Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

kanibal

AdsTradeShare - 110-120% ROI - www.adstradeshare.com

Recommended Posts

20170424012851.gif

Nazwa programu:
AdsTradeShare

Plany inwestycyjne:
FL3DKcH.png

Akceptowane systemy płatności: Payza, Perfect Money, Payeer and Bitcoin

Minimalny depozyt: 10$

Maksymalny depozyt: brak limitu

Minimalna wypłata: 5$

Maksymalna wypłata: 200$ raz dziennie

Limit wypłat: 220% od depozytu

Klikanie reklam: 10 dziennie

Prowizja od poleconych: 8%

Naliczenia: do 2% dziennie ( nie są gwarantowane)

Start programu: 30 maja

Admin:
https://www.facebook.com/lubosmarketer

Oficjalna grupa FB:
https://www.facebook.com/groups/adstradeshareofficial/

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Adminem Programu jest Lubos Hollan.
Był on jednym z top promotorów my24.
Oprócz tego jak sam mówi zajmuje się tradingiem od 2006 roku.
Od długiego czasu wrzuca różne wykresy i analizy na Facebooku.
Zewnętrzny przychód dla projektu ma być właśnie trading.
Profesjonalni traderzy mają używać PAMM accounts.
Projekt nieco podobny do AdsCrypto tylko tam właściciele grają na altcoinach.
Prawdopodobnie najbardziej opłacalne będą paczki za 50$.
Aby kupować paczki za 50$ będzie trzeba opłacić subskrypcję za 10$.
Będzie można zarabiać na Cash Linkach i reklamach PTC.

Chwilę temu wystartował Pre-Launch. Przyglądam się programowi. Zgodnie z regulaminem dokonam depozytu. Jak on będzie duży to w zależności jak bardzo program i właściciel mnie do siebie przekonają. Myślę, że warto się zarejestrować i przyjrzeć sie tematowi :)

>>>LINK DO REJESTRACJI<<<

Depozyt:

aImRh2F.png

Edited by Polon

Witam....jestem również z refa kolegi....zobaczymy co z tego wyjdzie podr

Trzeba zaczynac od plamu nr 1 czy mozna wskoczyc odrazu na 2?

A to nie jest przypadkiem tak, że wszelkiego rodzaju trading jest "trochę" słabo brać za jakikolwiek "przychód zew." ? Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest dobrym graczem lub ma dobrą grupę graczy to po prostu grają i zarabiają, a nie bawią się dodatkowo w Revy (no chyba, że się szuka środków na taką grę). Poprawcie mnie jeśli się z czymś mylę

Ugrywając więcej niż 2% dziennie będzie to jego czysty zysk, więc jeżeli ma swój kapitał 10 000$, a może grać kapitałem użytkowników 100 0000$ bądź 1 000 000$ szybciej zarobi.
Oczywiście jest to też ryzyko. Podobne programy opierające swoje funkcjonowanie na zysku z tradingu to miceolution ( forex), AdsCrypto ( altcoiny), TradeCoinClub (altcoiny).

Edited by kanibal

Wchodze z refa, ciekawie to wygląda 

Zarejestrowałem się z refka. Popatrzę dwa, trzy dni i może się wskoczy po kilka paczuszek.

Za 10 minut startujemy :)

Nie można jeszcze dodawać depozytów, ale wyklikajcie sobie już reklamy.

Dodałem testowy depozyt. Wyklikałem reklamy. Kupiłem suba. Wpłata przez payza dotarła instant. Wszystko jak narazie chodzi bardzo sprawnie. Zobaczymy jak nalicza :)

Kaska z BitBay w pół godziny na koncie ;)

Dajcie znać jakie efekty będą testowej wypłaty  :)  Czy równie sprawnie to wygląda jak w przypadku depozytów.

Zastanawiam się nad wejściem, poczekam na testowe wypłaty.

[---]

Nie ma co się zastanawiać tylko spróbować  :)

Edited by vojtec

I jak pierwsze wrażenia? Zlecał ktoś już wypłatę?

Działa, nalicza, płaci.

Przekroczyliśmy +2000 membersów. Admin na grupie wrzuca filmy dotyczące tradingu. Obecnie dosyć mocny boom jest na giełdy walutowe i kryptowalut :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

NAZWA:
      Orius Capital

START:
      6 Maj 2019

PLANY:
      Opłata 15% kiedy uzyskujemy 50% -100% -150% wartości pakietu
      Prowizje Direct wliczają się do planów, z binarki nie są wliczone, więc po uzyskaniu 200%-245% ROI czy to z naliczeń czy prowizji Direct,
      musimy ponownie wykupić ten sam plan/pakiet lub zrobić Upgrade na plan wyższy. Nie można posiadać 2 takich samych planów w 1 czasie.

