Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

DonMike

[SCAM] Carbon 7 Reborn - 7% dziennie przez 30 dni - https://carbon7.biz Start 18.04

Recommended Posts

forum_recenzja.png

Money-Monitor online status:

Hyip monitor

Link do recenzji:
  Recenzja Carbon7

Temat podpięty do 13 czerwca 2017 r.

---------------------------------------------------

Nazwa programu: Carbon 7 Reborn

D88H1oE.jpg

Plany inwestycyjne:

Plan 1:

7% Dziennie przez 30 dni  ROI 154%

Depozyt wliczony w naliczenia

Naliczenia w dni robocze

Minimalna kwota depozytu: 20$

Maksymalna kwota depozytu: 250,000$

Maksymalna liczba depozytów: 7

Plan 2:

110% po 7 dniach ROI 110%

Depozyt wraca na koniec wraz z odsetkami

Minimalna kwota depozytu: 20$

Maksymalna kwota depozytu: 10,000$

Maksymalna liczba depozytów: 7

ZdgkfYz.jpg

Minimum inwestycyjne: 20$

Akceptowane systemy płatności: PM, BTC, Payeer, BankWIre

Wypłaty (manualne/aut.): Manualne do 48h roboczych (Potrącenie od wypłaty 7%)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Możliwe, że program wiadomego admina. Do czasu zweryfikowania przez monitory/fora wchodzę ostrożnie.

Jest to program bardzo wysokiego ryzyka utraty kapitału. Można stracić wszystkie środki w niego włożone.

Dane Domeny:

Domain: 1API GMBH, 27 Mar 2017 - 26 Mar 2022

Hosting: Stackpath, LLC

SSL: EssentialSSL COMODO CA Limited, valid: 2017-04-13 - 2018-04-13

Link do programu: https://Carbon7.biz/ref=donmike

Wpłata: http://i.imgur.com/Dm84jVg.png

728.gif

Edited by Egzekutor

którego podejrzewasz? 

Tego samego co miał Carbon7, Zinc7, Passiveloan. Ale są to tylko przypuszczenia, program dopiero co ruszył, bedzie widać po monitorach zainteresowanie.

Tak - napewno admin nazwal by swoj program tak samo jak poprzwdni tylko zmienil domene....

Firma nie jest nawet nigdzie zarejestrowana. Nie ma Advcash wiec admin mial problemy z weryfikacja...

Wg mnie program nastawiony na zarobek jedynie dla admina...

No ale moge sie mylic...

Bardzo możliwe, że jest tak jak piszesz. Ale odnosnie AdvCash to wielu adminów odchodzi od tego systemu, ponieważ ostatnio zaczęli blokowac konta. Konto na PM na które robiłem wpłatę jest zweryfikowane.

W każdym razie zalecam szczególną ostrożność.

Tego samego co miał Carbon7, Zinc7, Passiveloan. 

Niestety ale prawdopodobieństwo, że to on jest na granicy 0

• Like 1

Przy wypłatach jest pobierane 7% prowizji zdaje się...

Dokładnie, trochę podlatuje sumwexem .Hmm wbijać tu czy nie wbijać oto jest pytanie

Mnie cały czas zastanawia jedno. Faktycznie nie wygląda na to, zeby za projektem stał ten sam admin co za Carbon7.cc ale to jest wierna kopia jota w jotę i wszystko działa bez bugów. Jeszcze nie widziałem idealnej kopii programu z wszystkim dopracowanym jak orginał (backoffice, maile itp). Wiec może admin sprzedał ten projekt komuś innemu lub ktoś ze starej ekipy tworzącej poprzedni carbon7 postanowił postawić projekt od nowa, na stronie jest napisane "Carbon7 has been Reborn under new management! ". Podobne rozważania są na MMGP. Poprzedni carbon działał 5,5 miesiąca tu w bannerze piszą, że celem jest 7 miesięcy... Abo będzie szybki SCAM moim zdaniem albo pociągnie długo.

Edited by DonMike

Coraz wiecej osób dołącza do programu, dorzucam 100$. Myslę, że jednak program trochę podziała.

Płaci normalnie, W sumie nie wiem czemu na MMGP wylądował w scamie( a może był tam od początku?). Na wszystkich monitorach jest na zielono.

Chyba się rosjanie obrazili bo admin ustawił im limit wpłaty 77$. Wszystkie inne kraje nie mają limitu.

Edit: No to Rosjanie potwierdzili, że to ten sam admin co w Carbon.cc.  Stary program płacił 5,5 miesiąca. Jak będzie tym razem nikt nie wie.

Edited by DonMike

Dzisiejsza wypłata na koncie.

Program został dodany do działu VIP na ISP:

Y1KyAsH.jpg

No i tak jak sądziłem już wcześniej(Cytat Woodiego):

I thought about it more and I assume that the admin knew in advance that mmgp would move his program to scam section if he used his old PM wallet and I think he did this intentionally. The result is... It will scare away the investors that you don't want. And the good investors, The ones that will stay long and support the program will join.
This is combined with extreme deposit limits. Max deposit in the 30 day plan is $87.
Max in the 7 day plan is $150.
I think it will bring profit to those that "Stick and Stay and Make it Pay!

pixel.gif

Czyli Admin nie liczył na rosyjskich partyzantów którzy drenują programy jak tylko mogą i uciekają, oczywiście i tak program może przestać płacić jutro jak i za deklarowane 7 miesięcy... zobaczymy :)

Jak tam sytuacja teraz wygląda , jest jakiś limit depozytów ? DonMike co jest  pięć?

Włączyli dzisiaj lub wczoraj, maksymalny pojedyńczy  depozyt na 30 dni wynosi 87$, na 7 dni 150$. Limit depozytów to 7. @lordzuk jakie 5? ;)

''co jest  pięć'' czyli o co chodzi :) ale ok już wszystko wiem :)

Edited by lordzuk
  • Like 1

Dzisiejsza wypłata w portfelu.

Edited by DonMike

Ten carbon mnie zaczyna irytowac, chyba jednak wejde ðŸ˜

Ja chyba jednak też;)

Wbije za ma max kwotę na 30 dni:D

A co! Jak szaleć toć szaleć:P

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• No zgadza się. Wg moich subiektywnych przekonań pedofilia jest złem chociażby dlatego, że powoduje krzywdę drugiego człowieka. Zoofilię i kradzież też uważam za zło. Natomiast moje subiektywne poglądy na te, czy inne tematy nie wykluczają poglądu, że różne zjawiska są częścią natury. Zarówno te zjawiska, które człowiek uznaje za pozytywne, jak i te które uznaje za negatywne. Równie dobrze można podawać inne przykłady: Wielu ludzi uważa, że najgorszą rzeczą jaka może ich spotkać to ich własna śmierć lub śmierć kogoś bliskiego. Masę razy słyszałem mówienie o śmierci, jako że wydarzyło się coś złego. No tak, z punktu widzenia człowieka, to jest coś złego, przecież śmierć jest zaprzeczeniem życia. Tyle tylko, że śmierć jest zgodna z naturą i jest jej częścią. No właśnie o tym pisałem wcześniej. Człowiek uważa że pozjadał wszystkie rozumy i jest na tyle mądrzejszy od natury, że decyduje sobie co jest zgodne, a co niezgodne z naturą. Tyle tylko, że w pewnym momencie pojawia się problem chociażby z tego powodu, że różne kultury, różne religie, traktują różne kwestie  światopoglądowe w różny sposób, a czasem nawet w sposób sprzeczny ze sobą. I wtedy pojawia się pytanie: czy to ta kultura, ta religia ma rację, czy może tamta? I oczywiste jest, że poszczególne kultury, religie będą obstawały za swoimi światopoglądami.  Ale to nic złego, gdyż uważam że nawet ten fakt istnienia różnych poglądów przez różne kultury też jest elementem natury. Tak więc ludzie mogą w różny, nawet sprzeczny ze sobą sposób próbować opisywać  mechanizmy działania świata, co nie wyklucza że te mechanizmy są częścią natury. Pewnie, że naturalne. Tyle tylko, że skala szkodliwości człowieka zaczyna osiągać takie rozmiary, że natura być może zaczyna włączać kolejne guziki uruchamiające kolejne mechanizmy samoobrony przed działalnością człowieka. I to przecież też może być naturalne, że układ, w którym jeden czynnik (człowiek) powoduje zachwianie tego układu, to ten układ próbuje się tego czynnika pozbyć lub przynajmniej ograniczyć jego wpływ...
    • Ależ jasne... Jakby się dobrze zastanowić to medycynie akademickiej bliżej do pseudonauki niż nauki... A psychiatrii w szczególności... To także kwestia umowna. Dość przypomnieć, że nie tak dawno jeszcze lekiem na prawie wszysko było upuszczanie krwi a lekarze uznawani byli za uczonych od zarania dziejów... Owszem...  Tyko co do zasady bycie syfilitykiem, schizofrenikiem albo pozamedycznie prostytutką także nie powinno być powodem do ich piętnowania. A, że czasami jest wynika właśnie z tego, że ludzie, i tylko ludzie, wytworzyli jakieś zasady moralne i obyczajowe, które do pewnych zjawisk czy chorób nastawiają w taki sposób. Co dość istotne nie zawsze te zasady moralne muszą przekładać się na zakazy.  Ludzie są ludźmi... I od wieków nie nauczyli się bby rozróżniać grzech od grzesznika, prostytucję od prostytutki, homoseksualizm od homoseksualisty...  I mówiąc za siebie... Ja nie oczekuję wprowadzenia jakichkolwiek przepisów wymierzonych w homoseksualistów. Bardziej oczekwiwałbym egzekwowania onbecnych oraz zaostrzenia obecnych przeepisów w zakresie obyczajności... Bo możesz mo wierzyć, że jak oburza mnie to co dzieje się na tzw. paradach równości tak samo oburzałoby mnie gdyby równie wyuzdane zachowanie prezentowały grupy moherowe czy jakiekolwiek inne. Zresztą aż mi się śmiać chciało z oburzenia na Korwina w gaciach w sklepie wyrażane przez tych, którym w ogóle nie przeszkadzają gołe dupy na gejowskich paradach.       
    • Nauka akademicka skupiona jest na świecie materialnym i co najwyżej może badać struktury w mózgu lub wydzielanie hormonów. W tym przypadku takie badanie jest niewystarczające gdyż to zjawisko związane jest z odwróconą bądź zmienioną polaryzacją energetyczną. Nie jest to stan pożądany, bo powoduje zaburzenie pola świadomości, równocześnie sam jest pochodną zaburzonej tożsamości. Tak, ale nie znane były ani powody tego zaburzenia, ani jak je korygować. Ostatecznie nawet samo uznanie tego stanu za zaburzony nie doczekało się fundamentu. Proponuję zapoznać się z pracą Barbary Ann Brennan. Ukazuje ona, iż istnieją całe dziedziny wiedzy zupełnie poza zasięgiem akademickiej nauki, a jednocześnie wciąż nie dają jeszcze odpowiedzi na wiele pytań. Homoseksualizm ewidentnie jest zaburzeniem, jednocześnie nie jest to powód dostateczny napiętnowania osób tego doświadczających. Zaburzenie to może być odczuwane przez inne osoby jako dyskomfort. To w tej drugiej osobie powoduje mniej lub bardziej uświadomioną potrzebę reakcji na czynnik, który negatywnie wpływa na jej własną organizację energetyczną, czyli zarówno samopoczucie jak i zdolność do sprawnego osiągania celów. Ogólnie jednak inne czynniki mogą łagodzić wzajemny kontakt.    
    • Jasne... Dokładnie z tego samego powodu nie ma powodu uznawać za coś złego zdrady, kradzieży. Czy podobną miarę winniśmy przyłożyć do zoofilii a nawet pedofilii?...  Bo w sumie dlaczegóżby nie?  Bo niby dlaczego zofilia/pedofilia miałby być złe. Wszak jedyne powody, dlaczego zofilia/pedofilia jest oceniany jako zło, to powody subiektywne osób, środowisk, społeczności, które je tak oceniają i na które istotny wpływ mają te różne czynniki kulturowo-środowiskowo-religijno-itp... NIeprawdaż? Owszem... Co wcale nie wyklucza, że człowiek wporwadza pewne zasady i tworzy zakazy właśnie dlatego, że jakieś zjawisko jest sprzeczne z naturą... I oczywiście można się upierać i twierdzić, że stosunki homoseksualne są tak samo naturalne jak heteroseksualne. Można się też upierać, że adocja jest tak samo naturalną metodą posiadania potomstwa jak klayczny (aż boję się użyć tego określenia) sposób oparty na prokreacji. Można, choć nie tylko brzmi ale jest to p[o prostu idiotyczne... Zresztą, nie chodzi tu o to czy coś uważamy za zło. Bo tu rzeczywiście duży wpływ na to będzie miało nasze podejście do moralności czy kwestii religijnych. Aczkolwiek żadna z nich nie będzie jeszcze przesądzała tego jak traktujemy homoseksualizm. Mimo, iż dla mnie czynny homoseksualizm jest czymś złym - podobnie jak np. prostytucja - to nie domagam się jego penalizacji a już na pewno nie domagam się jego zakazania. I chyba mało kto w Polsce czegoś takiego się domaga. Natomiasst sprzeciwiam się promowani tej i innych szkodliwych ideologii. Tylko tyle i aż tyle... Hm... To chyba dość naturalne ? Bo niby kto miałby sobie rościć pretenje do decydowania i tworzenia norm? Kaczka? Szympans? Koń? Bo o ile zdaje mi się to homo sapiens sapiens  jest jedyną rozumną istotą do tego też jedyną, która wytworzyła jakieś zasady moralne czy też obyczajowe... Co ciekawe w judaiźmie i chrześciajaństwie śmiertelność człowieka i jego wypędzenie z raju są skutkiem chęci samodzielnego decydowania co jest dobre a co złe. Czyż to nie drzewo poznania dobra i zła rosło w centrum raju? Na marginesie progresiści w niczym się w tym zakresie nie różnią... Wszak to oni - a i Ty także - próbują tak przedefiniować pojęcie normalności i naturalności by było kompletną odwrotnością klasycznego rozumienia... Widzisz...  Jakoś do 1990 roku (SIC!) homoseksualizm dość powszechnie w całym świecie traktowany był jak choroba bądź zaburzenie. Czyli coś niezbyt naturalnego. I co się nagle od 1990 roku stało, że w ciągu ledwo 31 lat homoseksualizm jest nie tylko czymś normalnym i zupełnie naturalnym ale nienormalnym jest myslenie inaczej... Paranoja...  
    • Program został przeniesiony do działu SCAM.