Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

pchylinsky

AllAdsWork - 120% ROI - www.alladswork.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie revsharowcy  :)

20170407084655.gif

Nazwa programu: AllAdsWork

Plany inwestycyjne:

Xm2KjZ.png

Minimum inwestycyjne: $10

Cena za paczkę/udział: $10-$60
Akceptowane systemy płatności: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): manualne, min 10$

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

- Serfujemy 10 reklam dziennie

- Wynagrodznie do 120%, naliczanie ustawione na 2.5%

- Prowizję otrzymujemy nawet bez aktywnych paczek

- 5 szczebli prowizji w głąb: 8%, 2%, 1%, 1%, 1%

- Adminem jest Annique Doman

- Profil na FB: https://www.facebook.com/annique.doman
- Profil Grupy: https://www.facebook.com/groups/alladswork/

Stabilny plan, wzrost wartości BTC, 5 poziomów prowizji i przejrzysty admin. Oczywiście jak tylko będę miał więcej informacji to uzupełnię.

Program nie gwarantuje żadnych zysków, więc jak zawsze wchodzicie na swoją własną odpowiedzialność :)

Link do programu: 

https://www.alladswork.com/ref/pchylinsky

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za wejście z refa. Program wystartował 1 kwietnia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety jeszcze nie miałem możliwości, sam czekam na przewalutowanie payza-btc i robie wpłate, także jak chcesz możesz poczekać pare dni i dam cyne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie ma problemu :) dam znac jak tylko bede cos wiedzial, chyba ze uzbieram 10$ prowizji to dam znac szybciej ;p

Słuchajcie, pogadałem właśnie z admistratorką. Sprawa wygląda tak, że ciągle jest faza prelaunchu i testów aż program osiągnie 1.5k ludzi. Babka sprawnie odpowiada na pytania, zdaje się być ogarnięta w temacie, ponadto jest związana z internet marketingiem od dłuższego czasu. 

Zapytałem, czy zamierza promować stronę i czy ma plan na dodatkowe źródło finansowania. Odpowiedziała, że zespół już nad tym pracuje. Zobaczymy, czas pokaże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, zaczynamy testować.

Hello,

We have received all required funds for your payment of 0.00696000 BTC to AllAdsWork.com and your payment is now Complete.

Zobaczę jak nalicza i będę na bieżąco informował. Jak będzie wszystko git dorzucam do $500. Program ponoć płaci. Już są dowody na innych forach. Dowód ode mnie będzie wraz z pierwszą wypłatą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1488 użytkowników

984088 Alexa Rank

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1560 użytkowników

929949 Alexa Rank

Thank you everyone for participating in the Pre Launch webinar! We will have the recording up in no time 1f642.png :)

Thank you Praveen for answering all our questions!! a Real team player!

Annique Doman with Praveen Kumar.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1731 użytkowników

862004 Alexa Rank

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam czy program wypłaca? CZy jest sprawdzony? Mozecie go polecić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

----------------------------------------------------------------------------------------

BTC amount:0.00550244 BTC

Hash:2ffa7d6464ba50493ecf58e22bd4181a12a855ece9289 4a86d3783a432f878c6

----------------------------------------------------------------------------------------

Wypłata dokonana przez jednego z użytkowników innego forum dnia 11.05.2017. 

U mnie niestety jeszcze się nalicza do pierwszej wypki, także ja czekam z oficjalnym info ode mnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2100 użytkowników

673778 Alexa Rank

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2410 użytkowników

638103 Alexa Rank

U mnie dalej nalicza do pierwszej wypłaty. Czy dopłacić zdecyduje jak dobijemy do 3k ludzi. Generalnie wpisy o wypłatach widze na innych forach, ale nie za wiele. Ktoś z forum ma jakieś info dodatkowo?

Alexa pokazuje, że większość osób w programie na chwile obecną to USA, co by w sumie mi bardzo pasowało, bo administracja wręcz bombarduje solo adsami. Tutaj akurat bardzo spory atut. Wiem, że parę osób czeka na info z wypłatami, także dam znać jak tylko wypłacę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3303 użytkowników
570352 Alexa Rank

