Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dla Inwestorów zainteresowanych alternatywnymi formami pomnażania kapitału.

 

Dlaczego warto inwestować w pożyczki z rockefeller.com.pl?
Bo nie owijamy w bawełnę, cenimy przejrzyste zasady a ukrytym opłatom i warunkom pisanym drobnym druczkiem mówimy NIE. Prowadzimy szczegółową weryfikację klientów i dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam środków, dlatego cieszymy się jednym z najwyższych w branży współczynników spłacalności (96,85%).

 

Jak wygląda idea naszego modelu inwestowania?

Inwestujesz środki w wybraną pożyczkę a jej obsługę pozostawiasz nam. Zadbamy o terminowość spłaty rat a w razie potrzeby zajmiemy się windykacją należności. Stan swoich inwestycji będziesz mógł śledzić na bieżąco za pomocą naszej strony oraz mobilnej aplikacji. Twój zysk z inwestycji wyniesie od 8 do 13,1% w zależności od tego, w którą pożyczkę zechcesz zainwestować. Ryzyko utraty ulokowanych środków zostanie zminimalizowane, jeśli zdecydujesz się na przystąpienie do Programu Zwrotu Kapitału spodziewany przez Ciebie zysk automatycznie ulegnie pomniejszeniu o 3%. Zyskasz jednak pewność, że zainwestowane środki będą bezpieczne.

 

Jak zainwestować?

Procedura inwestycyjna odbywa się on-line, ogranicza się zaledwie do kilku kroków i nie zajmie  więcej niż kilka minut. 

 

W pierwszej kolejności należy utworzyć konto na stronie rockeffeler.com.pl i dokonać niezbędnych weryfikacji. Na tym etapie poprosimy Cię o dokonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł. O tym, w którą pożyczkę zechcesz zainwestować zdecydujesz sam po dokładnym zapoznaniu się z jej parametrami (wysokością oprocentowania, okresem spłaty, oceną ryzyka inwestycyjnego). Po zatwierdzeniu wyboru i dokonaniu płatności uzyskasz dostęp do aplikacji umożliwiającej śledzenie wszystkich działań związanych z obsługą Twojej inwestycji. Należności wraz z odsetkami będziesz otrzymywać na bieżąco. Wypłacisz je w dowolnym momencie lub zainwestujesz w kolejne projekty.

 

Jeżeli jakaś kwestia pozostaje niejasna - czekamy na Wasze pytania!

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.rockefeller.com.pl

Edited by rockefellercompl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy deklaracje pcc3 można składać internetowo za pośrednictwem Państwa strony czy z każdą deklaracją trzeba latać do swojego US?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy za bardzo trafne spostrzeżenie! Na chwilę obecną platforma rockefeller.com.pl umożliwia jedynie wygenerowanie deklaracji PCC-3 uzupełnionej niezbędnymi danymi. (Dokument ten trafia do Użytkownika za pośrednictwem skrzynki mailowej). Docierają do nas podobne sugestie, dlatego też przymierzamy się do wdrożenia tej funkcji. Mamy świadomość tego, że byłoby to dużym ułatwieniem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z was już inwestuje na rockefeller ? jakie są wasze opinie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie ruszamy z badaniem poziomu satysfakcji naszych inwestorów. Pierwsze komentarze pojawiają się również na naszym profilu na FB.

 

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do kontaktu, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości - a tymczasem zapraszamy do lektury dzisiejszego wydania Pulsu Biznesu.
Artykuł o nas dostępny jest również w wersji elektronicznej: https://www.pb.pl/zagraj-w-gielde-wierzytelnosci-859819

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Mnie póki co odstrasza brak możliwości elektronicznego składania pcc3, bo nie lubie biegać po urzędach. 

2.Nawet jeśli pojawi się taka opcja to  przetestuje i być może w ramach dywersyfikacji pozostanę tylko raczej z małym kapitałem, bo na rynku konkurencja nie śpi i jednak daje więcej zarobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzuciłem aplikację mobilną dla testu na telefon. Bitdefender informuje, iż jest to aplikacja o podwyższonym ryzyku. Nigdy wcześniej przy innych aplikacjach nie miałem tego typu powiadomienia. Czym to jest spowodowane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeszukałem trochę internetu w poszukiwaniu pożyczek LOOK......... ale - nic nie znalazłem. Czy firma pożycza pod jakąś inną nazwą ? czy jest jakaś strona internetowa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luksed - cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszej platformy. Wprowadzenie możliwości elektronicznego składania pcc3 będziemy mieli na uwadze przy okazji planowania dalszych zmian w architekturze naszego systemu. 

 

Obecnie trwają również prace nad możliwością przetestowania naszego modelu inwestycyjnego przez potencjalnych Inwestorów. Już niedługo wprowadzona zostanie wersja demo, która umożliwi zapoznanie się z funkcjonalnością serwisu poprzez stworzenie demonstracyjnego konta i dokonanie wirtualnych operacji na rzeczywistych pożyczkach. Będzie więc okazja do bliższego przyjrzenia się systemowi. 

