Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Mikandero

Czy Paidverts dalej płaci ?

Recommended Posts

Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów. To mój  pierwszy temat po osiągnięciu 5 postów i ich zatwierdzeniu. Chciałbym zainwestować po wypłacie w Paidverts jeśli dalej płaci oczywiście. Kwota to 50zł, na monitorze od hyip forum jest on polecany. Jednak na scamdeviser ma trust rate 0% to właśnie teraz mam dylemat. A co wy o tym sądzicie ? Lub co inne co długo stoi jak Paidverts, oczywiście jeśli jest on w ogóle wypłacalny.

 

Pozdrawiam Serdecznie całe forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płaci ale jakieś groszowe sprawy typu neobux, ludzie tam nie inwestują, jak już to wykupują reklame i nie liczą na zysk.

FutureAdPro stoi dlugo, naliczenia ok 1% dziennie ale 50 zł to z 13$, za ktore kupisz jedną paczke, po 120 dniach zarobisz 11.4$ -4$koszt wyplaty.

Lepiej kup jakąś krypto na poloniexie, wartą kilkanascie satoshi z potencjałem i masz szanse sie latwo potroic, lub jakies ponzi 10%+

Bo tak za 50 zl to mozna kupic flaszke, w revshare nie podzialasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak w tej chwili jest  z paidverts? funkcjonuje jeszcze czy juz scam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Średnio. Naliczania słabe i zainteresowanie programem po różnych problemach znacznie osłabło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wygląda sytuacja z programem? Ostatnio nie dam rady się zalogować do aplikacji, a jak już się zaloguje przez stronę i zacznę klikać w reklamy to szlag mnie trafia z recapcha. Nie wiem, o co z nią chodzi, ale nawet jak zaznaczę poprawne obrazki to i tak karze mi jeszcze przynajmniej raz ja rozwiązać. Jak dla mnie to jedyny program gdzie mam takiego typu problem i teraz nie wiem, czy to jest problem jedynie w tym programie, czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem w innych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By atom
   PaidVerts wypuścił nowy program - PTCshare.   PTCshare ruszył 14 czerwca 2019.     W PTCshare podobnie jak w PaidVerts im więcej punktów posiadamy tym w wyższej grupie jesteśmy, a im wyższa grupa tym większe naliczenia.   Zarabiać można bez inwestowania - bardzo powoli bądź inwestując minimum $1 z którego mamy 15% zysku.   Zarabianie bez inwestowania: - Codziennie otrzymasz 8 reklam punktowych. Za ich obejrzenie dostajesz 40 punktów BAP. - Jeśli masz szczęście hazardowe możesz powiększyć swoje punkty grając w gry, a tym samym w zamian za granie dostaniesz więcej punktów za logowanie. - Codziennie dostajesz punkty za logowanie, aby je odebrać wejdź w zakładkę Earn -> View Ads. - Reinwestuj zarobione pieniądze - po co zbierać na wypłatę, jak możesz pomnożyć uzbierane pieniądze. Wyznacz sobie cel i dąż do niego. - Zapraszaj ludzi do PTCshare. Otrzymasz 7% za kupione przez nich paczki oraz 3% od wyklikanych reklam.   Zarabianie z inwestowaniem: Jedna paczka kosztuje $1 W jej skład dostajemy: 25x wyświetleń bannera o wymiarach 728x90 px 100x wyświetleń bannera o wymiarach 125x125 px 50x wyświetleń strony przez 5 sekund 2360 punktów BAP   Czyli prócz zarabiania zyskujemy na reklamowaniu strony czy innego systemu.
   Nie masz strony do reklamowania? 
   Zarejestruj się z mojego refa - uzyskasz informację co reklamować by dodatkowo zarobić na wyświetleniu reklam.   Podział grupowy: Numer grupy - wymagana ilość punktów BAP 0 - 1,600 1,600 - 12,000 12,000 - 24,000 24,000 - 48,000 48,000 - 96,000 96,000 - 180,000 180,000 - 360,000 360,000 - 720,000 720,000 - 1,500,000 1,500,000 - 3,000,000 3,000,000 - 6,000,000 6,000,000 - 20,000,000 20,000,000 - 999,999,999     Prowizje przy wpłatach: Perfect Money - 1% Solid Trust Pay - 3.5% + $0.50 Payeer - 4% Litecoin - brak Bitcoin - 0.5% Dla posiadaczy kryptowalut polecam zakup LEDGER dla zwiększenia bezpieczeństwa. (poniżej link z  opisem jak kupić LEDGER bezpośrednio od producenta) https://zarabiaj-z-nami.pl/artykuly/kategorie/kryptowaluty/ledger-bezpieczny-portfel-kryptowalut   Gdy otrzymasz wypłatę i prześlesz screen do PTCshare otrzymasz w podziękowaniu 200 punktów BAP.   Na stronie: https://zarabiaj-z-nami.pl/artykuly/kategorie/zarabianie-przez-internet/dolacz-juz-teraz-start-czerwiec-2019 zamieściłem informacje które ułatwią Ci poruszanie się po PTCshare.   Link do rejestracji: https://www.ptcshare.com/ref/atom   Dodatkowo dla moich poleconych materiały promocyjne. Banner z Twoją nazwą i filmik z Twoim linkiem.  
  • By pepperoniss
   PROGRAM STARTUJE JUŹ 5 GRUDNIA 2016 ROKU!
    
   BANANA FUND
    
    
   Już 5 grudnia 2016 roku ruszy nowy program Ryszarda O'Neila, znanego także jako Joel Cook - twórcę m.in. takich programów jak My Traffic Value, PaidVerts, czy Compound Fund. Ryszard jest osobą dobrze znaną w hyipowym świadku, i choć nie da się ukryć, że jest postacią kontrowersyjną to wielu forumowiczów zarobiło niemałe pieniążki na jego wcześniejszych programach/ Pewnie są też tacy, którzy stracili ale tak to już bywa w hyipowym świecie.
    
   SŁÓW KILKA O PROJEKCIE
    
   Z założenia Banana Fund ma być serwisem crowdfundingowym wspomagającym tworzenie biznesów internetowych ale także tradycyjnych. Finansowanie ma się odbywać na zasadach crowdfundingu udziałowego.
   Koncepcja Banana Fund wyróżnia się jednak zgoła inna niż większości znanych serwisów tego typu. Zarówno tych, które rzeczywiście urzeczywistniają idee crowdfundingu udziałowego a przede wszystkim tych, które crowdfunding tylko udają a których na tym forum także można znaleźć wiele.
    
   Oczywiście, każdy kto będzie szukał finansowania musi mieć pomysł, który przedstawi na stronie. Osoba taka zostanie też oczywiście zweryfikowana przez serwis. Novum polega na tym, że Banana Fund będzie mógł taki projekt współfinansować ze środków własnych a nawet przejąć projekt do swojego portfolio.
    
   Drugą stroną medalu crowdfundingu ale też sposobem na zarabianie jest inwestowanie w przedstawiane w serwisie projekty. W zamian za to inwestorzy otrzymują dywidendy.
    
   Podobnie jak to było w My Traffic Value, a co także jest innowacją w crowdfundingu,  zarabiać będziemy mogli na sprzedaży tokenów (akcji/udziałów) w finansowanym przedsięwzięciu. Inaczej rzecz ujmując powstanie giełda na której będziemy mogli spieniężyć lub nabyć posiadane przez nas tokeny. Co ciekawe, Ryszard zamierza wdrożyć na potrzeby handlu na tej swoistej giełdzie Trading Bota, który zautomatyzuje handel i pozwoli nam zarabiać bez ślęczenia przed monitorem.
    
   Oczywiście, w programie nie zapomniano o programie afiliacyjnym ale o tym w dalszej części posta.
    
   I tu rodzi się pytanie:
   Skąd w Banana Fund pieniądze na współfinansowanie projektów?
    
