Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Polon

Damian Źukiewicz - nieetyczny naganiacz, który nienawidzi Polaków

Recommended Posts

Nienawidzi Polaków a zwłaszcza polskich studentów do których się (zdaje się) zaliczał... Czekam aż pierwszy odważny i zdeterminowany zrobi z nim porządek, bo oglądanie jego wynurzeń na różnych portalach (głównie jednym) przyprawia mnie o ból brzucha (ze śmiechu) a następnie o odruch wymiotny (ale szanuję swój monitor). Być może bezczelny i wyjątkowy ("będę srać wyżej niż dupę mam") sposób naganiania nieświadomych ludzi do piramid finansowych w których sam (i nie tylko on - wystarczy wspomnieć naczelnego drwala a także innych łysych) siedzi, znajdzie w końcu uznanie u odpowiednich służb i być może powieje odpowiedni wiatr tak jak to było w przypadku Janusza (a może właśnie nie?) polskich piramid Marciny Plichty?

Tu sie mylisz Polon , bowiem ja od jakiegoś czasu sledze filmiki tego youtubera i wiem co jest jego przekazem .

A jego przekaz to w skrócie : "rusz dupe z fotela i zacznij coś robić " . "Coś" a nawet cokolwiek , zamiast czekać aż ci rząd coś da  .

Poza tym w przytoczonym przez ciebie tekście jest treść taka : "(...) która moim zdaniem gwarantuje ci zarobki(...)"

A ty  robisz to samo co zarzucasz Damianowi Ź . Otóż w tytule napisałeś

"Damian Źukiewicz - nieetyczny naganiacz, który nienawidzi Polaków" a tymczasem w tekście napisałeś :

"w mojej ocenie Źukiewicz to typowy nieetyczny naganiacz" .

Przez wiele jego filmików przetaczają się takie zwroty i słowa jak "wierzę" , "mam nadzieje" , "liczę na to" , "według mnie " itp. .

IDamian Ź nawołuje do tego żeby działać w celu zmiany swojego życia i nie przejmować się porażkami które są jego częścią .

A co do filmu to on nie mówi ze nienawidzi  Polaków , tylko nienawidzi "typowych Polaków" . W tym przytoczonym nagraniu mówi tez ze jest Afrykańczykiem , chińczykiem , Hiszpanem itd. To znaczy ze nim jest ? Nie , chodzi o mentalność i zmianę sposobu myślenia .

Edited by Boby
  • Like 1

"wierzę" , "mam nadzieje" , "liczę na to" , "według mnie " itp nie znaczy tyle i aż tyle co "WIEM"

Edited by Kebab

Boby baaardzo naiwne myslenie z Twojej strony,cel zukiewicza jest tylko jeden-pieniadz,nasluchalem sie jego  bzdur, ktore wygaduje i mam podobne zdanie do Kebaba.

Edited by hcpdyzio

A jego przekaz to w skrócie : "rusz dupe z fotela i zacznij coś robić " . "Coś" a nawet cokolwiek , zamiast czekać aż ci rząd coś da  .

Coś robić, czyli co? Naganiać w sposób nieetyczny ludzi, bo inaczej zyski mogą być niewielkie lub żadne? To jest ta metoda na sukces? A jak ruszę tyłek z fotela i okradnę sklep to też będzie dobrze, bo przecież zrobiłem cośkolwiek? 

Stosowanie nieetycznych metod świadczy tylko o tym, że naganiacz nie jest w stanie zarobić większych pieniędzy za pomocą etycznych metod. I to jest w zasadzie oczywiste, bo część ludzi zrezygnuje słysząc o tym że można stracić w inwestycji, ale jak widzi jakieś obiecanki to jest większa szansa że się zainteresuje i naganiacz o tym wie i to stosuje. To nic, że nie ma pokrycia w sytuacji rzeczywistej, liczy się skuteczne nagonienie. To, że rząd nie daje, nie jest usprawiedliwieniem tego, aby stosować nieetyczne metody.

Poza tym w przytoczonym przez ciebie tekście jest treść taka : "(...) która moim zdaniem gwarantuje ci zarobki(...)"

A ty  robisz to samo co zarzucasz Damianowi Ź . Otóż w tytule napisałeś

"Damian Źukiewicz - nieetyczny naganiacz, który nienawidzi Polaków" a tymczasem w tekście napisałeś :

"w mojej ocenie Źukiewicz to typowy nieetyczny naganiacz" .

Ale co to ma do rzeczy? Skoro wg niego zajęcie pozycji Royal gwarantuje zarobki, to znaczy, że on jest o tym przekonany.

Ale w związku z tym jest  tu pewna ciekawa kwestia. Skoro napisał, że jego zdaniem gwarantuje to zarobki, to znaczy, że dopuszczałby możliwość że zdaniem innych może nie gwarantować takich zarobków, bo wypowiada się tylko we własnym imieniu, że wg niego coś tam. Tyle tylko, że Źukiewicz nie toleruje przeciwnych mu opinii np. pod filmami na YT na temat metod zarabiania, które to opinie mogą wystraszyć ludzi, których próbuje nagonić do "biznesu". Ta kwestia jest dobrze przedstawiona w przytoczonym filmiku we fragmencie od ok 5:30 min. Tak więc widać tutaj związek pomiędzy kwestią zarabiania i jednocześnie blokowania nieprzychylnych opinii, które mogłyby zburzyć wykreowany przez niego świat sukcesu.

A co do filmu to on nie mówi ze nienawidzi  Polaków , tylko nienawidzi "typowych Polaków" . 

On jednoznacznie mówi, że nienawidzi Polaków. Cytuję:

To typowi właśnie, fejkowe konta, Polacy, szczególnie Polacy, ja po prostu nienawidzę Polaków.

W pierwszym fragmencie rzeczywiście można by pomyśleć że chodzi o typowych Polaków (cokolwiek to znaczy). Ale za chwilę wygląda jakby się poprawiał i już odnosi się nawet w szczególności do Polaków.

IDamian Ź nawołuje do tego żeby działać w celu zmiany swojego życia i nie przejmować się porażkami które są jego częścią .

I przy okazji chce zmieniać życie innych, naganiając do ryzykownych biznesów. Chyba wiadomo że w takich biznesach można również stracić, no ale w końcu porażkami nie ma się co przejmować, tak? Otóż nie. Na porażkach należy się uczyć. Jeśli Źukiewicz uczy aby nie przejmować się porażkami, to w sumie jest to w jego interesie, bo jak ktoś wtopi kasę w takim programie to nie powinien się przejmować, tylko wchodzić w kolejny Pewny Biznes Bez Ryzyka promowany przez Źukiewicza. Jest to podejście bardzo lekkomyślne.

W przypadku takiej hyipowej porażki, należy po prostu sprawdzić, czy ktoś nie wcisnął nam kitu i nie naopowiadał bajek. Jeżeli byliśmy przekonani że biznes jest na lata i zysk jest gwarantowany, i będzie sukces, wolność finansowa i jeszcze inny tego typu bełkot, a nagle biznes się zwinął i obudziliśmy się z ręką w nocniku, to jest jasny sygnał, że coś tu poszło nie tak. I nie należy się tym nie przejmować i pakować naiwnie w następne obiecanki, tylko przeanalizować swoje podejście, czy po prostu nie napotkaliśmy jakiegoś naganiacza, który chce nas wykorzystać. To jest nauka. Być może trochę bolesna, ale zawsze nauka. 

• Like 1

Przecież on nienawidzi wszystko i każdego.

Polecam jego filmik od 0:58 https://youtu.be/VW1ZmeYwoLU?t=58

Było mi go żal do pewnego momentu, bo widać, że jest bardzo nieszczęsliwym człowiekiem. Niestety ostatnimi czasy strasznie przegina.

Gość jest [---] i to zdrowo i jego słownictwo i zasób słów to szkoła podstawowa i na dodatek nie ukończona.... tyle w tym temacie.

Edited by Polon

Ale ja się nie dziwię, bo... przecież Źukiewicz nienawidzi Polaków i otwarcie o tym powiedział.

Dziwię się, że się dziwisz...

Pewnie aż tak nienawidzi Polaków, że dąży do ich fizycznej samozagłady...

Wciąganie w piramidy rodziny, żon, dziewczyn, kochanek  (ew. mężów, chłopaków, kochanków), przyjaciół, znajomych i ich znajomych wszak jest prostą drogą by nie było normalnych kontaktów, by nie było przyjaźni, by nie było miłości, by nie było seksu, by nie było niczego...

By nie było Polaków...

PS. Tak serio to ja w żadną nienawiść nie wierzę. I choć zniesmacza mnie sposób prowadzenia "biznesu" przez tego człowieka, to jest to w mojej ocenie działanie i gadanie przede wszystkim marketingowe...

Głośno.

Kontrowersyjnie.

Po trupach.

Do celu...

IMHO to tylko instrument...

A może za bardzo wierzę w człowieka w człowieku...

Dziwię się, że się dziwisz...

Ale ja nie pisałem, że się dziwię.

Niestety, ale ten typ naganiactwa może mieć negatywny wpływ na życie rodzinne, kiedy zachęca się osobę do naganiania członków rodziny, a gdy napotka się opór, to należy nie przejmować się nim, czyli nie słuchać rodziny i ich rad, co może prowadzić do konfliktów. 

IMHO to tylko instrument...

Instrument, ale wyjątkowo szkodliwy. 

Ale to sie doskonale wpisuje w trend tych róznych kołczów,motywatorów,naganiaczy czy jak się oni tam nazywają. Może jestem starej daty, ale to nie jest "asertywności" a zwykły egoizm.

Jedna z mądrości Kołcza Majka:

Dziecko to dar. To coś wspaniałego, ale i ono jest na dalszym planie.
Pierwsza jesteś Ty, Twoje życie, Twoje marzenia i Twoje szczęście. Gdy Ty będziesz szczęśliwa, to Twój facet i Twoje dzieci będą miały wspaniałe życie.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213071019912445&set=a.1162584347071.24510.1301710517&type=3

Ale ja nie pisałem, że się dziwię.

No tak... Wybacz poranną slępotę...

Instrument, ale wyjątkowo szkodliwy.

Tu się zgadzam i w żadnym razie nie zamierzam ani tego typu marketingu ani korzystania z takich instrumentów usprawiedliwiać.

Szczególnie, że bazują on nie tylko na chciwości, lenistwie, zazdrości ale także na naiwności. Do tego poprzez eksponowanie nieprawdy...

Może jestem starej daty, ale to nie jest "asertywności" a zwykły egoizm.

Oczywiście, że to zwykły egoizm jest.

I o ile całe MLP, rozwój osobisty w wydaniu domorosłych trenerów, jest dla mnie o tyle do przełknięcia, że jeśli ktoś chce słuchać bzdury i za nie płacić albo, co gorsza, wdrażać w swpim życiu - to jego cyrk i jego małpy, więc niech to robi...

O ile jeszcze jestem w stanie zaakceptować przenoszenie tych manipulacyjnych technik do sprzedaży i marketingu produktów czy rzeczywistych usług - to zaprzęganie ich do jawnego oszustwa, jawnego naciągania jest szczególnie obrzydliwe. Tym bardziej, że naganiacze nie mają żadnych skrupułów w rekomendowaniu rozwiązań mogących doprowadzić ofiary do kompletnej ruiny.

To zupełnie inny kaliber niż wykorzystanie tych technik do wciśnięcia niepotrzebnego Kowalskiemu abonamentu telefonicznego czy, z czym też się spotkałem, wciśnięcie traktorka za 10.000 zł na potrzeby uprawy przydomowego ogródka o pow. 16 m2...

Edited by pepperoniss

Master Damian staje na głowie dosłownie i w przenośni żeby zgarnąć jak najwięcej ludzi do swoich biznesów na lata. :tickedoff: Zapomniał już o Recyclix albo o MX jak naganiał do nich . Filmiki o MX z jego udziałem dziwnym trafem zniknęły.To też maiy być biznesy na lata.Już tak bardzo nie naciska ludzi na branie kredytów i ładowanie ich w te jego biznesy na lata :evil: .Mówi że bierzesz kredyt na własną odpowiedzialność.Czyżby się przestraszył?.Gość sam sobie zaprzecza wieje od niego hipokryzją na kilometr potępia studiowanie a osoba z jego rodzinki studiuje i nawet na youtubie wystąpił z nim czyli Bartkiem Źukiewiczem i go za to pochwalił.W tych wymiocinach słownych i obelgach miotanych na prawo i lewo myśli że zbierze więcej ludzi cóż master się niestety przeliczy. :tickedoff: I Wy to zobaczycie Panie i Panowie i niezle się ubawicie. :lol: Na miejscu coacha Damiana oglądał bym się za siebie czy nie kręcą się za mną smutni panowie z CBA lub CBŚ :police: .Za jednym gościem chodzili dziesięć lat i wychodzili.Siedzi dostał dwa lata bezwzględnego więzienia.A za takie obelgi rzucane na prawo i lewo różnie może zareagować Temida. :D

Coś robić, czyli co? Naganiać w sposób nieetyczny ludzi, bo inaczej zyski mogą być niewielkie lub żadne? To jest ta metoda na sukces? A jak ruszę tyłek z fotela i okradnę sklep to też będzie dobrze, bo przecież zrobiłem cośkolwiek? 

Stosowanie nieetycznych metod świadczy tylko o tym, że naganiacz nie jest w stanie zarobić większych pieniędzy za pomocą etycznych metod.

O okradaniu sklepu zdaje się on nie wspominał . A przecież w swoich filmikach - zdaje się o DasCoinie - on mówi ze ten biznes może nie wypalić ale on wierzy ze to będzie sukces . I jeśli inni będą wierzyć w sukces (DasCoina) to jest większa szansa ze to odniesie sukces ( cytowane z pamięci) .

To, że rząd nie daje

Ale właśnie rząd daje , daje NASZE pieniądze NAM samym za to ze  ich wybraliśmy . I tu się zgodze z nim ze Polacy są głupi , skoro wybrali partie która powiedziała im ze pierw nam zabierze pieniądze z naszych portfeli a potem odda w postaci 500+ tym co sobie zrobią dziecko .  I popatrz , jak Korwin Mikke powiedział ze większość Polaków to idioci , to były ochy i achy , a jak Damian   powiedział podobnie to wielkie halo .

W pierwszym fragmencie rzeczywiście można by pomyśleć że chodzi o typowych Polaków (cokolwiek to znaczy). Ale za chwilę wygląda jakby się poprawiał i już odnosi się nawet w szczególności do Polaków.​

Zauważ ze jego filmy (chyba wszystkie) nie są pocięte - zmontowane , tylko nagrywane jednym ciągiem . W takich sytuacjach nie ma się miejsca na poprawki , pada wiele przejęzyczeń i skrótów myśleniowych . Często brakuje mu jakiegoś słowa , sformułowania i mija te kilka sekund az znajdzie on odpowiednie słowo a w tym często pomaga mu Kasia .

Skoro wg niego zajęcie pozycji Royal gwarantuje zarobki, to znaczy, że on jest o tym przekonany.

Ale to jego wybór w jakim biznesie działą . Jest takia scena w filmie "Więzien Labiryntu " , do którego trafia nowa osoba i która od pierwszych dni stara się z niego wydostać . Jeden z więźniów który jest tam już pare lat nie może znieść tego ze ten nowy - próbując wydostać się - łamie i nie uznaje zasad i swiętosci więźniów którzy zostali zesłani do labiryntu jako pierwsi . W pewnym momencie jest starcie tych dwóch charakterów i nowy na zarzut starego więźnia ze on tu jest już tyle lat i wie lepiej , odpowiada - "i co przez tyle lat zrobiłeś ? Ja przynajmniej COŚ robię" .

a nagle biznes się zwinął i obudziliśmy się z ręką w nocniku, to jest jasny sygnał, że coś tu poszło nie tak.

