Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Mikandero

Inwestycja w kryptowaluty, pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Kiedyś jak wszedł bitcoin mogłem inwestować w niego. Dziś bym miała kasy jak lodu ale niestety. Nie mam finansów za dużych na inwestycję powiedzmy 50zł teraz, mam wypłatę z pracy ale inne wydatki. Bitcoin za niedługo się skończy ponoć takie są prognozy lecz jeszcze. Jaka według was waluta może być następcą bitcoina ? Dodgecoin ? Litecoin ? Z tych co wyszły zaraz po nim. ?

Jak mam w jakąś przyszłościową po BTC inwestować to w jaką ?

Gdzie ją trzymać, portfel na necie czy najbezpieczniej na kompie ?

Jak na kompie to czy jest portfel do kilku walut naraz i jaki polecacie ?

Gdzie kupić najlepiej, uczciwy sprzedawca ?

Pozdrawiam Serdecznie i z góry dzięki za odpowiedź na wymienione w temacie pytania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam,

1. Skad masz informacje ze BTC za niedlugo sie 'skonczy'? 

2. Jest kilka ugruntowanych na rynku walut takich jak Litecoin, ETH, czy nawet Lisk, ktory wyglada na ciekawa opcje.

3. Najlepiej trzymaj srodki na 'zimnym portfelu', a w momencie potrzeby uzycja srodkow wyplac z zimnego portfela tylko tyle ile masz zamiar wydac. Dane dostepowe do swojej kryptowaluty trzymaj na pendrive niepodlaczonym do zadnego komputera ktory ma dostep do intenetu, a nawet zwykla kartka papieru z zapisanymi kluczami, schowana w bezpiecznym miejscu (np. sejf) jest rozsadnym rozwiazaniem.

4. Jest sporo gield gdzie mozesz kupic i sprzedac kryptowalute, z bardziej znanych Bitbay czy Poloniex.

Edytowane przez Dawido

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok  bo BTC drogie a z tych co wymieniłeś w  sensie Litecoin, ETH czy Lisk, to jaka według ciebie tak szczerze najlepsza i najbardziej stabilna oraz warta inwestycji, wiem te 3 mogą być spoko, ale jest ocena taka maksymalna na 1 z nich ? z wysokim potencjałem ?

Myślę na LTC, według mnie lepsze od lisk. A jaki portfel z tej stronki: https://litecoin.com/#wallets  do LTC polecacie ? Chyba, że Lisk lepiej wybrać to wybiorę Lisk, no i do niego muszę portfel mieć

Edytowane przez Mikandero

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na BTC mysle ze bedzie mozna jeszcze zarobic. Cena idzie caly czas w gore, i za rok moze byc calkiem ciekawie. Lisk jest chyba najlepsza opcja przy niewielkim kapitale.

Polecam electrum wallet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bitcoin w dalszym ciagu jest najwazniejsza kryptowaluta i raczej powinien pojsc jeszcze mocno w gore. Planowane sa ulepszenia, wiec mozliwe, ze pozostanie numerem jeden przez lata.

Jesli chodzi o kryptowaluty to jest sporo z duzym potencjalem, ale inwestycja w nie jest zwiazana z duzym ryzykiem.

Moim zdaniem potencjal maja miedzy innymi Xem, Waves, ZenCash, Expanse, LibraryCredits. Jesli chodzi o szybki trade to dobrze wyglada siacoin.

Oczywiscie sam musisz podjac decyzje bo nikt nie wie co bedzie jutro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupuj Liska i trzymaj.

Madrzy ludzie mowia, ze cena 10$ w czwartym kwartale jest calkiem realna.

Ta krypto ma spolecznosc+ profesjonalny team programistow i pozwala deweloperom tworzyc aplikacje oparte na blokchainie przy uzyciu javascript.

Jak pomysle ze mialem tego 17.5k i sprzedalem a zzraz byl mega wzrost, to do dzis mi sie to sni :mellow:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musimy pamiętać o jednym - nie możemy mówić o stabilnych inwestycjach w kryptowaluty.

Póki co to rynek bardzo młody i płynny.