Na potwierdzenie wypłat jeszcze musicie poczekać parę dni. Tak czy owak na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że aktywność ze strony administratorki jest wysoka. Nie widzę jakiś większych zmian w programie od samego początku, poza dodaniem Payzy.
Bardzo dużym atutem jest zapowiadana możliwość korzystania z solo ads, ale z drugiej strony użytkownicy dostają spam praktycznie codziennie zachęcający do korzystania z programu. No i teraz tutaj mam dylemat, bo można to traktować dwuznacznie.
Z jednej strony jest to dobra sprawa, bo w każdym mailu są informacje dla amatorów jak sprawnie korzystać z programu, czyli większa część osób mających pierwszy kontakt z revshare wpłaci pieniądze, co na przestrzeni czasu, wiadomo będzie na plus, oczywiście o ile nie będzie sytuacji takiej, że pieniądze nagle dziwnym trafem znikną :)
Z drugiej strony, spam jest tak duży, że mnie osobę mającą pojęcie na ten temat to wszystko powoli odstrasza, bo zaczyna to wyglądać na coraz większe i większe nagabywanie ludzi, a to się może skończyć źle, jak tylko ktoś się przyczepi.

Z mojej strony to wygląda tak. Nie wiem jeszcze sam czy wrzucę jakąś część swoich środków, ale jeżeli tak zrobię to tylko ze względu na możliwość korzystania z solo ads i budowania listy tym sposobem pod inne programy.
Nie mówię, że program jest zły, ale mnie jakoś specjalnie nie przekonuje poza solo adsami. Oczywiście jak ktoś ma inną opinię to fajnie jakby się podzielił. Oczywiście temat zostawiam i będę obserwował program na bieżąco.

Co do samych wypłat, są już potwierdzenia z innych for. Na moją wypłatę tak jak mówię, jeszcze trzeba poczekać :)

Jeszcze raz tylko wracając do solo ads. Poniżej wiadomość jaką otrzymałem od administratorki w zapytaniu kiedy będą SA dostępne dla użytkowników:

solo ads will be available once we hit minimum 5000 members

Oraz na pytanie jaka będzie cena:

not this time , price will be declr for solo once the services start , hope u understand

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solo Ads to nic innego jak wypożyczenie listy mailingowej. W tym wypadku kupujesz od AllAdsWork. To tak samo jakbyś miał wysłać mailing do swojej listy tyle, że za opłatą wysyłasz taki mailing do czyjejś listy. Fajny sposób na budowanie własnej listy. Generalnie powiem ci tak, bo widzę, że nie miałeś z tym kontaktu. Nie kupuj solo adsów w sieci. Większość to scam. Tutaj gra mam nadzieje będzie warta świeczki i będzie można podłapać trochę ludzi z takich mailingów. Zobaczymy, do 5k jeszcze troche.

3634 użytkowników
558454 Alexa Rank

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4307 użytkowników
519587 Alexa Rank

Potwierdzam wypłacalność programu.

You had requested for the withdrawal of $$10 USD.
that withdrawal request has been successfully processed.
Please check your account.

Keep using our advertising services and receive all the benefits
that AllAdsWork can offer.

Do not forget to share your success on facebook group and other social platform 

All the best!!!

Yours Sincerely,

Admin
AllAdsWork.com

Na bitbay w ciagu paru godzin :)

Jak z poważniejszą wpłatą czekam do 5k ludzi aż uruchomią solo ads dla członków tak jak obiecali. Powodzonka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

14303 użytkowników
331832 Alexa Rank

Bardzo powolutku, ale do przodu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś jeszcze działa w tym programie? Jeśli tak to jak tam z wypłatami? Jakiś czas temu wrzuciłem tam malutką kwotę i zastanawia mnie czy uda mi się ją z powrotem wyciągnąć, czy wtopiłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.
      Reflink: https://www.omega.best/register/UklHSFQ=/VIP
      Zgoda na reflink @Ermin
    • Przez Ermin

Rockwall Investments

Plany inwestycyjne: MINI 1MH/s - 99MH/s, LARGE 100-599MH/s, PREMIUM 600-4000MH/s
      Minimum inwestycyjne: 50$
      Cena za paczkę/udział: od 20$ za 1MH/s
      Systemy płatności: Bitcoin
      Wypłaty: Manualne

Kilka słów ode mnie, czyli co mnie przekonało do tego projektu:
      właściciele, którym można zaufać i których znam osobiście możliwość zarabiania na kopaniu, mimo, iż posiadamy kapitał tylko na część koparki dobrze rozpisany plan zarobkowy, który się naprawdę dobrze ,,spina" firma nie będzie płacić za coś, czego nie wygenerowała, a mianowicie realne zyski, realne naliczenia długoterminowość projektu i plany jego rozwoju Firma oferuje kilka możliwości inwestycyjnych:
      Kopalnia ETH (wkrótce także inne kryptowaluty)
        Inwestycja w nieruchomosci (do 12% w skali roku)
        FUSION - inwestycja w traiding na giełdzie (do 1,5% naliczen dziennie / 150 dni)
        Matryce 3x3 - 11 róznych matryc (10$ - 12000$)
      39 miejsc w kazdej z matryc zamkniecie jej daje 20krotnosc ceny matrycy Program partnerski
      do 8%/4%/2%/1%/1% (dotyczy Fusion i kopalni)
      (aby otrzymywac prowizje i naliczenia nalezy posiadac matryce za 25$
      i najmniejszy kontrakt na MH/s)

Kopalnia ETH
      Kontakty roczne na wydobycie ETH poprzez zakup MH/S
      3 rodzaje Progów cenowych za 1MH/S
      1-99 MH/s - 25$ (obecnie 23$)
      100-599 MH/s - 24$ (obecnie 21.5$)
      600-4000 MH/s - 23$ (obecnie 20$)

Można kupować wiele razy te same kontrakty
      np. 20 x po 100 MH/S

Profesjonalny Holding nieruchomosci
      (do 12% w skali roku)
      Firma z Warszawy zajmujaca sie luksusowymi
      apratamentami, w bardzo dobrych lokalizacjach.
      3 rozne pakiety inwestycyjne:
      8% / 10% / 12%

FUSION
      Pakiet oparty o trading na giełdzie kryptowalut
      profesjonalni traderzy grający na giełdzie, generując tym samym naliczenia
      do 1,5 % dziennie przez 150 dni

Matryce 3x3
      Wpisz 39 osob i tym samym zamknij matryce
      Po zamknieciu matrycy otrzymujesz jej 20 krotnosc
      np: po zamknięciu 10$ otrzymasz 200$, po zamknięciu 50$ otrzymasz 1000$ itd.

Ponadto po zamknięciu matrycy otwiera nam się nowa,
      w tej samej cenie, zupełnie za darmo

Link do programu: https://Rockwall.investments/
      obecnie możliwość rejestracji tylko z polecenia

Czysty link: https://Rockwall.investments/

Potwierdzenie pierwszego zakupu matryc:

• Przez fiukis
      Witam 

Czy w dziale Hyip i RevShare mogę wstawić nowy temat z  swoim Reff-linkiem do programu. Posiadam  rangę Premium 
      Jeśli nie mogę, to jaką rangę muszę posiadać, aby w działach Hyip i RevShare wstawiać tematy z swoim Reff-linkiem . Pozdrawiam
    • Przez kanibal

Nazwa programu: AdsTradeShare

Plany inwestycyjne:

Akceptowane systemy płatności: Payza, Perfect Money, Payeer and Bitcoin

Minimalny depozyt: 10$

Maksymalny depozyt: brak limitu

Minimalna wypłata: 5$

Maksymalna wypłata: 200$ raz dziennie

Limit wypłat: 220% od depozytu

Klikanie reklam: 10 dziennie

Prowizja od poleconych: 8%

Naliczenia: do 2% dziennie ( nie są gwarantowane)

Start programu: 30 maja

Admin:
      https://www.facebook.com/lubosmarketer

Oficjalna grupa FB:
      https://www.facebook.com/groups/adstradeshareofficial/

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
      Adminem Programu jest Lubos Hollan.
      Był on jednym z top promotorów my24.
      Oprócz tego jak sam mówi zajmuje się tradingiem od 2006 roku.
      Od długiego czasu wrzuca różne wykresy i analizy na Facebooku.
      Zewnętrzny przychód dla projektu ma być właśnie trading.
      Profesjonalni traderzy mają używać PAMM accounts.
      Projekt nieco podobny do AdsCrypto tylko tam właściciele grają na altcoinach.
      Prawdopodobnie najbardziej opłacalne będą paczki za 50$.
      Aby kupować paczki za 50$ będzie trzeba opłacić subskrypcję za 10$.
      Będzie można zarabiać na Cash Linkach i reklamach PTC.

Chwilę temu wystartował Pre-Launch. Przyglądam się programowi. Zgodnie z regulaminem dokonam depozytu. Jak on będzie duży to w zależności jak bardzo program i właściciel mnie do siebie przekonają. Myślę, że warto się zarejestrować i przyjrzeć sie tematowi

>>>LINK DO REJESTRACJI<<<

Depozyt: