Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kakaki

StarBitInvest - 3.84% dziennie (piggy bank) - starbit.nz

Recommended Posts

Nazwa programu: StarBitInvest


 

468x60.gif

Plany inwestycyjne: 3.84% dziennie
Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
Akceptowane systemy płatności: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): automatyczne

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
 Znaleziony na stronie Woody - zainwestował 0.2 BTC - przypomina xabo.io oraz aimBTC (w mailu jest nawet ta nazwa, ciężko określić czy to ten sam admin czy tylko się pod niego podszywa).
Jeśli jednak jest to admin od aimBTC to poprzedni piggy bank działał ponad 90 dni i dał nieźle zarobić.
 
Działa tutaj opcja compound (tak samo jak w aimBTC) która umożliwia automatyczne reinwestycję określonego procent z zysku.
Link do programu: 
https://starbit.nz/?ref=sbi831966
 
Jestem za 0,1 BTC

post-15605-0-70066200-1494388523_thumb.png
 

Edited by Egzekutor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idzie do obserwowanych. Zobaczymy za 2-3 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę doszukać się opcji ustawienia compoundingu po wpłacie depozytu a w wg. FAQ powinna być taka opcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też tej opcji nie widzę - u Woodyego już ktoś o to pytał, i sugerują że pojawi się po 24 godzinach - jak będzie już aktywna opcją zwolnienia inwestycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostrożnie w wpłatami - jedna z moich wpłat pocieciała przez kod qr i nie zayważylem ale adres był inny niż w tekscie, środków na koncie nie ma a support nie reaguję, nawet woody próbował coś zadziałać, nie pomogło.

Adres na który wpłata wpadła ma kilka już transakcji od różnych użytkowników - nie wiadomo czy jest od starbit - czy może sam kod qr to obrazek pobrany z internetu z jakimś losowym adresem.

 

Niestety compound nadal nie ma.

 

Wypłaty nadal instant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update:

Support odpowiedział i płatność została przypisana do konta, reakcja na mail po ponad 30 godzinach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna wypłata instant...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny instant, dodatkowo poprawili naliczenia - bo przez pierwsze 3 dni było 0.15% zamiast deklarowanych 0.16% na godzinę.

Compound nadal nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po wczorajszej fali scamów, wypłaciłem cały kapitał z programu....

Małe podsumowanie:

Wpłacone: 0,11 BTC

Wypłacone: 0,1221 BTC + 0,0019 BTC przez błąd na stronie dzięki któremu jedna wypłata została wysłana 3 razy na konto (przez kliknięcie guzika kilka razy) - w historii transakcji mają jako jedną pozycję.

W tym zysk z poleconych: 0,0005 BTC (1 użytkownik)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Serwis Royaltiz ma promocje, w której możemy otrzymać kartę NFT jako bonus do 35€   Platforma jest to coś jak #NBAtopshot czy #Sorare. Jednak to trochę inna zasada działania, też są do kupienia karty, ale... ROY to kolejna generacja Fan Tokena: właściciele ROY mają bezpośredni dostęp do wartości finansowej generowanej przez same talenty.         Losowy Bonus do 32€   Link ref: https://www.royaltiz.com/referral/ed227f3b-e016-40f7-a822-7055d86cfe9d
   CZYSTY: https://www.royaltiz.com        Zweryfikuj swoją tożsamość Wpłać 15 € przez SEPA lub kartą (wpłata jest natychmiastowa działa Revolut) Kup obojętnie jaką kartę i sprzedaj ją (polecam wystawić o 1€ MNIEJ) Przejdź do sekcji nagród, aby otrzymać kartę bonusową o wartości do 32€ Sprzedaj kartę lub zachowaj ją, ponieważ niektóre z nich zyskują na wartości (zwłaszcza francuskie) Zapraszając znajomych otrzymujesz dodatkowe karty Brak minimalnej kwoty wypłaty, brak opłaty za wypłatę   Dodatkowy bonus można zdobyć jeszcze tutaj wypełniając ten formularz     Wystarczy udostępnić info z linkiem referencyjnym np. Twitter zrobić screenshot i dołączyć go formularza.    
   https://htu0wyw3bjd.typeform.com/to/FlWEu4Z4                   White Paper: https://www.royaltiz.com/WHITE%20PAPER%20V1.0.pdf   BLOG: https://www.royaltiz.com/blog   Discord: https://discord.com/invite/jsegyFtjar   Telegram: https://t.me/royaltiz_off   Twitter: https://twitter.com/royaltiz_off      
  • Update #69 Wynik drugiego tygodnia sierpnia taki sam jak pierwszego: 1,4%.
  • Witam Bardzo bym prosił o pomoc w możliwości wypłaty krok po kroku moich zarobionych środków na koncie na stronie ww-mmc.com. Jakby nie ten dział to przepraszam Pozdrawiam
  • Testuje od miesiąca fajne i póki co dobrze radzące sobie narzędzie do tradingu na SPOT Dziś widać Ja zwiększyłem sobie kapitał z 600$ na 1000/1200. Stwierdziłem, że jeśli już zapłaciłem, a koszt zwrócił się w miesiąc to niech trochę szybciej pozarabia. Kapitał na transakcje z 21$ wzrósł analogicznie do przydzielonego depozytu i teraz jest to 42$ na 1 zakup. Zobaczymy jak się zachowa to teraz po tych lekkich wzrostach. Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie. Czy warto handlować na niższych depozytach oraz jak to uruchomić ? Wydaj mi się, że tak, ja testuje jak ten algorytm radzi sobie z depozytem 100$ i 11$ na transakcję co jest 11% od kapitału i jest całkiem spoko. Kapitał, który wpisujemy w BALANCE jest tylko informacją dla algorytmu ile posiada środków na zakupy co dostosowuje już automatycznie. Czy można wystartować na niższym depozycie? Tak. Można np. obniżyć wartość każdej transakcji o połowę. Przy standardowym ustawieniu i 600$ wielkość transakcji to ~20$. Czyli algorytm angażuje do tradingu tylko 3-4% kapitału. Można też ustawić na 11$ co jest minimalną kwotą zakupu na giełdach. Wtedy też można zmniejszyć depozyt o połowę i handlować kwotą 300$ i praktycznie osiągamy ten sam wynik. Bo 11$ od kwoty 300$ jest kwotą 3-4% Czy można zacząć z bardzo niskiej kwoty np. od 100$? Teoretycznie można, jednak kwota pojedynczej transakcji to ciągle 11$ i to jest 11$ od kapitału, gdzie 11$ od kapitału 300$ to już tylko ~ 3.7% Jak wystartować z niższą kwotą? Wszystko, co wystarczy zrobić to podczas tworzenia nowej pary do tradingu, należy zmienić kilka rzeczy. Trading z EazyBot można zacząć nawet od 100$ na jedną parę, wszystko, co należy zrobić to podczas uruchamiania pary walutowej odznaczyć „use deafult Configurations” a następnie ustawić „initial order” min. 11$ co jest 11% od kapitału.  
  • Update #68 Wynik pierwszego tygodnia sierpnia: 1,4%. Wypłata punktualnie na koncie, jak zawsze ósmego dnia miesiąca - dowód tutaj. Najnowszy newsletter:  
×