Dlatego ja w przeciwieństwie do Damiana staram się działac w bardziej realnym i namacalnym biznesie a nie wirtualnym ,

gdzie jak padnie serwer główny , to pada cały biznes .  Ja bardziej skłaniam się tu do do przekazu pana profesora Gwiazdowskiego , z którym można się zapoznać w jego wykładzie pod tytułem : "Skąd się bierze bogactwo " .Ale ja nie odmawiam Damianowi prawa do działania na tym obszarze na którym działa bo on przynajmniej COŚ robi , a nie czeka na zasiłek od rządu . A cytując Korwina : "Celem życia nie jest przeżycie" . I Damian podróżuje po świecie , odwiedził wiele różnych krajów i zauważ ze ci którzy często podróżują po swiecie to stają się bardziej otwarci i mentalnie inni . Konfrontacja z innymi kulturami i społecznościami sprawia ze człowiek poszerza horyzonty i staje się bardziej otwarty na świat . Cytując Kowalskiego : "W Polsce Polak jest menelem a po wyjechaniu na zachód staje się biznesmenem" (cytowane z pamięci ale sens zachowany) . I o to chodzi rządzącym w Polsce . Własnie dlatego polskie społeczeństwo jest tak  zubożane  aby nie mogło sobie pozwalać na podróże i poszerzanie horyzontów , tylko żeby siedziało na dupie i czekając na zasiłek brało mimo wolnie w tej niekończącej się smoleńskiej żałobie , dając się mamic przez PiS - który rządzi już niemal dwa lata - ze już zaraz , za chwileczkę , za momencik dojdziemy do prawdy w sprawie katastrofy , no bo przecież PRAWDA NAS WYZWOLI . I tak do następnych wyborów , i kampanii wyborczej w której PiS będzie mówił ze no przecież jak to tak , musicie nas znowu wybrać bo przecież jesteśmy tak blisko prawdy . A cytując Kurskiego (?) : "ciemny lud to kupi " .

@Boby

Dość przewrotna teza z tym o co chodzi rządzącym w Polsce. Absolutnie jej nie podzielam.

To zwykły efekt skrzyżowania demokracji z socjaliznem nałożonym na dość ubogich ludzi przyzwyczajonych do tego przez lata komuny do socjału i oczekiwania by Państwo rozwiązywało wszystkie problemy, w tym egzystencjalne każdego. A póki co mieliśmy bądź rządy socjalistyczne, rozdawnicze, bądź teoretycznie liberalne ale które bojąc się utraty władzy od socjalizmu nie odeszły...

To, że bohater tego wątku bierze sprawy w swoje ręce. To, że nie czeka na zasiłek, zapomogę, 500+ czy 500- nie oznacza jeszcze, że to co robi jest OK.

Sęk bowiem w tym, że nie każde branie sprawy w swoje ręce jest pożądane i powinno być usprawiedliwiane.

Doliniarz, włamywacz, pirat też przecież działa na swój rachunek niczego od państwa nie oczekując... Organizacje mafijne też...

Tu zaś mamy do czynienia z jawnym wciskaniem kitu...

On wszak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wszystkie biznesy, które promuje to zwykłe piramidy finansowe są.

Tak jak Ty, ja i większość forumowiczów...

Ten facet to zwykły gnój. Widziałem jego filmik na którym otwarcie namawiał do brania pożyczek na inwestycje w revshare... o ryzyku oczywiście ani słowa.

• Like 1

Ja się zgadzam z autorem wątku, bardzo nieetyczny osobnik. Szkoda tylko, że cierpią na tym osoby, które w naiwny sposób podejdą do tematu, nie sprawdzając wcześniej tego czy owego. Jakiś czas temu zachęcał do DasCoin (nie wiem czy dalej to robi), natomiast przesuwał mu się termin premiery ;)
Zabawne było jak w jakimś filmiku groził bronią tym, którzy go straszą czy tam obrażają (pewnie klientom z recyclixa czy innego hyip'a który upadł) i strzelił kapiszonem w tapicerkę z tyłu auta.

Medialnie gość ma przebicie i jakiś sposób na kreację siebie, ale to wszystko. Tylko niestety, będą osoby przez niego skrzywdzone, które po prostu zrażą się nie tylko do HYIP-ów (co w niektórych przypadkach jest dobre) ale i do uczciwych firm inwestycyjnych.

Wyjątkowo szkodliwa działalność. Doradza branie debetu na koncie i przeznaczanie go na adpaki w futurenet. 

wjpg_aqawhrx.jpg

• Like 1

Powiem tak: ten facet skończy jak Stonoga. Ciekawe czy Orlen tak to zostawi.

3y88zgyxb0qr.png

A cala reszta która też reklamuje biznesy w sieci to co, oni nie są naganiaczami .Dlaczego nikt nie napisze o całej reszcie.I tak wogóle to jestem na bieżąco z treściami które wstawia i on w niektórych filmach mówi o stracie pieniędzy jak w każdym biznesie.

Ten wątek jest o Żukiewiczu, więc nie bardzo pasuje tu pisać o innych naganiaczach. Zresztą o ile pamiętam, to na forum jest kilka innych tematów o innych naganiaczach i stosowanych przez nich praktykach. Wystarczy poszukać.

2 godziny temu, Endir napisał:

on w niektórych filmach mówi o stracie pieniędzy jak w każdym biznesie.

Nie wiem, czy mówi, bo w zasadzie nie oglądam jego filmów. Należałoby jednak sprawdzić w jakim kontekście o tym mówi. Naganiacze do tego stopnia się wyszkolili, i potrafią tak manewrować kontekstem i treścią wypowiedzi, że dla widza początkowa oczywista oczywistość może przestać być oczywista, mimo, że  w rzeczywistości nadal nią jest. Dlatego nie znając kontekstu jego wypowiedzi nie jestem w stanie stwierdzić jaki jest jej rzeczywisty przekaz, kiedy mówi o stracie pieniędzy. A Ty takich informacji tutaj nie umieściłeś, aby można było to zweryfikować.

Natomiast wszelkie pseudo-ostrzeżenia naganiaczy, w tym Żukiewicza, które są umieszczone na stronach promujących programy, są umieszczane tylko po to, aby w razie gdyby ktoś ich pozwał, aby mieli jakąś podpórkę, bo przecież było ostrzeżenie o ryzyku. 

Te notki są pseudo-ostrzeżeniami, bo one mają służyć twórcom tych naganiackich treści do ewentualnej ich ochrony przed zarzutami, a nie do rzeczywistego ostrzegania ludzi przed ryzykiem. Skąd to wiadomo? Ano stąd, że naganiackie treści często stoją w sprzeczności z tymi ostrzeżeniami. Skoro Żukiewicz daje gwarancje zysku, skoro twierdzi że to jest bezpieczna metoda zarobku, to stoi to w sprzeczności z ostrzeżeniami o ryzyku. Więc te ostrzeżenia są udawane i niewiarygodne w swoim przekazie.

Np. taki film Damianka z września pod tytułem: "Zwolnij się z PRACY na ETACIE i zacznij zarabiać minimum 3.000 zł. w Internecie"

Damianek wielokrotnie zachęca w nim do porzucenia pracy na etacie z dnia na dzień. Dosłownie, aby po prostu wyjść z pracy i więcej tam nie wracać. Damianek oczywiście nie wspomniał o konsekwencjach takiego porzucenia pracy. Oprócz zwolnienia dyscyplinarnego, pracownikowi może nawet grozić wypłata odszkodowania pracodawcy, jeśli pracodawca skieruje sprawę do sądu bo uzna że porzucenie pracy przez pracownika naraziło go na szkody. 

Ale to nie ważne, bo przecież Damianek podaje  nowy sposób na życie w postaci zarabiania w internecie. Bezpieczny, bez ryzyka. Kto by się przejmował konsekwencjami porzucenia pracy na etacie skoro tu jest duża kasa do zgarnięcia. 

Taki oto obraz wyłania się z tego naganiactwa. Fałsz, obłuda, manipulacje. W imię czego? Ano tego, aby nagonić jak najwięcej ludzi do swojej struktury i na tym zarabiać. 

Prymitywne, ale w jakimś stopniu pewnie skuteczne. 

Edited by Polon

7 godzin temu, Polon napisał:

Damianek wielokrotnie zachęca w nim do porzucenia pracy na etacie z dnia na dzień. Dosłownie, aby po prostu wyjść z pracy i więcej tam nie wracać. Damianek oczywiście nie wspomniał o konsekwencjach takiego porzucenia pracy. Oprócz zwolnienia dyscyplinarnego, pracownikowi może nawet grozić wypłata odszkodowania pracodawcy, jeśli pracodawca skieruje sprawę do sądu bo uzna że porzucenie pracy przez pracownika naraziło go na szkody. 