Samo inwestowanie w BTC jest oczywiscie w porządku, ale dziś w tradingu wykorzystuje się inne kryptowaluty czyli tzw. altcoiny.

Sam osobiście mam nieco środków ulokowanych w takie coiny jak Ripple, Litecoin, Monero, Siacoin, Dogecoin, Golem, Stratis

O ile Litecoin i Monero zbieram o tyle na pozostalych zarabiam na tradingu ze wzgledu na duze wachania kursu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wciąż uważam że BC to bańka spekulacyjna,  która kiedyś pęknie i wydyma  mnóstwo ludzi. Na dzień dzisiejszy kryptowaluty wydają się dobrą inwestycją o dziwo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wciąż uważam że BC to bańka spekulacyjna,  która kiedyś pęknie i wydyma  mnóstwo ludzi. Na dzień dzisiejszy kryptowaluty wydają się dobrą inwestycją o dziwo

Większa część wartości BTC to rzeczywiście spekulacje, jednak Bitcoin zyskuje powoli realną wartość jako pieniądz, którym można zapłacić w sklepach za produkty czy usługi. Ta część wartości to już nie jest spekuła. Na stronie http://coinmap.org można zobaczyć gdzie można płacić BTC i jak to się rozwijało w czasie, kilkadziesiąt takich miejsc jest nawet w Polsce.

Dodatkowo, przez swoją anonimowość, Bitcoin używany jest do rozliczeń w przypadku nielegalnych transakcji, terroryzmu, co - moim zdaniem, przykra prawda - generuje większy popyt niż wspomniane wcześniej płatności i zwiększa jego realną wartość.

Coraz więcej krajów zajmuje się wprowadzeniem regulacji dotyczących Bitcoina, więc przyszłość jest bardziej kolorowa, niż Ci się zdaje ;)

Jeśli chodzi o inwestowanie, to teraz bym się wstrzymał, jeśli będzie pewny hard fork ceny wszystkich krypto polecą i wtedy będzie idealny moment, żeby wejść.

Co do inwestowania małych kwot polecam analizować kryptowaluty i szukać takich, które są tanie i nie są jak Bitcoin - on osiąga takie wartości przez to, że był pierwszy - ale jak Ethereum, Ripple czy właśnie Lisk, które udostępniają jakąś technologię, platformę dla ludzi, banków, firm, mają zastosowanie praktyczne. Zgadzam się z xavix'em, że najlepiej kupić i trzymać, ja bym polecił krypto które są wciąż tanie, jak Siacoin, Ripple czy Lisk. Jak będziemy mieli kilkanaście/kilkadziesiąt takich sensownych krypto w portfelu, jest spora szansa, że jedna z nich na przestrzeni lat wystrzeli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja korzystam z giełd: bittrex i poloniex. Nie miałem z nimi żadnych problemów.

Z powodu zawirowań z segwitem na chwilę obecną bittrex zawiesił transakcje w BTC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kupuje BTC na naszym BitBay a trading na Bittrex.

Z Poloniexa sie wycofalem, bo nagle się wysypała masa niepokojących komentarzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w kantorkach na tym forum

dzieki za info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odradzam DasCoin. To udawana kryptowaluta. Tam naganiacze zarabiają na prowizjach z naganiania, a nie na samym DasCoinie jako takim. Do tego dochodzi obowiązek zakupu walidatora, ponadto limity transferu i masa innych uciążliwości. Zresztą autor wątku pytał się o zainwestowanie 50 zł, a najtańsza licencja DasCoina kosztuje 100 Euro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja natomiast odradzam BTC i zgadzam się z tym, że dobry zarobek na Bitcoinie, to już przeszłość, inwestycja obecnie jest bardziej ryzykowna niż we wcześniejszych fazach rozwoju tego projektu.

Jak to Warren Buffet powiedział, Bitcoin nie posiada żadnej wewnętrznej wartości.

Bitcoin nie jest w pełni anonimowy, a czym dłużej istnieje tym staje się coraz mniej anonimowy. 

Bitcoin to prawdopodobnie bańka spekulacyjna - takie jest moje zdanie oraz zdanie tysięcy innych ludzi, w tym ludzi z kręgu najlepszych inwestorów oraz ekonomistów na świecie.

KNF oraz NBP ostrzegają o dużym ryzyku związanym ogólnie z kryptowalutami.

Od siebie mogę polecić:

- SiaCoin

- ETH

- LTC

DasCoin'a omijam i też radzę wszystkim to robić.

A jak dla mnie, najlepsze giełdy to:

Polska: BitBay

Zagraniczna: Poloniex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znakomita większość kryptowalut (w tym Bitcoin i podany przez Ciebie Litecoin) to walory czysto spekulacyjne. Ich obecna wartość wynika w dużej mierze ze sztucznej kreacji popytu lub z wiary inwestorów w przyszłą zwyżkę ceny (wzrost wartości waloru).

Znacząco mniej jest monet z jakąkolwiek wartością użytkową lub też używanych do czegokolwiek oprócz spekulacji - do tej grupy zalicza się np. Ethereum (również przez Ciebie wymienione).

Natomiast sam wybór, którą monetę kupić musi być poprzedzony własną analizą i oceną OBECNEJ sytuacji, gdyż na rynku kryptowalut sytuacja jest na tyle dynamiczna, że nie można mówić o żadnych "pewnikach" inwestycyjnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bitcoin staje się coraz bardziej użytkowy, więc temat wewnętrznej pustki zaczyna upadać. Zresztą gdybym nie słuchał Buffeta to byłbym w tym roku 1000% do przodu. Jednak wszystko zależy od tego na jaki czas ma być ta inwestycja, można brać to czysto spekulacyjnie, ot tak.

Osobiście obserwuję BTC i kupuję go podczas spadków, które na mój gust są sztucznie kreowane właśnie w tym celu, a sprzedaję w momencie gdy przebija najwyższą granicę. BTC gwałtownie spada obecnie 2 razy w miesiącu o około 1000-1500 USD poniżej najwyższego zanotowanego poziomu. Czyli jest od 12-17% zysku 2x w miesiącu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, jest na internecie lub samemu można obliczyć profit z BTC. Chciałbym zainwestować teraz przy 9k i ciekawi mnie jakich % profitu zyskałbym przy 10k za BTC.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, że można samemu. jeśli trzymasz na zasadzie trzymania BTC i sprzedaży gdy BTc uzyska cenę 10k to wartość początkowa

9k -100%

10k = x

x=10/9 *100%

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

Ok, dzięki. Choć miałem na myśli bardziej jakiś szybki internetowy ;). Tak czy siak dzięki.  

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, housemaster napisał:

Bitcoin staje się coraz bardziej użytkowy(...)

BTC gwałtownie spada obecnie 2 razy w miesiącu o około 1000-1500 USD poniżej najwyższego zanotowanego poziomu. Czyli jest od 12-17% zysku 2x w miesiącu.

Nie staje się użytkowy. Tzn. można nim tu i tam płacić, jest nośnikiem wartości, ale jego wartość użytkowa jest bliska zeru.

Gdyby każdy (lub większość) przeciętnych obywateli mogła w jakiś sposób zdobywać, "zarabiać" Bitcoiny a następnie wydawaliby je na produkty/usługi to wtedy tak, Bitcoin miałby wartość użytkową. Gdyby istniały produkty/usługi dostępne tylko dla posiadaczy Bitcoinów to tak, miałby on jakąkolwiek wartość użytkową.

W tym momencie jednak jest on tylko walorem używanym do spekulacji, co pokazuje również Twoje podejście do "użytkowości" Bitcoina tj. sprzedać "na górce" i odkupić "w dołku". Uwierz, że wiele innych spekulantów też zauważyło taką możliwość i poniekąd dlatego taka sytuacja ma miejsce.