PROCESORY:
      BTC i ETH
      Najpierw wpłacamy na balans (należy obliczyć sumę na $) i dopiero potem kupujemy plan.
      Warto przelać trochę więcej, aby nie zabrakło, jeśli nastąpi różnica kursów.
      Potem można tą różnicę wypłacić, gdyż będzie ona na cash balance, z którego się wypłaca.
      Wewnątrz programu mamy parę portfeli i można dokonywać między nimi transferu.

MINIMUM i MAXIMUM:
      MIN. 200$ - MAX. 100 000$

MINIMUM DO WYPŁATY:
      10$ (fee za wypłatę 5%)
      Wypłaty manualne do 24h, ale idą szybko ( u mnie 1sza ok. 20 minut na Bitbay w BTC)

PROGRAM PARTNERSKI:
      BONUS BEZPOŚREDNI
      Ten bonus otrzymuje osoba polecająca (sponsor) za zakup nowych pakietów przez osoby
      bezpośrednio polecone. Prowizja jest od razu przelewana na konto sponsora i może zostać
      wypłacona w każdej chwili.
       -> 8% z pakietu zakupionego przez osoby bezpośrednio poleconego.

BONUS POŚREDNI
      Ten bonus to kolejny sposób na zwiększenie swoich zarobków poprzez wkład w rozbudowę
      ekosystemu Orius. Otrzymujemy go z naliczeń osób bezpośrednio poleconych
       -> 2% z naliczeń/zarobków dziennych osób bezpośrednio poleconych

PLAN BINARNY:
      Ten bonus to 5% do 8% prowizji ze słabszej nogi, zależnie od naszej rangi.
      Bonus binarny jest wyrażony w punktach PV (PV = cena pakietu x 90%)

STATYSTYKI (NA DZIEŃ 17-07-19):

OPIS:
      Zwróciłem uwagę na ten program, ze względu na to iż pojawił się on jako sponsor na World Blockchain Forum (tam gdzie był S-Block jako współorganizator),
      co wydało mi się dosyć dobrym prognostykiem, co do długości działania programu, wydaje się to być program typu long term.
      (jedno ze źródeł - https://medium.com/@p2ps/100-media-joins-force-at-world-blockchain-forum-bb1e4baa29df)
      Nie jest to oczywiście gwarancja długiego działania, ale doświadczenie w tego typu programach podpowiada mi, że jest to 
      ciekawy program, który może trochę podziałać. Program przypomina trochę FX Trading czy Bitrading888. FX działał rok czasu i
      z tego co wiem po zaprzestaniu działalności zwraca ludziom wkłady - oczywiście to również nie jest gwarancja, ale wygląda to dobrze.
      Twórcy programu (zdjęcie poniżej) twierdzą, iż posiadają liczne źródła dochodu (również zdjęcie poniżej):

ROADMAP:

Program zaczął działać wprawdzie w maju tego roku, ale jest promowany mocno dopiero od czerwca, a w Europie i naszym kraju dopiero jest wprowadzany na rynek.
      W zasadzie wprowadzamy go ja i moi partnerzy, więc dla osób promujących jest to na pewno na plus.
      Posiadam prezentację tego programu w wersji polskiej (sam tłumaczyłem  ) i jest ona dostępna dla członków mojego zespołu.
      Jest ona dosyć rozbudowana, co buduje dobre wrażenie, jeśli chodzi o żywotność programu. Ponownie, pamiętajmy, że jest to program wysokiego ryzyka.
      Podoba mi się tutaj również plan marketingowy, gdyż jest on mądrze skonstruowany, co może przełożyć się na długość działania programu.
      Od zysków należy odliczyć opłaty dla firmy, opisałem to wyżej. To mi się podoba, bo w praktyce program nie płaci "za dużo", jak inne podobne.
      Również plan binarny jest dobrze przemyślany i osiąganie kolejnych rang wymaga odpowiednich osiągnięć.
      Sam posiadam parę kont w tym programie, w tym wspólne z partnerami, to które tutaj prezentuję to tylko 1 z kont,
      tak więc można tutaj zrobić sobie parę podkont, nie ma weryfikacji i sprawdzałem, że można sobie te konta tworzyć.
      Co do naliczeń to są one ok. 1%-1.5%, poniżej załączam screen z dotychczasowych naliczeń w programie (testuję od paru dni):

W dashboardzie widzimy transakcje arbitrażowe, które (jak twierdzi firma) są dokonywane z naszych środków:

Czasami pojawiają się również minusowe transakcje, co myślę, że wygląda dosyć dobrze i przekonująco dla potencjalnych inwestorów.
      Firma czasami robi promocje dla nowych osób dołączających do programu - są one dostępne w zakładce "Promotion". Obecna promocja:

Dashboard wygląda tak:

Z mojej strony - dopiero zaczynam budować grupę w tym programie, więc dołączając w tej chwili można liczyć na ewentualne spady w strukturze binarnej.
      Oczywiście nic nie jest tu gwarantowane, ale ja będę budował ten program wstępnie przez ok. 2-3 miesiące na YouTube i mediach społecznościowych.
      Podsumowując, program wydaje mi się ciekawy i wstępne założenia to działanie tutaj ok. 3-6 miesięcy.
      Dokonałem już pierwszej testowej wypłaty i pojawiła się ona u mnie na portfelu bardzo szybko - ok. 20 minut. Dowód dam potem do odpowiedniego działu.
      Pamiętajmy, iż jest to program wysokiego ryzyka i należy zachować rozsądek, jeśli chodzi o inwestowanie tutaj dużych środków.
      DOWÓD WPŁATY:

https://etherscan.io/tx/0x0bb609412e5bf2e101b3c0aeac8c52715d9e5b76a83d888933091167c765bc88

LINK DO REJESTRACJI: www.oriuscapital.com
      Zrobiłem dzisiaj testową wypłatę - idzie to szybko u mnie i u partnerów, ok. 20 minut - dowód tutaj.
    • By Kryptokox

Nazwa programu: NODE BAY LTD.
      Plany inwestycyjne: 8 - 10% dziennie przez 25 dni

Akceptowane systemy płatności: BTC
      DATA STARTU: 17.05.2019
      Wyplaty: Instant 
      Minimum inwestycyjne: 0.001BTC 

KOMENTARZ: Po 2 miesiącach przerwy ten admin wraca do gry. Generalnie w poprzednim projekcie tego admina udało się fajnie zarobić. Podobnie tutaj! Wjeżdżam od pierwszego dnia za 0.2 BTC z nadzieją na zrobienie szybkiego kółka 25 dni, wyciągnięcie 0.4 BTC i wyjście. Zrobiony jest praktycznie tak samo jak poprzednik, ten sam skrypt, nieco gorszy wizualnie od starszego brata. Mamy SSL, wypłaty instant z automatu, a nawet język polski. Łącznie do wyboru 8 języków. Mają podwójny DDOS protection: cloud flare + cytuje admina "extra protected IPP on server" Zapytałem o Green Bar i niestety go nie ma z powodu nazwy własnej "ebay" w adresie strony tj. nodEBAY.io No trudno  3 plany inwestycyjne od 8 do 10% na 25 dni oraz czwarty plan na 50 dni VIP powyżej 5 BTC. Forma płatności to tylko BTC, ponieważ jak admin mówi, nie ma sensu żeby wpłaty były w FIATach, bo nie operują nic na nich. Legenda głosi, że zarabiają w 65% na MasterNodach, 25% Arbitraż i 10% Trading. Przy najniższym planie zwrot depozytu po 13 dniach. Także ja ruszam już teraz pisząc po nocy tą recenzję i liczę na fajny zarobek. Szybki start, wejście, i wyjście po jednym kółku. Projekt ruszył dosłownie 3 godziny temu. Dopiero za parę godzin będzie na jakichś monitorach.

LINK DO PROGRAMU: nodebay.io
      DOWÓD WPŁATY:

Zamieszone przeze mnie informacje w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną. Inwestujesz na własną odpowiedzialność. Projekty tego typu opierają się na schemacie ponziego. Inwestuj tyle ile możesz stracić.

• By Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.
      Reflink: https://www.omega.best/register/UklHSFQ=/VIP
      Zgoda na reflink @Ermin
    • By turboonostrilvision
      Jak w tytule moi drodzy, Zapraszam do dyskusji.
      Ten watek dyskusyjny dotyczy ponizszego watku odnosnie mojego konta MT4 u brokera ICM

• By turboonostrilvision
      potrojenie konta mt4 w rok
      takie jest zalozenie tego konta, zapraszam do monitorowania i dyskusji w wyznaczonym do tego watku

Watek ten jest dla osob zainteresowanych zarabianiem pasywnym oraz  inwestowaniem na rynku forex.

Dziennik ten ma pokazac jak dzialam i tworze zrodlo zarobku pasywnego.

Zapraszam do monitorowania rezultatow na myfxbook oraz komentowania badz pytan odnosnie tego dziennika i systemu.

Pozdrawiam.

Sytuacja na ten moment po kilku miesiacach wyglada jak na zalaczonym zdjeciu, link do myfxbook pojawi sie w watku pozniej.
      Link do myfxbook: https://www.myfxbook.com/members/marekk/mt4-1400021812/2984307

p.s.
      celem tego przedsiewziecia jest uzyskanie kolejnego zrodla dochodu, w pelni pasywnego, czyli moja rola tutaj to pilnowac by regularnie wyplacac zyski co czesto jest stosowane przez inwestorow celem odzyskania calego kapitalu i pozniej tylko zyskiwac z zarobionych juz wczesniej pieniedzy. Czyli zarob pieniadze a to co zarobisz zainwestuj by zarobic jeszcze wiecej, prosty system do tego by sie wzbogacic.