Bierzesz wszystko zbyt dosłownie, moim zdaniem  jeżeli chodziło o rzucenie pracy to w takim sensie aby wziąć się za coś naprawdę dochodowego w nie jednym filmiku mówił np. O inwestycji w mieszkania i w jaki sposób on by miał na tym zrobić ,jeżeli ja bym kupił na wynajem mieszkanie i sam go wynajmowal 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox
      Siemanko, na warsztat trafia dziś ciekawa zabawa, przynajmniej według mojej opinii, ale mocno reklamowana już teraz na całym świecie i mamy szansę być w pierwszej 2000 kont w matrycy.

Przedstawiam wam UP2GIVE, projekt owiany tajemnicą przez ostatnie tygodnie, dziś ruszyła rejestracja pierwszych 2000 kont. Podejrzewam, że są na wykończeniu, także jeśli ktoś chce dołączyć w prelunch i budować matrycę to trzeba to zrobić teraz. Po rejestracji odpalamy 99$ w BTC. Zaraz podam szczegóły jak to działa. Generalnie jest to nieco podobne do BTCReturns czy coś takiego tylko w lepszej wersji.

Tutaj prezentacja do poczytania online:  https://www.pdfpro.co/files/zdkkq11seij-336e8e2f
      Tutaj więcej o "THE GIVING BOX" : https://www.pdfpro.co/files/weluffspzg9-02c211ca
      Generalnie ten model znam już z kilku innych programów, ale postanowiłem wejść bo jesteśmy na początku. 

Po rejestracji wpłacam 99$ w BTC.  Jest to projekt Crowdfundingowy, w środku załadowani już są wszyscy liderzy mocni z EXXA oraz największy lider WOTOKEN Andreas Kartrud.
      Jednym z silnych punktów projektu jest to, że jest reprezentowany od strony prawnej przez >>KEVINA THOMPHSONA<< Jest znaną osobą publiczną, adwokatem wielu firm MLM, walczył z SEC itd.
      Platforma ma na celu dawanie innym a następnie inni dają nam. To tak po chłopsku.

Przykład.

Mamy Marysie, która opisała swoją historię i dała do niej link Januszkowi. Januszek przekazuje 0.005 BTC Marysi i tym sposobem może podzielić się własną historią. Grzesiu i Renatka czytają historię Januszka i pomagają mu dając 0.005 BTC. Janusze kma więc 0.01 BTC i osiąga 1 poziom. Decyduje czy idzie dalej omagać by otrzymać również więcej itd. 

Z tego co widzę w prezentacji to będzie subskrybcja 32$ miesięcznie, a cała reszta kasy idzie peer to peer. 

Początkowa wpłata $99 zawiera:
      "$99 bitcon to Start and you receive:
      * Founder Club Postion
      * Guarantee VIP seating at Corp Event
      * 25% off apparel
      * Includes $32 dollar business fee for Dec."
      „Bitcoin 99 USD na start, a otrzymasz:
      * Pozycja klubu założyciela
      * Gwarancja miejsc VIP na imprezie Corp
      * 25% zniżki na odzież
      * Obejmuje opłatę biznesową w wysokości 32 USD za grudzień. ”
      Link do rejestracji: http://kryptokox.up2give.com
      Muszę w wolnej chwili przetłumaczyć prezentację. Póki co zająłem miejsce w matrycy i lecimy z tematem  
      Przejrzyjcie sobie prezentacje, zajmijcie miejsce w matrycy i będę relacjonował jak to wygląda. Zostało już mało miejsc i pewnie dziś/jutro się skończą.

JEST GRUPA TELEGRAM: https://t.me/up2give
    • By Kryptokox

O projekcie
      Nowa alternatywa dla wszystkich miłośników zarabiających portfeli: EXXA Smart Wallet
      Od tygodnia przyglądamy się nowej przeglądarce portfelowej, która jest dosłownie BLIŹNIAKIEM Cloud Tokena. Niczym brat po innej matce ale po tym samym ojcu. I w największym skrócie dzięki konfliktowi interesów Ronalda Aai z ludźmi z SQ2 Fintech Pte Ltd pojawia nam się nowy bardzo ciekawy projekt oparty oczywiście o Blockchain 4.0. Dlaczego? Ponieważ wśród założycieli i współzałożycieli mamy też twórców słynnego Aurae. Zatem technologia w portfelu EXXA jest prawdopodobnie tam sama co w Cloud Tokenie, a ich bot arbitrażowo tradingowy DAVO+ zapewne działa bardzo podobnie do Jarvisa. Co tu dużo mówić, zasady właściwie te same co w Cloud Tokenie. Różnica taka, że zarabiamy w tokenie EXXA zamiast CTO. Projekt równie transparentny co Cloud Token aczkolwiek bez naszego pociesznego Ronalda. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i AppStore, co też nam mówi, że za projektem nie stoją słupy. 
      Firma jest zarejestrowana w Singapourze i udało mi się zdobyć dokumenty potwierdzające ludzi stojących za projektem. Dla chętnych dostępne są tu - wszystko co udało się zdobyć złączone w jeden pdf:

https://www.docdroid.net/1f0f4Mv/exxa-documents.pdf

Lokalizacja biura znajduje się tu:

Kim są ludzie stojący za tym projektem?
      Firma udostępniła klientom wizerunki swoich ludzi. Wszystkie nazwiska i podstawowe dane osób odpowiedzialnych za firmę są wymienione, a te osoby to prawdziwi ludzie, którzy zajmowali się sprzedażą, biznesem, technologią i prawem.
      https://exxa.net/about/
      Akcjonariusze - możecie o nich poczytać na stronie exxa jak i w dokumentach, które umieściłem wyżej:
      SQ2 Fintech Pte Ltd 25%
      Założyciel Danny Phang 20%
      Współzałożyciel Francis Aw 20%
      Współzałożyciel Gregory 7%
      Michael Chia 28%

Francis Aw jeszcze niedawno stał w jednym szerego z Ronaldem Aai.

Francis Aw jest również główną osobą stojącą za technologią Aurae podobnie jak Ronald.
      Na pewnym etapie Ronald Aai był także CTO SQ2 Fintech. I otwarcie przyznał, że istnieje konflikt interesów, kiedy firma postanowiła wprowadzić EXXA. Ronald ogłosił na swojej stronie na Facebooku i zrezygnował z współpracy z SQ2.

PEŁNĄ PREZENTACJĘ W PDF MOŻECIE PRZEJRZEĆ TUTAJ:
      https://www.docdroid.net/U5mBbLl/exxa-presentation-pdf.pdf
      O aplikacji
      Interfejs aplikacji wygląda prawie identycznie jak Cloud Token. Proces logowania wymaga obowiązkowo kodu polecającego. 
      Prosi o kod polecający, opcjonalną nazwę użytkownika, hasło, 6-cyfrowy kod PIN, a na koniec o 12 słów mnemonicznych
      Otrzymasz wtedy numer konta podobny do numeru karty kredytowej.

Użytkownicy aplikacji są anonimowi, nie jest wymagana weryfikacja KYC.
      Jak zarabiamy, czyli projekt DEVO+
      Jest to podobne narzędzi typu AI do JARVIS z Cloud Token. Twierdzą, że używają deep learning Tensorflow do szkolenia i wdrażania swojego algorytmu handlowego. Do tej pory firma nie ujawniła klientom handlu parami ani pełnej przejrzystości swoich partnerów handlowych. Mój bliski kolega z Polski jedzie do Singapouru na event, który odbędzie się w niedzielę 29.09.2019, gdzie ma spotkać się z adminami jak również głównymi promotorami projektu, czyli Vladislawem Stefanowem i Garym Liu. Tego dnia rozpoczyna isę oficjalnia faza prelunch projektu. Aczkolwiek można już pobierać aplikację i zacząć z niej korzystać. 
      Aby dołączyć, musisz zdeponować swoje krypto w portfelu. Twój portfel nie jest do końca twój, ponieważ nie masz klucza prywatnego.
      Po wejściu możesz wziąć udział w DEVO +. Zdobycie naliczeń w tokenie EXXA może potrwać do 3 dni. Na początku token został wyceniony na 0,10 USD ekwiwalentu USDT czyli myślę, że możemy liczyć na wzrost wartości tokena co wiąże się z dodatkowymi % zarobku.
      Nie ma minimalnego wkładu, ale musisz utrzymać minimum 300 $, aby skorzystać z bonusów za polecenie. Także jest to o 200$ mniej niż w konkurencyjnym i dobrze znanym Cloudzie.
      Multikonta nie są zabronione, zatem można obrać różne strategie. Pepperonis kiedyś opisywał je w swoim temacie o Cloudzie. Naliczenia są od 3-9% miesięcznie, ale możemy je zwiększyć dzięki strategii multikont. Najprostsza i najtańsza to 2 konta jedno pod drugim. Jeśli naliczenia wyniosą 6% miesięcznie na konto i na 2 kontach mamy po 300$ to wyjdzie nam około 9% miesięcznie czystego zysku. Jeśli zrobimy 4 konta po 300$. Konto główne, dwa w pierwszej lini i jedno w drugiej da nam około 11,25% zysku miesięcznie. Itd itd. można kombinować. Jeśli się pomyliłem w liczeniu to sorry