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

:offtopic:

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez kopacz
      Drodzy minerzy zapraszam was do zapoznania się z naszym nowym programem GPPANEL do kopania kryptowalut.
      W łatwy sposób można wydobywać  kryptowaluty takie jak: Ethereum Classic, Music Coin, Ethereum, Expanse, Zcash oraz Bcn (w przyszłości).
      Program pobierzecie bezpośrednio z naszej strony http://globalpool.org/gp_panel/GPpanelSetup.exe

-Prosty i przyjazny panel pozwoli Wam w łatwy sposób przełączać się między kryptowalutami.
      -Auto update, jeśli jest nowa wersja program sam Was o tym poinformuje.
      -Zaproś znajomych i zyskaj część fee poola dla siebie!
      -Możecie za pomocą jednego przycisku sprawdzić co najbardziej opłaca się kopać na waszym komputerze/koparce.
      -Możliwość podkręcania kart z poziomu programu.
      -Dokładne dane kopania, na żywo które ułatwią znalezienie problemu w kopaniu
      -Statystki z whattomine, dla łatwiejszego wyboru kryptowaluty.
      Jest to tylko część z możliwości programu, program będzie na bieżąco udoskonalany, zapraszam do testowania i czekam na sugestię, co możemy zrobić abyśmy mieli jeszcze lepszy program!
    • Przez funny
      Nie jest to faucet tylko realna gotówka do spieniężenia w formie airdrop na bittrex, cryptopia lub cryptox.pl w postaci kryptowaluty Byteball. Dodaję tutaj gdyż nazwa podforum głosi pozyskuj darmowe kryptowaluty
      Jeśli posiadasz konto Steem (steemit.com) założone przed 12 lipca, 2018 a twoja reputacja to >= 30 możesz odebrać airdropa, obecnie odebrało go już ponad 30 tys. userów Steem.
      Dlaczego Byteball rozdaje tokeny? Ich model zakłada rozdanie 99% tokenów zamiast ich sprzedaży, o dziwo cena mimo tego nieźle się trzyma na giełdach (ok. 130$ za Gbyte, max podaż 1mln Gbyte, 1Gbyte=1mld bytes).
      Poniżej instrukcja, chętnie też odpowiem na pytania bo wryłem się w temat, będę wdzięczny za skorzystanie z refflinka.
      Instrukcja
      Pobierz portfel za pomocą linka [reff] https://steem-byteball.org/#WEUFCDVFNPLDAJZLO252KTFV274DTIOG  LUB [bez reffa] https://steem-byteball.org (po otwarciu kliknij DOWNLOAD i wybierz system) Po włączeniu portfela zaakceptuj warunki, wybierz ZACHOWAJ DANE DOTYCZĄCE TYLKO CIEBIE - > kontynuuj, nadaj nazwę (nieważna), po kliknięciu ZACZNIJ TUTAJ PORTFEL BĘDZIE GOTOWY. Kliknij CZAT (prawy dolny róg), wybierz zakładkę BOT STORE, wybierz STEEM ATTESTATION BOT i kliknij DODAJ BOTA. Cały proces odbędzie się w formie czatu z botem. Postępuj zgodnie z tym o co prosi Cię bot czyli najpierw kliknij niebieski przycisk chmurkę (...) i wybierz WPROWADŹ MÓJ ADRES: wyślij wiadomość Bot odpisze Ci podając link Steemconnect, gdzie bezpiecznie się zalogujesz swoim kluczem Steem (nie używaj głównego hasła, lepiej active lub posting jeśli zadziała), steemconnect jest bezpiecznym logowaniem stworzonym przez twórców steem, zwróć uwagę by zalogować się używając tej samej przeglądarki w której kliknąłeś/aś mój link do pobrania appki. Portfel automatycznie wykryje logowanie i spyta najpierw czy twoja nazwa Steem ma być publicznie powiązana z portfelem (PUBLIC / PRIVATE) czy nie. Bot poprosi o podpisanie "wiadomości" (po prostu kliknij o co prosi - "sign message" ). Bot wyśle Ci środki, które możesz wysłać na giełdę i zrobić z nimi co chcesz, połowę teraz i połowę za rok zgodnie z tabelą:
      Repu        Airdrop w Gbyte   >=30 5$ = 2,5$ teraz + 2,5$ za rok   >=40 10$ = 5$ teraz + 5$ za rok   >=50 40$ = 20$ teraz + 20$ za rok   >=60 80$ = 40$ teraz + 40$ za rok   >=70 160$ = 80$ teraz + 80$ za rok  
    • Przez King
      Witam.
      Dziś mogę podzielić się z Wami informacją, że właśnie zakończone zostały prace nad platformą Bergtrade.pl i jej CEO jest znany w świecie polskiego krypto oraz platform poświęconych zarabianiu przez internet. Strona pięknie się skaluje na wszystkich urządzenia od komputera po smartfon. SSL Comodo, czyli włączone zabezpieczenia https. Jak się trochę posurfuje strona działa bardzo płynnie. Dodatkowe zabezpieczenia nadanym pinem oraz pytaniem ogólnym. Inwestycja, czyli złożenie depozytu jest tez banalnie proste,w panelu głównym wybieramy zakładkę Dashboard, następnie z rozwijanego menu Make Deposit, wbijamy kwotę inwestycji tu 1000$ i klikamy przycisk SUBMIT. Następnie wciskamy przycisk DEPOSIT. System przekierowuje nas do systemu płatności CoinPayments 
      Pakiety szkoleniowe pracują dla Ciebie przez 120 dni, zarabiając od 1% do 1,1% każdego dnia.
      Link do rejestracji:
      https://bergtrade.pl

Nazwa planu:                         Bronze    Cooper   Silver    Gold      
      Czas trwania:                       120 dni     120 dni  120 dni  120 dni
      Minimalna inwestycja:        50 USD    20000   100000   500000     
      Maksymalna inwestycja:   10000       50000   250000 1000000         
      Odsetki:                                    1%          1,03%    1,05%     1,10% dziennie                            
      Całkowity zwrot:                    120%       123,6%  126%       132%
      Przy każdym pakiecie mamy kalkulator, gdzie możemy obliczyć rentowność inwestycji.
      WPROWADZONO PROGRAM PARTNERSKI Bergtrade

Do tego świetny plan marketingowy dla osób lubiących polecać:
      1 level 8%
      2 level 3%
      3 level 1%
      , a gdy wprowadzisz do programu 50 osób i łączny depozyt tej grupy wyniesie 200000 USD USD otrzymasz rangę “President”
      1 level 10%
      2 level 5%
      3 level 2%
      Podsumowując, moja opinia o Bergtrade
      Śledząc profil założyciela na FB od prawie dwóch lat wiem, że lubi zwalczać wszystkie przeciwności losu i dąży do celu, twardy bezpośredni marketingowiec i specjalista w branży Blockchain i bliskich mu krywtowalut.
      Firma zarejestrowana w Polsce jako Bergtrade LLC, ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, numer KRS 0000686184.
      Forma działania firmy zbliżona do Rockwall Investments, tu na razie tylko trading, arbitraż oparty o kryptowaluty. Choć w regulaminie wzmianka o inwestycjach poczynionych przez firmę w kopanie krypto dla zwiększenia zysków firmy.
      Strona dopracowana z protokołem szyfrowania SSL i zabezpieczeniem Anty DdOS
      Plan i projekt  strony, unikalny wśród wielu projektów, które widziałem.
      Program dobry dla marketingowców, z uwagi na trzystopniowy program poleceń, gdzie można budować swoją grupę.
      Zapraszam serdecznie.

• Przez truebiz
      Alternet.com i AdBlast.online - nowy hybrydowy program zarobkowy

Dlaczego akurat Alternet?
      - serwis dostępny w 10 językach: Angielski, Polski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Rosyjski, Koreański, Wietnamski, Chiński, Japoński
      - drugi, zupełnie nowy portal społecznościowy z możliwością zarabiania
      - revshare  z 5 poziomami prowizji, 3 różne AdPacki
      - 6 różnych matryc do 60.000 użytkowników w drużynie
      - bardzo przejrzysty i niezawodny interfejs
      - wypłaty realizowane przez: Bitcoin, Etherum, Litecoin, Dash, NEO, NEM, Perfect Money, Dotpay, Epay, AdvCash, stale są dodawane nowe procesory
      -firma ze Stanów Zjednoczonych zarejestrowana w stanie Nevada
      - możliwość zarabiania także bez inwestycji (polecanie, aktywność w sieci społecznościowej)
      - firma płaci tylko z realnych zysków wygenerowych przez użytkowników (sprzedaż reklamy, pośrednictwo w sprzedaży produktów itd)
      - ciekawe plany na przyszłość w tym giełda kryptowalut i własna kryptowaluta już na przełomie 2018/2019
      - firma jest aktywna w mediach społecznościowych, oraz sprawnie odpisuje na wiadomości
      Ode mnie: dobre rozwiązanie zwłaszcza jak ktoś się spóźnił na pociąg w konkurencyjnym serwisie, wszyscy wiemy jakim. W Alternet (wraz z AdBlast) mamy kilka możliwości zarobku i to na bardzo dobrych warunkach, tj:
      RevShare czyli AdBlast.online - platforma reklamowa od Alternet. Tutaj mamy 3 rodzaje AdPacków.
      Zarabianie przez zakup pakietów reklamowych, naliczanie co 30 minut:
      AdPack 100
      Koszt: 100$
      Zarabia: 125$ (125% wpłaty)
      Zamyka się po: 110 dniach
      AdPack 50
      Koszt: 50$
      Zarabia: 60$ (120% wpłaty)
      Zamyka się po: 120 dniach
      AdPack 10
      Koszt: 10$
      Zarabia: 12$ (120% wpłaty)
      Zamyka się po: 130 dniach

Zarabianie przez polecanie programu:
      W programie zarabiamy z poleconych 5 poziomów w głąb na wysokich prowizjach:
      9% - 5% - 1% - 1% - 1%
      Oczywiście zaczynanie od razu od najmocniejszego AdPacka (100$) jest najkorzystniejsze, ponieważ zarabia najwięcej i najszybciej (125% w 110dni).

Matryce czyli Alternet Biznes
      Program oferuje 6 różnych matryc 10$, 25$, 50$, 100$, 500$, 1000$. Prowizja jest wypłacana do 10 poziomów w głąb w strukturze 3x3 , 5% za każdego poleconego na każdym poziomie.
      Każda matryca od 10$ do 1000$ może przyjąć prawie 60 000 uczestników, zatem możliwości rozwoju są duże. Matryce są połączone z revsharem (adblast) tak więc struktura buduje się równomiernie po obu stronach (przy spełnieniu określonych warunków). Ponadto środki zarobione przez revshare można transferować do Matryc. Matryce także warto wykupić od razu na poziom Royal aby nikt z naszej drużyny nam nie uciekł wykupując wyższa matrycę.

Portal Społecznościowy i Media Points
      Platforma daje możliwość zarabiania poprzez użytkowanie serwisu. Mamy także do dyspozycji Media Points, które będą używane do uzyskiwania zniżek podczas zakupów w obrębie platformy oraz u partnerów firmy. Poniżej screen (nie mój profil):
      Własna kryptowaluta i giełda kryptowalut
      Tutaj cytuję Alternet: Rozpoczęliśmy proces tworzenia stabilnej giełdy kryptowalut oraz własnej zdecentralizowanej kryptowaluty opartej o blockchain. Otwarty kod źródłowy, Whitepaper 2018 , ICO 2019
      Także tyle ode mnie. Serwis wygląda obiecująco, wiąże sprawdzone już rozwiązanie z jeszcze lepszymi warunkami dla użytkowników. Kosmetycznie wygląda przejrzyście i schludnie to duży plus. Rejestrując się na AdBlast tworzymy konto na Alternet i odwrotnie więc nie ma znaczenia od czego zaczynamy.
      Pomocne linki:
       link: https://alternet.com
       link revshare: https://adblast.online - zgoda na reflink polskiklikacz.
      Link do prezentacji AdBlast:
      https://adblast.online/files/Adblast_marketing-plan.pdf
      Link do tutoriala Matrix (trzeba mieć konto)
      https://matrix.alternet.com
      Link do Fanpage Alternet
      https://www.facebook.com/Alternetcom-1896218814029944/
      Link do Fanpage Adblast
      https://www.facebook.com/AdBlast-210673212806990/
      Link do Twittera:
      https://twitter.com/Alternet_com
      [---]

• Przez Inmaculada

TWNKL Soccer - gra na Mundial - wygraj do 100 milionów TWNKL!

TWNKL Soccer to DARMOWA gra stworzona przez Unicorn Network - SafeZone z okazji Mistrzostw Świata W Piłce Nożnej 2018. Rozpoczyna się 13 czerwca 2018 r. i będzie odbywać się przez cały okres trwania Mistrzostw. TWNKL Soccer to jedna z kampanii We Share Success - centrum afiliacyjnego SafeZone i jeden z instrumentów marketingowych Cashback Marketing – centrum marketingowego SafeZone.

Co musisz zrobić, aby wygrać 100 MILIONÓW TWNKL?

Twoim celem jest przewidzenie wyników wszystkich 64 meczów piłki nożnej na mistrzostwach świata. Za każdym razem, gdy Twoje przewidywania są błędne lub gdy nie wypełnisz swoich przewidywań przed rozpoczęciem gry, przejdziesz do niższego poziomu nagrody. Im więcej wyników przewidzisz poprawnie, tym wyższy będzie Twój poziom nagrody. Jeśli poprawnie przewidzisz wszystkie 64 wyniki (zwycięzca lub remis), wygrywasz

100 MILIONÓW TWNKL

Twinkle (TWNKL) to 1/1000000 Rainbow Currency (RC) – kryptowaluty Unicorn Network – SafeZone

1 000 000 TWNKL = 1 RC

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA GWARANTOWANE 1000 TWNKL!

Aby wygrać nagrodę, musisz podać prognozę na co najmniej 32 mecze podczas mistrzostw.

Zakłady rozpoczynają się 48 godzin przed pierwszym meczem. Pamiętaj, aby sprawdzić i wejść przed rozpoczęciem gry, aby nie przegapić swojej szansy na wygraną!

Miej na uwadze, że wysokość Twojej nagrody zależy od tego jak często grasz i jak często poprawnie typujesz wyniki meczów. To czy zostaniesz zwycięzcą 100 milionów TWNKL, czy 180 000 TWNKL, czy nawet gwarantowanego 1000 TWNKL, które wszyscy uczestnicy mogą wygrać, zależy tylko od Ciebie. Nie ma żadnych kosztów, aby wejść i grać, wszystko co musisz zrobić, to zalogować się codziennie podczas mistrzostw i przewidzieć, kto Twoim zdaniem będzie zwycięzcą następnej gry.

DODATKOWE KORZYŚCI

Możesz zyskać jeszcze więcej zapraszając innych entuzjastów piłki nożnej i miłośników gier do przyłączenia się do otwartej sieci SafeZone, której częścią jest TWNKL Soccer. Jeśli któryś z Twoich poleconych (5 generacji w głąb) wygra określoną ilość TWNKL, Ty otrzymasz prowizje i bonusy rodzinne w następującej części:

Prowizja pasywna: 5%
      Prowizja aktywna : 5%
      Pasywny bonus rodzinny: 5 x 0,5%
      Aktywny bonus rodzinny: 5 x 0,5%
      Osobista pula sukcesów: 2%
      Globalna pula sukcesów: 2%

Prowizje i bonusy, które będziesz otrzymywał, to Twoje stałe aktywa, które będą nieustannie rosły w zależności od liczby osób, które będą przyłączały się do Twojej sieci 5 generacji w dół nie tylko z TWNKL Soccer, ale któregokolwiek serwisu należącego do Unicorn Network – Safe Zone. Wielkość procentowa prowizji i bonusów jak będzie Tobie przypadać zależy od serwisu, z którego Twoi poleceni będą nabywali towary, usługi lub na przykład wygrywali w grach czy loteriach.

Uzyskiwanie prowizji i bonusów rodzinnych to niezmienna okazja dostępna dla wszystkich członków Unicorn Network – Safe Zone pozwalająca osiągać nieograniczone pasywne dochody.

Pamiętaj, rejestrując się do TWNKL Soccer zyskujesz dostęp do całej sieci stron Unicorn Network - SafeZone. Po rejestracji z wybranego serwisu, w tym przypadku z TWNKL Soccer, logujesz się zawsze tymi samymi danymi na każdy serwis należący do Unicorn Network.

[spam]

Czysty link: https://twnkl.soccer/