Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kakaki

StarBitInvest - 3.84% dziennie (piggy bank) - starbit.nz

Recommended Posts

Nazwa programu: StarBitInvest


 

468x60.gif

Plany inwestycyjne: 3.84% dziennie
Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
Akceptowane systemy płatności: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): automatyczne

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
 Znaleziony na stronie Woody - zainwestował 0.2 BTC - przypomina xabo.io oraz aimBTC (w mailu jest nawet ta nazwa, ciężko określić czy to ten sam admin czy tylko się pod niego podszywa).
Jeśli jednak jest to admin od aimBTC to poprzedni piggy bank działał ponad 90 dni i dał nieźle zarobić.
 
Działa tutaj opcja compound (tak samo jak w aimBTC) która umożliwia automatyczne reinwestycję określonego procent z zysku.
Link do programu: 
https://starbit.nz/?ref=sbi831966
 
Jestem za 0,1 BTC

post-15605-0-70066200-1494388523_thumb.png
 

Edited by Egzekutor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idzie do obserwowanych. Zobaczymy za 2-3 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę doszukać się opcji ustawienia compoundingu po wpłacie depozytu a w wg. FAQ powinna być taka opcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też tej opcji nie widzę - u Woodyego już ktoś o to pytał, i sugerują że pojawi się po 24 godzinach - jak będzie już aktywna opcją zwolnienia inwestycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostrożnie w wpłatami - jedna z moich wpłat pocieciała przez kod qr i nie zayważylem ale adres był inny niż w tekscie, środków na koncie nie ma a support nie reaguję, nawet woody próbował coś zadziałać, nie pomogło.

Adres na który wpłata wpadła ma kilka już transakcji od różnych użytkowników - nie wiadomo czy jest od starbit - czy może sam kod qr to obrazek pobrany z internetu z jakimś losowym adresem.

 

Niestety compound nadal nie ma.

 

Wypłaty nadal instant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update:

Support odpowiedział i płatność została przypisana do konta, reakcja na mail po ponad 30 godzinach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna wypłata instant...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny instant, dodatkowo poprawili naliczenia - bo przez pierwsze 3 dni było 0.15% zamiast deklarowanych 0.16% na godzinę.

Compound nadal nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po wczorajszej fali scamów, wypłaciłem cały kapitał z programu....

Małe podsumowanie:

Wpłacone: 0,11 BTC

Wypłacone: 0,1221 BTC + 0,0019 BTC przez błąd na stronie dzięki któremu jedna wypłata została wysłana 3 razy na konto (przez kliknięcie guzika kilka razy) - w historii transakcji mają jako jedną pozycję.

W tym zysk z poleconych: 0,0005 BTC (1 użytkownik)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Уважаемые издатели! Встречайте « Золотой дракон » - отличное приключение для всех любителей загадочной Азии. Вас ждут крутые кампании для GEO Вьетнам, Шри-Ланка и Филиппины , лучшие предложения и конечно же возможность выиграть для всех. Почему этот конкурс определенно для вас? Это просто: - не требует регистрации - простые правила - переходи в конкурентные предложения и попадай в ТОП - розыгрыш крутых призов. Конкурс продлится 3 месяца, и мы объявим победителей в прямом эфире в марте . Мы ждем вас! Детали акции https://my.leadgid.com/campaigns/1  
  • Update #31 Wyniki drugiego i trzeciego tygodnia listopada to odpowiednio 1,6% i 1,8%. Wynik na koniec listopada: 7,2%. Nowy newsletter:  
  • Nazwa programu: Hyperfund (tutaj OPIS )  - po 10. grudnia zmiana nazwy na HyperVerse Program nie jest w zasadzie HYIP-em, to raczej długoterminowy program inwestycyjny, stworzony przez ludzi znanych w świecie kryptowalut. Można mieć dzięki niemu bardzo dobry dochód pasywny. Minimum inwestycyjne: 300 USD Plan inwestycyjny: 15% miesięcznie, możliwość procentu składanego Akceptowane metody płatności: USDT (Tether)   REJESTRACJA   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program jest stworzony przez ludzi dobrze znanych w świecie kryptowalut. Hyperfund wchodzi w skład całego ekosystemu rozmaitych produnktów Hyper... jak np. HyperPAY, HyperFIN, HYPERBC, HyperMining itp... Twórcy projekt są również właścicielami giełdy kryptowalutowej HOO. Wszystko to działa w oparciu o branżę kryptowalut. Projekt ma własne tokeny: HC, HyperDAO i MOF. Generalnie może to budzić zaufanie co do tego, że projekt ma solidne i wiarygodne podstawy. Żeby wejść do programu należy kupić "Udział". Udziały są po 300$, 500$ i 1000$. Można je dowolnie składać i np. wejść za 800$ kupując 500$+300$. Minimalnie trzeba wejść za najmniejszy udział, czyli 300$. Udziały kupujemy za USDT (można do tego użyć np. którejś z giełd krypto jak Coinbase albo Binance). Zwrot z inwestycji wynosi 0,5% dziennie (również w soboty, niedziele i święta), co daje ok. 15% miesięcznie. Koszt zakupionych udziałów nie podlega zwrotowi, więc na zero wychodzimy po 200 dniach uczestnictwa. Od 201 dnia mamy czysty profit. Nasz udział pracuje aż do momentu, gdy uzyskamy 300% zwrotu. Jak uzbiera się co najmniej 50$ zysku, to możemy to wypłacić, albo ponownie zainwestować uzyskując procent składany. Program ma rozbudowany system refów. Jest to system 20-poziomowy - 20%, 15%,... 1% Program jest absolutnie MEGA  Jestem w nim już kilka miesięcy i wierzę, że będę w nim jeszcze kilka lat UPDATE!!! SERWIS MA PRZERWĘ TECHNICZNĄ, PONIEWAŻ TRWA KONSERWACJA SERWERÓW - POTRWA TO DO 10 GRUDNIA. SERWIS ZMIENI TEŻ NAZWĘ NA  HyperVerse    
  • Ten program nie działa. Strona jest nieaktywna.  Proszę przenieść do działu SCAM
  • Czy to wszystko jest warte uwagi? Groszowy zarobek wobec konieczności poświęcenia masy czasu, który też ma swoją wartość.
×