Aktualnie dostępne są 4 coiny  w portfelu: BTC,TUSD, ETH,LTC no i EXXA
      Ref program wygląda identycznie jak w Cloud Tokenie:

REJESTRACJA! Czas start

1. Aplikację pobierz z >>APPSTORE<< lub z >>Sklepu Play<<
      2. Po uruchomieniu klikamy Create Account
      3. Użyj kodu polecającego: 28390512 oraz opcjonalnie podaj nick. Lub możesz zeskanować mój QR kod klikając "Scan QR code"
      4. Skonfiguruj hasło. Minimum 8 znaków. Musi byc cyfra,duża i mała litera.
      5. Ustaw 6 cyfrowy pin do transakcji. Musisz go potwierdzić 2 razy i klikasz Continue
      6. Pojawiają się Twoje słowa mnemoniczne, które musisz zapisać w bezpiecznym miejscu. Zapisz je zanim klikniesz dalej bo musisz ułożyć je jak puzzle w następnym kroku w odpowiedniej kolejności.
      7. Kliknij na symbol oka sprawdź wszystkei swoje potrzebne dane jak account number, account password, transaction password. Zaznacz 2 opcje ptaszkiem na dole ekrnu i kliknij Sign In.
      8. Po zalogowani widzimy nasz główny ekran. Klikamy Vault, a następnie walutę którą chcemy wpłacić. Zaznaczamy ptaszek, że zapoznaliśmy się z zasaadami i tworzy nam się portfel danego coina.
      9. Klikamy Receive i kopiujemy adres portfela. Przesyłamy na niego interesującą nas kwotę, najlepiej minimum te 300 USD ale nie ma konieczności. Jednak aby czerpać korzyści z poleceń musimy mieć 300 USD.
      10. Gdy środki dotrą na portfel z poziomu głównego menu klikamy Project a następnie DEVO+  - Participate - Klikamy ADD i dodajemy do DEVO+ środki z walleta. Zupełnie jak w bliźniaczym Cloud Token

Środki z DEVO+ można wycofać w dowolnym momencie, jednak w pierwszym miesiącu kosztuje to 10% kapitału. Później już bez karnej opłaty.

Nasz DEVO+ zaczął już pracować. Pierwsze naliczenia mogą byc nawet do 72h. Potem już regularnie.

Ciekawostki:
      AXXA Global - brzmi jak EXXA? To dla tego że udziałowiec DANIEL PANG to założyciel AXXA Global - kolejna firma MLM sprzedająca produkty odżywcze, coś jak nasze Herbalife, Duolife. Link to ich strony: https://axxaglobal.com/

Ci co są w Cloud Tokenie od początku pamiętają, że trzeba było zaakceptować aplikację w Iphone w ustawieniach jako zaufaną. Była tam nazwa YFC Technology Właśnie ta ekipa współpracuje też z EXXA Smart Wallet.

Zarówno tutaj na screenie jak i  w prezentacji możecie poczytać o BNF i Franky Lee

Nieco INFO o Gregorym Ang

Kilka zdjęc z biura w Singapurze:

Podsumowanie:
      Moim zdaniem pod względem legalności firma działa zgodnie z prawem i nie wygląda na oszustwo. Model biznesowy podobnie jednak jak reszta portfeli opiera się na masowym polecaniu i marketingu. Po zgromadzeniu olbrzymiej społeczności i zasobów kryptowalutowych mam nadzieję, że będą mieli wystarczające strumienie dochodów tak jak wielomilionowe MLM jak Herbalife itd. i utrzymają się na rynku przez dłuższy czas. Myślę, że warto wypróbować protfel EXXA Smart Wallet, jednak jak zawsze w kryptowalutach i projektach tego typu musimy wziąć pod uwagę ryzyko utraty części lub całości kapitału. Projekt jednak jest świeży jak bułeczki babci Stasi i myślę, że warto wejśc i zarobić co nieco, tymbardziej, że jak pokazuje historia ten model biznesowy sprawdza się dość długo. Cena tokena ustalona jest na poziomie 0.1$ co myślę może prowadzić to dość szybkich wzrostów początkowej fazie projektu. Projekt ten to istny klon Cloud 2.0 z zapleczem technicznym, który maczał palce również w Cloudzie. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży MLM, jest też duże zainteresowanie liderów z całego świata. Pewien Vladislaw Stefanow w 2 dni osiagnal rangę X1 i pewnie niedługo osiągnie rangę X2. Także warto, bo zaraz i nasz polski rynek zaleją tym portfelem czołowi polscy naganiacze.

Będę bardzo wdzięczny jeśli dołączysz do mojej drużyny w tym projekcie, ponieważ nie ukrywam, że napisanie tej recenzji zabrało mi sporo czasu. Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.
    • By Kryptokox

Program: Cash Forex Group
      Zwrot: do 15% tygodniowo od PON do PT 
      Oficjalny start: 08-10.11.2019 w Panamie.
      Faza Prelunch od połowy lipca.
      O projekcie
      Cześć dziś projekt, który obserwujemy i sprawdzamy od kilku tygodni. Sprawdziliśmy jego papiery, ludzi, rozmawialiśmy z nimi. Zatrudniliśmy kancelarie w Panamie, która sprawdziła dla nas firmę pod względem dokumentów oraz porozmawialiśmy z adminami projektu i jesteśmy pozytywnie nastawieni do tego programu. Mamy filmy z pokazanym live tradingiem oraz interview zza kulis z adminami. Firma stara się aby być SEC-compliant, czyli być legalna w Stanach Zjednoczonych, co za tym idzie nie pokazujemy swoich wyników publicznie, nie wstawiamy screenów. Jeszcze tego nie sprawdzają, ale mają wprowadzić algorytmy, które będą przeszukiwać internet w poszukiwaniu takich rzeczy. W każdym bądź razie, żeby nie pokazywać swoich zarobków w taki sposób, że wiadomo że jest to CashFx. Program jest ciągle w fazie prelunch, ale możemy się rejestrować, opłacać pakiety, polecać, wypłacać itd.
      Założyciele:
      CEO: Huascar Jose Lopez - https://www.facebook.com/huascarjose Profil od ładnych paru lat, autentyczny.
      Ron Pope - https://www.facebook.com/ron.pope.56 - człowiek odpowiedzialny za cały system i działanie projektu, również profil autentyczny.
      Edwin Abad - wspólnik Huascara, odpowiedzialny za trading. Profil założony pod projekt, ale człowiek realny. Poznaliśmy go na jednej z video rozmów- https://www.facebook.com/048Edwin

Raport istnienia firmy otrzymany od kancelarii z Panamy (wersja PDF i screeny):
      PDF: https://www.pdfpro.co/files/print_view/?f=03e2d3bfd3e0ce28

Jak oficjalnie się opisują, czyli marketingowa gadka: "Cash Forex Group to zespół ekspertów ds. zarządzania projektami na rynkach finansowych. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół edukacyjny koncentruje się na doradztwie i sukcesie naszego członkostwa handlowego. Sukces osiąga się dzięki połączeniu profesjonalnych traderów na żywo, własnych algorytmów i naszej własnej technologii AI Trading. Nasz zespół profesjonalistów ma duże doświadczenie zarówno w handlu na rynku Forex, jak i w projektowaniu i zarządzaniu EA." To tak tyle paplaniny wystarczy
      Pakiety inwestycyjne:
      Min. inwestycja: 300 USD Max. inwestycja: 100 000 USD Min wypłaty: 100 USD Poszczególne pakiety: 300$, 500$, 1000$, 2000$, 5000$, 10k$, 20k$, 30k$, 50k$, 100k$ Zwrot: do 15% tygodniowo (od pon do pt). Ostatnio było to około 12% Bardzo podoba mi się schemat działania programu. Opiszę go na przykładzie Academy Pack za 1000 $, ale to za chwilę...
      Biura Grupy CashFX oraz Oddział ds. Edukacji zarejestrowane oraz zlokalizowane są w Panama City na Panamie. Nasi partnerzy współpracują z następującymi organami kontrolnymi: FCA, DFSA, FSCA i FSA. Ma być wielki event 8-10 listopada 2019 w Panamie, na przeciwko hotelu Hard Rock, gdzie mają ponoć swoje biuro i zajmują całe piętro w jednym z wieżowców. Mam informację, że nasi rodacy wybierają się tam i rezerwują już loty.
      Do każdego Academy Pack otrzymujemy określony zakres materiałów edukacyjnych dotyczących handlu na rynku Forex. Podzielony jest na trzy serie: podstawowa,średniozaawansowana i zaawansowana. Więcej można poczytać w prezentacji.

Omówmy pakiet Academy Pack 300, który kosztuje 1000$ i od takiego też zacząłem moją zabawę, ale myślę poważnie nad zwiększeniem pakietu ze względu na świeżość projektu i w mojej ocenie wysoką szansą na udany przebieg inwestycji.
      Wydajemy 1000$. Na konto handlowe przeznaczone jest 70% tej kwoty, czyli 700$ oraz punkty leadership program - 500 PV. Zostaje nam 30%, co z nimi? Odpowiedź w dalszej części tekstu.
      Mamy pewne założenia, które firma chce spełnić. Cash Forex z inwestycji 1000$ pozwala zarobić do 4000$ ale z uwagami. Z pasywnych naliczeń możemy maksymalnie zyskać do 200% czyli 2x wartość początkowej -  z tym, że naliczenia będą od 700$, ale możemy zarobić do 2000$. Przypominam, że omawiamy pakiet za 1000$ - Academy Pack 300.

Jeśli polecimy projekt chociaż jednej osobie, możemy uzyskać jedną z nagród dla aktywnych klientów. I tutaj również możemy uzyskać maksymalnie do 200% wartości naszego kontraktu. Czyli inwestując 1000$ istnieje szansa zarobienia 2000$ pasywnie i 2000$ aktywnie, czyli łącznie 4000$. Co mi się w tym podoba? Naganiacze chcąc zarobić rzeczywiście dużo, będą musieli inwestować większe kwoty, a nie tylko minimum.
      30% idzie na zakup pakietu edukacyjnego - stąd nazwa Academy Pack 300. 30% z kwoty 1000$.  Każdy kontrakt partnerów wiąże się z przyznaniem punktów PV oraz zespołu GPV. Służa one do zwiększania Rangi i uzyskania nowych poziomów Planu Nagród, ale o tym później.

30% przeznaczane jest na 2 premie. Połowa idzie na tzw. Fast Start (Referrer Bonus), czyli w skrócie prowizja bezpośrednia, a druga połowa idzie na prowizje Uni-level (Team Bonus).  Bardzo podoba mi się, że jest to jasno określone skąd idzie kasa na prowizje za budowanie struktur.
      To 30% od depozytu nie idzie na firmę, tylko całość jest przeznaczona na system nagród. 

Bezpośrednia prowizja za poleconego wynosi 15%. Zatem jeśli jakiś twój partner zainwestuje 1000$ to otrzymasz 150$.
      BONUS UNI-LEVEL
      Przewidzieli 10 poziomów bonusu, jednak po osiągnięciu wysokiej rangi można czerpać zyski z aktywności całej grupy.

Na czym polega premia Uni-Level? Przeznaczone na nią jest 15% całkowitego depozytu (Poniższa grafika procentowo odnosi się do tych 15% z całego depozytu) i dzielona jest na poszczególne poziomy w następujący sposób:

Na początku może się to wydawać zakręcone ale na pewno do tego dojdziecie, że procenty z powyższej grafiki to są procenty od kwoty 15% depozytu. 

Janek zainwestował 1000$. 700$ poszło na kontrakt handlowy natomiast 300$ na prowizje. 150$ dla sponsora Janka oraz 150$ do puli na prowizje Uni Level. Janek polecił Madzi projekt i ta również weszła w projekt za 1000$. Janek otrzymał 150$ bonusu FAST START oraz otrzyma 10%*150$ prowizji Uni-level czyli 15$. Jeśli Madzia poleci Basi to Janek również otrzyma prowizję uni-level. 

Podoba mi się, że matematycznie to wszystko zgadza się matematycznie. 
      Matryce
      Ten bonus wypłacany jest z 20% opłaty za wypłatę środków. Jako że opłata ta ponoszona jest zarówno przez klientów pasywnych jak i aktywnych, obydwie grupy mogą skorzystać z rzeczonego bonusu. Warto dodać, że nawet nie polecając możecie otrzymać spady do matrycy z góry, podobnie jak w binarce, z tym że miejsca przydzielane sa po koleji. Rejestrując się od mnie wpadasz w pierwsze wolne miejsce w matrycy. Nie ma możliwości wyboru. 20% opłaty za wypłatę jest podzielone na 3 Bonusy: 50% na matryce, 10% Matching Matrix Bonus i 40% na premie za ranking dla liderów. UWAGA: Opłaty za wypłatę środków NIE wiążą się z dodatkowymi zarobkami po stronie grupy CashFX. Jest to celowa strategia mająca na celu nagradzanie lojalnych klientów oraz osób zmotywowanych do tworzenia grup handlowych w ramach rodziny CashFX.
      Pieniądze na matryce biorą się z 20% FEE pobierane przy wypłacie z programu. 

Zarówno premie Uni-level jak i Matryce nie są zależne od tego czy poleciliśmy projekt bezpośrednio czy pośrednio.
      Ostatnia premia to Forced Matrix Bonus

Mamy jeszcze rangi, ale one będą działać dopiero w przyszłości. Zdobywamy punkty, ale dopiero w październiku rangi będą przydzielane.

Wypłaty można dokonać w dowolnym momencie, ale zgodnie z dostępnością środków na balance, a to zależy od HARMONOGRAMU:
      Poniżej znajduje się pełny harmonogram wszystkich wypłat(naliczeń)

"Zyski z handlu są zbierane:
      Od poniedziałku do piątku o północy EST (-6h od czasu Polskiego)
      Zyski z transakcji wypłacone na portfel kredytowy:
      Sobota o 12 wieczorem EST (-6h od czasu Polskiego)
      FAST START wypłacony do portfela:
      Pełny w czasie rzeczywistym
      Tydzień zbierania bonusu Unilevel:
      Od soboty do piątku o północy EST (-6h od czasu Polskiego)
      Unilevel bonus wypłacony na portfel:
      Sobota o 12:00 czasu EST (-6h od czasu Polskiego)
      Uruchomienie prowizji z Matryc:
      Dwie wypłaty Matrix bonus na miesiąc
      1. Od 1. do 15. o północy czasu EST każdego miesiąca będą wypłacane 16 stycznia o godzinie 12:00 czasu EST (-6h od czasu Polskiego)
      2. Od 16. do ostatniego dnia miesiąca o północy czasu wschodniego, wypłata nastąpi pierwszego dnia następnego miesiąca o godzinie 12:00 czasu Est (-6h od czasu Polskiego)"

Żądania wypłaty będą przetwarzane codziennie w następujących godzinach:
      Od poniedziałku do piątku między 11:00 EST a 14:00 EST i 19:00 EST do 22:00 EST

Dowód wypłaty:

Strona główna:

Przydatne materiały wideo:
      https://www.youtube.com/watch?v=pjGVvgXgT4o - Pierwsza Polska prezentacja projektu na oficjalnym kanale Youtube projektu.
      CashFX Commercial (2Minutes Long) https://vimeo.com/356086586/fc24241935
      Complete (UPDATED) Overview https://vimeo.com/352821663/af5a258d57
      Trading na żywo Tue August 6th https://vimeo.com/357065041/41fd9f9430
      Bull vs Bear English https://vimeo.com/350521494
      1st Call with Huascar https://vimeo.com/348968488/b8737acf50
      Behind the Scene of CashFX https://vimeo.com/351089892/349118ca50
      Bear Bull Progress Explained https://vimeo.com/351624855/c9a9d602ce
      Ogólna grupa FB: https://www.facebook.com/groups/CashFXPowerTeam/
      Z góry przepraszam za tak duży link, ale może być mało widoczny wśród tak długiego posta.