 

W kwestii podniesienia zyskowności inwestycyjnej proponujemy skorzystanie z naszego programu partnerskiego. Więcej szczegółów na ten temat powinno się pojawić na naszej stronie po weekendzie.    
 


PanieInwestorze - jak dotąd nie docierały do nas podobne sygnały. Przekazaliśmy jednak Pańską uwagę naszym programistom i okazało się, że dotychczasowe uprawnienia aplikacji mogły być zbyt szerokie - dlatego program informował o jej podwyższonym ryzyku. Jesteśmy dalecy od narażania naszych użytkowników na jakiekolwiek niebezpieczeństwo, dlatego też wprowadzone zostaną konieczne ograniczenia. Zaktualizowana wersja powinna być gotowa w ciągu kilku najbliższych godzin. Dziękujemy za czujność!  


Zigum - wszystkie informacje dotyczące danych spółki znajdują się w zakładce FAQ (https://rockefeller.com.pl/faq/). W odróżnieniu od większości firm pożyczkowych nie koncentrujemy się na sprzedaży pożyczek. Ze względu na to, że inwestujemy własny kapitał zależy nam przede wszystkim na wysokiej ich spłacalności - dlatego też najskuteczniejszą dla nas formę promocji stanowi  tzw. poczta pantoflowa. Spółka nie posiada więc odrębnej strony internetowej. Mimo tego faktu działamy na rynku nieprzerwanie od 2011 roku i mamy się dobrze:)
 

Edited by rockefellercompl

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Czy poza pocztą pantoflową i placówką przy ulicy Worcella 16a (street view pokazuje jakiś dom) jest więcej punktów sprzedaży? Działalność odbywa się tylko na terenie Częstochowy?

2.Może są jakieś inne kanały dystrybucji, np. pośrednicy kredytowi, agenci ubezpieczeniowi którzy mają podpisane porozumienia z  LOOK itp?

3.Wzór cesji sobie znalazłem, ale interesował by mnie też wzór umowy pomiędzy LOOK a klientem.

4.W przypadku nierzetelnego klienta, zainwestowałem np. 600zł i zwracane jest mi 600zł kapitału po 90 dniach ?

5.Punkt w FAQ - Odstępstwa od ustalonego harmonogramu spłaty pożyczki.

Co mam rozumieć poprzez przesunięcie terminu odbioru raty, który ulega przesunięciu w stosunku do tego wskazanego w harmonogramie ? Czyli firma ugaduje się z klientem poza moją wiedzą i darmowo przesuwa mu się okres spłaty np. do terminu wypłaty stałego źródła dochodu.

6. Pożyczki są udzielane od 1 do 11 miesięcy w jakiej wysokości?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-2) Proszę mieć na uwadze, że specyfika naszej działalności nie wymusza na nas konieczności posiadania siedziby, w której bezpośrednio odbywa się sprzedaż pożyczek. Naszym atutem jest to, że działamy w terenie, bazując na sieci przedstawicieli (ok 150 os.), którzy zajmują się sprzedażą, obsługą pożyczkobiorców oraz  windykacją  należności. Siedziba mieszcząca się pod wskazanym adresem pełni raczej funkcje administracyjne (jest to adres rejestrowy firmy+ przechowujemy tam dokumenty).

 

Swoją działalność prowadzimy głownie na obszarze większych miast naszego regionu. Pracowników terenowych posiadamy nie tylko w Częstochowie, ale również: w Katowicach, Ł

Edited by rockefellercompl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszamy o skorzystania z wyjątkowej oferty! Tylko do końca maja 2017 r. do standardowego zysku na każdej umowie pożyczki dodajemy 2%!
Promocję można wykorzystać tylko jeden raz w czasie jej trwania! 

Więcej szczegółów na: www.rockefeller.com.pl

 

Edited by rockefellercompl

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nadal jestem słabo przekonany.... Skąd opłata 3% za program zwrotu kapitału i dlaczego akurat tyle? Będą planowane zmiany w tej kwestii?

2.Bardzo odstrasza brak możliwości składania internetowego pcc3. Będą w przyszłości zmiany? Charakter mojej pracy nie pozwala mi biegać do urzędów.

3. Co z obiecanym programem partnerskim? Deklaracja padła z dobre 3 tyg. temu na tym forum a nie widzę żadnych nowych informacji.

4. Czy aby na pewno mają Państwo rozeznanie u konkurencji? Moje wyniki oscylują w zależności od firmy pożyczkowej od ok 25% do 48% brutto rocznie i to ze zwrotem kapitału w przypadku braku spłaty przez pożyczkobiorcę, dodam że bez żadnych opłat. Wszystkie inne poniżej 20% rocznie są już raczej ciekawostką dla mnie, ale nadal jest to więcej niż u Państwa.

5. Co tak naprawdę ma mnie tu przyciągnąć abym zaczął recenzować przebieg swoich inwestycji na tutejszym forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszej kolejności proszę pamiętać, że zgodnie z postanowieniami wspomnianej wcześniej Ustawy o kredycie konsumenckim maksymalny koszt kredytu konsumenckiego, utrzymywanego rok, wynosi obecnie 55%. Oferowanie przez firmę pożyczkową zysku na poziomie 48% naszym zdaniem powinno budzić u Inwestora pewien niepokój.

Ekonomiczna racjonalność podpowiada, że jeżeli za podmiotem udzielającym pożyczki stoi sieć pracowników zajmujących się skuteczną obsługą tej pożyczki, zysk Inwestora nie może być tak wysoki. Obawiam się, że tak wysoki poziom zyskowności mógłby skutkować 2 konsekwencjami:

 • Po pierwsze trudno byłoby znaleźć pożyczkobiorcę zainteresowanego wzięciem pożyczki o tak dużym oprocentowaniu
 • Po drugie poziom spłacalności przy tak niskich kosztach związanych z weryfikacją pożyczkobiorców byłby niewielki, a ewentualna windykacja należności mało skuteczna.

Wracając po pozostałych kwestii:

1) Na chwilę obecną nie są planowane zmiany w zakresie opłaty za udział w Programie Zwrotu Kapitału. Niewykluczone jednak, że w przyszłości pojawi się taka konieczność.

2) W kwestii wprowadzenia możliwości elektronicznego składania deklaracji PCC3 prosimy o cierpliwość. Sukcesywnie wprowadzamy nowe funkcjonalności serwisu, a tę konkretną mamy głęboko w świadomości. Nie jesteśmy jeszcze wstanie powiedzieć, kiedy będzie ona dostępna, niemniej jednak będziemy się starali, by ostatecznie pojawiła się ona na naszej stronie.   


3) Pod względem informatycznym i graficznym jesteśmy w pełni gotowi do wdrożenia obiecanego Programu Partnerskiego. Na chwilę obecną trwają jednak prace nad stworzeniem regulaminu, który od strony podatkowej pozwoli Inwestorom zmaksymalizować zyski. Jak tylko prace w tym kierunku dobiegną końca przekażemy Państwu tę informację.   
 

5) Podstawowymi kwestiami, na które powinni zwracać uwagę Inwestorzy pozostają: zyskowność oraz bezpieczeństwo alokacji kapitału. Dokładamy wszelkich starań, by w obu tych zakresach wyjść Państwu naprzeciw. Nie pozostaje nam więc nic innego jak zachęcić do współpracy, tak by mieli Państwo okazję ku temu by przekonać się, że ta forma pomnażania kapitału jest zarówno  korzystna, jak i bezpieczna. 

 

Tym samym zapraszamy na www.rockefeller.com.pl  :)

Edited by rockefellercompl

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Od kiedy zajmujecie się sprzedażą pożyczek?

2. Dlaczego na stronie internetowej nie ma żadnych pożyczek za okres 2017/05?

3. Wg czego odbywa się numeracja pożyczek?

4. Skąd się biorą "dziury" w numeracji pożyczek?

5. Sprawdziłem wyrywkowo spłaty rat klientów wybranych pożyczek - rzadko który dokonuje wpłaty kwoty, która widnieje w kalendarzu spłat....jak to Państwo wytłumaczą? (z doświadczenia wiem, że o ile klienci już spłacają raty pożyczki/kredytu to kwota wpłacana w 80-90% jest zgodna z kwotą widniejącą w harmonogramie, u Was ta proporcja jest odwrotna...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Sprzedażą pożyczek zajmujemy się od początku działania spółki Look Pożyczka, która jest właścicielem platformy Rockefeller.com.pl. Na rynku działamy od 2011 roku. Sama platforma uruchomiona została natomiast na początku bieżącego roku. 

 

2) Rzeczywiście na stronie nie zostały jeszcze dodane pożyczki z maja. Staramy się by baza była aktualizowana pod tym kątem przynajmniej raz na dwa tygodnie. Wszystkie pożyczki widniejące w systemie są bardzo dokładnie weryfikowane i sprawdzana pod względem poprawności formalnej. W pierwszej kolejności muszą zgadzać się wszystkie daty, kwoty i podpisy znajdujące się na umowach zawieranych z pożyczkobiorcami. Następnie są one ponownie weryfikowane i dopiero wtedy trafiają do osoby, która ma za zadanie wprowadzić je do systemu. Niestety całość tego procesu zajmuje sporo czasu.    

