Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

kanibal

AdsTradeShare - 110-120% ROI - www.adstradeshare.com

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

20170424012851.gif

Nazwa programu:
AdsTradeShare

Plany inwestycyjne:
FL3DKcH.png

Akceptowane systemy płatności: Payza, Perfect Money, Payeer and Bitcoin

Minimalny depozyt: 10$

Maksymalny depozyt: brak limitu

Minimalna wypłata: 5$

Maksymalna wypłata: 200$ raz dziennie

Limit wypłat: 220% od depozytu

Klikanie reklam: 10 dziennie

Prowizja od poleconych: 8%

Naliczenia: do 2% dziennie ( nie są gwarantowane)

Start programu: 30 maja

Admin:
https://www.facebook.com/lubosmarketer

Oficjalna grupa FB:
https://www.facebook.com/groups/adstradeshareofficial/

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Adminem Programu jest Lubos Hollan.
Był on jednym z top promotorów my24.
Oprócz tego jak sam mówi zajmuje się tradingiem od 2006 roku.
Od długiego czasu wrzuca różne wykresy i analizy na Facebooku.
Zewnętrzny przychód dla projektu ma być właśnie trading.
Profesjonalni traderzy mają używać PAMM accounts.
Projekt nieco podobny do AdsCrypto tylko tam właściciele grają na altcoinach.
Prawdopodobnie najbardziej opłacalne będą paczki za 50$.
Aby kupować paczki za 50$ będzie trzeba opłacić subskrypcję za 10$.
Będzie można zarabiać na Cash Linkach i reklamach PTC.

Chwilę temu wystartował Pre-Launch. Przyglądam się programowi. Zgodnie z regulaminem dokonam depozytu. Jak on będzie duży to w zależności jak bardzo program i właściciel mnie do siebie przekonają. Myślę, że warto się zarejestrować i przyjrzeć sie tematowi :)

>>>LINK DO REJESTRACJI<<<

Depozyt:

aImRh2F.png

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem z refa, wygląda ciekawie, admin wydaje się ogarnięty, zobaczymy co to będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam....jestem również z refa kolegi....zobaczymy co z tego wyjdzie podr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba zaczynac od plamu nr 1 czy mozna wskoczyc odrazu na 2?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiecie od kiedy można wpłacac depozyt ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to nie jest przypadkiem tak, że wszelkiego rodzaju trading jest "trochę" słabo brać za jakikolwiek "przychód zew." ? Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest dobrym graczem lub ma dobrą grupę graczy to po prostu grają i zarabiają, a nie bawią się dodatkowo w Revy (no chyba, że się szuka środków na taką grę). Poprawcie mnie jeśli się z czymś mylę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ugrywając więcej niż 2% dziennie będzie to jego czysty zysk, więc jeżeli ma swój kapitał 10 000$, a może grać kapitałem użytkowników 100 0000$ bądź 1 000 000$ szybciej zarobi.
Oczywiście jest to też ryzyko. Podobne programy opierające swoje funkcjonowanie na zysku z tradingu to miceolution ( forex), AdsCrypto ( altcoiny), TradeCoinClub (altcoiny).

Edytowane przez kanibal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wchodze z refa, ciekawie to wygląda 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarejestrowałem się z refka. Popatrzę dwa, trzy dni i może się wskoczy po kilka paczuszek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za 10 minut startujemy :)

Nie można jeszcze dodawać depozytów, ale wyklikajcie sobie już reklamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodałem testowy depozyt. Wyklikałem reklamy. Kupiłem suba. Wpłata przez payza dotarła instant. Wszystko jak narazie chodzi bardzo sprawnie. Zobaczymy jak nalicza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

takze sub zakupiony i payza instant

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kaska z BitBay w pół godziny na koncie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naliczenia na paczkach za 50$ - 2,04% dziennie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dajcie znać jakie efekty będą testowej wypłaty  :)  Czy równie sprawnie to wygląda jak w przypadku depozytów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się nad wejściem, poczekam na testowe wypłaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

[---]

Nie ma co się zastanawiać tylko spróbować  :)

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jak pierwsze wrażenia? Zlecał ktoś już wypłatę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa, nalicza, płaci.

Przekroczyliśmy +2000 membersów. Admin na grupie wrzuca filmy dotyczące tradingu. Obecnie dosyć mocny boom jest na giełdy walutowe i kryptowalut :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez turboonostrilvision
      potrojenie konta mt4 w rok
      takie jest zalozenie tego konta, zapraszam do monitorowania i dyskusji w wyznaczonym do tego watku

Watek ten jest dla osob zainteresowanych zarabianiem pasywnym oraz  inwestowaniem na rynku forex.

Dziennik ten ma pokazac jak dzialam i tworze zrodlo zarobku pasywnego.

Zapraszam do monitorowania rezultatow na myfxbook oraz komentowania badz pytan odnosnie tego dziennika i systemu.

Pozdrawiam.

Sytuacja na ten moment po kilku miesiacach wyglada jak na zalaczonym zdjeciu, link do myfxbook pojawi sie w watku pozniej.
      Link do myfxbook: https://www.myfxbook.com/members/marekk/mt4-1400021812/2984307

p.s.
      celem tego przedsiewziecia jest uzyskanie kolejnego zrodla dochodu, w pelni pasywnego, czyli moja rola tutaj to pilnowac by regularnie wyplacac zyski co czesto jest stosowane przez inwestorow celem odzyskania calego kapitalu i pozniej tylko zyskiwac z zarobionych juz wczesniej pieniedzy. Czyli zarob pieniadze a to co zarobisz zainwestuj by zarobic jeszcze wiecej, prosty system do tego by sie wzbogacic.

• Przez turboonostrilvision
      Jak w tytule moi drodzy, Zapraszam do dyskusji.

• Przez Nun
      BiBox - Giełda wypłacająca dywidendę
      Dywidenda, czy pasywny zysk z posiadanych udziałów to ostatnio modny temat w świecie kryptowalut. Wałkowany nawet przez czołowych polskich marketerów
      Postanowiłem wrzucić ten wpis ponieważ giełda BiBox to nie startujący projekt okraszony tylko obietnicami zysków. Platforma działa około rok. Według Coin Market Cap zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce giełd pod względem wielkości wolumenu. Jest więc z czego wypłacać zysk posiadaczom udziałów.

Model jest bardzo prosty. Dywidenda przysługuje posiadaczom tokena BiBox Token (BIX). Na wypłatę jest przeznaczane 30% zysku płynącego z opłat transakcyjnych.
      Aby brać udział w podziale zysków należy kupić tokeny BIX i zablokować je na saldzie konta giełdowego. W panelu użytkownika wystarczy odznaczyć odpowiedni przycisk.
      Minimalna kwota inwestycji 500 BIX. Można blokować wielokrotność liczby 500. Zysk jest wypłacany w każdy piątek.

Mój link: bibox.com/rejestracja
      Czysty link: bibox.com

Dziękuję wszystkim za rejestracje

Na razie nie otrzymałem ani jednej porcji zysków, ponieważ kupiłem tokeny odrobinę za późno. W piątek wrzucę screen prezentujący ile zostało mi wypłacone.
      Oprócz dywidendy BiBox posiada możliwość udzielania pożyczek. Nie badałem tej funkcji ponieważ dostęp do niej mają tylko zweryfikowani użytkownicy.
      Poza tym duży wybór coinów oraz ciekawe rodzaje zleceń. Całość działa na tym samym silniku co największa giełda Binance. Jeśli ktoś ma tam konto z obsługą nie powinno być problemów. Delikatne wątpliwości budzi brak informacji o właścicielach platformy.
      Bez weryfikacji można wypłacać 2 BTC na dobę.
    • Przez Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.
      Reflink: https://www.omega.best/register/UklHSFQ=/VIP
      Zgoda na reflink @Ermin
    • Przez cryptoinvestment

EXSPACE.pro
      Plany inwestycyjne: naliczenia w dni robocze

Minimalna inwestycja: 0.002 BTC - należy kupić tokeny ICO i je można zainwestować w płany
      Wypłaty: do 50h w FAQ, ale zazwyczaj są szybkie do 2h
      Min. do wypłaty: 1 EXS - obecnie 0.0002 BTC, konwertowane do BTC podczas wypłaty
      póżniej w fazach ICO EXS będzie droższy
      Program partnerski:

OPIS:

Ciekawy nowy program ubrany w szaty ICO i oferujący usługi traderów, którzy wspaniałomyślnie dla nas zarabiają i to do 150% ROI w krótkich odstępach czasu.
      Projekt przypomina mi bardzo taki inny lendingowy Exchange Coin, który dał zarobić, w pewnym momencie po prostu zaprzestano planów, ale każdy ukończył to co miał.
      Później były giełdy, ale ostatecznie to tam gdzieś sobie spadło i teraz coś tam niby cisną. Ogólnie dało się zarobić, a to wygląda mi podobnie, więc próbuję.
      Strona jest dosyć dopracowana i fajnie to wygląda. jest Whitepaper i roadmap standardowo + te plany, czyli za coiny możemy zainwestować u danego "tradera".
      Zależnie od wysokości wkładu mamy od 1.5 do 3% dziennie, innych planów nie omawiam, bo ja lubię wypłacać w takich cudach codziennie, bo to minimalizuje ewentualną stratę w razie scamu.
      Na stronie są filmy instruktażowe, są też kanał i grupa na telegramie, można tam np. zobaczyć dowody wyplat, ja będę miał po 24h, bo pierwsze naliczenie jest po 24h i cały depozyt pracuje do osiągnięcia 150% ROI.
      Trzymam kciuki, bo trochę tu wrzucam - 0.3 BTC. Niech się kręci.
      Link referencyjny: www.exspace.pro

Moja wpłata: