Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

turboonostrilvision

clixsense zarabiaj na ogladaniu reklam clixsense.com

Recommended Posts

To ja się pochwalę. Za 4 miesiące pracy w clixsense kupiłem smartphona Xiaomi MI5 64GB za 280$ u chińczyka. Październik rekordowy, zarobione 88$, ale listopad nie jest już taki szałowy, głównie dlatego, że robić mi się nie chce :P. Jak w tym miesiącu będzie 50$ to będę zadowolony.

• Like 2

W sumie dwóch. Razem zarobili na mnie 3,50$( w tym 2$ premii za jednego poleconego za zarobienie 10$)

• Like 1

To ja się pochwalę. Za 4 miesiące pracy w clixsense kupiłem smartphona Xiaomi MI5 64GB za 280$ u chińczyka. Październik rekordowy, zarobione 88$, ale listopad nie jest już taki szałowy, głównie dlatego, że robić mi się nie chce :P. Jak w tym miesiącu będzie 50$ to będę zadowolony.

No to musze przyznac ze kazdemu zaimponujesz tym wynikiem, jak widac da sie calkiem sympatyczne pieniazki zarobic w naszym starym dobrym Clixsense, gratulacje!

Kluczem do sukcesu są taski. Wybieram takie, które da się szybko robić i stawka jest w miarę sensowna. Problem w tym, że te najlepsze szybko znikają, co oznacza, że najlepiej zarabiają ci co siedzą na clixsense non stop :/ . Jak na moje w październiku sporo było tych "dobrych" zadań.

Edit

Źeby nie było, że coś ściemniam, wrzucam zrzut z mojego bilansu.

q7HFeL1.jpg

Edited by Hatam
  • Like 2

Lepiej kupic losy na loterie i czekolade niz w hyipy zarobione w Clixsense pieniadze wplacac, w hyipach 97% ludzi traci $ a w Clixsense 97% ludzi zarabia, a nie zarabiaja tylko Ci co nie utrzymuja zadnej aktywnosci wewnatrz programu.

:)

Święta prawda, mam podobne spostrzeżenia :)

Przy okazji też się pochwalę dzisiejszymi zarobkami z Clixsense:

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2

• Like 1

Cześć

Kiedyś założyłem konto na clixense i postanowiłem teraz zobaczyć czy uda się parę $$ wyciągnąć :) Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi taskami ?

Co to jest konto crowd flower ? Muszę mieć to powiązane z kontem FB ? Za każdym razem jak wchodzę w taski wyswietla, że w tym momencie nie ma żadnych dostępnych ? Z tego co tu wyczytałem to najlepiej robić taski. Zrobiłem jedną ankietę za 0,3 $$ i nie ma więcej.

Bardzo proszę jak mógłby ktoś rozjaśnić sprawę początkującemu.

z góry dzięki

• Like 1

Kluczem do sukcesu są taski. Wybieram takie, które da się szybko robić i stawka jest w miarę sensowna. Problem w tym, że te najlepsze szybko znikają, co oznacza, że najlepiej zarabiają ci co siedzą na clixsense non stop :/ . Jak na moje w październiku sporo było tych "dobrych" zadań.

Edit

Źeby nie było, że coś ściemniam, wrzucam zrzut z mojego bilansu.

q7HFeL1.jpg

c02e4c32b55b37ca1ebb6fce565aa5b5.png

Sam bym z checia jakis task zrobil ale wbic na to za nic mi sie nie udaje, po nacisnieciu na 'login with facebook' uparcie mi wyskakuje : facebook account required . . .  :(

52738cfa4560ff41f811ad81c6f6730d.png

Edited by turboonostrilvision

1. Taski to są zadania, wykonywane są za pośrednictwem zewnętrznej strony, która się nazywa CrowdFlower. Źeby zarabiać na taskach, należy zarejestrować się w usłudze CrowdFlower (To możesz zrobić, otwierając dowolny task na stronie Clixsense).

2. Zarejestrować należy się przy pomocy swojego konta Facebook - niestety jest wymagane.

3. Są 3 poziomy, startujesz od zerowego. Początkowo bardzo rzadko pojawiają się Taski,

aby było więcej, musisz wejść co najmniej na poziom 1. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki.

4. Za wykonanie jednego zadania otrzymasz się od kilku do kilkunastu centów.

5. Należy uważnie czytać instrukcje poszczególnego zadania, ponieważ bardzo ważna jest trafność wykonanego zadania.

6. Nowi użytkownicy, ci z poziomem zerowym otrzymują taskow niewiele.

7. Warto sprawdzać od czasu do czasu czy się nie pojawiły nowe zadania - taski. Nowi użytkownicy otrzymują je nieregularnie.

8. Otrzymujesz mało tasków, ponieważ masz poziom zerowy.

9. Wykonuj zadania i przede wszystkim pilnuj, aby prawidłowo je wykonywać.

10. Im większa celność, trafność, prawidłowość wykonania tasków, tym bardziej wzrasta Twój poziom (level).

Także podsumowując, dla nowych użytkowników tych Tasków dostępnych jest niewiele. Źeby otrzymywać ich więcej, trzeba dostać się na wyższe poziomy "levele". Im wyższy poziom, tym więcej otrzymasz Tasków. Na wyższe poziomy przechodzi się za precyzyjność wykonanych zadań - tasków.

Całe szczęście Taski to NIE jedyna metoda zarabiania w ClixSense.

Moim zdaniem najbardziej opłacalne w ClixSense jest cierpliwe budowanie siatki poleconych, wtedy da się zarabiać prawie pasywnie, ponieważ codziennie klikanie w reklamy nie jest wymagane.

• Like 1

Moim zdaniem najbardziej opłacalne w ClixSense jest cierpliwe budowanie siatki poleconych, wtedy da się zarabiać prawie pasywnie, ponieważ codziennie klikanie w reklamy nie jest wymagane.

Otoz to, i do tego wlasnie tutaj daze, przydaloby sie nauczyc jak te tunele reklamowe budowac zeby tych poleconych dziesiatkami przybywalo. :)

Tymczasem na koncie mam ponad $20 a w miesiac przecietnie $30 pasywnego jest ale spodziewam sie ze w przyszlym roku bedzie wiecej.

• Like 1

No to się pochwalę. Za grudzień pękło 150$. Niestety to się raczej nie powtórzy. Zarobiłem tyle dzięki zadaniu Simple yes/no... .

Zadanie jest mega bo:

1. szybko się robi (minimum 60s.)

2. jest proste

3. dostępne prawie codziennie i to w dużych ilościach

Jednak co dobre szybko się kończy. 20.12 dostałem flagę, przez co mam zablokowany 3lvl. Mogę dalej robić to zadanie, ale nie zaryzykuję kolejnej flagi. Po przeczytaniu forum Clixsense wnioskuję, że autor rozdaje kary przypadkowo, także nie ma pewnego sposoby by jej uniknąć. W ekstremalnych przypadkach blokują konto na crowdflower. Uważajcie na to zadanie, bo wykonujecie je na własne ryzyko.

Edited by Hatam
  • Like 1

tylko ze simple yes/no juz niema,teraz to jedynie tylko animate gifts sie fajnie robi

Edited by benek1

W pełni popieram, niestety ja już nie mogę robić tego zadania. Przez ostatnie 2 tygodnie miałem 4 nowe numery ID i we wszystkich po 5 zadaniach ukazał się komunikat, że nie ma więcej zadań... szkoda bo przez ostatnie 2 miesiące zrobiłem ich ponad 1,5 tys.

Mogę tylko pozazdrościć, że w ogóle możecie robić taski. Ja jestem na level ... 0 i raczej nieprędkowydostanę się z tej otchłani. ;)

• Like 1

Mogę cię pocieszyć. Jak postanowiłem w kwietniu, że odblokuję 1lvl to pod koniec lipca mój progres wynosił około 60%, na szczęście znalazłem skrót, szkoda tylko, że tak późno. Niestety ten skrót nie działa mniej więcej od 2-3 miesięcy. Niemniej jednak są plusy, bowiem w grudniu było sporo zadań z poziomu 0, ogólnie jest ich więcej niż kiedyś. Jak ja zdobywałem 1lvl to chyba przez cały czerwiec miałem tylko jedno takie zadanie, a należy dodać, że nie wszystkie zadania liczą się do średniej.

• Like 1

Moim zdaniem najlepszym sposobem na większe zarobki w clixsense jest zrobić opis działania clixsense np. na blogu. Nawet darmowym i reklamować go też nawet na darmowych stronkach reklamowych. Najlepiej opis po angielsku, ale i po Polsku można znaleść Poleconych. Ale po Angielsku zarobki z Poleconych są większe na pewno bo mają więcej reklam i więcej ankiet i tasków. Ale to coś dla pracowitych i wytrwałych w sumie. Ja mam 166 poleconych z Polski i mam tylko około 20$ tygodniowo, to w sumie bardzo mało. Niestety nie znam angielskiego.

• Like 2

Jak to jest z rozwiązywaniem offers? zainstalowałem pare aplikacji, zapisałem się na subskrybcje ( w opisie zadania jest żeby wpisać pin który się dostanie,zaraz potem subskrybcje wyłączyłem), a dolarów do teraz nie ma naliczonych. Próbował to ktoś?

Ja akurat "Offers" nie robię w ClixSense, więc Ci nie odpowiem na pytanie. Chciałem tylko dodać, że warto uważać na zadania (Offers), które wymagają podawania numeru telefonu (czyli trzeba czytać dokładnie treść, regulamin zadania,  żeby nie nadziać się na jakieś płatne usługi subskrypcyjne).

Masakra, po tylu latach paypal kończy współpracę z clixsense. Szok.

info z teraz..

...

Paypal
8 Feb 2017 11:15 am
Members, this announcement comes with a very heavy heart. On Monday February 6th Paypal placed a hold on our account. They advised me that due to new policy changes the ClixSense business model was now in violation of their user agreement and we would have to stop processing all payments (in and payments out). 
We attribute this change to the large amount of fly by night PTC, HYIPs, traffic exchanges etc that have made this industry look bad for those that actually run a legitimate business. 

I have had several conference calls with Paypal over the last few days trying to convince them that we've posed no risk for the last 7 years since we've introduced them, and even our account rep agrees, but in their eyes it did not matter. On Tuesday afternoon I was told I would get a definitive answer either last night or this morning if we would be able to continue with them for at least mass pay cashouts. I received the call this morning that they are not allowing us to process with them any more. If you haven't noticed, the option to pay by Paypal has been removed from the site. 

While this is definitely a set back, it certainly does not mean you will not get paid. I highly suggest that if you are currently using Paypal to switch to Payoneer. They can send your funds directly to your bank account or to their debit card. We also suggest you try Tango Card or Paytoo as they have many different options for you too. 

I have a call later today with Skrill to try and get this account setup ASAP and I am doing everything I can to bring Payza back as well.

We know this is a major inconvenience but as the old saying goes, what doesn't kill you will only make you stronger. ClixSense will continue to move forward and we will do our best to provide you with the great service that you've come to know.

Thank you
Jim Grago,,

Google tłumacz...

Paypal
08 lutego 2017 11:15
Użytkownicy, Niniejsze ogłoszenie pochodzi z bardzo ciężkim sercem. W poniedziałek 6 lutego Paypal umieszczone trzymać na naszym koncie. Poradzili mi, że z powodu zmian nowa polityka model biznesowy ClixSense był już niezgodnie z ich regulaminem użytkownika i będziemy musieli się zatrzymać przetwarzanie wszystkich płatności i płatności (w out).
Przypisujemy tę zmianę do dużej ilości locie nocą PTC, HYIPs, wymiany ruchu itp, które dokonały tej branży wyglądają źle dla tych, które rzeczywiście prowadzą legalnej działalności.