 

3-4) Z punktu widzenia użytkownika serwisu, widoczna na stronie numeracja pożyczek  ma charakter przypadkowy. Dla nas z kolei ma ona charakter porządkowy i organizacyjny.
Zdecydowana większość wniosków pożyczkowych, które trafiają do naszych klientów na wstępie  jest opatrzona numerem. W trosce o zapewnienie najwyższego współczynnika spłacalności wierzytelności nie wszystkie wnioski kończą się udzieleniem przez nas pożyczki. Wykorzystane numery wówczas przepadają i automatycznie powstają wspomniane "dziury".  Dodatkowo nasi terenowi pracownicy zajmujący się  sprzedażą oraz bieżącą obsługą pożyczek rozsiani są po całym regionie. Z tego tytułu nie mamy wpływu na to w jakiej kolejności numerycznej spływają do nas wnioski. Nadawanie im nowych numerów nie tylko dołożyłoby nam pracy, ale mogłoby utrudnić obsługę klienta:)    

 

5) Poprosiliśmy naszych informatyków o przygotowanie aktualnego zestawienia danych dotyczących naszych pożyczek. Wnioski z tej analizy wyglądają następująco: 

Od początku istnienia serwisu w naszej bazie znalazły się 553 pożyczki  na kwotę 956 137, 99 zł. Zaległości w spłacie pojawiły się w przypadku 54 umów. Nie oznacza to, iż pożyczki te nie zostały spłacone. W tych przypadkach pojawiły się jedynie odstępstwa w stosunku do ustalonych wcześniej harmonogramów spłaty. Średnio wynosiły one ok 100 zł na każdej z nich. Jedynie w 2 przypadkach nie odnotowana została płatność, czyli okres od poprzedniej wpłaty przekroczył  60 dni. Przypominamy, iż najlepszą formą zabezpieczenia przed podobną sytuacją jest skorzystanie z Programu Zwrotu Kapitału. 

 

Nasi terenowi pracownicy dokładają wszelkich starań, by wyegzekwować terminową spłatę rat. Niestety kilkudniowe przesunięcia oraz niezgodności kwotowe w wielu przypadkach są nieuniknione. Proszę również mieć na uwadze, iż bardzo często mamy również do czynienia z nadpłatami. Są one również widoczne w systemie.

 


  

Edited by rockefellercompl

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. 26.08.2016 został dodany wpis w KRS - wprowadzono przedmiot działalności pośrednictwo pieniężne itp. itd. Wcześniej z KRS-u wynika, że przedmiotem działalności spółki była(y) zupełnie inne branże. Co to znaczy, że sprzedażą pożyczek zajmujecie się od początku działalności spółki? Czy jest to koniec 2016 roku, czy wcześniej? Jeśli wcześniej, to dlaczego nie ma  wzmianki o tej formie działalności w KRS-ie?

2. Jakie mają Państwo doświadczenie w branży?

3. Kto dokonuje weryfikacji pożyczkobiorców? Pracownicy terenowi? Państwo?

4. Jakie są kanały sprzedaży pożyczek? Czy potencjalny pożyczkobiorca może się udać do siedziby firmy i załatwić wszelkie formalności?

5. Jak wygląda proces windykacji? Czy zajmują się tym Państwo, pracownicy terenowi? Czy w siedzibie jest jakiś dział call center windykacyjny?

6. W jaki sposób pracownicy terenowi trafili do Państwa (o firmie ciężko cokolwiek znaleźć, a jednak armia 150 osób w jakiś sposób podjęła z Wami współpracę)?

7. Ilu macie inwestorów i w jaki sposób się dowiedzieli o Państwa działalności?

8. W tych spłatach rat kredytów chodziło mi o to, że np.

- dla pożyczki o nr 21 rata wynosi 241,03 zł a klient notorycznie wpłaca 242 zł

- druga pożyczka z brzegu o nr 43, rata 330,64, a klient z uporem maniaka spłaca w kwocie 330

- pożyczka nr 200; rata 172,17 zł, a żadna spłata w takiej kwocie (172,175,175)

Tak jest chyba dla 90% pożyczek, które widnieją w systemie. Jak wytłumaczyć taką sytuację?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Działalnością związaną ze sprzedażą i obsługą pożyczek zajmujemy się od 2011 roku. 26.08.2016 dokonana została jedynie aktualizacja dotycząca zwiększenia kapitału zakładowego. Wszystkie wskazane przez nas zakresy działalności związane są z pośrednictwem pieniężnym (dział 64 w bazie PKD). Udzielanie pożyczek mieści się w tej kategorii i jednocześnie stanowi jej podklasę.

2) W zakresie pożyczek gotówkowych na rynku działamy od 6 lat, dynamicznie się rozwijamy i poszerzamy nasze pole działania. Portal rockefeller.com.pl jest tego najlepszym przykładem. Powiązaliśmy terenową działalność pożyczkową z  branżą inwestycyjną.    

3) Każdy klient, który podpisuje umowę pożyczki jest  weryfikowany w bazach danych BIG i BIK. Pełna weryfikacja wiarygodności kredytowej jest dokonywana przez pracowników terenowych w domu klienta. Całość procedury odbywa się za pośrednictwem specjlanie przygotowanych mobilnych aplikacji.

4)Sprzedaż pożyczek odbywa się w ramach struktury terenowej. Tak jak zostało to wspomniane w jednym z poprzednich wpisów, nasza siedziba ma charakter bardziej administracyjny. Jest siedzibą zarządu oraz miejscem przechowywania dokumentów. Działalnosć związana z obsługą klienta przeważnie nie jest tam prowadzona. Jeżeli dla potencjalnego inwestora lub pożyczkobiorcy najdogodniejszym miejscem spotkania byłaby nasza siedziba, nie widzimy problemu, by się tam spotkać i załatwić wszystkie formalności.

5)Proces windykacyjny jest kilkustopniowy. W pierwszej kolejności nasi pracownicy terenowi wizytują klienta, jednocześnie dokonując wpisów w aplikacji o zastanym stanie faktycznym.Jeżeli na tym etapie nie uda się ściągnąć należności, ewentualnie dokonać ustaleń związanych z jej spłatą wówczas wizytacji dokonuje kierownik oraz menadżer. Działania windykacyjne prowadzimy również wraz z współpracującymi z nami kancelariami prawnymi (zwłaszcza: http://kancelaria-janik.com/)  

6) Od samego początku istnienia firmy posiadamy zespół pracowników terenowych. Przed utworzeniem spółki jeden z prezesów przez kilka lat zdobywał doświadczenie w tej samej branży. Utworzona w tym czasie sieć kontaktów niwątpliwie usprawniła proces jej tworzenia. Aktualnie procesy rekrutacyjne prowadzimy w oparciu o system poleceń (tzw. pocztę pantoflową) oraz ogłoszenia zamieszczane w takich serwisach jak olx.pl, infopraca.pl, pracuj.pl  etc.   

7) Dane dotyczące ilości sprzedanych oraz dostępnych pożyczek są do wglądu na naszej stronie internetowej. Liczba inwestorów nie powinna mieć więc znaczenia. Zwłaszcza, iż stanowi ona tajemnicę handlową.

W kwesti promocji naszej oferty stosujemy różne kanały informacyjne (strona internetowa, profil na Fb/Instagramie, artykuły w prasie etc). Z naszego doświadczenia wynika jednak, że najlepszą formą promocji jest poczta pantoflowa. Posiadamy portfel zadowolonych klientów, którzy przyciągają kolejnych.

8) Tak jak zostało to już wspomniane, niewielkie odchylenia terminowe i kwotowe są nie do uniknięcia. W kwestiach niedopłaty raty nasi konsultanci terenowi są zobligowani do interwencji. Proszę pamiętać, że równie często mamy jednak do czynienia z nadpłatami. Mamy świadomość tego, że klient zobowiązany jest spłacić całą kwotę. Z doświadczenia wiemy również, że w sytuacji kiedy niedopłata jest symboliczna (np. wynosi kilkadziesiąt groszy) z punktu widzenia marketingowego nie zawsze warto stosować tego typu interwencje.         

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominamy, że do końca aktualnej promocji pozostał tylko tydzień! To ostatni dzwonek, by zgarnąć dodatkowe 2% zysku!

 

Ciągle niezdecydowanych zapraszamy na nasz facebookowy profil. Od jutra będziemy ćwiczyć inteligencję finansową:)

https://www.facebook.com/Rockefeller-1636784946625034/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,
 
Mam pytanie dotyczące Programu Zwrotu Kapitału.

Przykład pożyczki z Państwa strony www:

NR 356,   pożyczka 945PLN,    zysk 94,50PLN (10%), zysk w ujęciu rocznym 20%, spłata 6 miesięcy.

 

Czy korzystając z programu oprocentowanie dla tej pożyczki wyniesie 7% czy 17% w stosunku rocznym (tzn -3% , ale z czego?)? 

Chyba nigdzie nie ma tej informacji, zazwyczaj mówimy o zysku w stosunku rocznym, ale tu chyba nie jest to takie oczywiste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pańskie pytanie jest jak najbardziej zasadne:) Skorzystanie z Programu Zwrotu Kapitału powoduje, iż spodziewany zysk w odniesieniu do danej umowy pożyczki  ulegnie pomniejszeniu o 3%.

 

Innymi słowy 3% zostanie odjęte od widocznego i możliwego do osiągnięcia zysku wskazanego w informacjach o pożyczce. Nie bierzemy więc pod uwagę zysku w stosunku rocznym.

 

Będzie to widoczne przed zakupem danej pożyczki, po zaznaczeniu przez Użytkownika symbolu "parasola", widocznego przy danej wierzytelności.

 

Całość regulaminu dotyczącego PZK dostępna jest na naszej stronie internetowej:

https://rockefeller.com.pl/page/regulamin-program-zwrotu-kapitalu/

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie nasuwa się drugie pytanie: czy po 90 dniach zwracany jest sam kapitał?

Czy również odsetki które miały być zyskiem ?

Edited by mtinwestor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program Zwrotu Kapitału  stanowi dodatkowe zabezpieczenie Inwestora w formie ochrony funduszy, które zostały zainwestowane w daną pożyczkę. Po wspomnianych 90 dniach zwracamy niespłacony kapitał  do wysokości ceny, jaką Inwestor zapłacił nabywając pożyczkę. Do Inwestora wraca więc dokładnie ta sama kwota, którą zainwestował

 

Z uwagi na to, że całość postępowania windykacyjnego spoczywa na nas, odsetki nie są ujęte w Programie. 

 

Edited by rockefellercompl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już raczej nikt nie załapie się na promocję majową, osobiście nie skorzystałem. Czy zainteresowanie dodatkowymi 2% było duże? Czy Państwa pracownicy/osoby współpracujące również mogą albo już inwestują na platformie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypuszczamy, że będzie jeszcze okazja do tego, by skorzystać z podobnej promocji w przyszłości. Każda tego typu forma promowania niewątpliwie zwiększa zainteresowanie platformą - co nas bardzo cieszy:)

 

Regulamin nie przewiduje surowych obostrzeń dotyczących tego, kto nie może dokonać inwestycji za pośrednictwem naszego portalu. Nasi użytkownicy  są przede wszystkim  weryfikowani pod kątem tego czy są osobami pełnoletnimi. Dodatkowe (bardzo ogólne) warunki są określone w  pkt 3 §1 naszego regulaminu:

 

Z serwisu mogą korzystać osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej lub zawodowej oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej. Osoby fizyczne mogą korzystać z serwisu wyłącznie, jeżeli posiadają pełną zdolność do czynności prawnych (osoby pełnoletnie).

 

Nie są więc przewidywane żadne utrudnienia dla członków rodzin naszych współpracowników/partnerów biznesowych etc. chcących korzystać z platformy. Podlegają oni dokładnie takim samym zasadom regulaminowym jak pozostali Użytkownicy serwisu. Nie jest to konkurs, loteria z nagrodami a pożyczek jest na tyle dużo, że nie ma ryzyka, iż zostaniemy posądzeni o jakąkolwiek formę nieuczciwości w zakresie "rozporządzania" pożyczkami.  
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Bodeha
   Hej
   Bede powoli wracać na łono hajpów wszelakich Tak wiec pytanie brzmi :czy jest tu jakiś dobry long term 
  • By RFL
   Coraz częściej spotykamy przedsiębiorcze kobiety prowadzące własne biznesy, rozwijające się na gruncie zawodowym, posiadające oszczędności i  stawiające na własny rozwój. W naszej branży ich jednak nie widać. Zainteresowani tematem przeprowadziliśmy małe dochodzenie, które zachęciło nas do pewnej refleksji...     
    
   Okazało się, że kobiety wciąż zarabiają mniej od mężczyzn, a mimo to skutecznie zarządzają finansami,o wiele rzadziej trafiają na listy dłużników i lepiej spłacają zadłużenie. Na giełdzie inwestują zdecydowanie ostrożniej, ale ostatecznie działają niezwykle skutecznie. Jeśli chodzi o produkty inwestycyjne są zdecydowanie bardziej dociekliwe.
    
   Ciekawi jesteśmy Państwa doświadczeń. Jak inwestują kobiety? Lub dlaczego tego nie robią? A może nasza branża nie jest im przyjazna? 
    
   Link do artykułu:
   http://inwestycje.pl/inwestowanie/Jak-inwestuja-kobiety-Rozwaznie-ale-i-zachowawczo-;279991;0.html


  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Cześć. Muszę przyznać się, iż nie jest to moje pierwsze konto na tym forum, jednakże do tej pory nie zostały popełnione przeze mnie jakiekolwiek przewinienia związane z próbą łamania regulaminu forum. Po prostu odpoczynek od forum, bodajże dwuletni i próba oderwania się od tej jakże ciekawej i arcytrudnej dziedziny zarabiania pieniędzy w internecie, która towarzyszy mi od początku sierpnia 2007 roku. Wtedy, tj. w roku 2007 miałem już dostęp do internetu od kilku miesięcy i w trakcie nudnych i pracowitych zarazem wakacji na wsi (moi rodzice mają gospodarstwo rolne) postanowiłem wpisać po raz pierwszy w wyszukiwarkę google frazę "zarabianie pieniędzy w internecie". Nie trafiłem na to forum w pierwszej kolejności. Minęło dość dużo czasu zanim to się stało. Jednakże zwlekałem z rejestracją do 2015 roku. W tym właśnie roku poznałem prawdziwy smak hazardu jakim są piramidy finansowe i emocje jakie budzą w uczestnikach tych przedsięwzięć. Do tamtej pory tylko zrobiłem maturę, studiowałem i miałem trochę zaskórniaków. Co to był za czas. O tempora, o mores. Do tamtej pory nie spotkałem tylu cwaniaków na jeden bajt pamięci RAM jaką zajmuje czat na facebooku. Nie wiedziałem też o tym jak to tak naprawdę jest z tymi piramidami finansowymi. Do czasu Traffic Monsoon i HQ Revshare myślałem, że te wszystkie piramidy reklamowane w neobuxie, w którym byłem przez jakiś czas poważnym inwestorem z bodajże 30 refkami na koncie standard są reklamowane przez faktycznych oszustów, którzy jakimiś tajemniczymi sposobami czerpią zyski z piramid dogadując się z ich założycielami, a ja szary człowiek z ulicy mogę co najwyżej włożyć i nie wyjąć, gdyż nie należę do tej tajemniczej kliki, która tutaj na forum wstawia screeny wypłat żeby naciągać ludzi. Nie przyszło mi wtedy do głowy, że każdy może wypłacić jakieś drobne z tych tworów. Dość poważniej zacząłem myśleć, że to jednak tak nie działa w 2015 roku, może byłem starszy, może zmieniła to nastawienie trochę rozmowa na siłowni z fanem Waszego Forum, który mi sprawę rozjaśnił, że to tak nie działa, i że na piramidach można zarobić do czasu aż założyciel danego projektu powie pass i zamknie interes. A może nawet o tym nie rozmawialiśmy i tak się jakoś samo zmieniło moje nastawienie do tego rodzaju biznesów. W każdym razie, tutaj jestem po to, żeby dyskutować na te tematy i spotkać ciekawych ludzi. Mam na imię Dariusz, także można się do mnie zwracać po imieniu, a nick wybrałem sobie dość nieprzypadkowo, gdyż imię stanowi znak. Mam nadzieję, że pozytywny, gdyż lubię czynić dobro, a tutaj jest ono nad wyraz potrzebne, bo istnienie świata opiera się właśnie na nim. Mam nadzieję, że zabłysnę trochę, i elokwencją i erudycją, gdyż pisanie stało się przez studia moim hobby. Mam również cichą nadzieję na rozwinięcie swojego stylu felietonowego w moich wypowiedziach, przez co będzie to dla każdego czytającego uczta godna tygodnika wprost lub innego poczytnego tytułu. To co zauważyłem przez czytanie wielu wątków forum to otwartość na kwestię hyipów, jako rzeczywistości, która poprostu istnieje i tylko w nas samych istnieje możliwość właściwego rozpatrzenia tematu. Ilu ludzi zostało pokrzywdzonych przez niewiedzę, przez naciągaczy. Tutaj pomimo promowania tych projektów jest i wiedza i ludzie, którzy znają temat od podszewki i wiedzą, że nie powinno się ryzykować swoich dochodów, które potrzebne są na codzienne wydatki i przetrwanie od pierwszego do pierwszego. W końcu, to forum składa się z wielu ciekawych działów, będących jak najdalej od metod okradania nas z oszczędności życia. Warto do nich zaglądać, bo można z nich dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy uczyć się jak pomnażać i dobro, i pieniądze, i wiedzę finansową. Czołem. PS. Moje przedstawienie się może się wydawać dość hurraoptymistyczne jeżeli chodzi o kwestię hyip, jednakże muszę Was wszystkich sprowadzić na ziemię. Jestem całkowitym przeciwnikiem piramid finansowych jako modelu biznesowego, który w realiach internetu zbiera swoje krwawe żniwo. Jurysdykcje wszystkich państw świata nie są na obecny moment przygotowane na całkowite wyplenienie z rzeczywistości gospodarczej tej formy oszustwa, które dla jednych jest hazardem, dla innych rozrywką i sposobem na zarabianie pieniędzy, a dla innych drogą do więziennej furtki lub długów. Tylko uświadamianie ludzi, nagłaśnianie w mediach, iż pewny biznes bez ryzyka okazuje się ściemą może cokolwiek w tej materii zmienić. Piramidy finansowe, można zobrazować sceną z bajki Epoka Lodowcowa 5, która pokazuje jak pewien pirat trafia do groty, w której w oddali majaczy mu piękna nieznajoma na łożu z muszli, jednakże przy zbliżaniu się nasz pirat jest zgubiony, zamknięty w muszli i zjedzony. Taki jest obraz piramid finansowych i trzeba dużo samozaparcia i dyscypliny, aby utrzymać swój balance życiowy i finansowy w kolorze zieleni.
