Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Polon

Damian Źukiewicz - nieetyczny naganiacz, który nienawidzi Polaków

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzi Polaków a zwłaszcza polskich studentów do których się (zdaje się) zaliczał... Czekam aż pierwszy odważny i zdeterminowany zrobi z nim porządek, bo oglądanie jego wynurzeń na różnych portalach (głównie jednym) przyprawia mnie o ból brzucha (ze śmiechu) a następnie o odruch wymiotny (ale szanuję swój monitor). Być może bezczelny i wyjątkowy ("będę srać wyżej niż dupę mam") sposób naganiania nieświadomych ludzi do piramid finansowych w których sam (i nie tylko on - wystarczy wspomnieć naczelnego drwala a także innych łysych) siedzi, znajdzie w końcu uznanie u odpowiednich służb i być może powieje odpowiedni wiatr tak jak to było w przypadku Janusza (a może właśnie nie?) polskich piramid Marciny Plichty?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu sie mylisz Polon , bowiem ja od jakiegoś czasu sledze filmiki tego youtubera i wiem co jest jego przekazem .

A jego przekaz to w skrócie : "rusz dupe z fotela i zacznij coś robić " . "Coś" a nawet cokolwiek , zamiast czekać aż ci rząd coś da  .

Poza tym w przytoczonym przez ciebie tekście jest treść taka : "(...) która moim zdaniem gwarantuje ci zarobki(...)"

A ty  robisz to samo co zarzucasz Damianowi Ź . Otóż w tytule napisałeś

"Damian Źukiewicz - nieetyczny naganiacz, który nienawidzi Polaków" a tymczasem w tekście napisałeś :

"w mojej ocenie Źukiewicz to typowy nieetyczny naganiacz" .

Przez wiele jego filmików przetaczają się takie zwroty i słowa jak "wierzę" , "mam nadzieje" , "liczę na to" , "według mnie " itp. .

IDamian Ź nawołuje do tego żeby działać w celu zmiany swojego życia i nie przejmować się porażkami które są jego częścią .

A co do filmu to on nie mówi ze nienawidzi  Polaków , tylko nienawidzi "typowych Polaków" . W tym przytoczonym nagraniu mówi tez ze jest Afrykańczykiem , chińczykiem , Hiszpanem itd. To znaczy ze nim jest ? Nie , chodzi o mentalność i zmianę sposobu myślenia .

Edytowane przez Boby
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"wierzę" , "mam nadzieje" , "liczę na to" , "według mnie " itp nie znaczy tyle i aż tyle co "WIEM"

Edytowane przez Kebab

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Boby baaardzo naiwne myslenie z Twojej strony,cel zukiewicza jest tylko jeden-pieniadz,nasluchalem sie jego  bzdur, ktore wygaduje i mam podobne zdanie do Kebaba.

Edytowane przez hcpdyzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jego przekaz to w skrócie : "rusz dupe z fotela i zacznij coś robić " . "Coś" a nawet cokolwiek , zamiast czekać aż ci rząd coś da  .

Coś robić, czyli co? Naganiać w sposób nieetyczny ludzi, bo inaczej zyski mogą być niewielkie lub żadne? To jest ta metoda na sukces? A jak ruszę tyłek z fotela i okradnę sklep to też będzie dobrze, bo przecież zrobiłem cośkolwiek? 

Stosowanie nieetycznych metod świadczy tylko o tym, że naganiacz nie jest w stanie zarobić większych pieniędzy za pomocą etycznych metod. I to jest w zasadzie oczywiste, bo część ludzi zrezygnuje słysząc o tym że można stracić w inwestycji, ale jak widzi jakieś obiecanki to jest większa szansa że się zainteresuje i naganiacz o tym wie i to stosuje. To nic, że nie ma pokrycia w sytuacji rzeczywistej, liczy się skuteczne nagonienie. To, że rząd nie daje, nie jest usprawiedliwieniem tego, aby stosować nieetyczne metody.

Poza tym w przytoczonym przez ciebie tekście jest treść taka : "(...) która moim zdaniem gwarantuje ci zarobki(...)"

A ty  robisz to samo co zarzucasz Damianowi Ź . Otóż w tytule napisałeś

"Damian Źukiewicz - nieetyczny naganiacz, który nienawidzi Polaków" a tymczasem w tekście napisałeś :

"w mojej ocenie Źukiewicz to typowy nieetyczny naganiacz" .

Ale co to ma do rzeczy? Skoro wg niego zajęcie pozycji Royal gwarantuje zarobki, to znaczy, że on jest o tym przekonany.

Ale w związku z tym jest  tu pewna ciekawa kwestia. Skoro napisał, że jego zdaniem gwarantuje to zarobki, to znaczy, że dopuszczałby możliwość że zdaniem innych może nie gwarantować takich zarobków, bo wypowiada się tylko we własnym imieniu, że wg niego coś tam. Tyle tylko, że Źukiewicz nie toleruje przeciwnych mu opinii np. pod filmami na YT na temat metod zarabiania, które to opinie mogą wystraszyć ludzi, których próbuje nagonić do "biznesu". Ta kwestia jest dobrze przedstawiona w przytoczonym filmiku we fragmencie od ok 5:30 min. Tak więc widać tutaj związek pomiędzy kwestią zarabiania i jednocześnie blokowania nieprzychylnych opinii, które mogłyby zburzyć wykreowany przez niego świat sukcesu.

A co do filmu to on nie mówi ze nienawidzi  Polaków , tylko nienawidzi "typowych Polaków" . 

On jednoznacznie mówi, że nienawidzi Polaków. Cytuję:

To typowi właśnie, fejkowe konta, Polacy, szczególnie Polacy, ja po prostu nienawidzę Polaków.

W pierwszym fragmencie rzeczywiście można by pomyśleć że chodzi o typowych Polaków (cokolwiek to znaczy). Ale za chwilę wygląda jakby się poprawiał i już odnosi się nawet w szczególności do Polaków.

IDamian Ź nawołuje do tego żeby działać w celu zmiany swojego życia i nie przejmować się porażkami które są jego częścią .

I przy okazji chce zmieniać życie innych, naganiając do ryzykownych biznesów. Chyba wiadomo że w takich biznesach można również stracić, no ale w końcu porażkami nie ma się co przejmować, tak? Otóż nie. Na porażkach należy się uczyć. Jeśli Źukiewicz uczy aby nie przejmować się porażkami, to w sumie jest to w jego interesie, bo jak ktoś wtopi kasę w takim programie to nie powinien się przejmować, tylko wchodzić w kolejny Pewny Biznes Bez Ryzyka promowany przez Źukiewicza. Jest to podejście bardzo lekkomyślne.

W przypadku takiej hyipowej porażki, należy po prostu sprawdzić, czy ktoś nie wcisnął nam kitu i nie naopowiadał bajek. Jeżeli byliśmy przekonani że biznes jest na lata i zysk jest gwarantowany, i będzie sukces, wolność finansowa i jeszcze inny tego typu bełkot, a nagle biznes się zwinął i obudziliśmy się z ręką w nocniku, to jest jasny sygnał, że coś tu poszło nie tak. I nie należy się tym nie przejmować i pakować naiwnie w następne obiecanki, tylko przeanalizować swoje podejście, czy po prostu nie napotkaliśmy jakiegoś naganiacza, który chce nas wykorzystać. To jest nauka. Być może trochę bolesna, ale zawsze nauka. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież on nienawidzi wszystko i każdego.

Polecam jego filmik od 0:58 https://youtu.be/VW1ZmeYwoLU?t=58

Było mi go żal do pewnego momentu, bo widać, że jest bardzo nieszczęsliwym człowiekiem. Niestety ostatnimi czasy strasznie przegina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość jest [---] i to zdrowo i jego słownictwo i zasób słów to szkoła podstawowa i na dodatek nie ukończona.... tyle w tym temacie.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale ja się nie dziwię, bo... przecież Źukiewicz nienawidzi Polaków i otwarcie o tym powiedział.

Dziwię się, że się dziwisz...

Pewnie aż tak nienawidzi Polaków, że dąży do ich fizycznej samozagłady...

Wciąganie w piramidy rodziny, żon, dziewczyn, kochanek  (ew. mężów, chłopaków, kochanków), przyjaciół, znajomych i ich znajomych wszak jest prostą drogą by nie było normalnych kontaktów, by nie było przyjaźni, by nie było miłości, by nie było seksu, by nie było niczego...

By nie było Polaków...

PS. Tak serio to ja w żadną nienawiść nie wierzę. I choć zniesmacza mnie sposób prowadzenia "biznesu" przez tego człowieka, to jest to w mojej ocenie działanie i gadanie przede wszystkim marketingowe...

Głośno.

Kontrowersyjnie.

Po trupach.

Do celu...

IMHO to tylko instrument...

A może za bardzo wierzę w człowieka w człowieku...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwię się, że się dziwisz...

Ale ja nie pisałem, że się dziwię.

Niestety, ale ten typ naganiactwa może mieć negatywny wpływ na życie rodzinne, kiedy zachęca się osobę do naganiania członków rodziny, a gdy napotka się opór, to należy nie przejmować się nim, czyli nie słuchać rodziny i ich rad, co może prowadzić do konfliktów. 

IMHO to tylko instrument...

Instrument, ale wyjątkowo szkodliwy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale to sie doskonale wpisuje w trend tych róznych kołczów,motywatorów,naganiaczy czy jak się oni tam nazywają. Może jestem starej daty, ale to nie jest "asertywności" a zwykły egoizm.

Jedna z mądrości Kołcza Majka:

Dziecko to dar. To coś wspaniałego, ale i ono jest na dalszym planie.
Pierwsza jesteś Ty, Twoje życie, Twoje marzenia i Twoje szczęście. Gdy Ty będziesz szczęśliwa, to Twój facet i Twoje dzieci będą miały wspaniałe życie.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213071019912445&set=a.1162584347071.24510.1301710517&type=3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale ja nie pisałem, że się dziwię.

No tak... Wybacz poranną slępotę...

Instrument, ale wyjątkowo szkodliwy.

Tu się zgadzam i w żadnym razie nie zamierzam ani tego typu marketingu ani korzystania z takich instrumentów usprawiedliwiać.

Szczególnie, że bazują on nie tylko na chciwości, lenistwie, zazdrości ale także na naiwności. Do tego poprzez eksponowanie nieprawdy...

Może jestem starej daty, ale to nie jest "asertywności" a zwykły egoizm.

Oczywiście, że to zwykły egoizm jest.

I o ile całe MLP, rozwój osobisty w wydaniu domorosłych trenerów, jest dla mnie o tyle do przełknięcia, że jeśli ktoś chce słuchać bzdury i za nie płacić albo, co gorsza, wdrażać w swpim życiu - to jego cyrk i jego małpy, więc niech to robi...

O ile jeszcze jestem w stanie zaakceptować przenoszenie tych manipulacyjnych technik do sprzedaży i marketingu produktów czy rzeczywistych usług - to zaprzęganie ich do jawnego oszustwa, jawnego naciągania jest szczególnie obrzydliwe. Tym bardziej, że naganiacze nie mają żadnych skrupułów w rekomendowaniu rozwiązań mogących doprowadzić ofiary do kompletnej ruiny.

To zupełnie inny kaliber niż wykorzystanie tych technik do wciśnięcia niepotrzebnego Kowalskiemu abonamentu telefonicznego czy, z czym też się spotkałem, wciśnięcie traktorka za 10.000 zł na potrzeby uprawy przydomowego ogródka o pow. 16 m2...

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Master Damian staje na głowie dosłownie i w przenośni żeby zgarnąć jak najwięcej ludzi do swoich biznesów na lata. :tickedoff: Zapomniał już o Recyclix albo o MX jak naganiał do nich . Filmiki o MX z jego udziałem dziwnym trafem zniknęły.To też maiy być biznesy na lata.Już tak bardzo nie naciska ludzi na branie kredytów i ładowanie ich w te jego biznesy na lata :evil: .Mówi że bierzesz kredyt na własną odpowiedzialność.Czyżby się przestraszył?.Gość sam sobie zaprzecza wieje od niego hipokryzją na kilometr potępia studiowanie a osoba z jego rodzinki studiuje i nawet na youtubie wystąpił z nim czyli Bartkiem Źukiewiczem i go za to pochwalił.W tych wymiocinach słownych i obelgach miotanych na prawo i lewo myśli że zbierze więcej ludzi cóż master się niestety przeliczy. :tickedoff: I Wy to zobaczycie Panie i Panowie i niezle się ubawicie. :lol: Na miejscu coacha Damiana oglądał bym się za siebie czy nie kręcą się za mną smutni panowie z CBA lub CBŚ :police: .Za jednym gościem chodzili dziesięć lat i wychodzili.Siedzi dostał dwa lata bezwzględnego więzienia.A za takie obelgi rzucane na prawo i lewo różnie może zareagować Temida. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś robić, czyli co? Naganiać w sposób nieetyczny ludzi, bo inaczej zyski mogą być niewielkie lub żadne? To jest ta metoda na sukces? A jak ruszę tyłek z fotela i okradnę sklep to też będzie dobrze, bo przecież zrobiłem cośkolwiek? 

Stosowanie nieetycznych metod świadczy tylko o tym, że naganiacz nie jest w stanie zarobić większych pieniędzy za pomocą etycznych metod.

O okradaniu sklepu zdaje się on nie wspominał . A przecież w swoich filmikach - zdaje się o DasCoinie - on mówi ze ten biznes może nie wypalić ale on wierzy ze to będzie sukces . I jeśli inni będą wierzyć w sukces (DasCoina) to jest większa szansa ze to odniesie sukces ( cytowane z pamięci) .

To, że rząd nie daje

Ale właśnie rząd daje , daje NASZE pieniądze NAM samym za to ze  ich wybraliśmy . I tu się zgodze z nim ze Polacy są głupi , skoro wybrali partie która powiedziała im ze pierw nam zabierze pieniądze z naszych portfeli a potem odda w postaci 500+ tym co sobie zrobią dziecko .  I popatrz , jak Korwin Mikke powiedział ze większość Polaków to idioci , to były ochy i achy , a jak Damian   powiedział podobnie to wielkie halo .

W pierwszym fragmencie rzeczywiście można by pomyśleć że chodzi o typowych Polaków (cokolwiek to znaczy). Ale za chwilę wygląda jakby się poprawiał i już odnosi się nawet w szczególności do Polaków.​

Zauważ ze jego filmy (chyba wszystkie) nie są pocięte - zmontowane , tylko nagrywane jednym ciągiem . W takich sytuacjach nie ma się miejsca na poprawki , pada wiele przejęzyczeń i skrótów myśleniowych . Często brakuje mu jakiegoś słowa , sformułowania i mija te kilka sekund az znajdzie on odpowiednie słowo a w tym często pomaga mu Kasia .

Skoro wg niego zajęcie pozycji Royal gwarantuje zarobki, to znaczy, że on jest o tym przekonany.

Ale to jego wybór w jakim biznesie działą . Jest takia scena w filmie "Więzien Labiryntu " , do którego trafia nowa osoba i która od pierwszych dni stara się z niego wydostać . Jeden z więźniów który jest tam już pare lat nie może znieść tego ze ten nowy - próbując wydostać się - łamie i nie uznaje zasad i swiętosci więźniów którzy zostali zesłani do labiryntu jako pierwsi . W pewnym momencie jest starcie tych dwóch charakterów i nowy na zarzut starego więźnia ze on tu jest już tyle lat i wie lepiej , odpowiada - "i co przez tyle lat zrobiłeś ? Ja przynajmniej COŚ robię" .

a nagle biznes się zwinął i obudziliśmy się z ręką w nocniku, to jest jasny sygnał, że coś tu poszło nie tak.

Dlatego ja w przeciwieństwie do Damiana staram się działac w bardziej realnym i namacalnym biznesie a nie wirtualnym ,

gdzie jak padnie serwer główny , to pada cały biznes .  Ja bardziej skłaniam się tu do do przekazu pana profesora Gwiazdowskiego , z którym można się zapoznać w jego wykładzie pod tytułem : "Skąd się bierze bogactwo " .Ale ja nie odmawiam Damianowi prawa do działania na tym obszarze na którym działa bo on przynajmniej COŚ robi , a nie czeka na zasiłek od rządu . A cytując Korwina : "Celem życia nie jest przeżycie" . I Damian podróżuje po świecie , odwiedził wiele różnych krajów i zauważ ze ci którzy często podróżują po swiecie to stają się bardziej otwarci i mentalnie inni . Konfrontacja z innymi kulturami i społecznościami sprawia ze człowiek poszerza horyzonty i staje się bardziej otwarty na świat . Cytując Kowalskiego : "W Polsce Polak jest menelem a po wyjechaniu na zachód staje się biznesmenem" (cytowane z pamięci ale sens zachowany) . I o to chodzi rządzącym w Polsce . Własnie dlatego polskie społeczeństwo jest tak  zubożane  aby nie mogło sobie pozwalać na podróże i poszerzanie horyzontów , tylko żeby siedziało na dupie i czekając na zasiłek brało mimo wolnie w tej niekończącej się smoleńskiej żałobie , dając się mamic przez PiS - który rządzi już niemal dwa lata - ze już zaraz , za chwileczkę , za momencik dojdziemy do prawdy w sprawie katastrofy , no bo przecież PRAWDA NAS WYZWOLI . I tak do następnych wyborów , i kampanii wyborczej w której PiS będzie mówił ze no przecież jak to tak , musicie nas znowu wybrać bo przecież jesteśmy tak blisko prawdy . A cytując Kurskiego (?) : "ciemny lud to kupi " .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Boby

Dość przewrotna teza z tym o co chodzi rządzącym w Polsce. Absolutnie jej nie podzielam.

To zwykły efekt skrzyżowania demokracji z socjaliznem nałożonym na dość ubogich ludzi przyzwyczajonych do tego przez lata komuny do socjału i oczekiwania by Państwo rozwiązywało wszystkie problemy, w tym egzystencjalne każdego. A póki co mieliśmy bądź rządy socjalistyczne, rozdawnicze, bądź teoretycznie liberalne ale które bojąc się utraty władzy od socjalizmu nie odeszły...

To, że bohater tego wątku bierze sprawy w swoje ręce. To, że nie czeka na zasiłek, zapomogę, 500+ czy 500- nie oznacza jeszcze, że to co robi jest OK.

Sęk bowiem w tym, że nie każde branie sprawy w swoje ręce jest pożądane i powinno być usprawiedliwiane.

Doliniarz, włamywacz, pirat też przecież działa na swój rachunek niczego od państwa nie oczekując... Organizacje mafijne też...

Tu zaś mamy do czynienia z jawnym wciskaniem kitu...

On wszak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wszystkie biznesy, które promuje to zwykłe piramidy finansowe są.

Tak jak Ty, ja i większość forumowiczów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten facet to zwykły gnój. Widziałem jego filmik na którym otwarcie namawiał do brania pożyczek na inwestycje w revshare... o ryzyku oczywiście ani słowa.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się zgadzam z autorem wątku, bardzo nieetyczny osobnik. Szkoda tylko, że cierpią na tym osoby, które w naiwny sposób podejdą do tematu, nie sprawdzając wcześniej tego czy owego. Jakiś czas temu zachęcał do DasCoin (nie wiem czy dalej to robi), natomiast przesuwał mu się termin premiery ;)
Zabawne było jak w jakimś filmiku groził bronią tym, którzy go straszą czy tam obrażają (pewnie klientom z recyclixa czy innego hyip'a który upadł) i strzelił kapiszonem w tapicerkę z tyłu auta.

Medialnie gość ma przebicie i jakiś sposób na kreację siebie, ale to wszystko. Tylko niestety, będą osoby przez niego skrzywdzone, które po prostu zrażą się nie tylko do HYIP-ów (co w niektórych przypadkach jest dobre) ale i do uczciwych firm inwestycyjnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyjątkowo szkodliwa działalność. Doradza branie debetu na koncie i przeznaczanie go na adpaki w futurenet. 

wjpg_aqawhrx.jpg

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak: ten facet skończy jak Stonoga. Ciekawe czy Orlen tak to zostawi.

3y88zgyxb0qr.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A cala reszta która też reklamuje biznesy w sieci to co, oni nie są naganiaczami .Dlaczego nikt nie napisze o całej reszcie.I tak wogóle to jestem na bieżąco z treściami które wstawia i on w niektórych filmach mówi o stracie pieniędzy jak w każdym biznesie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek jest o Żukiewiczu, więc nie bardzo pasuje tu pisać o innych naganiaczach. Zresztą o ile pamiętam, to na forum jest kilka innych tematów o innych naganiaczach i stosowanych przez nich praktykach. Wystarczy poszukać.

2 godziny temu, Endir napisał:

on w niektórych filmach mówi o stracie pieniędzy jak w każdym biznesie.

Nie wiem, czy mówi, bo w zasadzie nie oglądam jego filmów. Należałoby jednak sprawdzić w jakim kontekście o tym mówi. Naganiacze do tego stopnia się wyszkolili, i potrafią tak manewrować kontekstem i treścią wypowiedzi, że dla widza początkowa oczywista oczywistość może przestać być oczywista, mimo, że  w rzeczywistości nadal nią jest. Dlatego nie znając kontekstu jego wypowiedzi nie jestem w stanie stwierdzić jaki jest jej rzeczywisty przekaz, kiedy mówi o stracie pieniędzy. A Ty takich informacji tutaj nie umieściłeś, aby można było to zweryfikować.

Natomiast wszelkie pseudo-ostrzeżenia naganiaczy, w tym Żukiewicza, które są umieszczone na stronach promujących programy, są umieszczane tylko po to, aby w razie gdyby ktoś ich pozwał, aby mieli jakąś podpórkę, bo przecież było ostrzeżenie o ryzyku. 

Te notki są pseudo-ostrzeżeniami, bo one mają służyć twórcom tych naganiackich treści do ewentualnej ich ochrony przed zarzutami, a nie do rzeczywistego ostrzegania ludzi przed ryzykiem. Skąd to wiadomo? Ano stąd, że naganiackie treści często stoją w sprzeczności z tymi ostrzeżeniami. Skoro Żukiewicz daje gwarancje zysku, skoro twierdzi że to jest bezpieczna metoda zarobku, to stoi to w sprzeczności z ostrzeżeniami o ryzyku. Więc te ostrzeżenia są udawane i niewiarygodne w swoim przekazie.

Np. taki film Damianka z września pod tytułem: "Zwolnij się z PRACY na ETACIE i zacznij zarabiać minimum 3.000 zł. w Internecie"

Damianek wielokrotnie zachęca w nim do porzucenia pracy na etacie z dnia na dzień. Dosłownie, aby po prostu wyjść z pracy i więcej tam nie wracać. Damianek oczywiście nie wspomniał o konsekwencjach takiego porzucenia pracy. Oprócz zwolnienia dyscyplinarnego, pracownikowi może nawet grozić wypłata odszkodowania pracodawcy, jeśli pracodawca skieruje sprawę do sądu bo uzna że porzucenie pracy przez pracownika naraziło go na szkody. 

Ale to nie ważne, bo przecież Damianek podaje  nowy sposób na życie w postaci zarabiania w internecie. Bezpieczny, bez ryzyka. Kto by się przejmował konsekwencjami porzucenia pracy na etacie skoro tu jest duża kasa do zgarnięcia. 

Taki oto obraz wyłania się z tego naganiactwa. Fałsz, obłuda, manipulacje. W imię czego? Ano tego, aby nagonić jak najwięcej ludzi do swojej struktury i na tym zarabiać. 

Prymitywne, ale w jakimś stopniu pewnie skuteczne. 

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Polon napisał:

Damianek wielokrotnie zachęca w nim do porzucenia pracy na etacie z dnia na dzień. Dosłownie, aby po prostu wyjść z pracy i więcej tam nie wracać. Damianek oczywiście nie wspomniał o konsekwencjach takiego porzucenia pracy. Oprócz zwolnienia dyscyplinarnego, pracownikowi może nawet grozić wypłata odszkodowania pracodawcy, jeśli pracodawca skieruje sprawę do sądu bo uzna że porzucenie pracy przez pracownika naraziło go na szkody. 

Bierzesz wszystko zbyt dosłownie, moim zdaniem  jeżeli chodziło o rzucenie pracy to w takim sensie aby wziąć się za coś naprawdę dochodowego w nie jednym filmiku mówił np. O inwestycji w mieszkania i w jaki sposób on by miał na tym zrobić ,jeżeli ja bym kupił na wynajem mieszkanie i sam go wynajmowal 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta