Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

turboonostrilvision

clixsense zarabiaj na ogladaniu reklam clixsense.com

Recommended Posts

Wykorzystując zbudowaną przez Clixsense matrycę 8 poziomów poleconych. Rekrutujesz dwóch użytkowników Premium (na 1 poziomie masz dwóch, a z każdego masz dwa dolary). Każdy z nich rekrutuje również dwóch premiowanych, czyli na drugim poziomie masz już czterech - z każdego dostajesz po 1 dolarze. Następnie każdy z nich rekrutuje dwóch, czyli na trzecim poziomie masz już 8 poleconych (od każdego po 1 dolarze) itd. Co roku można zarobić 512 USD, zgodnie z regulaminem, oficjalnie, bez ściemy. Proste.

Plan masz fajny ale wymaga wspolpracy wielu osob, problem w tym ze kazdy chce zarobic ale juz nie kazdy chce pracowac by aktywnych poleconych zdobywac.

I po to powstają zespoły, w których wszystko jest poukładane tak, jak należy. Są opracowane strategie, strona startowa, bannery. Jeżeli jest ktoś chętny, to pisać na priv.

Proszę bardzo - dwóch świeżutkich refów, jeden z wczoraj (Premium) i jeden z dzisiaj (Standard) - czyli mam wybudowany pierwszy poziom, teraz czas na drugi. Dziesięć dni promowania linka.
clixrefsj_shreqeh.jpg

Twoj Polecony ma 32 Poleconych od 28.09. ..a Ty piszesz o budowaniu drugiego poziomu? hehe Dobre

Przeciez pisze po prawej stronie ile ma Poleconych ,,patpoey,, ..niby Twoj Polecony nie?

A troszke sie znam na clixsense bo jestem tam od lutego 2013 i mam tam 154 Poleconych. :)))

1. Czyli albo jest on Twoim Poleconym i masz na drugim Poziomie jego 32 Poleconych plus 1 Polecony na drugim poziomie od Refa ,, shehanlasindu12 ..czyli razem 33. 

2. Albo namowiles kogos na zmiane Sponsora i Clixense nie przepisalo ich refs pod Ciebie tylko zostali w starej strukturze ...albo ..

3. To nie jest scren z Twojego konta co by sie wiazalo z tym ze ....

4. To Ty nie masz pojecia o Clixsense

Edited by izipek

Nie chce mi się kłócić z takim znawcą i doświadczonym inwestorem w Clixsense. Owszem, patpoey jest od wczoraj moim poleconym (na pierwszym poziomie), do tego dochodzą jego poleceni na kolejnych poziomach (czyli drugi, trzeci i kolejne) i jak najbardziej są pode mną - i to jest taki dodatkowy "bonus" w naszym systemie. Czy są/będą aktywni i mają/będą mieli Premium, to już inna sprawa i tego nie bierzemy pod uwagę. Teraz patpoey będzie promował link zespołu i szukał kolejnego poleconego Premium - czyli na moim drugim poziomie. Może się zdarzyć, że dołączy ktoś ze 154 poleconymi ;) - i to będzie kolejny "bonus". Ja oczywiście nadal promuję link zespołu, więc może być i tak, że to ktoś zapisany pod "moim" linkiem, zostanie dopisany jako polecony patpoey'a (co da mu szybszy start i nowego poleconego Premium) itd., itp, aż do ósmego poziomu. Efekty już widzę i to mnie utwierdza w przekonaniu o "wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą" (cytat z Klasyka).

Jest to screen z mojego konta, w Clixsense jestem od 2011 roku, a w tzw. biznesie PTC/PTP/PTR dobre 18 lat.

Pozdrawiam.

Edited by wojadann
  • Like 1

WITAM.Czy ilość możliwych ankiet zależy od posiadania konta premium?

Od przedwczoraj można zlecać codziennie wypłaty, tzn. zawsze można było tak czynić, tyle że czekało się aż do środy na ich realizację. Obecnie mają wypłacać w każdym dniu roboczym, jeśli odpowiednio wcześnie zlecimy wypłatę, to jest szansa, że otrzymamy ją w tym samym dniu.

• Like 1

Razem z newsem o codziennych wypłatach, napisali też o planowanym wzroście "signup comminision" czyli bonusu za osiągnięcie przez naszego poleconego (bezpośredniego) pułapu zarobków 5$. Obecnie wynosi on 1$ na koncie std i 2$ na koncie premium. Bonus ma wzrosnąć o 300% więc stawki będą odpowiednio 3$ i 6$. Jeśli tak się rzeczywiście stanie to będzie super sprawa. Podejrzewam, że wszyscy rzucą się na polecanie i doświadczeni "gracze" jeszcze" chętniej będą rozdawać konta premium swoim poleconym.

Jeśli dodatkowo okaże się, że wzrosną bonusy z 1$ na 3$ także na poziomach 2-8 naszych poleconych (tylko konta premium) to będzie po prostu szał :cheesy:

• Like 2

To swietne wiadomosci, oby wiecej takich zachet dla osob ktore klikaja , to dobry i zaufany serwis, moze troche ludzi wroci do klikania do swoich zapomnianych kont.

@GMac
Signup commision to nie jest przypadkiem zarobek za zajestrowanie się refa? Obecnie jest to 5 centów. Wydaje mi się, że to podniosą o 300%, ale oczywiście mogę się mylić. Myślę, że to by było nie opłacalne dla samego ClixSense, aby nam dawać 6$ jak nasz polecony zdobędzie 5$.

@ricobzr
No właśnie też na początku myślałem, że to o to chodzi, ale zajrzałem do Affiliates i : hfGjciN.jpg

Choć teraz to pewny nie jestem.....

Co do mojego posta wyżej, to pomyliło mi się jednak co do bonusu za wykupienie konta premium przez naszych poleconych. Tu chyba pozostanie bez zmian.

Wprowadzili podwyższone signup commision. Mając konto standard otrzymujemy 0.1$ za każdego zarejestrowanego z top tier i 0.05$ za każdego poza top tier. Mając konto premium dostajemy aż 0.3$ za każdego poleconego z top tier i 0.1$ za każdego spoza top tier.
Top Tier Countries:

Australia
Austria
Belgium
Brazil
Canada
Chile
China
Denmark
Finland
France
Germany
Greece
Hong Kong
Ireland
Israel
Italy
Japan
Malaysia
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Poland
Portugal
Saudi Arabia
Singapore
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Thailand
United Arab Emirates
United Kingdom
United States

Program rozwija się w dobrym kierunku :) i to cieszy, podobnie jak ucieszą nas nowi poleceni. U mnie przybywa, powoli, ale do przodu. Zainteresowani pisać na priv.

Jeśli masz konto premium to wystarczy Ci "jedyne" 57 poleconych aby koszt premium Ci się zwrócił i wychodzisz na bardzo lekkim + z samych rejestracji

Coś tu nie rozumie. Skoro do tej pory była premia za poleconego na darmowym koncie 1$ a teraz ma być 0,10$, to niby gdzie to ulepszenie. Albo informacja że trzeba mieć ,,jedyne 57 Poleconych,, mając konto premium aby zwrócił się koszt konta premium. Gdzie do tej pory potrzebowałeś 8 na koncie premium. Jeśli faktycznie tak miałoby wyglądać zmiana przepisów w Clixsense ,, na lepsze dla promotorów,, , które zapowiadali, to program szybko padnie bo nikt nie będzie tego polecać. Coś tu się nie zgadza albo chodzi tu o coś innego niż myślę.

Czy mógłbyś podać namiary na te informacje?

Edited by izipek

"Signup commision" chyba się Szanownej Koleżance myli z "Referall Signups" - te pierwsze to są dodatkowe profity w programie podniesione w tej chwili o 300%. A informacje są ogólnie dostępne pod tym linkiem.

O kurcze, faktycznie. Teraz zobaczyłam ten wpis. 

A od kiedy istnieją dwa plany wynagrodzeń za Poleconych? Coś przegapiłam. 

Czy mógłby ktoś opisać aktualny stan rzeczy w obu planach? Jaka jest różnica między jednym a drugim? Z góry dziękuję.

Za każdego NOWEGO poleconego (w chwili, gdy jego zarobki przekroczą 0,10 USD) od dzisiaj zwykły użytkownik otrzyma 0,10 USD (lub 0,05 USD za "pochodzenie" z innych krajów), premiowany zaś 0,30 USD (lub 0,10 za "pochodzenie") - to jest "Referral Commision".

Za każdego poleconego na pierwszym poziomie (dla "zwykłych" użytkowników), który wykupi "premium" otrzymamy 1 USD (w chwili, gdy jego zarobki przekroczą 10 USD), dla Premiowanych na pierwszym poziomie analogicznie 2 USD (za zarobienie przez poleconego premium 5 USD) - to jest "Referral Signups". A użytkownik Premiowany ma tych poziomów aż 8 (co prawda tylko po 1 USD), ale to może dać w Clixsense'owym "matrixie" do 512 USD rocznie.

Aaa rozumie, zapomniałam już co nie co. Może dla tego że odradzam kupowania swoim Poleconym konta premium jeśli nie polecają Clixsense (Jak i to robiło Clixsense -  teraz nie wiem) i większość zarabia na ankietach i taskach.

Dzięki za info.

Edited by izipek

Po raz pierwszy muszę "poskarżyć" się na Clixsense. :)

Bodajże od 8 dni czekam na wypłatę z Clixsense na procesor Neteller. Napisałem ticket i nawet szybko mi odpisali, ale dość lakoniczną formułką, że moje zlecenie jest "pending" i zostanie zrealizowane "soon". No, zobaczymy to "wkrótce". Podejrzewam, że ich konto na Neteller świeci pustkami. ;) Zapewne z Paypalem nie było takich problemów.