Miałem kilka połączeń konferencyjnych z Paypal ciągu ostatnich kilku dni, próbując przekonać ich, że my nie stanowił zagrożenia dla ostatnich 7 lat odkąd wprowadziliśmy je, a nawet nasze konto rep zgadza, ale w ich oczach nie zrobił materia. We wtorek po południu powiedziano mi, chciałbym uzyskać ostateczną odpowiedź albo ostatniej nocy lub rano, jeśli bylibyśmy w stanie kontynuować z nimi na co najmniej masowych płatnymi wypłatami. Otrzymałem wezwanie dziś rano, że nie są one pozwalają nam przetwarzać z nimi dłużej. Jeśli nie zauważyłeś, możliwość płatności za pomocą Paypal został usunięty z serwisu.

Chociaż jest to z pewnością zestaw do tyłu, to oczywiście nie znaczy, że nie będzie zarabiać. Gorąco sugerują, że jeśli używasz Paypal, aby przełączyć się Payoneer. Mogą wysłać swoje fundusze bezpośrednio na konto bankowe lub do ich karty debetowej. Proponujemy również spróbować Tango Card lub Paytoo, ponieważ mają one wiele różnych opcji dla Ciebie.

Muszę zadzwonić później dzisiaj z Skrill aby spróbować i dostać tę konfigurację konta ASAP i robię wszystko, co mogę wnieść Payza powrotem także.

Wiemy, że jest to poważny kłopot, ale jak mówi stare przysłowie, co cię nie zabije, będzie tylko uczynić cię wzmocni. ClixSense będzie nadal iść do przodu, a my dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wspaniałą obsługę, że trafiłeś wiedzieć.

Dziękuję Ci
Jim Grago

Nie wierzę, po tylu latach! Teraz trzeba się przerzucić na coś innego :/ PayPal idzie w zła stronę. Mam nieodparte wrażenie, że sami sobie strzelają w kolano. Jeśli chodzi o płatności to połowa sklepów partnerskich ze strony PayPala nie obsługuje ich portfela już od kilku miesięcy np. x-kom, morele...

• Like 1

A mnie trochę dziwi, że taka firma jak ClixSense, która wypłaca bezproblemowo od 2007 roku, ma problemy z procesorem PayPal, a z kolei taki wad.ojooo.com, który od kilku lat ma kłopoty z płynnością finansową — dalej zintegrowany jest z PayPal (wpłaty i wypłaty).

Jeśli z ClixSense odpadnie PayPal, to pozostaną procesory: Payoneer (od 20 $), Paytoo (od 8 $), Tango Card (od 8 $), Czek (od 10 $ - Czek tylko dla użytkowników z USA oraz Kanady). Admin chce też przywrócić Payza i myśli nad procesorem Bitcoin, ma być też Skrill.

Który procesor polecacie — z tych aktualnie dostępnych?

Obecnie są dostępne:

Payoneer (od 20 $), Paytoo (od 8 $), Tango Card (od 8 $)

PS. Ja w sumie liczyłem się z tym, że kiedyś PayPal może wywinąć taki numer i niestety się to stało. Ciekawe jak to wpłynie na stabilność programu — wiadomo, wielu ludzi korzysta tylko z PayPal...

Edited by owl

a z kolei taki wad.ojooo.com, który od kilku lat ma kłopoty z płynnością finansową — dalej zintegrowany jest z PayPal (wpłaty i wypłaty).

Hahaha. Trafiłeś w sedno. Zarobiłem w ojooo wypłaciłem na payzę 2$ i spoko. A potem jak zarobiłem 6$ i wypłaciłem na Paypal to po 6 miechach kasa nie została przelana i wróciła na main ballance. Zleciłem kolejną wypłatę na Payza i do 3 miesięcy cisza. Cieszę się, nie zaangażowałem się w ten program,a  ta wypłata 6$ uświadomiła mnie, że ten program to szwindel. Pisałem roszczenia na forum, ale nic to nie dało. Co do Clixsense fajna byłaby Payza, ale dla naszego kraju jest chyba niedostępna.