Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Polon

Damian Źukiewicz - nieetyczny naganiacz, który nienawidzi Polaków

Recommended Posts

Żukiewicz oskarżył Ronalda o zagarnięcie całych oszczędności swoich około 1 mln, robi się grubo, ciekawe jaki kolejny wielki lider się popłacze. Swoją drogą pamiętam jak startował Cloud Token to osoby oskarżające ten program od początku o scam pisały, że będzie to pierwszy program gdzie polegną naganiacze w sporej ilości i na spore kwoty co się potwierdza. Druga rzecz jaka mnie ciekawe to czy ronald to wszystko sam wymyślił i kasa jest dla niego cała czy stoi za nim gużda i reszta szajki gużdy i musi im część odpalić.

Edited by mocnydzik

1 godzinę temu, mocnydzik napisał:

Żukiewicz oskarżył Ronalda o zagarnięcie całych oszczędności swoich około 1 mln, robi się grubo, ciekawe jaki kolejny wielki lider się popłacze. Swoją drogą pamiętam jak startował Cloud Token to osoby oskarżające ten program od początku o scam pisały, że będzie to pierwszy program gdzie polegną naganiacze w sporej ilości i na spore kwoty co się potwierdza. Druga rzecz jaka mnie ciekawe to czy ronald to wszystko sam wymyślił i kasa jest dla niego cała czy stoi za nim gużda i reszta szajki gużdy i musi im część odpalić.

Skąd info że Żuczek go oskarżył? 

Nawet jeśli to prawda, to może to celowe zagranie Żuczka żeby ludzie myśleli że on też jest poszkodowany ;)

Miał przed chwilą wpis na swoim facebooku ale usunął go przed chwilą, skubany musi czytać to forum

Nie wiem czy usunął bo wspomniano o tym na forum ale nie mam wątpliwości, że wielu, zaganiaczy jesli nie wszyscy, kuka od czasu do czasu na nasze forum.

2 godziny temu, mocnydzik napisał:

Swoją drogą pamiętam jak startował Cloud Token to osoby oskarżające ten program od początku o scam pisały, że będzie to pierwszy program gdzie polegną naganiacze w sporej ilości i na spore kwoty co się potwierdza

Nic się nie potwierdza.

Nie wierz w to, że ktokolwiek z nich zainwestowała w program większe kwoty. Doskonale było to widać na przykładzie TOP zaganiaczy do TrafficMonsoon. TOP11 zaganiaczy do TrafficMonsoon "zainwestowało" w projekt łącznie ledwo 388.031$ a wypłaciło równe 9.901.521$. Warto zauważyć, że część z tych "zainwestowanych" kwot to sumy reinwestowane w projek a pochodzące w głównej mierze z prowizji za zaganianie. Szczegóły TUTAJ.

Musisz wiedzieć, że zaganiacze nie są idiotami i doskonale wiedzą, że mając rzesze wyznawców (micro i mini zaganiaczy), obszerne listy mailingowe i dość popularne strony i kanały nie muszą wcale ryzykować dużych pieniędzy.

Musisz też wiedzieć, że oni doskonale wiedzą, że promują piramidę finansową i zarobek bierze się nie z ich inwestycji lecz z zaganiania.

A to, że często nie udaje im się wypłacić wszystkich naliczonych prowizji wynika z bardzo prostego powodu. Bo choć stoją w hierarhii piramidy wysoko zawsze nad nimi jest Admin. Admin, który w każdym ponziaku w każdej chwili może zrobić co chce i kiedy chce. Nawet nie wypłacić prowizji zasłuzonym zaganiaczom...

W sumie to proste i oczywiste...

Super że zrobiłeś print screena, nic w przyrodzie nie ginie :) Może być że zmyślał, ale może też być że aż tak uwierzył w ten projekt że włożył tam swoje oszczędności myśląc, że projekt ten pohula jeszcze z parę miesięcy i wyciągnie ładny procencik przed upadkiem, a tu zonk.. Na pierwszych filmikach po blokadzie kasy u większości osób wyglądał jak struty pies, może być coś na rzeczy. Gada teraz ciągle, że już nie chce zmieniać firmy co 3 miesiące i uczepił się teraz promowania giełdy Coincasso co wydaje się być dłuższą możliwością zarobku dla niego niż ponziaki typu cloud.

Edited by mocnydzik

Tak tylko gadał żeby ludzi uspokoić. Nie wiecie jakie kwoty ludzie od niego w sensie polecenia włożyli w to. Niektórzy w tak to uwierzyli i faktycznie setki tysięcy w to poszły od od kilku osób i te osoby są w......e na niego. Jakim ignorantem trzeba być żeby wierzyć że on faktycznie tyle tam włożył maks 20 k.

Ale czym.rozni sie Zukiewicz od wyrafinowanych liderow z top Omega ktorzy na swoich spotkaniach biznesowych opowiadaja o niezaleznosci finansowej i robia wode z mozgu nie siedzacym w tematach hyipu ludzi.

Zukiewicza mozna lubic za to co robi bo jak gada to ma glupi usmiech sprzedawcy i wie ze jak mowi ze jest to tak glupie ze nie moze powagi zachowac. 

12 godzin temu, Klejna napisał:

Zukiewicza mozna lubic za to co robi bo jak gada to ma glupi usmiech sprzedawcy i wie ze jak mowi ze jest to tak glupie ze nie moze powagi zachowac. 

Mowa o D. Żukiewiczu? Jego filmy, gadka, zachowanie powinny raczej ludzi odstraszać od jakichkolwiek "biznesów", które promuje. Tak jakby biła z niego aura oszusta, a przynajmniej człowieka z niecnymi intencjami. Ale może się nazywać biznesmenem, bo spółkę akcyjną założył (B3Team S.A.), chociaż już złożono wniosek o jej wykreślenie z KRS (po pół roku od rejestracji w KRS zgłoszono otwarcie likwidacji spółki). Z drugiej strony B.Żukiewicz, podobno bratanek, siostrzeniec (w każdym razie krewny/powinowaty) gadanę ma całkiem składną i gdyby nie to, że również jest nieetycznym naganiaczem, wydawałby mi się całkiem w porządku.

Zawsze jak oglądam Pulp Fiction - widzę Żukiewicza. Zawsze jak oglądam Żukiewicza - widzę Ptysia z kremem... :D

zuku.jpg

"My byliśmy dla was szczerzy [...]"

Czy aby na pewno?

Czy plotką jest, że wspomniany Cloudtoken jeszcze niedawno przez bohatera filmu został nazwany #Gównotokenem? Jakoś w nowym filmiku nie słychać negatywnych emocji, czyżby syn upomniał się od taty o wyjaśnienie, gdyż sam musi się tłumaczyć z jego zachowań? Kasowanie filmów nie jest nową praktyką na kanale Żukiewicza. A jeśli się mylę, to może warto podać statystykę? Zresztą, wystarczy prześledzić ten temat, większość filmików nie jest aktywna. Wymówka, że chodzi o dz. gosp. jest więc mało wiarygodna. Dostrzegam raczej chwiejność emocjonalną, której skutkiem są działania psujące aktualną kampanię promocyjną syna. 

Osobiście nie chciałbym być "popularny" jak autor filmiku a już na pewno nie chciałbym kopiować metod, które on stosuje oby osiągnąć swoją popularność. Autor filmiku nie ma wiarygodności, dziś mówi jedno, jutro drugie,  nazywa siebie super przedsiębiorcą i człowiekiem sukcesu, ale jaką drogą do tego sukcesu doszedł? Ilu poleconych straciło swoje depozyty aby autor filmiku mógł machać banknotami przed kamerą? I co najważniejsze, ile by autor filmiku zarobił bez polecania

Trudno jest więc oceniać autora filmiku jako pozytywną postać online biznesu. Z powyższych powodów akcje charytatywne traktuję raczej jako formę marketingu a nie realnej chęci pomocy komukolwiek. Efektywność metody nie zawsze usprawiedliwia samą metodę. To że np złodziej kradnie nie powoduje, że pytam się złodzieja jak doszedł do swojego sukcesu?

Ja widzę posty typu: 100% gwarancji biznesu [...] a my na każdym filmie mówimy: słuchajcie, można zarobić ale można i stracić

Co do filmów młodego Żuka ok, wprowadza tutaj nową jakość, ale jeśli popatrzymy na filmy starego Żuka, to już nie wygląda to tak różowo. Bo młody Żuku, czy o takie posty Ci chodziło?

1jpg_aqwqsax.jpg&key=05ecce5af3ff5869881

2jpg_aqwqapr.jpg

2jpg_aqwqahh.jpg&key=64c0f5142bca3b35042

3jpg_aqwqapx.jpg&key=21ff93def8877bdf49c

Jak myślisz, kto jest ich autorem? Obiektywności nie ma więc po obu stronach. Skrytykowałeś bowiem kiedyś publicznie metody marketingowe taty? Namawianie na kredyty pod zakup dascoin? A zakładam, że się z nimi nie zgadzasz, skoro na swoich filmach stosujesz już nową jakość.

Jedno słowo, które się nasuwa oceniając stosunek Ż. do osób na których zarabia to jest pogarda. I sztuczne uśmiechy nie są dziś wystarczającym makijażem aby ukryć swój stosunek do ludzi. To przypudrowanie może działać np. na osoby, które oglądają te filmiki po raz pierwszy. Trudno jednak zapomnieć o tym co się wydarzyło w przeszłości. A jakoś słowa przepraszam skierowanego do osób, które słusznie mogą mieć pretensje o wciągnięcie do "gwarantowanego" i "bezpiecznego" biznesu nigdy nie słyszałem.

Może nie zrozumiałem żartu, ale to nie jest tata i syn. Gdyby tak było, to Tim Roth zostałby ojcem w wieku 13 lat

Niech będzie, że stary i młody. Mogą być nawet małżeństwem, whatever, nie ma to znaczenia :) Ale na profilach starszy do młodszego zwraca się "synuś"

Na YouTube dostał bana. Kilka dni temu zniknął profil na Facebooku. Pewnie z tego samego powodu. Blog cały czas działa.

Nasz bohater solidnie popłynął w Cloud Tokenie. Nie zdążył wysiąść na czas z pociągu. Większość środków oczywiście z prowizji, ale gdyby wypłacił były by jego. No i te bany na deser. Mało optymistyczne zakończenie roku.

Można wiele mówić, ale ja osobiście lubiłem go obserwować.

O proszę flagowa postać ponzi-giełdy w tym filmiku obraża Polaków. Jeżeli tak się promuje tą rewelacyjną giełdę(z wolumenem dobowym 0.025btc) to ręce opadają. Obrażanie jakiegokolwiek narodu czy narodowości "bo tak" jest dla mnie totalnym debilizmem i brakiem podstaw kultury osobistej czy po prostu zwykłego chamstwa ale tak to jest jak Damiankowi wystrzelili w śmietnik Yt i Fb. to nie ma się co dziwić.

Ps. A teraz mnie strasz kancelarią Kuweta

6 godzin temu, zombine napisał:

Ps. A teraz mnie strasz kancelarią Kuweta

Dołączasz więc do elitarnego grona totalnych porażek tej Kancelarii...

Bo póki co mimo wielu gróźb i stroszenia piórek nie słyszałme by ktokolwiek poważnie przejął się tymi podrygami czasami na pograniczu groźby karalnej a już na pewno by kogokolwiek - inaczej niż przez ulegnięcie groźbom - drogą prawną przymuszono do działań, których domagają się w swoich pismach i mailach.

O ile mnie pamięc nie myli to Żukiewicz już wycofywał się ze swoich twierdzeń. Chyba tak było w przypadku śp. Anielicy Biznesu wspierającej u kresu życia promowaną przez niego piramidę finansową śp. Dascoin...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• By cryptoinvestment

Alcore Betting Company

DATA ROZPOCZĘCIA:
      13 grudnia 2019
      Pierwszy film promocyjny pojawił się 17 grudnia, ale z tego co się zorientowałem, to wypłynął na szerokie wody niedawno.
      Takie programy często działają po cichu, w wąskich kręgach, często rozpowszechniane są przez Skype itp.
      To dzieło jest zapewne tworem rosyjskim, mi trochę przypomina ruskie hyipy, którymi kiedyś się fascynowałem i które często fajnie działały.
      Wywiad ze słupem CEO William Copper (ruski aktor z angielskim czytanym z kartki - standard) pojawił się dopiero 14 lutego.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Dla mnie w takich programach najbardziej interesujące i najmniej ryzykowne są zazwyczaj 2 pierwsze plany, bo są na krótko i można szybciej zrezygnować.
      Poza tym często lepiej zrobić 2-3 kółka w krótkim planie z reinwestem zarobków, niż 1 kółko w długim planie, a zawsze można wyjść w międzyczasie.
      W planie Basic na 10 dni (moim zdaniem fajna opcja) można mieć tylko 1 depozyt, w innych bez ograniczeń. 
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
      Naliczenia są zmienne, ale oscylują w górnych granicach raczej, no bo przecież zależy to wyników z zakładów sportowych.
      Codziennie naliczenie jest w dashboardzie w tabeli % of daily income.

PROCESORY PŁATNICZE:
      Payeer, Perfect Money, BTC, ETH, LTC
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.

MINIMALNA WPŁATA:
      USD: 50$, BTC: 0.007, ETH: 0.3
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę, nie wiem czy są manualne, bo w FAQ zastrzegają sobie do 72h.

MINIMALNA WYPŁATA:
      Dla depozytów w USD: Payeer i Perfect Money: 1$, BTC: 10$
      Dla depozytów w krypto: BTC 0.00014, ETH: 0.005
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę. Zakładam, że mogą być manualne mimo wszystko.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Jak na tego typu program, to nie ma tu przesady, bonusów pieniężnych (jest na ostatniej randze/levelu, ale to ciężko osiągnąć).
      Aby osiągnąć drugi level trzeba mieć 1000$ własnej inwestycji i 100 000$ w grupie - a to dużo i niewiele osób to osiągnie.

OPIS:
      Ten program zainteresował mnie, bo podoba mi się pierwszy plan, jest krótki (10 dni roboczych) i wydaje się mało ryzykowny, jak na taki hyip.
      Kolejna cecha, która mnie zachęciła to możliwość korzystania z zakładów sportowych na platformie, co jest ciekawą opcją, która dla laika dodaje dużo wiarygodności.
      Generalnie to legenda to są te zakłady sportowe i wygląda to całkiem, całkiem, oczywiście pamiętajmy, że jest to HYIP, więc wszystko się może zdarzyć.
      Platforma jest bardzo ładnie wykonana i dopracowana, widać, że wymagało to dużo pracy, są te zakłady i wyniki wydarzeń, to nie jest łatwe do zrobienia.
      Z zakładów osobiście nie zamierzam korzystać, choć bawię się w buchmakerkę trochę z typów. Dobre jest to, że tu możemy to robić za krypto.
      W razie wygranej w zakładach, zyski są przelewane na balans do 24h po zakończeniu wydarzenia sportowego.
      Widzę też, że program dopiero niedawno wypłynął, więc pewnie na początku nie było dużego ruchu, zresztą takie programy działają po cichu raczej.
       Na ISP znalazłem, że jest 7 monitorów i jakieś tam recenzje, ostatnia chyba z końca stycznia.
      Domena zarejestrowana na 8 lat - niby zawsze na to ludzie patrzą ... dla mnie ma to tylko dlatego znaczenie.

Liczę, że program trochę pochodzi, ale moja strategia to 2-3 kółka na 10 dni, ewentualnie rozważam drugi plan na 1 kółko.
      Przy założeniu, że plan Basic płaci ok. 13%, to po 3 kółkach wyjdzie ok. 44% zysku (z reinwestem):
      np. 100$ x 13% = 113$ x 13% = 127,69$ x 13% = 144,28$
      Może być ciut więcej, bo zazwyczaj naliczenia wahają się od 1.3-1.4% dziennie.
      Na YouTube jest trochę recenzji, dużo z ostatnich 2-4 tygodni i są też takie cuda (chojrak, pewnie kolega admina, bo kto wpłaca na taki plan):
      Podsumowując, liczę, że moja strategia się opłaci i sobie tu wygeneruję parę groszy.
      Wracam do HYIPów i będę testował różne wynalazki, tęskniłem za tym, parę fajnych tematów przegapiłem, więc pomyślałem, że może ten rynek będzie teraz się lepiej rozwijał - czas pokaże.
      Zrobiłem już dzisiaj 2 wypłaty, dodam dowody do odpowiedniego działu.