   Po pierwsze, jak wielu z Was pamięta, Ryszardowi, nazywany przeze mnie pieszczotliwie Misiem Rysiem, po przygodzie z My Traffic Value został z funduszem ok. 1500 BTC. Jedni mówią, że ukradł, inni że Mu się należało. Nie wnikając w szczegóły kapitał koło miliona dolarów ma. Ale to tylko pierwsza, nie najistotniejsza, część projektu!
    
   Druga to pozyskanie kapitału z emisji tokenów Banana Fund i ich sprzedaż w... Banana Fund...
   Dokładnie tak...
    
   Pierwszym projektem oferowanym w Banana Fund będzie...
   Banana Fund!
    
   I tutaj przechodzimy do sedna....
   Ryszard zachowa kontrolę nad Banana Fund zatrzymując 50% tokenów (akcji) ale pozostałe zostaną wystawione na sprzedaż powiększając Kapitał Zakładowy Banana Fund
    
   I tu zaczyna się zabawa...
    
   5 grudnia 2016 r. zostanie uruchomiona rejestracja w serwisie i możliwość polecania go!
   Proszę nie pytać o której godzinie... Ryszard z rozbrajającą szczerością napisał, że ruszy wtedy gdy projekt będzie gotowy do stratu, a On będzie pracował 24 godziny na dobę... 
    
   Pierwszych 10.000 zarejestrowanych uczestników będzie mogło zarezerwować token za 10$
   Ale uwaga!
   1. Po pierwsze nie trzeba mieć tego dnia ani centa a w zasadzie ani jednego satoshiego ponieważ depozyty nie będą przyjmowane. Na tym etapie będzie dostępna wyłącznie rejestracja!
   2. Każdy uczestnik z tej grupy będzie mógł zarezerwować wyłącznie jeden token, który zostanie przypisany do konkretnego bloku 1 - 8 (bloków jest 20 ale o tym później). Zasilenie konta i opłacenie tokenów dla tej grupy w styczniu 2017 roku. Wtedy trzeba będzie przygotować kasę!
   3. Obowiązuje zasada 1 konto na jedno istnienie ludzkie . Inaczej rzecz ujmując: można rejestrować wiele kont z jednego IP ale właścicielem każdego MUSI być jedna, inna od drugiej, żywa osoba . W razie wątpliwości portal może żądać weryfikacji tych danych.
    
   Po tym okresie nastąpi kolejny etap subskrypcji tokenów. Na tym etapie, każdy będzie mógł zaoptować, zamówić dowolną ilość tokenów wg zasady, kto pierwszy ten lepszy. W kolejności zamówień będą one przydzielane do poszczególnych Bloków. Dość nadmienić, że w każdym kolejnym bloku cena tokena będzie większa..  Dystrybucja może trwać aż znajdą się chętni na wszystkie tokeny...
   Na razie jako ciekawostkę napiszę, że Ryszard przewidział (choć to raczej marzenie ściętej głowy) rozwiązanie na okoliczność nadsubskrypcji. Otóż w takiej sytuacji cena tokena we wszystkich blokach ulegnie zwiększeniu o procent nadsubskrubcji a każdy z oferentów będzie miał możliwość rezygnacji z części lub całości swojego zamówienia jeśli mu nowa cena nie będzie pasować lub nie będzie miał odpowiedniej ilości środków. Wspominam o tym, bo podobna zasada będzie w projektach oferowanych na tej platformie....
    
   Szczegóły projektu w wersji anglojęzycznej na stronie, która póki co kieruje do opisu konceptu projektu.
    
   BANANA.FUND
    
    
   Wg założeń Ryszarda w pierwszej połowie 2017 roku będą dodawane kolejne funkcjonalności portalu...
   W drugiej połowie 2017 roku zostaną wdrożone pierwsze finansowania projektów zewnętrznych zgłoszonych przez pomysłodawców...
   A w 2018 roku będziemy MILIARDERAMI
    
   Oczywiście, wszyscy, którzy znają Ryszarda z MTV wiedzą doskonale na czym polega Jego prognoza... Pewnie nikogo nie ździwi jesli powiem, że wieszczy olbrzymi wzrost wartości tokenów/akcji zarówno BananaFund, jak i finansowanych w ramach platformy projektów na wewnętrznej giełdzie platformy...
    
