Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Zgorzaly

StarsFight czyli fantasy sports w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

StarsFight oferuje legalne rozgrywki tzw. 'fantasy sports', czyli niezwykłe połączenie wirtualnej rozgrywki z prawdziwymi wydarzeniami na boisku.

 

 

Tworzysz za darmo swój własny zespół składający się z piłkarzy grających w czołowych europejskich zespołach.

Sporty Fantasy cieszą się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, zdobywają co raz większą rzeszę fanów także w Europie Zachodniej.

 1. Zarejestruj się w StarsFight abyś mógł założyć drużynę i zgłosić się do konkursu! Bezpłatnie!
 2. Zarządzaj drużyną. Wybieraj najlepszych zawodników do swojej drużyny!
 3. Zakładaj konkursy. Rywalizuj z innymi i zostań top menedżerem!
 4. Najważniejsze: grasz legalnie,nie łamiąc przepisów o ustawie hazardowej

Właścicielem i wydawcą serwisu StarsFight jest firma Cherry Lab Sp z o.o. zarejestrowana w Polsce i w 100% z kapitałem polskim.

CHERRY LAB SP Z O O
REGON: 180600252
NIP: 6842603564
KRS: 0000362601
Kod pocztowy: 36-220
Ulica: 272/5
Miejscowość: Jasienica Rosielna
Gmina: Jasienica Rosielna
Powiat: Brzozowski
Województwo: podkarpackie


950x90.gif

Dołączyć możesz w dowolnym momencie i wciąż masz szansę na wygraną - zwycięzcy wyłaniani są częściej niż raz w tygodniu!

Możesz sam zadecydować do jakiej formy rywalizacji chcesz dołączyć czy chcesz spróbować swoich sił z weteranami fantasy sports czy raczej z grupą znajomych,

StarsFight zrobiony jest przez pasjonatów sportów fantasy, zbudowany na wieloletnim doświadczeniu i miłości do sportu, chcemy byś również ty dołączył do nas!

basic_001_pl.jpg

 

W menu z wyświetlonymi konkursami masz do wyboru wszystkie dostępne w danym momencie konkursy.

Po aktywacji konta i ZALOGOWANIU SIĘ na stronie, możesz już dołączyć do jednego z dostępnych konkursów.

Udział w konkursach jest bezpłatny. Masz jednak możliwość dokupienia płatnych pakietów zwiększających budżet na zakup zawodników lub otrzymanie innych przywilejów. Dzięki temu możesz stworzyć lepszą drużynę i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Aby dołączyć do konkursu i zacząć tworzyć swoją własną drużynę kliknij DOŁ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W StarsFight wraca ekstraklasa. W ten weekend do wygrania 2500 pln.

 


Już dziś załóż swój dream team i walcz o zwycięstwo!


Starsfight.com-wracamy-do-gry-do-wygrani


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.  Radar

  Komunikator inwestycyjny
  Wczytaj więcej
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Brak

 • Aktualności

 • Najnowsze newsy firm

 • Profile firm

 • Posty

  •   Mógłbym prosić o źródło komentarza?  
  • TREŚĆ MAILA (częśc dot. Polski) Wyjaśnienia w sprawie doniesień medialnych w Polsce Wielu z was natknęło się na negatywne i złośliwe kampanie przeciwko organizacji NetLeaders z Polski. Jak wspomniałem na niedawnym webinarze, spodziewamy się pewnej ilości pytań regulacyjnych ze względu na innowacyjny charakter naszej działalności, a także nasz światowy sukces. Jednak w polskich mediach pojawiły się nowe historie - występujące głównie w małych blogach internetowych - które zawierały zupełnie nowy wymiar dezinformacji. Ta dezinformacja była następnie rozpowszechniana na blogach internetowych w innych regionach świata. Do pomieszania tych historii doszedł fakt, że żadne ze źródeł redakcyjnych nie było wystarczająco pracowite, by szukać komentarzy od kogokolwiek innego w organizacji NetLeaders. W związku z tym, z korzyścią dla osób z naszej społeczności, które zadają pytania, chciałbym skorzystać z okazji, aby wyjaśnić tę sytuację. Posty na blogu wynikają głównie z jednego konkretnego incydentu: niektóre fundusze przetwarzane przez jednego z naszych polskich dostawców płatności (mowa o DotPay - red.) są chronione przez polskie władze od czerwca (od czerwca!!! - red.). Środki te zostały częściowo prejęte przez władze polskie w odpowiedzi na wielokrotne skargi zespołu prawnego NetLeaders przeciwko przetwarzającemu płatności (DotPay - red.) za niesłuszne wstrzymanie środków przez okres kilku miesięcy. Fundusze te, które nigdy nie opuściły podmiotu dokonującego płatności, zostały "wyodrębnione" przez polski rząd do czasu zakończenia dochodzenia w tej sprawie. Bardzo dziękujemy polskiemu rządowi za pomoc w ten sposób i pochwalamy ich szybkie działania. Jesteśmy również przekonani o pozytywnym wyniku, gdy wszystkie fakty zostaną rozpatrzone przez odpowiednie władze. ******************** Mój komentarz: 
   Zestawcie sobie te informacje z tym jak były podawane w "mediach" oraz przez osoby typu Rafał Z. Osoby z zewnątrz dowiedziały się, że: a) CBŚ zabezpieczył środki NetLeaders na 10 mln Euro (insynuując, że weszli na majątek firmy jak na przestępców) 
   b) co więcej, informacja ta została nagłośniona w październiku, sugerując, że to efekt działań CBŚ po rozpoczęciu śledztwa W praktyce wyglądało to tak, że:
   a) DotPay (najprawdopowodniej bezprawnie) z róznych powodów odmówił wypłaty NetLeaders ich własnych środków, które wpłynęły za licencje. Po interwencji NL środki zostały przekazane do aparatów państwowych i są zabezpieczone do czasu wyjaśnienia sprawy
   b) miało to miejsce w czerwcu... a nie, jak sugerują nasi kochani przeciwnicy, teraz... Jeśli ktoś jeszcze nie widzi skali manipulacji to nie wiem jakich więcej informacji potrzebuje.  Co więcej, weźcie to pod uwagę czytając informacje, że rzekomo "200 osób się zgosiło do TradingJam..." i tym podobne  ******************** Dalsza część maila: Niemniej jednak, aby ta sytuacja została rozwiązana bezzwłocznie, zaangażowaliśmy ekspertów prawnych i finansowych, którzy pracują w ramach odpowiednich kanałów rządowych w Polsce, aby zapewnić należyty proces. Oczywiście wszystkie operacje w Polsce działają normalnie i firma dalej funkcjonuje na tym rynku. Należy również pamiętać: pomimo niesprawiedliwego wstrzymania tych środków przez podmiot dokonujący płatności, NetLeaders sumiennie aktywował wszystkie zakupione licencje i zapłacił pełną prowizję adwokatom za wszystkie zakupy - a każda prowizja została wypłacona na czas. Jest to kolejny dowód na siłę i zdrowie biznesu NetLeaders, jako że zabezpieczenie środków na tak duża skalę prawdopodobnie doprowadziłoby do bankructwa praktycznie każdej innej firmy. Aby lepiej służyć społeczności NetLeaders w tym czasie, wyznaczyliśmy również eksperta prawnego, profesora dr hab. Jarosław Majewski, który obecnie pełni rolę centralnego kontaktu dla wszystkich kontaktów z polskimi władzami. Specjalistom i klientom w Polsce udostępniono także infolinię NetLeaders, która zapewnia szybką odpowiedź na wszelkie pytania.
  • Wspaniała lista z tego webinaru. Musiałem przeczytać na dwa razy, bo mi łzy wzruszenia oczy przykryły. Wielkie plany! A poważnie rzecz ujmując, to po wprowadzeniu limitów widać, że admini próbują zamknąć program. Długo się trzymał, twardziel.
×