Pamiętajmy, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału. Inwestuj tyle ile jesteś w stanie stracić. Pomimo, że projekt wydaje się być bardzo dobry, to nigdy nie znamy do końca intencji adminów.

• By cryptoinvestment

Nazwa:
      Qopta Group Limited

Start:
      ok. 10.07.2019 (2 tygodnie)

Plany:
      Są 2 rodzaje planów - Common i Increase.
      W Common moim zdaniem najmniej ryzykowne są 2 pierwsze plany. 
      Można mieć tylko 1 plan/depozyt Common 1 (na 15 dni rob.), a inne plany mamy bez ograniczeń co do ilości.
      Naliczenia mamy w Common codziennie w dni robocze, a depo jest zwracane po zakończeniu planu.
      Ja nie polecam inwestować w plany Increase, gdyż są to tak naprawdę plany AFTER, czyli naliczenia + depozyt otrzymujemy po zakończeniu planu.
      Planów Increase z tego powodu nawet dokładnie nie opisuję, gdyż dla mnie są to plany dla tzw. "dawców kapitału".
      Poniżej przedstawiam plany wg. wartości dolarowych - dla kryptowalut będą progi w kryptowalutach, ale jest tego za dużo, aby tu opisać,
      a poza tym nie wiem czy te wartości nie są zmienne i zależne od kursu.
      Na stronie głównej jest dostępny kalkulator.
      Pierwsze naliczenia otrzymujemy po 24h od inwestycji i kolejne o tej godzinie.

Procesory płatnicze:
      Jeśli wpłacamy w kryptowalucie - zarabiamy i mamy naliczenia w kryptowalucie.
      Jeśli wpłacamy w dolarach $ (Payeer i Perfect Money) to naliczenia mamy w dolarach.

Być może w przyszłości będą również dostępne inne kryptowaluty, na razie są dostępne BTC, ETH i LTC. 

Minimum do inwestycji:
      ok. 50$ lub podobne wartości w kryptowalucie

Minimum do wypłaty:
      Wg. FAQ wypłaty są zlecane manualnie w godz. od 8 do 18 GMT +1 w dni robocze.
      Jeśli wypłata zostanie zlecona w dni wolne to będzie szła do 72h, bo firma nie pracuje w weekendy.
      Perfect Money - 1 USD, Payeer - 1 USD, Bitcoin - 0.0005 BTC, Ethereum - 0.01 ETH, Litecoin - 0.05 LTC

Program partnerski:
      Prowizje otrzymujemy krypto/procesorze takim jak wybrali nasi poleceni, czyli ktoś wybrał BTC, mamy prowizję w BTC.
      Nagrody w $ za progi możemy wypłacić w wybranym procesorze (Payeer lub Perfect Money)

Opis:
      (w trakcie uzupełniania)
      Program mi się spodobał, bo jest to zapewne (wg. mojego researchu i przeczucia) program od ruskich hyipowców odpowiedzialnych za np. Statum Global czy inne podobne programy jak Taurise itp. To są oczywiście moje spekulacje i tak należy je traktować. Kiedyś bawiłem się w takie programy i wiem, że można fajnie na nich zarobić, jeśli się wejdzie i wyjdzie w odpowiednim momencie. Moja strategia to 1 kółko na 35 dni roboczych (plan Common 2). Coś tam wpłaciłem też na 1 plan Common 1, w którym można mieć tylko 1 depozyt. Wychodzi 49% w 35 dni roboczych. Po 1 kółku zostanę w programie prawdopodobnie tylko za symboliczną kwotę. Taka jest moja strategia.
      Co do designu to strona jest ładna i zawiera sporo treści, jest film promocyjny, social media i nawet Roadmap - wygląda to przyzwoicie.
      Program ma ok. 2 tygodnie wg. tego co się dowiedziałem, sama firma jest zarejestrowana pod koniec lipca.
      Z tego co widzę to dopiero rozpoczyna się promocja, sam film powstał 19 lipca. 

Moim zdaniem teraz jest dobry moment na dołączenie, bo jest to świeży program.
      Ja liczę, że podziała 3-6 miesięcy, a jestem na 1 mocne kółko - jak będzie to czas pokaże.
      Pamiętajmy, iż jest to program wysokiego ryzyka i należy zachować rozsądek, jeśli chodzi o inwestowanie tutaj dużych środków.

Moje depozyty:

LINK DO REJESTRACJI - https://qoptagroup.com
    • By dyzio95
      Cryptoamity.biz 
      Strona od 20.07.2019 

Minimum depozytu - 10$
      Maximum depozytu - 50000$
      Minimalna wypłata: BTC - 2.80 USD, LTC - 1 USD, ETH - 2 USD, DOGE - 1 USD, BCH - 2 USD, PerfectMoney/Payeer - 0.1 USD
      Płatność codziennie i natychmiast.
      PLANY INWESTYCYJNE 
      8% dziennie przez 21 dni (0.34% na godzinę)
      ● Minimum: 10$ - Maksimum: 1000$
      10% dziennie przez 21 dni (0.42% na godzinę)
      ● Minimum: 1001$ - Maksimum: 10000$
      12% dziennie przez 21 dni (0.50% na godzinę)
      ● Minimum: 10001$ - Maksimum: 50000$

3-POZIOMOWY PROGRAM PARTNERSKI - 7% -3% -1%.

Akceptowane: BTC, LTC, PerfectMoney, Payeer, DogeCoin, ETH, BCH
      Projekt płaci natychmiast.

Dowód wpłaty depozytu oraz wypłata:

Ref:
      https://cryptoamity.biz/?ref=Bark
      Czysty:
      https://cryptoamity.biz/

Pamiętaj, że każdy z programów inwestycyjnych jest ryzykiem. 
      Inwestuj mądrze !!! 
      Dlatego wpłacając pieniądze doolwiek programu/firmy bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Cześć. Muszę przyznać się, iż nie jest to moje pierwsze konto na tym forum, jednakże do tej pory nie zostały popełnione przeze mnie jakiekolwiek przewinienia związane z próbą łamania regulaminu forum. Po prostu odpoczynek od forum, bodajże dwuletni i próba oderwania się od tej jakże ciekawej i arcytrudnej dziedziny zarabiania pieniędzy w internecie, która towarzyszy mi od początku sierpnia 2007 roku. Wtedy, tj. w roku 2007 miałem już dostęp do internetu od kilku miesięcy i w trakcie nudnych i pracowitych zarazem wakacji na wsi (moi rodzice mają gospodarstwo rolne) postanowiłem wpisać po raz pierwszy w wyszukiwarkę google frazę "zarabianie pieniędzy w internecie". Nie trafiłem na to forum w pierwszej kolejności. Minęło dość dużo czasu zanim to się stało. Jednakże zwlekałem z rejestracją do 2015 roku. W tym właśnie roku poznałem prawdziwy smak hazardu jakim są piramidy finansowe i emocje jakie budzą w uczestnikach tych przedsięwzięć. Do tamtej pory tylko zrobiłem maturę, studiowałem i miałem trochę zaskórniaków. Co to był za czas. O tempora, o mores. Do tamtej pory nie spotkałem tylu cwaniaków na jeden bajt pamięci RAM jaką zajmuje czat na facebooku. Nie wiedziałem też o tym jak to tak naprawdę jest z tymi piramidami finansowymi. Do czasu Traffic Monsoon i HQ Revshare myślałem, że te wszystkie piramidy reklamowane w neobuxie, w którym byłem przez jakiś czas poważnym inwestorem z bodajże 30 refkami na koncie standard są reklamowane przez faktycznych oszustów, którzy jakimiś tajemniczymi sposobami czerpią zyski z piramid dogadując się z ich założycielami, a ja szary człowiek z ulicy mogę co najwyżej włożyć i nie wyjąć, gdyż nie należę do tej tajemniczej kliki, która tutaj na forum wstawia screeny wypłat żeby naciągać ludzi. Nie przyszło mi wtedy do głowy, że każdy może wypłacić jakieś drobne z tych tworów. Dość poważniej zacząłem myśleć, że to jednak tak nie działa w 2015 roku, może byłem starszy, może zmieniła to nastawienie trochę rozmowa na siłowni z fanem Waszego Forum, który mi sprawę rozjaśnił, że to tak nie działa, i że na piramidach można zarobić do czasu aż założyciel danego projektu powie pass i zamknie interes. A może nawet o tym nie rozmawialiśmy i tak się jakoś samo zmieniło moje nastawienie do tego rodzaju biznesów. W każdym razie, tutaj jestem po to, żeby dyskutować na te tematy i spotkać ciekawych ludzi. Mam na imię Dariusz, także można się do mnie zwracać po imieniu, a nick wybrałem sobie dość nieprzypadkowo, gdyż imię stanowi znak. Mam nadzieję, że pozytywny, gdyż lubię czynić dobro, a tutaj jest ono nad wyraz potrzebne, bo istnienie świata opiera się właśnie na nim. Mam nadzieję, że zabłysnę trochę, i elokwencją i erudycją, gdyż pisanie stało się przez studia moim hobby. Mam również cichą nadzieję na rozwinięcie swojego stylu felietonowego w moich wypowiedziach, przez co będzie to dla każdego czytającego uczta godna tygodnika wprost lub innego poczytnego tytułu. To co zauważyłem przez czytanie wielu wątków forum to otwartość na kwestię hyipów, jako rzeczywistości, która poprostu istnieje i tylko w nas samych istnieje możliwość właściwego rozpatrzenia tematu. Ilu ludzi zostało pokrzywdzonych przez niewiedzę, przez naciągaczy. Tutaj pomimo promowania tych projektów jest i wiedza i ludzie, którzy znają temat od podszewki i wiedzą, że nie powinno się ryzykować swoich dochodów, które potrzebne są na codzienne wydatki i przetrwanie od pierwszego do pierwszego. W końcu, to forum składa się z wielu ciekawych działów, będących jak najdalej od metod okradania nas z oszczędności życia. Warto do nich zaglądać, bo można z nich dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy uczyć się jak pomnażać i dobro, i pieniądze, i wiedzę finansową. Czołem. PS. Moje przedstawienie się może się wydawać dość hurraoptymistyczne jeżeli chodzi o kwestię hyip, jednakże muszę Was wszystkich sprowadzić na ziemię. Jestem całkowitym przeciwnikiem piramid finansowych jako modelu biznesowego, który w realiach internetu zbiera swoje krwawe żniwo. Jurysdykcje wszystkich państw świata nie są na obecny moment przygotowane na całkowite wyplenienie z rzeczywistości gospodarczej tej formy oszustwa, które dla jednych jest hazardem, dla innych rozrywką i sposobem na zarabianie pieniędzy, a dla innych drogą do więziennej furtki lub długów. Tylko uświadamianie ludzi, nagłaśnianie w mediach, iż pewny biznes bez ryzyka okazuje się ściemą może cokolwiek w tej materii zmienić. Piramidy finansowe, można zobrazować sceną z bajki Epoka Lodowcowa 5, która pokazuje jak pewien pirat trafia do groty, w której w oddali majaczy mu piękna nieznajoma na łożu z muszli, jednakże przy zbliżaniu się nasz pirat jest zgubiony, zamknięty w muszli i zjedzony. Taki jest obraz piramid finansowych i trzeba dużo samozaparcia i dyscypliny, aby utrzymać swój balance życiowy i finansowy w kolorze zieleni.
    • Hm... Oficjalnie peewnie upłynnienie CTO i jego wycena rynkowa. A w praktyce... ESCROW nonemowej firmy to żadne ESCROW.
    • Wcale nie takie proste. I napewno nie pewne a IMHO, z przyczyn o których pisze @zombine wręcz mało prawdopodobne.   To, że są wpłaty wcale nie oznacza, że piramida funkcjonuje. Wiele piramid - szczególnie w końcowym okresie życia - chętnie przyjmuje wpłaty ale wypłat nie realizuje. No, chyba, że i to rozumiesz jako funkcjonowanie piramidy. Owszem, do funkcjonowania piramidy wpłaty są warunkiem koniecznym ale niewystarczającym. Niekoniecznie...  Ba, raczej nie. No, może przez chwilkę... Przyjrzyj się zmianą wprowadzonym przez adminów a z łatwością zauważysz, że wprowadzone zmiany mocno zmniejszają naliczenia oddalając BEP.  Nowe zasady, także co do "starych" paczek przesuwają bowiem zwrot depozytu na koniec okresu depozytowego (życia paczki). Po pierwsze oznacza to znacznie mniejsze naliczenia a w konsekwencji możliwości reinwestycji i korzystanie z procentu składanego do wirtualnych pieniążków. Nie to jest jednak najistotniejsze w tych zmianach. Istotniejsze jest to, że teraz projekt jest ztrakcyjny dla... zaganiczy. Ale skoro w Polsce w zasadzie już zaganiać się nie da to trzeba albo sobie temat odpóścić albo... uczuć się chińskiego  Aktywność Gużdy wcale więc nie dziwi   Tyle, że teraz admini mają spokój co do kwoty depozytu przez 50 lub 100 dni. I poza prowizjami dla polecających "legalnie" nie muszą oddawać tej części nawet w wirtualnych naliczeniach. To zaś prowadzi do konsttatacji, że istnije bardzo duże prawdopodbieństwo, że rzeczywistym celem jest w miare spokojne zebranie maksymalnej kasy przed wyłączeniem prądu na skutek działania rzekomych hackerów bądź błędu przy wgrywaniu nowego opragramowania. Właśnie, tak na marginesie... Teraz jak na dłoni widać jak Nafalski z ferajną bez zmróżenia oka łżą prosto w oczy. I wcale nie chodzi mi o zmiany zasad w trakcie gry. To pikuś... Zwróccie uwagę na to w jaki sposób tłumaczono opóxnienia w wypłatach. Awaria, błąd programu. Ręczne przeliczanie. Zajęty tym dział IT i ten od liczdeł... A tu nagle wychodzi na to, że dział IT robił zupełnie inną zmianę oprogramowania niż odtworzenie tego co było i co miało być przywrócone w wyniku ich działań. A ci od liczydeł pewnie pomagali im na tych liczydłach liczyć te średnie ważone. Jaki z tego morał... A, co tam morał... Jaki z tego wniosek? Ano taki, że zlecany wypływ realnych pieniędzy z projektu przez userów na tyle przerastał wpływy z rynków azjatyckich, że konta adminów nie tylko nie rosły ale bardzo gwałtownie się kurczyły. A w zasadzie kurczyłyby się gdyby nie awaria... Ta - jak widać skutecznie - powstrzymała wypływ środków i dała czas adminom na przygotowanie, w mojej ocenie, ostatniego skoku na kasę. Ta zmiana oznacza jedno: Chcesz zarobić na OMEDZE? To zaganiaj, zaganiaj, zaganiaj. Inaczej się nie da. No i to jest własnie problem z kol. @Devolaj93. Bo on z jednej strony nie zaprzecza, że piramida jest piramidą ale jasno i wyraźnie tego powiedzieć nie chce a gdy już mu się to zdarzy to zalewa wątek jak Nil Egipt absurdalnymi teoriami, alogicznymi analizami i dyskusją z tezami przez siebie stawianymi. Tkie bleblanie... A ja miałaby się nazywać "waluta" OMEGI? Szkoda, że raczej się nie doczekasz  
    • Mam 2 kopalnie na sprzedaż 1 na 19 levelu i 1 na 17 levelu. Osoby zainteresowane zakupem zapraszam z pytaniami i ofertami na PW.
    • Już kończę budowę 10 piętra drugiego hotelu, tam również zainwestowałem w menedżera, gdyż pilnowanie 4-godzinnego cyklu nie jest łatwe.  CTO Koktoken Young Choe wziął udział w konferencji blockchain w Seulu: i występował tam jako prelegent. Sprawdziłem na stronie tej konferencji, rzeczywiście pan Choe występował oficjalnie jako przedstawiciel KOK Foundation: https://bef.latoken.com/asia Co ciekawe, kiedyś prelegentem tej konferencji był były min. finansów Mateusz Szczurek