Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kamil2708

Traffic Hurricane - ROI 110% - www.traffichurricane.plus

Recommended Posts

Nazwa programu:

Traffic Hurricane

Plany inwestycyjne:

ROI 110%

Minimum inwestycyjne:

25$

 

Cena za paczkę/udział:

Mobile App Pack: 25$, pracuje do uzyskania 110%, czyli 27,5$, w zamian otrzymujemy 1000 Traffic Exchange Credits, aby otrzymywać naliczenia należy co 24h wyklikać 25 reklam w aplikacji mobilnej communityads+

Ad Pack: 50$, pracuje do uzyskania 110%, czyli 55$, w zamian otrzymujemy 1000 Traffic Exchange Credits oraz 20 Pay-Per-Click Banner Credits, aby otrzymywać naliczenia należy co 24h wyklikać 50 stron w surfie

Naliczenia ok 1,5% - 2% dziennie

Akceptowane systemy płatności:

Payza, Solid Trust Pay, Bitcoin, karta płatnicza, przelew bankowy

Wypłaty (manualne/aut.):

Wypłaty realizowane w przeciągu godziny, zwykle dużo szybciej.
 
Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
program wystartował 20 sierpnia 2016r., założycielem jest Ernie Ganz, czyli szef supportu Traffic Monsoon, nie dziwi więc fakt, że został oparty na tym samym skrypcie co TM. Oferuje praktycznie identyczne możliwości zarobku, wzbogacone o kilka innych.

 

Możliwości zarobku:

 • zakup paczek reklamowych za 25$(mobilna) lub 50$
 • cashlinki - od 0.001$ - 0.02$, na ogół wydawane w dwóch turach: koło  godziny 16 i koło godziny 23
 • cashtube - oglądanie filmików z YT, za każdy 0.01$, wydawane jak cashlinki
 • polecanie - 10% prowizji od zakupów naszych poleconych

Wypłaty:

Minimum pierwszej wypłaty wynosi 2 $. Z każdą kolejną wzrasta o 1$, aż osiągnie pułap 10$. Jest to ostateczne min.

UWAGA: WAŹNE: Aby móc zlecić wypłatę należny z procesora na jaki planujemy wypłacać musimy zakupić usługę(reklamę, adpack, itp) za min 20$, inaczej wypłaty nie są możliwe.

 

Link do programu: https://traffichurricane.plus/register/kamil2708

czysty: https://traffichurricane.plus

 

dowód depozytu:

dow%C3%B3d%20wp%C5%82aty%20th.jpg?i_dim=

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płacą, wypłaty w około pół h. Naliczenia z pakietów wczoraj ~1,5%, dzisiaj ~1,9%, cashlinki/cashtube jak w temacie 2x dziennie :) Fajnie że temat Traffichurricane w końcu pojawił się na forum po pół roku czasu :P

Edited by krzych1991
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Myślałem, że jest tylko gdzieś utkwił dawno nie aktualizowany, a tu proszę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minęło 8 miesięcy od powstania tego klonu TM. Nie jestem pewien czy jest sens juz tu wchodzic;P. 8 miesiecy to jest naprawde sporo jak na revshare, ale kazdy musi sam ocenić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryzyko istnieje jak w każdym tego typu programie, póki co wypłaty idą niemal instant, u mnie wczorajsza na payza dotarła w 15min ;) w najbliższych dniach ma być zmieniana strona i z tego powodu może być chwilowo niedostępna

Edited by kamil2708

Share this post


Link to post
Share on other sites

program monitoruje od początku właściwie, przypuszczam zresztą że nie tylko ja z tego forum :) Naliczenia z pakietów były słabe wcześniej więc nawet nie było co zamieszczać postów tutaj.. od grudnia zeszłego roku sie właściwie coś poważniej ruszyło. Nie da sie ukryć że program płaci bez przerwy, jeśli ma mniej to po prostu naliczenia są słabsze z pakietów i tyle. Obecnie dorzucają te cashlinki/cashtuby jeszcze więc zaplecze jakieś teoretycznie mają. W dniach 28-29 jest info że będzie zmieniany skrypt strony. Naliczenia w tym momencie (tylko dzisiaj) spadły do 1%, ostatnie dni ~1,9%, prawdopodobnie może być to przyczyna ich planowanych zmian na stronie ale zobaczymy 29.04 po przerwie technicznej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strona na nowym skrypcie już działa, są naliczenia, wypłaty też działają. Jeśli ktoś ma problem z logowaniem wystarczy zresetować hasło. Jak na razie posiadacze mobilnych paczek nie muszą surfować reklam w aplikacji, wystarczy obejrzeć 50 stron na stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 czerwiec 2017

 

NALICZENIA

Program stale nalicza. Wysokości naliczeń są bardzo rozbieżne. Są dni, gdy naliczenia są niskie (mniej niż 0,5%) oraz wysokie (ponad 1%). Moim zdaniem niskie naliczenia wynikają z faktu, iż platforma nadal jest stosunkowo świeżo po aktualizacji. Dużo osób robi wypłaty środków, które im się dopiero teraz wygenerowały, gdyż były zamrożone w okresie aktualizacji platformy. Wszystko jednak zmierza w dobrym kierunku.