  • Hm... Oficjalnie peewnie upłynnienie CTO i jego wycena rynkowa. A w praktyce... ESCROW nonemowej firmy to żadne ESCROW.
  • Wcale nie takie proste. I napewno nie pewne a IMHO, z przyczyn o których pisze @zombine wręcz mało prawdopodobne.   To, że są wpłaty wcale nie oznacza, że piramida funkcjonuje. Wiele piramid - szczególnie w końcowym okresie życia - chętnie przyjmuje wpłaty ale wypłat nie realizuje. No, chyba, że i to rozumiesz jako funkcjonowanie piramidy. Owszem, do funkcjonowania piramidy wpłaty są warunkiem koniecznym ale niewystarczającym. Niekoniecznie...  Ba, raczej nie. No, może przez chwilkę... Przyjrzyj się zmianą wprowadzonym przez adminów a z łatwością zauważysz, że wprowadzone zmiany mocno zmniejszają naliczenia oddalając BEP.  Nowe zasady, także co do "starych" paczek przesuwają bowiem zwrot depozytu na koniec okresu depozytowego (życia paczki). Po pierwsze oznacza to znacznie mniejsze naliczenia a w konsekwencji możliwości reinwestycji i korzystanie z procentu składanego do wirtualnych pieniążków. Nie to jest jednak najistotniejsze w tych zmianach. Istotniejsze jest to, że teraz projekt jest ztrakcyjny dla... zaganiczy. Ale skoro w Polsce w zasadzie już zaganiać się nie da to trzeba albo sobie temat odpóścić albo... uczuć się chińskiego  Aktywność Gużdy wcale więc nie dziwi   Tyle, że teraz admini mają spokój co do kwoty depozytu przez 50 lub 100 dni. I poza prowizjami dla polecających "legalnie" nie muszą oddawać tej części nawet w wirtualnych naliczeniach. To zaś prowadzi do konsttatacji, że istnije bardzo duże prawdopodbieństwo, że rzeczywistym celem jest w miare spokojne zebranie maksymalnej kasy przed wyłączeniem prądu na skutek działania rzekomych hackerów bądź błędu przy wgrywaniu nowego opragramowania. Właśnie, tak na marginesie... Teraz jak na dłoni widać jak Nafalski z ferajną bez zmróżenia oka łżą prosto w oczy. I wcale nie chodzi mi o zmiany zasad w trakcie gry. To pikuś... Zwróccie uwagę na to w jaki sposób tłumaczono opóxnienia w wypłatach. Awaria, błąd programu. Ręczne przeliczanie. Zajęty tym dział IT i ten od liczdeł... A tu nagle wychodzi na to, że dział IT robił zupełnie inną zmianę oprogramowania niż odtworzenie tego co było i co miało być przywrócone w wyniku ich działań. A ci od liczydeł pewnie pomagali im na tych liczydłach liczyć te średnie ważone. Jaki z tego morał... A, co tam morał... Jaki z tego wniosek? Ano taki, że zlecany wypływ realnych pieniędzy z projektu przez userów na tyle przerastał wpływy z rynków azjatyckich, że konta adminów nie tylko nie rosły ale bardzo gwałtownie się kurczyły. A w zasadzie kurczyłyby się gdyby nie awaria... Ta - jak widać skutecznie - powstrzymała wypływ środków i dała czas adminom na przygotowanie, w mojej ocenie, ostatniego skoku na kasę. Ta zmiana oznacza jedno: Chcesz zarobić na OMEDZE? To zaganiaj, zaganiaj, zaganiaj. Inaczej się nie da. No i to jest własnie problem z kol. @Devolaj93. Bo on z jednej strony nie zaprzecza, że piramida jest piramidą ale jasno i wyraźnie tego powiedzieć nie chce a gdy już mu się to zdarzy to zalewa wątek jak Nil Egipt absurdalnymi teoriami, alogicznymi analizami i dyskusją z tezami przez siebie stawianymi. Tkie bleblanie... A ja miałaby się nazywać "waluta" OMEGI? Szkoda, że raczej się nie doczekasz  
  • Mam 2 kopalnie na sprzedaż 1 na 19 levelu i 1 na 17 levelu. Osoby zainteresowane zakupem zapraszam z pytaniami i ofertami na PW.
  • Już kończę budowę 10 piętra drugiego hotelu, tam również zainwestowałem w menedżera, gdyż pilnowanie 4-godzinnego cyklu nie jest łatwe.  CTO Koktoken Young Choe wziął udział w konferencji blockchain w Seulu: i występował tam jako prelegent. Sprawdziłem na stronie tej konferencji, rzeczywiście pan Choe występował oficjalnie jako przedstawiciel KOK Foundation: https://bef.latoken.com/asia Co ciekawe, kiedyś prelegentem tej konferencji był były min. finansów Mateusz Szczurek
×