Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

15 marzec 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam w najnowszym newsletterze!

Obserwując rynek zauważam ostatnio pewną zmianę trendu, mianowicie powrót do programów, które kiedyś były bardzo popularne takich jak doublery, matrixy, cyclery. Kiedy zaczynałem moją przygodę z zarabianiem online, na tego typu programach można było sporo zarobić, znacznie więcej i szybciej niż na hyipach.

Tym razem mamy zdecydowanego lidera, którym jest JustBeenPaid (JSS-Tripler) i podejrzewam, że ze względu na ogromny sukces programu, wkrótce powstanie wielu naśladowców. Obecny alexa rank programu to 564, więc ten program jest zdecydowanym liderem popularności. Uprzedzam jednak, że tego typu programy oparte są na wielopoziomowej strukturze członków, gdzie wypłaty są zależne od wpłat nowych członków, potrafią jednak płacić przez wiele miesięcy.

NOWE PROGRAMY

Wracając do naszego podwórka, dziś mam 2 nowe programy do zaprezentowania. Pierwszy z nich to FX Vino, oferujący 2 plany: dość wysoki dzienny zwrot inwestycji na poziomie 6-8% przez 20 dni  (120-160 total ROI) roboczych oraz plan typu long-term gdzie zwrot wynosi 130-180% po 20 dniach. Te plany oceniam jako dobrze skonstruowane, wszystkie one są realne, tzn. że dobry rozwój programu może spowodować iż plany long term (Premium) również są realne.

Program istnieje około 10 dni i jak do tej pory otrzymałem kilka wypłat. Inwestować możemy już od $1, jest więc on dostępny również dla osób, które chcą przetestować ten program z minimalną kwotą inwestycji. Depozyt nie jest zwracany po zakończeniu planu.

Na głównej stronie umieszczone zostały też video feedbacki od zadowolonych inwestorów programu.

Dobrze rozwiązana jest również komunikacja z inwestorami, online chat, blog specjalny e-mail dla spraw wyjątkowo ważnych. Program jest monitorowany przez wiele serwisów monitorujących oraz posiada wiele wątków dyskusyjnych na forach. Wszystkie linki dostępne są na stronie „REVIEWSâ€.

4f61bc3349117.gif

Drugi nowy monitorowany przez nas program to Trading Star. Ten program posiada już dużo bardziej standardową formułę niż poprzednik, mamy więc program zbudowany na skrypcie GoldCoders (na licencji) i liczne plany, które trudno jednak nazwać realnymi. Tylko pierwszy i drugi plan wydają się być rozsądne, ale i tak ogólnie oceniam program jako mocno ryzykowny.

Minimum depozytu to $10. Program posiada również program partnerski (2%).

PROBLEMY MAGNETICWALLET Z MONITORAMI

Jak informuje program MagneticWallet na stronie, część monitorów takich jak goldpoll czy best-emoneys została usunięta ze strony. Przyczyną jest nadanie programowi statusu PROBLEM pomimo, że program nie ma zaległości.

NOWE CENTRUM ROZSTRZYGANIA SPORÓW W ALERTPAY

Alertpay uruchomił nowe centrum rozstrzygania sporów dostępne dla wszystkich użytkowników systemu. Już wkrótce opiszę szerzej nowe właściwości w odrębnym artykule.

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

Tak jak oczekiwałem, Sportarbs nadal milczy i ignoruje nas wszystkich. Brak wiadomości,  brak aktualizacji, brak wypłat. Jestem zmuszony więc zmienić status programu z ON HOLD na NOT PAYING, nawet pomimo że strona jest wciąż dostępna online. Nie wierzę już bowiem, że strona się odrodzi straciłem zaufanie i cierpliwość.

To nie znaczy, że wszystko było oszustwem, jestem pewien, że Sportarbs naprawdę próbował uruchomić wypłaty poprzez karty debetowe, ale wszystkie problemy ich przerosły.Ale nawet jeśli tak było to Sportarbs powinien zostać zamknięty, a wszyscy inwestorzy zrefundowani chociażby częściowo.

Tak się nie stało, więc nie zamierzam tolerować obecnego oraz tego, ze program akceptuje nowe inwestycje a jednocześnie płaci wybiórczo. Nie jestem pewien, czy nasze dokumenty przesłane podczas procesu weryfikacji są bezpieczne, więc proszę być wrażliwym na wszelkie podejrzane działania.

Tak jak się spodziewałem, program Safeagricultureplan okazał się być bardzo nierzetelny i szybko zakończył karierę w naszym serwisie monitorującym. PROBLEM status.

Jest gdzieś opisane po polsku jak działają te doublery, matrixy, cyclery? Próbowałem zrozumieć jak działa te JBP ale się trochę pogubiłem :P

Gdzies na forum opisywalem, ale nie pamietam gdzie :P

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.