Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

dingyalley

Kupię weryfikację na fb

Recommended Posts

Cześć, nie ogarniam za bardzo polityki facebooka, ale po dłuższym korzystaniu z konta facebook prosi mnie o zdjęcie(nie skan dowodu itp), dość dziwne,nie wiem jak ma wyglądać ta weryfikacja. Zapłacę za pomoc dyszkę przez btc

Rozumiem, że oferta dotyczy wyłącznie wyjaśnienia Tobie na czym polega proces weryfikacji a nie dokonanie jej za Ciebie?

Wiesz co, obojętnie. Chodzi mi o to by dalej śmigać na koncie nie podając żadnych swoich zdjęć.

Na konkurencyjnych forach jest masa takich osób co sprzedają zweryfikowane konta. Popytaj ich, powinni pomoc. Poza tym z tego co mi wiadomo, to zdjęcia i dowody nie są sprawdzane przez ludzi lecz jest do tego celu automat. Ale ile w tym prawdy to wie sam Facebook.

Wal priv mam kilkaset kont i o fb wiem wszystko ;)

Po co zawracasz gitarę skoro po krótkiej korespondencji przestajesz odpisywać ;)?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By NomenOmen
      Cześć Jak macie jakieś ciekawe screeny rozmów na Grupach Facebookowych to wrzucajcie. Rozpoczynam memiczny koncert z wysokiego C.

• By Iras
      Miracle Tele to czeski operator sieci komórkowej zapewniający wysokiej jakości usługi połączeń międzynarodowych. Karta SIM pozwala zachować prawa do prywatności i zarabiać co dwa tygodnie dzięki tokenizacji majątku firmy.

W kampanii Airdrop mozna odebrac w sumie conajmniej 90 Tokenow TELE za wykonanie zadan:
      -Post na Facebooku
      -Post na Twitterze
      -Dolaczenie do grupy na Telegramie
      -Stakowanie tokenow TELE (licza sie rowniez tokeny odebrane z wczesniejszych zadan)
      -Zaproszenie znajomego

Kazde zadanie rozliczane jest oddzielnie takze nie trzeba robic wszystkich zadan. 
      Zarobione tokeny trzeba wplacic do stakowania. Wtedy co 2 tygodnie sa naliczenia w Euro,ktore mozna wyplacic na konto bankowe lub przez najpopularniejsze kryptowaluty jak BTC ETH LTC. 2 opcja to reinwestycja. Na poczatku wartosc tokenow wynosila 10 eurocentow,obecnie 20 eurocentow.

Tokeny sprzedane: 46 199 670 TELE Dostępne tokeny: 103 800 330 TELE Aktualna cena tokenów: € 0.20     Link do rejestracji https://miracletele.com

Jak beda problemy z wykonaniem zadan dajcie znac,postaram sie pomoc.
    • By turboonostrilvision
      Jak w tytule moi drodzy, Zapraszam do dyskusji.
      Ten watek dyskusyjny dotyczy ponizszego watku odnosnie mojego konta MT4 u brokera ICM

• https://www.onet.pl/sport/onetsport/euro-2020-jest-decyzja-ws-teczowej-opaski-manuela-neuera/ky1ly7v,d87b6cc4 No faktycznie... Nigdy nie miałem najmniejeszej wątpliwości, że tęczowa opaska Neuera to powszechnie znany i szanowany drużynowy symbol różnorodności, która jest otwarcie popierana przez europejską federację i kompletnie nie rozumiem jak można być takim idiotą by przypuszczać, że miała jakikolwiek związek z manifestacją polittyczną a w szczególności ze wsparciem lgbtqia+parę innych literek. Podobnie też propozycja monachijskiego burmistrza by niemiecki stadion podświetlić w kolorach tęczy jest ptrzejawem jego miłości i  lagodności i nie ma nic wspólnego z zamanifestowaniem sprzeciwu dla polityki Węgier wobec wieloliterowych ruchów i w żaden sposób nie jest konfrontacyjne w stosunku do określanych jako homofobiczni kibiców węgiersakich... Szczyt politycznej propraawności i narzucania - pod pretekstem równości - jedynego poprawnego światopoglądu...
    • https://www.money.pl/gospodarka/od-przyszlego-roku-bedziemy-mieli-cyfrowe-portfele-6652614969990112a.html
    • No ja widziałem na grupie screena z rozmowy na czacie decathlonu i potwierdzili że współpracują z ai