Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

1 marzec 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

 

Ostatni tydzień nie był zbyt udany  dla hyip inwestorów, wiele programów zostało zamkniętych, choć zapewne wielu z was udało się również zarobić. Martwi mnie jedynie, iż nie powstają nowe stabilne programy, które mogłyby zastąpić te odchodzące.

 

W mijającym tygodniu 2 nowe programy trafiły na naszą listę, i mam nadzieję, że zostaną one na niej  na dłużej.

 

Jeden z tych programów EarnReturn posiada bardzo ciekawą koncepcję. Mamy tutaj bowiem tak skonstruowane naliczanie zysków, że codziennie nasz zysk wzrasta dziennie o 0.07%. Dla przykładu, inwestując $100 pierwszego dnia mamy naliczony zysk $0.07 (0.07%). Jest on bardzo niski ale już drugiego dnia jest to $0.21 (0.07% + 0.14%). Trzeciego dnia to już zysk rzędu $0.42 (0.07% + 0.14% + 0.21%) itd. Ten wzrost zysków trwa aż do 90 dnia kiedy to osiąga się zwrot w wysokości 6.3% co daje w sumie kwotę $286.65.

 

Jednakże, już po setnym dniu inwestycji możemy wypłacić nasz depozyt. Trzeba jednak to rozważyć, ponieważ po 100 dniu zyski z naszego depozytu są coraz większe. Taka koncepcja programu może zapewnić mu długą żywotność, więc mam dobre przeczucia, gdyż każde innowacyjne podejście jest dodatkowym atutem programu.

 

Minimum inwestycyjne w tym programie to $10 a max. $25,000.

 

Akceptowane systemy płatności to Liberty Reserve, Perfect Money, Alertpay i przelew bankowy.

 

4f4f4eae30897.gif

 

Drugim monitorowanym programem jest Magnetic Wallet. Tutaj już trudno mówić o jakieś innowacyjności, mamy do czynienia z prostym programem z dostępnym jednym planem inwestycyjnym 2.5% dziennie. Nie jest on moim faworytem, choć program ten istnieje i płaci już od około miesiąca.

 

Akceptuje Liberty Reserve i Perfect Money.

 

 

MONEY ERA TYMCZASOWE PROBLEMY Z SYSTEMEM

 

MoneyEra informuje na swojej stronie, iż z powodu problemów z systemem płatności zostaną zrealizowane z opóźnieniem.

 

 

ZAREZERWUJ UDZIAŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×