   Pomijając teraz inne aspekty warto jednak wskazać na zakładane źródła przychodów BananaFund.
   1. Pierwszym ze źródeł, choć niekoniecznie największym, ma być 3% opłaty od kwoty emisji tokenów finansowanych projektów.
   2. Drugim, docelowo największym, dywidendy z współfinansowanych przez Banana Fund projektów.
   3. Kolejnym - opłaty transakcyjne z obrotu giełdowego.
   4. Natępnym - opłaty za usługi związane z tworzeniem projekty
   5. Opłaty za wypłatę środków z programu - 4,5%. i inne 
    
   Dodam tylko, że giełda ma z wyglądu i funkcjonalności przypominać Polinex.
    
    
    
   KOMENTARZ i WSTĘPNA ANALIZA PROJEKTU
    
   Na pierwszy rzut oka projekt wydaje się nie być piramidą finansową!
   Co prawda nie opisywałem systemu prowizyjnego, by nie komplikować przedwcześnie i tak przydługiego opisu ale nie wydaje się on mieć charakteru piramidalnego. Przede wszystkim ma być to system prowizyjny jednopoziomowy. Poza tym program ma zasadniczo charakter inwestycji quasi-emisyjnej i quasi-giełdowej nie powinien powodować znacznego wypychania środków w kierunku sponsora, gdyż ze względu na ten charakter między inwestycją a efektem czy to w postaci dywidendy z przedsięwzięcia, czy to ze wzrostu kursu na giełdzie będzie musiał minąć dość znaczny odcinek czasu a kolejna prowizja z inwestycji tego typu naliczona będzie dopiero w przypadku ponownej inwestycji pierwotnej.
   Jak będzie na drugi rzut oka - czas pokaże...
    
   Nie oznacza to jednak, że projekt nie niesie za sobą żadnych ryzyk.
   Wręcz przeciwnie. Aczkolwiek obecna rejestracja i promocja nie wiążą się z żadnym ryzykiem finansowym a jedynie zaangażowaniem czasu (to też niby pieniądz jest  )
   1. Pierwszym zagrożeniem jest hipotetyczny, ale jednak możliwy, scenariusz, że Ryszard zbierze kasę i się zwinie...
   O ile w początkowym etapie takie zagrożenie wydaje się mało realne gdyż 10.000 userów wpłacających wnoszących wkład ok. 0.015 BTC (raptem łącznie 150 BTC to wraz z otwarciem projektu na zewnętrzne pomysły  ilość środków zgromadzonych i zarządzanych przez Ryszarda może być znacznie większa i to być może nie 10, nie 100 a nawet tysiąckrotnie. To już ponad 100.000.000$, kwota, która każdego może skusić...
   Liczyć więc należy, że Ryszard nie roztrwonił Bitcoinów, które odziedziczył po My Traffic Value oraz, że nie marzy mu się w najbliższym czasie życie na poziomie emira z ZEA.
    
   2. Kolejnym poważnym ryzykiem jest to, że formalnie Ryszard posiadał będzie pakiet kontrolny Banana Fund (50%). Ale nie problem w tym, że będzie dzięki temu zgarniał połowę zysków platformy. Niech mu będzie za pomysł, wdrożenie i nadzór... Problem w tym, że nauczony doświadczeniem z MTV jak chcą jedni a kontynuując legendę puczu jak chcą inni będzie on jedyną osobą zarządzającą całością projektu od strony dysponowania kasą... 
   I tu istnieją dwa duże, w mojej ocenie niebezpieczeństwa...
   a. cegła
   Tak, cegła, która może spaść Mu w drewnianym kościele na głowę i pozbawić przytomności na miesiące lub lata a może nawt przenieść na łono Abrahama... I co wtedy? Kompletny kotlet... Nikt nie ma nic...
   b. gang obcinaczy palców
   Takie sumy jakie mogą wchodzić w grę w tym projekcie będące pod kontrolą Ryszarda stanowią nie lada gratkę dla wszelkiej maści zbójów. To zagrożenie jest gorsze od cegły choć efekt dla userów ten sam. Bo w tym scenariuszu nie wszyscy stracą. Zyskają ci źli...
    
