Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Orientus

AdsCash - Kantor, Revshare, Kopalnia, Portfel ?

Recommended Posts

AdsCash to wielofunkcyjna kryptowaluta nowej generacji dla ,,świata reklam,, oparta na zasadzie blockchain Ethereum

Ta waluta zostanie wykorzystana w transakcjach ,,Reklamowych,, online na całym świecie, zastępując tradycyjne wartości.
Kupuj i sprzedawaj Adscash w przejrzysty, wolny od konfliktów sposób, unikając usług pośredników w świecie reklamy.
Reklamodawca może kupić reklamę AdsCash w celu uiszczenia opłaty reklamowej wydawcy,

a wydawca może sprzedać reklamę Adscash jako opłatę reklamową na rynku walutowym.

Transakcje zabezpieczone  przy użyciu inteligentnego kontraktu z ethereum.
Adscash to nowy sposób zarabiania na świecie reklamy.

(To kilka informacji z ich głównej strony, proszę wybaczyć jeśli mało rzetelnie lub niedokładnie, jednak każdy w tym świecie własne rozumienie ma.)

AdsCash, pojawił się w połowie roku 2016, po kilku miesiącach pojawiły się też problemy, by odbył sie w końcu PRELAUNCH za 3 dni od teraz...taka szybka historia...streszczenie...

Dzis trafiłem przypadkiem na ten temat,

AdsCash wygląda mi na kantor wymiany ,,AdsCash coin,, kryptowaluty która ma być używana głownie w świecie

,,reklam i bannerów,, 

Na stronie do pobrania portfel tejże monety, na stronie która jak na moje dość obficie i profesjonalnie zrobiona.

Po zarejestrowaniu ukazuje się to...

35c2e24119ce8710med.png

Gdzieś na forum w gąszczu informacji, przeczytałem iż będzie tez możliwość u nich kopania samej waluty.

Oraz w dniu wypuszczenia szacują co następuje:

1 Ads coin - 2,5 centa, a przypuszczają że po roku cena osiągnie 10$ za 1 Ads coin.

Wychodzi że rejestracja daje nam darmowe 2.5$

W tym momencie niewiele więcej mogę o tym wszystkim powiedzieć, zagłębiam się w to i czytam, jeśli dojdę do czegoś więcej, zaraz tu w poście kolejnym napiszę, a jeśli ktoś ma jakieś informacje więcej z tematem związane to proszę się pochwalić.

http://hurricanetraffic.info/revshare-traffic-exchange/adscash-coin-cryptocurrency/ - tutaj trochę informacji odnośnie samej waluty i nie tylko.

Tutaj prognozowanie jesli chodzi o samą kryptowalute AdsCash

0d967133cb00c578med.png

Wielki start....w sumie Re-Start..za 3 dni.

AdsCash - Rejestracja i darmowe 100 AdsCash Coins. 

www.ads.cash