Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kamper

[SCAM] FexFund - 5% dziennie przez 30 dni - fexfund.net

Recommended Posts

forum_recenzja.png

Money-Monitor online status:

 

Hyip monitor


Link do recenzji:
  Recenzja FexFund

Temat przyklejony do 29 lipca 2017 r.

--------------------------------------------------

 

 

7PBxn0x.gif

FexFund

 

Program wystartował 28/04/2017

 

Dostępne są trzy plany:

 • Starter - 109% po 7 dniach - depozyt wraz z odsetkami wypłacane są po tygodniu
 • Medium - 6% dziennie przez 20 dni - ROI=120%
 • Investor - 5% dziennie przez 30 dni - ROI=150%

Program polecający zależny od wpłaconej kwoty: 5-8% oraz 10% dla reprezentantów

 

Minimalna kwota inwestycji: $10

 

Procesory płatnicze: Bitocin, Perfect Money, AdvCash, Payeer

 

Wypłaty INSTANT/Natychmiastowe

 

Komentarz własny:

 •     FexFund jest zarejestrowane w UK (co jest ostatnio standardem) i według legendy zawodowi inwestorzy będą pomnażać nasze depozyty na Forex'ie, handlu kryptowalutami oraz na startupach. W zakładce About Us możemy zobaczyć CEO firmy Georg'a Soleos'a który rzekomo skończył Oxford oraz kilku jego współpracowników :)
 •     Jedną z najważniejszych informacji jest to iż program pracuje na unikalnym skrypcie. Na uwagę zasługuje również SSL Comodo RSA Extended Validation czyli tzw GreenBar oraz fakt iż zarówno konta PM jaki i AdvCash są firmowe oraz nowe (nie były wcześniej używane).
 •     Dostępne są trzy plany które oferują 1.28-1.66% zysku dziennie (max 50% zysku miesięcznie) - czyli bez szaleństw. Ponadto jest tylko jeden poziom poleconych, a wartość prowizji zależy od wpłaconej przez nas kwoty. Wydaje się więc iż nie ma niepotrzebnego rozdawnictwa a co za tym idzie program ma szansę pozostać na rynku dłuższą chwilę.
 •     W programie są dwie waluty: $ oraz BTC tak więc nasze depozyty nie są przeliczane po aktualnym kursie - jak dla mnie super :)
 •     Program posiada bardzo dobre zabazpieczenia - jest dwustopniowe logowanie: hasło + kod PIN (pinem potwierdzamy również wypłaty oraz zmiany danych w programie). Ponadto można włączyć 2-stopniową autoryzację google :) Kod pin jak i autoryzacje Google włącza się w Account Security - tam mamy rozwijane menu.
 •     Po zleceniu wypłaty w BTC otrzymujemy link do chain.so naszej transakcji gdzie na bieżąco możemy sprawdzić co się dzieje z naszymi bitcoinami. Bardzo fajna opcja żadko spotykana gdyż przeważnie dostajemy jedynie batch transakcji a wielu nowych użytkowników nie wie co ma z tym zrobić i potem pojawiają się posty, że nie dostali wypłaty :)
 •     Osobiście program niesamowicie przypadł mi do gustu. Zdążyłem już przeprowadzić krótką rozmowę z adminem i mogę powiedzieć że wraz z rozwojem programu planuje on wprowadzać różne udogodnienia: pomoc przez telegram oraz livechat, dodatkowe języki w zależności od liczby użytkowników z danego państwa, itd itp. Admin planuje także stopniowo wprowadzać reklamę, bez wielkiego buuum na początku - wg mnie bardzo rozsądnie.

Na początek wbijam za 1btc w plan na 30 dni. Mam nadzieję, że rozwuj programu skusi mnie do reinwestycji w późniejszym czasie 

 

Link do programu: kamper83

Fundusz bezpieczeństwa

 

Dowód wpłaty: link

Jest to program wysokiego ryzyka!! Inwestuj tylko tyle ile możesz stracić!!

Edited by Egzekutor

Share this post


Link to post
Share on other sites

wbijam z refka;) tylko zanim doleca btc..:D

Edited by Xeal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uniklany skrypt... To jestem i ja na grubiej ;)  30 dni leci pod wujem kamperem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh... No i jak Tu nie wejść;P

Gdybym zobaczył ten temat przypadkiem to bym go pewnie olal ciepłym strumykiem

 

A jaK go kamperek opisze to oprzeć się nie mogę;)

 

Lecimy z tym tematem:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

wszedłem z refa. Depozyt payeer instant, BTC dochodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program juz placi instant. Dowod w odpowiednim dziale link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się dzieje, właśnie kamper mi doniósł, że zostałem adminem hyipa ;) FexFund jedzie na mocno zmodyfikowanym produkcie "z mojej stajni" czyli skrypcie który sprzedaję. Mój błąd że nie zdjąłem danych z GA przed końcem testów, myślałem że admin będzie na tyle rozgarnięty że to zrobi. Skrypt hyipa jeszcze nie jest gotowy na sprzedaż, poszedł na testy do paru administratorów. Myślę, że to kwestia paru miesięcy zanim produkt będzie gotowy finalnie na sprzedaż, jeżeli kogoś to interesuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na co, na to że za hyipy się zabrałem? E tam, mi wystarczają moje polskie klikające stronki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydal by sie dobry polski, ruski albo nawet chinski admin ktory by w koncu dal wszystkim zarobic o ostatnio scam za scamem...

Jak bede rozmawiać to spytam go o to ;)

Edited by kamper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamer* 1 BTC widzę, że pokładasz duże nadzieje w programie więc ja także się melduje na pokładzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda nieźle. Oby tylko skrypt nie miał nieprzewidzianych błędów ;)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za refy :D

 

Dzieki wam pozytywnie rozpatrzono moja aplikacje na reprezentanta :)

Edited by kamper
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczynają mówić za granicą o projekcie... Podoba mi się - obserwuje ze sporymi nadziejami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ktos mi wytłumaczy co to jest inkapsula? Bo wiekszosc hyip stosuje cloudflare lub blockddos itp a tutaj jest cos innego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Уважаемые издатели! Встречайте « Золотой дракон » - отличное приключение для всех любителей загадочной Азии. Вас ждут крутые кампании для GEO Вьетнам, Шри-Ланка и Филиппины , лучшие предложения и конечно же возможность выиграть для всех. Почему этот конкурс определенно для вас? Это просто: - не требует регистрации - простые правила - переходи в конкурентные предложения и попадай в ТОП - розыгрыш крутых призов. Конкурс продлится 3 месяца, и мы объявим победителей в прямом эфире в марте . Мы ждем вас! Детали акции https://my.leadgid.com/campaigns/1  
  • Update #31 Wyniki drugiego i trzeciego tygodnia listopada to odpowiednio 1,6% i 1,8%. Wynik na koniec listopada: 7,2%. Nowy newsletter:  
  • Nazwa programu: Hyperfund (tutaj OPIS )  - po 10. grudnia zmiana nazwy na HyperVerse Program nie jest w zasadzie HYIP-em, to raczej długoterminowy program inwestycyjny, stworzony przez ludzi znanych w świecie kryptowalut. Można mieć dzięki niemu bardzo dobry dochód pasywny. Minimum inwestycyjne: 300 USD Plan inwestycyjny: 15% miesięcznie, możliwość procentu składanego Akceptowane metody płatności: USDT (Tether)   REJESTRACJA   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program jest stworzony przez ludzi dobrze znanych w świecie kryptowalut. Hyperfund wchodzi w skład całego ekosystemu rozmaitych produnktów Hyper... jak np. HyperPAY, HyperFIN, HYPERBC, HyperMining itp... Twórcy projekt są również właścicielami giełdy kryptowalutowej HOO. Wszystko to działa w oparciu o branżę kryptowalut. Projekt ma własne tokeny: HC, HyperDAO i MOF. Generalnie może to budzić zaufanie co do tego, że projekt ma solidne i wiarygodne podstawy. Żeby wejść do programu należy kupić "Udział". Udziały są po 300$, 500$ i 1000$. Można je dowolnie składać i np. wejść za 800$ kupując 500$+300$. Minimalnie trzeba wejść za najmniejszy udział, czyli 300$. Udziały kupujemy za USDT (można do tego użyć np. którejś z giełd krypto jak Coinbase albo Binance). Zwrot z inwestycji wynosi 0,5% dziennie (również w soboty, niedziele i święta), co daje ok. 15% miesięcznie. Koszt zakupionych udziałów nie podlega zwrotowi, więc na zero wychodzimy po 200 dniach uczestnictwa. Od 201 dnia mamy czysty profit. Nasz udział pracuje aż do momentu, gdy uzyskamy 300% zwrotu. Jak uzbiera się co najmniej 50$ zysku, to możemy to wypłacić, albo ponownie zainwestować uzyskując procent składany. Program ma rozbudowany system refów. Jest to system 20-poziomowy - 20%, 15%,... 1% Program jest absolutnie MEGA  Jestem w nim już kilka miesięcy i wierzę, że będę w nim jeszcze kilka lat UPDATE!!! SERWIS MA PRZERWĘ TECHNICZNĄ, PONIEWAŻ TRWA KONSERWACJA SERWERÓW - POTRWA TO DO 10 GRUDNIA. SERWIS ZMIENI TEŻ NAZWĘ NA  HyperVerse    
  • Ten program nie działa. Strona jest nieaktywna.  Proszę przenieść do działu SCAM
  • Czy to wszystko jest warte uwagi? Groszowy zarobek wobec konieczności poświęcenia masy czasu, który też ma swoją wartość.
×