   Nie ukrywam, że ten temat dość mocno mnie frapuje i zastanawiam się jak go można rozwiązać w sposób bezpieczny zarówno dla Ryszarda, inwestorów i projektodawców...
    
   3. Kolejnym zagrożeniem są ryzyka prawne. Wbrew pozorom użycie bitcoina w całym procesie ich nie eliminuje.
   Zacząć należy od tego, że w wielu jurysdykcjach taka działalność jak oferowanie akcji, udziałów w ofercie publicznej jest działalnością koncesjonowaną i wymaga stosownych zezwoleń regulatorów. Podobnie wygląda kwestia prowadzenia obrotu tymi walorami w formie marketu czy giełdy.
   Co prawda Ryszard zapewnia, że wszystko będzie zgodnie z prawem ale póki nie zobaczę to nie uwierzę  oraz zawsze istnieje ryzyko zmian w prawie, które z legalnego biznesu zrobią nielegalny albo działalność zostanie administracyjnie zablokowana przez rządy w newralgicznych dla projektu destynacjach.
    
   4. Na marginesie tylko wspomnę o typowym i występującym w każdym biznesie niepowodzenia projektu - tego i tych w których BananaFund ulokuje swój kapitał, ryzyku związanym z płytkim rynkiem i łatwym wpływaniu na kursy poszczególnych walorów w markecie, ryzyku zhackowania projektu mimo zapewnień Ryszarda o jego bezpieczeństwie i w końcu o ryzyku upadku Bitcoina 
    
   Ufff...
   Nastraszyłem?
    
   To dobrze... 
   Jednak w mojej ocenie
   warto się 05 grudnia 2016 zarejestrować
   i budować siatkę swoich poleconych...
    
   To po pierwsze nic nie kosztuje...
   Po drugie nie obliguje do żadnej inwestycji...
   Po trzecie, historycznie rzecz ujmując, każdy kto wcześnie wchodził w projekty Ryszarda, jeśli nie był zbyt pazerny, mógł nieźle zarobić...
  • By jachu89

   MyMatrix.io to najnowszy projekt twórców takich stron jak MyTrafficValue.com, PaidVerts.com, PlayBitcoinGames.com, PlayPerfectMoneyGames.com czy BarterMyFunds.com.

   MyMatrix.io to matryca dwójkowa oparta na bezpośrednich dotacjach.
   Program został uruchomiony 25 czerwca 2017.
   Kolejno poziomy poleceń to 2, 4, 8, 16, 32, 64 osób.
   Jedyna inwestycja w program to 0.027 BTC

   Zarobki:   Rejestracja:
   [---]

   Czysty link do projektu:
   https://www.mymatrix.io

   [---]
  • By Ekasa
   Nazwa programu : Maxinglix

   Plany inwestycyjne:
    


   Minimum inwestycyjne: brak
   Cena za paczkę/udział: 1.5$
   Akceptowane systemy płatności: Payza, Perfect Money, Bitcoin 
    
   Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
   Zapraszam do przetestowania nowego programu, którego start ma być 10 października 2016 roku.
    
   Bonus rejestracyjny :
   1000 BAP
   1$ Bonus Point
   1000 kredytów na reklamę
   1000 kredytów na reklamę banerową
    
   1 adpack kosztuje 1.5$ i wypracowuje 160%. W zamian otrzymujemy 2400 BAP
   Dziennie otrzymujemy 100 BAP
   Dostepny jest recykling reklam
   Filtr reklam jest włączony - nie trzeba go kupować
   Podobnie opcja vacation mode jest właczona
   Niski koszt upgrade.
    
   Minimum Wypłaty : 4$
   Prowizja za poleconych :
   10% za zakup reklam
   5% od klikania w reklamy 
    
   Link do programu: http://www.maxingclix.com
  • By TRex4eX
    
    
   Żródło: [PaidVerts] Gry


×