 

WYPŁ

Edited by Taneroth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od początku istnienia program wzbudzał sporo kontrowersji, gdy pojawiły się cash linki w dużej ilości to nawet mała "pompka" była ale na polskim rynku TH już dawno skreślony. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od niedawna zostały wprowadzone dosyć istotne zmiany w funkcjonowaniu programu wraz z wprowadzeniem nowego narzędzia.

Mowa o Publisher+, dzięki któremu można tworzyć strony lądujące oraz posiadać pocztę i mieć łatwy kontakt ze swoimi "klientami".

Nową funkcję można nabyć w formie comiesięcznej subskrypcji o wartości 29$ miesięcznie.

Środki są pobierane co 30 dni automatycznie z salda konta Payza. 

Nie ma możliwości opłacania abonamentu z użyciem środków wygenerowanych na koncie w platformie.

Trzeba więc zadbać o to, żeby środki w wysokości 29$ znajdowały się co 30 dni na koncie Payza.

Można po prostu wcześniej wypłacić środki z programu na konto Payza, żeby ten mógł sobie je z powrotem pobrać.

Najważniejszą kwestią jest jednak fakt, że subskrybowanie nowej funkcji Publisher+ jest konieczne w celu dalszego otrzymywania naliczeń z pakietów reklamowych oraz możliwości dokonywania wypłat z programu.

Oznacza to, że nawet gdy nie jesteś zainteresowany nową funkcją tak czy siak będziesz musiał ją wykupić w celu zarabiania w programie.

Osobiście uważam, że firmie kończyły się środki i dlatego wpadli na tak "wspaniały" pomysł.

Obliczyłem, że w przypadku gdyby przykładowo jedna na dziesięć osób zarejestrowanych w programie wykupiła ten nazwijmy to abonament to firma zarobiłaby na czysto prawie milion dolarów w przeciągu tak na prawdę kilku dni.

Niniejszym program pozbędzie się sporej ilości osób nastawionych jedynie pod kątem zarobkowym (nie reklamowym).

Ponadto w przypadku osób, które posiadają małą ilość pakietów reklamowych i są nastawione jedynie na bezpośredni zarobek (nie reklamę) mogą sobie już odpuści program, gdyż tak na prawdę wykupując abonament wyjdą na tym na minus. W przypadku takich osób zarobek generowany na czysto przez pakiety reklamowe będzie niższy od wartości abonamentu koniecznego do opłacania w celu otrzymywania zysku.

Admin złapał nas w swe sidła, przez co obecnie nawet ucieczka z pieniędzmi z programu może być dla niektórych niemożliwa.

 

SPAM

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Bizzilion - aktywny $1000

 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Mnie to właśnie zastanawiało, bo postępowanie sprawdzające niby zostało wszczęte, a takowe po maksymalnie trzech miesiącach powinno albo nie wykazać nic i całe postępowanie winno być umorzone albo powinno zostać wszczęte jeśli jednak przesłanki popełnienia przestępstwa występują. Ale ja na bakier jestem z przepisami, pamiętam tylko, że info pojawiło się w walentynki równocześnie z wielką aferą na kafeterii, że Pan Bartosz zdradza dziewczynę i tak mi się przypomniało, bo wczoraj minęły 4 miesiące od tego wydarzenia, a ani o tym nic nie słychać ani o rozstaniu Państwa Nafalskich...  Devolaj już tu pewnie nawet nie odpisze, bo nie ma co. Temat Omegi raczej umiera i to nie tylko na tym forum ale i wszędzie indziej, bo przeszukując te internety nie można trafić na nic, nic poza kilkoma profilami na fb liderów, którzy wstawiają tam informacje o tym ile zarobili i jak głupi są ludzie na etacie, że nie korzystają z dobrodziejstw i rozdawania kasy przez Pana Nafalskiego. 
  • O ile pamiętam to gdzieś tam była informacja, że ktoś, gdzieś, coś doniósł i była to pierwsza i ostatnia znana mi informacja na ten temat. Wcale mnie to nie dziwi. Bo choć z kol. @Devolaj93 w wielu punktach się nie zgadzam to chyba zgodzimy się co do tego, że działania urzędasów z KNFów, UOKiKóW są raczej przeciwskuteczne. O tym, że zwykle następują gdy jest już dawno po temacie to jeszcze insza inszość. Dla mnie działalność tych istytucji na poletku piramid finansowych - choć nie tylko - to marnowanie kasy podatników a przede wszyskim dawanie potencjalnym ofiarom złudnego poczucia bezpieczeństwa, że skoro nie ma firmy na czarnej liście to wszysko jest OK. Taka narracja tych instytucji - że stoją w obronie i chronią konsumentów - ułatwia potencjalnym ofiarom zwolnienie się z odpowiedzialności za swoje własne decyzje. Kol. @Devolaj93 z góry wyjaśnię tylko, że ofiary zwalaniając się z myślenia są za swe decyzje odpowiedzialne i ponoszą ich konsekwencję w żaden sposób nie usprawiedliwia wciskanie im kitu...
  • Muszę przyznać, że dawno nie widzialem tak dobrze zrobionej i gry przeglądarkowej. Do tego - nie echodząc w szczegóły legendy - łączącej wirtualną hodowlę z kopaniem krypto    
  • Tytuł może trochę dziwny ale temat dość istotny. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że od wrzesnia br. na giełdzie krytowalutowej Binance Amerykanie z USA nie będa mogli handlować tokenami. W dużym skrócie jest to efekt uznawania przez amerykańskie władze tokenów jako podpadających pod przepisy dotyczące obrotu papierami wartościowymi. W konsekwencji by działać zgodnie z amerykańskim prawem by je oferować do handlu Amerykanom muszą być one dopuszczone do obrotu a giełdy posiadać odpowienie koncesje.  Dodam tylko, bez wnikania w szczegóły dlaczego, z handlu dla Amerykanów znikną też niektóre walory dość powszechnie uważane za kryptowaluty, np. DASH, ETC czy XRP. Tych tokenów jest całe mnóstwo a amerykański rynek jest dość znaczący.  Znalazłem w sieci takie zestawienie pokazujące potencjalne problemy związane z handlem tokenami.   Na biało zaznaczono tokeny, którymi obecnie handluje się wyłącznie na Binace. Na fioletowo, te które oprócz Binance handlowane są także na innych giełdach. Nie wiadomo jak się dalej potoczą losy tych tokenów. Możliwe są glówne dwa scenariusze.  Pierwszy to wyprzedaż tokenów i ich znaczny spadek cen w najlbliższym czasie. Drugi to przejęcie handlu przez inne giełdy. Jako, że większość tokenów nie jest zbyt płynna i często główną giełdą na której są handlowane jest Binance osobiście zamierzam pozbyć się w najbliższym czasie większości poza głównymi, bardziej płynnymi, czyli poza DASH, ETC (Etherium Classic), XLM (Stellar), XMR (Monero), XRP (Ripple), ZEC (Zcash) czy EOS. Na powyższym rysunku pokazano na jakich głównych giełdach handluje się obecnie tymi tokenami. Dla jasności. Nie oznacza to, że znikną one z Binance. Dostęp do handlu nimi stracą jednak amerykanie. Źrodło Binance,  Twitter  
  • No szukają wszędzie jak widać ale powoli chyba pomysły się kończą. Skoro nie skutkuje zupełnie nic, bo większość osób widzi już jak działa Omega i że nie ma żadnego realnego produktu, który może przynosić jakiekolwiek zyski to idą dalej w Świat. Ja się wcale nie zdziwię jak za moment zobaczymy konferencję gdzieś w Afryce wśród szałasów i namiotów, bo może tam Panu Bartoszowi będzie łatwiej kogoś przekonać do swoich bajek i wizji. A tak całkiem poważnie już to zastanawiał się ktoś z Was co z tym postępowaniem w sprawie Omegi, o którym pisał Puls Biznesu? Czy to zostało umorzone? Bo nic nigdzie nie można znaleźć na ten temat, a sam Pan Bartosz nigdzie nie zdementował, że coś takiego było.  W Malezji już Panowie byli, bo z liderów był na pewno Pan Jacob i Pan Tomasz P., a i u Pani Nafalskiej wisi filmik z Kuala Lumpur i zdjęcia z hotelowego basenu w objęciach wielkiego przedsiębiorcy  więc to będzie drugie podejście.
×