio mozna załapać się na 0.06% - 0.1%.

Ale zdarzaja sie sytuacje (jakas korekta), że mozna trafić i 1% i wiecej.

Kontraktu pozyczkowego nie mozesz zerwac az nie skonczy sie czas na jaki pozyczyles.

Kontrakt zerwac moze jedynie pozyczkobiorca, albo gdy zamknie pozycje na margin trading albo

jak załapie jakiegos stoplossa itp.

Waluty wybieram jak jest tania albo jak jest wysoki procent akurat, zadnych sentymentow, że to jest etc a to btc.

Na kazdej walucie mozna zarobić.

I jeszcze jedna rzecz, naliczenia są co prawda co minute albo mniej ale caly zysk przychodzi na konto

dopiero po zamknięciu kontraktu. Poloniex zabiera 15% od zysku.

Edytowane przez bufi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy mógłbyś wyjaśnić jakie jest ryzyko w takich pożyczkach? Czy jest możliwe nie odzyskanie pożyczki lub utrata części środków?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Praktycznie jedynie jak dasz sobie zhaczyc konto albo poloniex upadnie.

W tej chwili mozna pozyczac btc na 1% i wiecej.

Edytowane przez bufi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki za informacje, nie wiedziałem o tym, temat do przemyślenia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo jest większy banan na twarzy po 60 dniach 1.5% kontraktu. Uwierz mi ;)

2 dniówki ustawiam na małych procentach zeby gotówce się nie nudziło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie XEM długoterminowo. System nazywa się NEM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bufi czy jak mam większą ilość BTC to mogę oczekiwać większego procentu? Jest w tym jakaś zależność czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra alternatywa z tymi pożyczkami na poloniex a ogólnie to warto zainwestować w kryptowaluty. Ja zaczynałem z BTC 2 lata temu a obecnie przyglądam się prawie każdej krypto która ma potencjał lub z analizy wynika prawdopodobny jej wzrost, nawet krótkoterminowy. Uważam że, lepiej nawet mieć prawie nic niewartą kryptowalutę w portfelu niż polegać na prawie nic niewartych (a przeważnie zupełnie nic niewartych) zapewnieniach zaufanych adminów hyip.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tobiaszp nie. Ile ustrzelisz, tyle bedzie naliczac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie sam zainwestowałem w krypto: LTC,DGB, XRP, LSK. Jeśli maz duży kapitał to kup LTC, ETH i ETC  :P

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BTC, LTC, ETH, ZEC, DASH, MONERO, GCC, DASCOIN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

DASCOIN jest czesto bluzgany. Mnie natomiast interesuje GCC. Cala firma ze swoimi drukarkami i eco24 miala byc rewolucja.

GCC miala swojo chwile gdzie skoczyla ponad 3 $, ale na obecna chwile lezy.

Czy oplaca sie w nia inestowac? Czy ta kryptowaluta ma jakies nadzzieje na przyszlosc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

XEM, XRP, GNT SYS, NXT LTC, STRAT, PIVX, DGB - wzrosty od 30 do 100%   ;)

Polecam XEM - może dużo namieszać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kryptokox
      Wstęp:
      Mamy dziś 22.07.2018. Po aktualizacji i modernizacji bota TheRecycle zaczyna w pełni poprawnie funkcjonować.
      Bot TheRecycle podobnie jak inne tego typu boty opierają się o aplikację Telegram .

Według danych z godziny 13 do bota dołączyło prawie 4500 osób.
      Całkowita liczba aktywnych inwestycji wynosi ponad 1500.
      Całkowita liczba reinwestycji to niecały 1000
      Ilość wypłat: 285
      Całkowita kwota wypłat:  około 5.18 BTC
      Nazwa programu:
      TheRecycleBot

Data_startu:
      22.07.2018r

Plan
      2.8% dziennie przez 60 dni
      Czyli ROI teoretycznie wynosi około 280%

Program polecający:
      3 poziomy:
      10%
      3%
      1%

Dostępne procesory płatnicze:
      BTC

Depozyty pracują w BTC

Minimalny_depozyt:
      0.002 BTC

Min kwota do wypłaty:
      0.002 BTC

Wypłaty:
      prawdopodobnie INSTANT

Opis programu(legenda) oraz komentarz własny:
      The Recycle Bot jest botem telegramu, który dostarczył jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (nazwisko właściciela i dyrektora generalnego, Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości
      Firma czerpie dochody z redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych.
      Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety. - Przetłumaczone informacje z oficjalnej grupy.
      W rzeczywistości pewnie wszystko opiera się o schemat Ponziego, więc zalecam ostrożność (Moja subiektywna opinie, ale mogę się mylić)
      Źródła zarobku:
      1.Dystrybucja kawy
      2.Granty na badania naukowe i rozwój
      3. Inwestycje private equity 
      4. Linie kredytowe joint venture
      Średnia ze wszystkich to 9% na dzień
      Zatem płacenie nam 2,8% jest teoretycznie ok.
      Moja opinia:
      Myślę że jest to bardzo fajna konkurencja dla iCenter. Przez ostatnie dni bot był w fazie modernizacji.
      Zmieniane były serwery oraz z tego co widzę po aktualizacji, cała szata graficzna i budowa bota.
      Całość prezentuje się bardzo dobrze, projekt jest świeży, więc uważam że fajnie spróbować teraz, póki się będzie rozkręcał, przynajmniej na 1 kółko.
      Pracują nad oficjalną stroną, póki co Support dostępny jest pod nazwą Telegram: TheRecyclebotsupport
      Wywiad z CEO:
      Podsumowując
      Patrząc na rozwój konkurencji iCenter mamy wysoką szansę realnych zysków. W ostatnich dniach widać że admini pracowali dzień i noc, aby to wszystko działało jak należy. 
      Już niebawem postaram się dodawać więcej aktualności na temat bota.
      .
      Link do rejestracji:
      Najpierw należy pobrać aplikację Telegram
      https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
      Kliknij w link : 
      https://t.me/RecycleSuper_bot?start=538853938

Kolejno wpisz /start ->   następnie wysyłasz BTC z giełdy na adres swojego depozytu z bota
      Dowód wpłaty: 
      WŁĄCZONO już możliwość depozytów, czekam na dojście środków na bitbay.
      Pamiętajmy o ryzyku inwestycyjnym - nigdy na 100% nie jesteśmy w stanie przewidzieć zamiarów adminów ani prawdziwości informacji o ich źródłach dochodu.
      Jak mawia słynne przysłowie:
      Inwestuj tyle, ile możesz stracić
    • Przez kopacz
      Drodzy minerzy zapraszam was do zapoznania się z naszym nowym programem GPPANEL do kopania kryptowalut.
      W łatwy sposób można wydobywać  kryptowaluty takie jak: Ethereum Classic, Music Coin, Ethereum, Expanse, Zcash oraz Bcn (w przyszłości).
      Program pobierzecie bezpośrednio z naszej strony http://globalpool.org/gp_panel/GPpanelSetup.exe

-Prosty i przyjazny panel pozwoli Wam w łatwy sposób przełączać się między kryptowalutami.
      -Auto update, jeśli jest nowa wersja program sam Was o tym poinformuje.
      -Zaproś znajomych i zyskaj część fee poola dla siebie!
      -Możecie za pomocą jednego przycisku sprawdzić co najbardziej opłaca się kopać na waszym komputerze/koparce.
      -Możliwość podkręcania kart z poziomu programu.
      -Dokładne dane kopania, na żywo które ułatwią znalezienie problemu w kopaniu
      -Statystki z whattomine, dla łatwiejszego wyboru kryptowaluty.
      Jest to tylko część z możliwości programu, program będzie na bieżąco udoskonalany, zapraszam do testowania i czekam na sugestię, co możemy zrobić abyśmy mieli jeszcze lepszy program!
    • Przez funny
      Nie jest to faucet tylko realna gotówka do spieniężenia w formie airdrop na bittrex, cryptopia lub cryptox.pl w postaci kryptowaluty Byteball. Dodaję tutaj gdyż nazwa podforum głosi pozyskuj darmowe kryptowaluty
      Jeśli posiadasz konto Steem (steemit.com) założone przed 12 lipca, 2018 a twoja reputacja to >= 30 możesz odebrać airdropa, obecnie odebrało go już ponad 30 tys. userów Steem.
      Dlaczego Byteball rozdaje tokeny? Ich model zakłada rozdanie 99% tokenów zamiast ich sprzedaży, o dziwo cena mimo tego nieźle się trzyma na giełdach (ok. 130$ za Gbyte, max podaż 1mln Gbyte, 1Gbyte=1mld bytes).
      Poniżej instrukcja, chętnie też odpowiem na pytania bo wryłem się w temat, będę wdzięczny za skorzystanie z refflinka.
      Instrukcja
      Pobierz portfel za pomocą linka [reff] https://steem-byteball.org/#WEUFCDVFNPLDAJZLO252KTFV274DTIOG  LUB [bez reffa] https://steem-byteball.org (po otwarciu kliknij DOWNLOAD i wybierz system) Po włączeniu portfela zaakceptuj warunki, wybierz ZACHOWAJ DANE DOTYCZĄCE TYLKO CIEBIE - > kontynuuj, nadaj nazwę (nieważna), po kliknięciu ZACZNIJ TUTAJ PORTFEL BĘDZIE GOTOWY. Kliknij CZAT (prawy dolny róg), wybierz zakładkę BOT STORE, wybierz STEEM ATTESTATION BOT i kliknij DODAJ BOTA. Cały proces odbędzie się w formie czatu z botem. Postępuj zgodnie z tym o co prosi Cię bot czyli najpierw kliknij niebieski przycisk chmurkę (...) i wybierz WPROWADŹ MÓJ ADRES: wyślij wiadomość Bot odpisze Ci podając link Steemconnect, gdzie bezpiecznie się zalogujesz swoim kluczem Steem (nie używaj głównego hasła, lepiej active lub posting jeśli zadziała), steemconnect jest bezpiecznym logowaniem stworzonym przez twórców steem, zwróć uwagę by zalogować się używając tej samej przeglądarki w której kliknąłeś/aś mój link do pobrania appki. Portfel automatycznie wykryje logowanie i spyta najpierw czy twoja nazwa Steem ma być publicznie powiązana z portfelem (PUBLIC / PRIVATE) czy nie. Bot poprosi o podpisanie "wiadomości" (po prostu kliknij o co prosi - "sign message" ). Bot wyśle Ci środki, które możesz wysłać na giełdę i zrobić z nimi co chcesz, połowę teraz i połowę za rok zgodnie z tabelą:
      Repu        Airdrop w Gbyte   >=30 5$ = 2,5$ teraz + 2,5$ za rok   >=40 10$ = 5$ teraz + 5$ za rok   >=50 40$ = 20$ teraz + 20$ za rok   >=60 80$ = 40$ teraz + 40$ za rok   >=70 160$ = 80$ teraz + 80$ za rok  
    • Przez King
      Witam.
      Dziś mogę podzielić się z Wami informacją, że właśnie zakończone zostały prace nad platformą Bergtrade.pl i jej CEO jest znany w świecie polskiego krypto oraz platform poświęconych zarabianiu przez internet. Strona pięknie się skaluje na wszystkich urządzenia od komputera po smartfon. SSL Comodo, czyli włączone zabezpieczenia https. Jak się trochę posurfuje strona działa bardzo płynnie. Dodatkowe zabezpieczenia nadanym pinem oraz pytaniem ogólnym. Inwestycja, czyli złożenie depozytu jest tez banalnie proste,w panelu głównym wybieramy zakładkę Dashboard, następnie z rozwijanego menu Make Deposit, wbijamy kwotę inwestycji tu 1000$ i klikamy przycisk SUBMIT. Następnie wciskamy przycisk DEPOSIT. System przekierowuje nas do systemu płatności CoinPayments 
      Pakiety szkoleniowe pracują dla Ciebie przez 120 dni, zarabiając od 1% do 1,1% każdego dnia.
      Link do rejestracji:
      https://bergtrade.pl

Nazwa planu:                         Bronze    Cooper   Silver    Gold      
      Czas trwania:                       120 dni     120 dni  120 dni  120 dni
      Minimalna inwestycja:        50 USD    20000   100000   500000     
      Maksymalna inwestycja:   10000       50000   250000 1000000         
      Odsetki:                                    1%          1,03%    1,05%     1,10% dziennie                            
      Całkowity zwrot:                    120%       123,6%  126%       132%
      Przy każdym pakiecie mamy kalkulator, gdzie możemy obliczyć rentowność inwestycji.
      WPROWADZONO PROGRAM PARTNERSKI Bergtrade

Do tego świetny plan marketingowy dla osób lubiących polecać:
      1 level 8%
      2 level 3%
      3 level 1%
      , a gdy wprowadzisz do programu 50 osób i łączny depozyt tej grupy wyniesie 200000 USD USD otrzymasz rangę “President”
      1 level 10%
      2 level 5%
      3 level 2%
      Podsumowując, moja opinia o Bergtrade
      Śledząc profil założyciela na FB od prawie dwóch lat wiem, że lubi zwalczać wszystkie przeciwności losu i dąży do celu, twardy bezpośredni marketingowiec i specjalista w branży Blockchain i bliskich mu krywtowalut.
      Firma zarejestrowana w Polsce jako Bergtrade LLC, ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, numer KRS 0000686184.
      Forma działania firmy zbliżona do Rockwall Investments, tu na razie tylko trading, arbitraż oparty o kryptowaluty. Choć w regulaminie wzmianka o inwestycjach poczynionych przez firmę w kopanie krypto dla zwiększenia zysków firmy.
      Strona dopracowana z protokołem szyfrowania SSL i zabezpieczeniem Anty DdOS
      Plan i projekt  strony, unikalny wśród wielu projektów, które widziałem.
      Program dobry dla marketingowców, z uwagi na trzystopniowy program poleceń, gdzie można budować swoją grupę.
      Zapraszam serdecznie.

• Przez truebiz
      Alternet.com i AdBlast.online - nowy hybrydowy program zarobkowy

Dlaczego akurat Alternet?
      - serwis dostępny w 10 językach: Angielski, Polski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Rosyjski, Koreański, Wietnamski, Chiński, Japoński
      - drugi, zupełnie nowy portal społecznościowy z możliwością zarabiania
      - revshare  z 5 poziomami prowizji, 3 różne AdPacki
      - 6 różnych matryc do 60.000 użytkowników w drużynie
      - bardzo przejrzysty i niezawodny interfejs
      - wypłaty realizowane przez: Bitcoin, Etherum, Litecoin, Dash, NEO, NEM, Perfect Money, Dotpay, Epay, AdvCash, stale są dodawane nowe procesory
      -firma ze Stanów Zjednoczonych zarejestrowana w stanie Nevada
      - możliwość zarabiania także bez inwestycji (polecanie, aktywność w sieci społecznościowej)
      - firma płaci tylko z realnych zysków wygenerowych przez użytkowników (sprzedaż reklamy, pośrednictwo w sprzedaży produktów itd)
      - ciekawe plany na przyszłość w tym giełda kryptowalut i własna kryptowaluta już na przełomie 2018/2019
      - firma jest aktywna w mediach społecznościowych, oraz sprawnie odpisuje na wiadomości
      Ode mnie: dobre rozwiązanie zwłaszcza jak ktoś się spóźnił na pociąg w konkurencyjnym serwisie, wszyscy wiemy jakim. W Alternet (wraz z AdBlast) mamy kilka możliwości zarobku i to na bardzo dobrych warunkach, tj:
      RevShare czyli AdBlast.online - platforma reklamowa od Alternet. Tutaj mamy 3 rodzaje AdPacków.
      Zarabianie przez zakup pakietów reklamowych, naliczanie co 30 minut:
      AdPack 100
      Koszt: 100$
      Zarabia: 125$ (125% wpłaty)
      Zamyka się po: 110 dniach
      AdPack 50
      Koszt: 50$
      Zarabia: 60$ (120% wpłaty)
      Zamyka się po: 120 dniach
      AdPack 10
      Koszt: 10$
      Zarabia: 12$ (120% wpłaty)
      Zamyka się po: 130 dniach

Zarabianie przez polecanie programu:
      W programie zarabiamy z poleconych 5 poziomów w głąb na wysokich prowizjach:
      9% - 5% - 1% - 1% - 1%
      Oczywiście zaczynanie od razu od najmocniejszego AdPacka (100$) jest najkorzystniejsze, ponieważ zarabia najwięcej i najszybciej (125% w 110dni).

Matryce czyli Alternet Biznes
      Program oferuje 6 różnych matryc 10$, 25$, 50$, 100$, 500$, 1000$. Prowizja jest wypłacana do 10 poziomów w głąb w strukturze 3x3 , 5% za każdego poleconego na każdym poziomie.
      Każda matryca od 10$ do 1000$ może przyjąć prawie 60 000 uczestników, zatem możliwości rozwoju są duże. Matryce są połączone z revsharem (adblast) tak więc struktura buduje się równomiernie po obu stronach (przy spełnieniu określonych warunków). Ponadto środki zarobione przez revshare można transferować do Matryc. Matryce także warto wykupić od razu na poziom Royal aby nikt z naszej drużyny nam nie uciekł wykupując wyższa matrycę.

Portal Społecznościowy i Media Points
      Platforma daje możliwość zarabiania poprzez użytkowanie serwisu. Mamy także do dyspozycji Media Points, które będą używane do uzyskiwania zniżek podczas zakupów w obrębie platformy oraz u partnerów firmy. Poniżej screen (nie mój profil):
      Własna kryptowaluta i giełda kryptowalut
      Tutaj cytuję Alternet: Rozpoczęliśmy proces tworzenia stabilnej giełdy kryptowalut oraz własnej zdecentralizowanej kryptowaluty opartej o blockchain. Otwarty kod źródłowy, Whitepaper 2018 , ICO 2019
      Także tyle ode mnie. Serwis wygląda obiecująco, wiąże sprawdzone już rozwiązanie z jeszcze lepszymi warunkami dla użytkowników. Kosmetycznie wygląda przejrzyście i schludnie to duży plus. Rejestrując się na AdBlast tworzymy konto na Alternet i odwrotnie więc nie ma znaczenia od czego zaczynamy.
      Pomocne linki:
       link: https://alternet.com
       link revshare: https://adblast.online - zgoda na reflink polskiklikacz.
      Link do prezentacji AdBlast:
      https://adblast.online/files/Adblast_marketing-plan.pdf
      Link do tutoriala Matrix (trzeba mieć konto)
      https://matrix.alternet.com
      Link do Fanpage Alternet
      https://www.facebook.com/Alternetcom-1896218814029944/
      Link do Fanpage Adblast
      https://www.facebook.com/AdBlast-210673212806990/
      Link do Twittera:
      https://twitter.com/Alternet_com
      [---]