MOJA WPŁATA:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/50f3fe5d6a1ddfafcc885f132cab7aeb33a95331a39058d33c3f27efec898c3f
      Widzę, że działu wypłat w sumie nie ma, to dodaję tutaj dowody 2 wypłat z dzisiaj - obie dotarły bardzo szybko na mój portfel:

• By cryptoinvestment

DATA ROZPOCZĘCIA:
      PRE-LAUNCH: koniec października
      OFICJALNY START: 11 stycznia 2020

WŁAŚCICIEL/ADMIN/CEO:
      Wikipedia: https://es.wikipedia.org/wiki/Gonzalo_García_Pelayo
      Blog: http://gonzalogarciapelayo.com/wp-content/uploads/2015/09/Gonzalo-García-Pelayo-LAMUY3.pdf

PLANY INWESTYCYJNE:
      Nie ma tutaj planów - zarabiamy od 0.5% do 1.5% dziennie w dni robocze (za wyjątkiem dni wolnych i świąt)
      Naliczenia są zmienne i zależne od rzekomych wyników firmy, zazwyczaj wahają się ok. 1% dziennie
      Środki są zamrożone na 90 dni, po tym okresie można wypłacić wkład, ale jeśli się to uczyni do 15go danego miesiące,
      firma zwraca wkład w terminie od 5go do 10go kolejnego miesiąca.

PROCESORY PŁATNICZE:
      BTC
      (PO OFICJALNYM STARCIE MA BYĆ MOŻLIWOŚĆ WPŁATY KARTĄ PŁATNICZĄ)

MINIMALNA WPŁATA:
      100$
      (WPŁACAMY BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO NA USD)

MINIMALNA WYPŁATA:
      50$
      (WYPŁACAMY W BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO Z USD)

PROGRAM PARTNERSKI:
      UWAGA: W MC zarabiamy prowizje tylko z zarobków naszych poleconych, a nie z wpłat.
      Przykład: Nasz bezpośredni polecony wpłacił 1000$ i zarabia ok. 10$ dziennie.
      My zarobimy 8% z tych 10$, czyli 0.8$ dziennie za tego poleconego.
      Aby odblokować poziom 3 i dalsze, wymagany jest obrót min. 5000$ w grupie.

OPIS:
      Platforma Mind Capital została stworzona przez znanego w Hiszpanii celeberytę Gonzalo García-Pelayo.
      W internecie można znaleźć wiele informacji na jego temat i wywiadów z nim. Dużo artykułów i filmów jest na stronie MC.
      Ja stwierdziłem, że buduje to jakąś wiarygodność i w tego typu platformach jest to ważne, aby twórca był transparentny.
      Oczywiście podchodzę jak zwykle z dystansem, ale jest głośno o tej firmie i uznałem, że warto zaryzykować.
      Firma startuje oficjalnie 11 stycznia 2019 roku, więc jest to dosyć nowa możliwość na zarabianie BTC, co czyni tą platformę niezwykle interesującą opcją inwestycyjną.
      W Mind Capital zarabiamy od poniedziałku do piątku, nie zarabiamy w weekendy i święta.
      Naliczenia/dywidendy są zmienne i zależą od wyników firmy, ale wahają się mniej więcej od 0.5% do 1.5% dziennie z naszego depozytu.
      Minimalna wpłata to 100$, a minimalna wypłata to 50$.
      Wpłacamy w BTC, po czym jest to przeliczane na USD, a jak wypłacamy do USD jest przeliczne (wg. aktualnego kursu) na BTC.
      Środki zaczynają pracować po 48-72h od momentu wpłaty na platformę.
      W naszym biurze (dashboard) możemy obserwować transakcje, jakie firma (jak twierdzi) wykonuje za pomocą algorytmów itp.
      Wygląda to mniej więcej tak:

W kolejnej zakładce są udane zagrania i wytłumaczenie, jak firma uzyskała zysk:

Jest możliwość włączenia auto-reinvestu, co niektóre osoby na pewno ucieszy.
      Kolejna cecha, która mnie przekonała to zrównoważony i całkiem skromny program partnerski.
      W Mind Capital prowizje zarabiamy WYŁĄCZNIE z zarobków naszych poleconych, a nie z ich wpłat.
      To może przełożyć się na długie działanie platformy.
      Aby polecać musimy mieć wpłacone min. 100$.
      Każda osoba bez rozbudowanej struktury zarabia z 2 poziomów:
      1 poziom 8% z zarobków dziennych, drugi poziom 4%. Kolejne poziomy są dostępne dla osób, które zbudują grupę na 5000$ i więcej.
      Podsumowując, wydaje mi się, że ten program jest oczywiście ryzykowny, ale ma szansę podziałać na tyle długo, aby można było tutaj zarobić.
      Jak zwykle, oczywiście, ważny jest moment wejścia i tzw. strategia wyjścia, którą każdy musi sobie moim zdaniem założyć.
      Moja strategia to wypłata kapitału po 3-4 miesiącach, a do tego czasu trochę reinwest, trochę wypłaty. 

MOJA WPŁATA POCZĄTKOWA:

https://tradeblock.com/bitcoin/tx/7d3026d3f4e271aa110a8191158a59e75ff4ef88880be70f29182da9b4ced7ef

https://mind.capital/?referral=ba1xf215G3

• By pietras1984
      Moje usługi, to dość młody serwis którego włascicielem jest ING Bank. Wystartował on w październiku 2019 i służy do automatyzacji podczas płacenia naszych rachunków. Możemy więc korzystając z tego serwisu opłacic prąd, gaz, internet czy nawet czynsz, a co najważniejsze już za samą rejestrację otrzymamy 30zł, które możemy wykorzystać na opłacenie naszych rachunków. Poza bonusem za rejestrację "Moje usługi" dają możliwość zgarnięcia dodatkowych 300zł z programu poleceń. Za każdą zaproszoną osobę również otrzymamy 30zł, a łącznie z programu poleceń możemy zgarnąć 300zł.. Myslę że całkiem przyjemna suma pozwalająca opłacic nasze rachunki bez ponoszenia kosztów i uszczuplenia własnego portfela.
      Jak otrzymać darmowego bonusa? (sama promocja dostępna do odwołania).
       -Należy zarejestrować się TUTAJ podając kod polecający (można skorzystać z mojego :8VWN-K45J  -Następnie trzeba opłacić co najmniej jedną z tzw. zweryfikowanych opłat (np. za prąd, gaz, czynsz czy inne media).   W tym miejscu należy też dodać że dokonując płatnosci z wykorzystaniem bonusa w pierwszej kolejnosci opłata za dany rachunek pobierana jest w calości z naszego konta , a następnie w ciągu 2-3 dni otrzymujemy zwrot na nasze konto kwoty bonusowej.   Czym jest "zweryfikowana opłata"? To rachunek lub faktura, której dane zostały pobrane automatycznie poprzez serwis Moje Usługi ze zweryfikowanego źródła, które wskaże użytkownik. Może być to połączenie z dostawcą usług poprzez eBOK albo połączenie ze skrzynką e-mail. W ten sposób operator usługi chce weryfikować czy faktycznie chcemy płacić za usługi dostarczane przez dostawców.   Rejestracja z bonusem 30zl TUTAJ Bardziej szczegółowy opis na moim blogu TUTAJ
    • By noIDEAname
      Nazwa:   Bitexa.net

Start date: 14.08.2019
      Adress #1: 1 Austin Rd W, West Kowloon, Hong Kong
      Adress #2: Tallinn, Harju County, Estonia. (soon)
      Telephone: +61 290 984 843 Email: contact@bitexa.net

Plany  Inwestycyjne:
      BITEXA 1 BTC Profit:0.5% - 1.5% per day Price:0.003 BTC BITEXA 2 BTC Profit:0.9% - 1.8% per day Price:0.1 BTC BITEXA 3 BTC Profit:1.5% - 3% per day Price:0.5 BTC BITEXA 4 BTC Profit:2.5% - 4% per day Price:2 BTC
      Program partnerski:

Program z rejestracją w HK,   praktycznie każdy projekt z  siedzibą startową/rejestracją   w Hong Kongu  dawał  wiele zarobić, CMF, Statum, są to przykłady,  nie znaczy, że ten twór powtórzy  efekt wyżej wymienionych.

Startowe otwarcie za podstawę, w trakcie  uzupełnienie do 200$.  Inwestuj  mądrze, dywersyfikuj,   nie inwestuj środków, które są Ci niezbędne do codziennego życia! Projekt w trakcie testu.

Link do rejestracji

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie? Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.   Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków. W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału. W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy: Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.  Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza. Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować. W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest: Cena: 1 000,00 EUR
      Dostęp do grupy:
      Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
      ---- Cena: 2 000,00 EUR Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
      ----
      Cena: 4 000,00 EUR Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly. Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
      Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.   Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu. ---------- Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego. Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii. Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś. Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.  Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo. Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak: Rocznie ~ 5100€
      Miesięcznie ~ 427€  To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.  Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?
    • Poniżej znajdują się ważne informacje dotyczące naszego DailyCryptoRevenue Przede wszystkim chcielibyśmy przypomnieć naszym członkom o aktualnej promocji, którą mamy na pokładzie. Szczegóły znajdziesz poniżej: Każdy członek naszego programu dokonujący wpłaty na plan srebrny między 23.05 a 6.06 (włącznie) będzie miał szansę wygrać nagrodę w losowaniu, które odbędzie się 8.06. Tabela nagród znajduje się poniżej: 1. miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
      2 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
      3 miejsce - depozyt Silver Plan za 2500 USD
      4 miejsce - depozyt Silver Plan za 1500 USD
      5 miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w specjalnym mailu wysłanym w środę, 10.06. a wszystkie wyżej wymienione depozyty zostaną aktywowane na kontach należących do zwycięzców tego samego dnia (10 czerwca). DailyCryptoRevenue rośnie ładnie. Z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny i cały czas zyskujemy wielu nowych członków. Kwoty depozytów również rosną bardzo szybko. Otrzymujemy wiele wiadomości e-mail z pozytywnymi opiniami od naszych członków, za które chcielibyśmy podziękować. Jesteśmy prawie gotowi na uruchomienie naszego drugiego programu z „Honest Revshare Network”. Jak zapewne zauważyłeś, na dole DailyCryptoRevenue znajduje się mały przycisk, który wyraźnie mówi, że ta strona należy do nas, dlatego twoje pieniądze są tutaj bezpieczne. Wszystkie nasze programy zostaną oznaczone w ten sposób, abyś od razu wiedział, że jest to część naszej sieci, która składa się z długoterminowych programów zapewniających wysoki zwrot. Oczywiście ideą naszej sieci jest otwieranie jednego programu po drugim bez zamykania poprzednich programów, dlatego możesz mieć pewność, że każdy program, który uruchomimy, będzie aktywny przez wiele lat. To pierwszy tego typu projekt w Internecie. Wysoki zysk bez wysokiego ryzyka. Dosłownie W przyszłym miesiącu przygotujemy również stronę internetową dla samej „Honest Revshare Network”. Będziesz mógł znaleźć informacje o wszystkich naszych programach i innych projektach w jednym miejscu. Rozpoczęliśmy już przygotowania, ponieważ chcemy, aby ta strona internetowa została uruchomiona a.s.a.p. Dzisiaj chcielibyśmy również ogłosić nowy Konkurs Poleceń, który rozpocznie się dzisiaj, 29.05 i będzie aktywny do 30.06 (włącznie). Osoby z największą liczbą depozytów dokonanych przez swoich poleconych podczas tego Konkursu Poleceń otrzymają następujące nagrody: 1. miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
      2 miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
      3 miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
      4 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
      5 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
      6 miejsce - depozyt Silver Plan za 3000 USD
      7. miejsce - depozyt Silver Plan za 3000 USD
      8 miejsce - depozyt Silver Plan za 2000 USD
      9 miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD
      10. miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD Tylko wpłaty dokonane z zewnętrznych portfeli będą się liczyć do tego wspaniałego Konkursu Poleconych. Wszystkie wyżej wymienione depozyty zostaną aktywowane na kontach w piątek, 3 lipca. Jak widać, na stole jest 50 000 $ i możesz zostać jednym ze zwycięzców! Wszystko, co musisz zrobić, to złapać link polecający i zacząć zapraszać ludzi do przyłączenia się do naszego programu.
      Jak zwykle w przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia.
    • Silver na 3 dni
      Grid ilość reklam: 5
      wartość: $0.015 - $0.0015
      klik poleconego: 50%
      max. DR: 400
      max. RR: 1000  
      minimum do wypłaty: $2
      metody wypłat: PM, Payeer, BTC
      czas oczekiwania: Manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.0615 link polecający: https://www.kingsbux.net/?ref=eszmal