Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

8 marzec 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

Na wstępie chciałbym zapowiedzieć powstanie nowego artykułu, który wkrótce pojawi się w naszym serwisie. Będzie to artykuł o systemie płatności Alertpay a w szczególności o sposobie na odzyskanie pieniędzy poprzez ten system z programów typu hyip.

Teraz jednak kilka aktualności i informacji o nowych programach w Money-Monitorze.

Zastanawiałem się ostatnio nad dodaniem do monitora programów strukturalnych typu JustBeenPaid i popularnego triplera JSS-Tripler. Pomimo jednak ich popularności i ogromnej promocji tego programu przez specjalistów od marketingu wstrzymałem się na razie z decyzją. Warto bowiem znać ekonomiczną zasadę, że aby ktoś mógł zarobić kilku musi stracić, ta zasada ma szczególne znaczenie przy programach typu doubler czy cycler i wszelkiego rodzaju matrixach. Mam przeczucie, że jesteśmy w szczytowym momencie jeśli chodzi o popularność tego programu i jest to moment bardzo niebezpieczny.

Aby sprawdzić, czy rzeczywiście mam racje warto weryfikować jak często będą pojawiać się kolejne restarty programu, one bowiem pokazują jego prawdziwą stabilność. Na razie mamy do czynienia z negatywnym sygnałem podwyższania prowizji za wypłaty z systemów płatności, zobaczymy co dalej.

Wracając do tematu, dziś zaprezentuję wam program Rothschild Global, który monitoruję od wczoraj. Nazwa programu nawiązuję do bogatej rodziny Rothschildów, ale na pewno nie ma z nią nic wspólnego. Wygląd strony internetowej oceniam pozytywnie, dobrze dobrane kolory oraz profesjonalny design są atutem programu. Plany inwestycyjne są tutaj typu long-term.

Pierwszy plan Novus Fund oferuje 1.9% dziennie przy minimalnym depozycie $10. Aby zwiększyć swój zysk do 2.2% dziennie trzeba zainwestować min. $500. Ten plan jest nazwany Quantum Fund. Trzeci plan Lucrum Fund wiąże się już z inwestycją na poziomie $1,500 a dzienny zysk wynosi 2.5% dziennie. Ostatni plan RothSchild Fund daje nam zyski rzędu 2.8% dziennie ale tutaj już trzeba przygotować większą gotówkę  - $5,000.

Wszystkie plany trwają 60 kalendarzowych dni a po zakończeniu planu otrzymujemy zwrot depozytu.

Dostępny jest również compounding dla każdego z planów.

Inwestować możemy za pomocą 2 systemów płatności: Liberty Reserve i Perfect Money.

Na głównej stronie dostępny jest również kalkulator inwestycyjny, który pozwala na szybkie wyliczenie przewidywanych zysków.

4f5884bd3b5ea.gif

Drugim programem jest Silver Structure. Jest to bardzo swiezy program uruchomiony kilka dni temu. To jest program typu long-term i wyglada calkiem obiecujaco. Dostepny jest tutaj tylko jeden plan inwestycyjny: 2% dziennie przez 150 dni. Inwestycje mozesz rozpoczac juz od $1.

Program ten rzekomo zarabia na rynku srebra, poniewaz cena srebra rosla gwaltownie w ostatnich latach.

Dostepny jest rowniez compounding dzieki czemu mozesz w latwy sposob przeprowadzic symulacje swojej inwestycji. Wystarczy podac planowana kwote inwestycji i wielkosc kumulacji (%).

Inwestowac mozna poprzez Liberty Reserve, Perfect Money, Alertpay i przelew bankowy.

Strona jest chroniona przez serwis Staminus, ktory dostarcza ochrone przed atakami typu DDoS.

Program posiada rowniez wewnetrzne forum gdzie mozesz wysylac swoje posty i zadawac pytania.

4f589919b70f0.gif

Trzecim programem jest Safeagricultureplan. Radzę jednak wstrzymać się z inwestycją w tym programie, statystyki pokazują bowiem, że do programu nie dochodzą nowi inwestorzy. Warto więc zaczekać na rozwój sytuacji w tym programie tym bardziej, że wczorajszą wypłatę otrzymałem z dużym opóźnieniem.

Co nowego w pozostałych programach?

EARN RETURN OFERUJE NOWY PLAN

EarnReturn stworzył nowy plan inwestycyjny dla inwestorów. Pierwszy nazywa się TestYourEarn, i zysk rośnie dziennie o 0.1% przez max. 10 dni ale jednocześnie depozyt można wypłacić w każdym czasie. Celem planu jest przetestowanie programu.

Drugi plan to BestReturn, gdzie zysk rośnie dziennie o 0.1 przez 90 dni ale depozyt można wypłacić po 45 dniu.

NOWY PROJEKT OD UINVEST I AKTYWNOŚĆ OSZUSTÓW

Uinvest zaprezentował nowy projekt: Group of Restaurants. Obecna cena za udział to $40 a miesięczny zysk wynosi $6.6.

Na wczorajszym czacie mogliśmy się dowiedzieć o nadużyciach związanych z programem polecającym.

Polecanie samych siebie jest zabronione w programie, i ci którzy złamali reguły programu partnerskiego mają zostać przykładnie ukarani.

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

Autosurf 35three zamiast swojej strony wyświetla dziwny komunikat o braku połączenia z bazą:

Database Error: Please make sure you have create the database, add user to that db and config your inc/settings.php file correctly

Check for :

1 DB name

2 DB user

3 DB pass

If you can not solve this problem by your self please contact neversay at Kingofdollars.com

Czyżby koniec programu?

Update: Program już poradził sobie z problemami.

FxPulsePro wciąż nie płaci, dlatego nadałem mu status NOT PAYING.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.