Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kamper

[Rozliczony] Fundusz bezpieczeństwa - SwissCredit by @kamper

Recommended Posts

Zgodnie z z zapowiedzia admin wplacil na moje konto AdvCash $5000 na ubezpieczenie dla moich poleconych. Prosze zapoznac sie z ponizszymi warunkami!

 

Zasady:

 • Ubezpieczeniem objęte będą jedynie osoby z pierwszej lini moich poleconych - kamper83. Zarówno obecni jak i nowi użytkownicy.
 • Ubezpieczone będą jedynie nowe depozyty - złożone po godzinie 21:30 czasu polskiego 10/06/2017
 • Minimalny depozyt do ubezpieczenia to $100 (min taka kwota musi byc na screenie w programie).
 • Osoby, które złożą depozyt i chca skorzystać z ubezpieczenia muszą wysłać do mnie prywatna wiadomość lub emaila z: nickiem w programie, kwotą depozytu, planem w którym jest depozyt (konieczny screenshot) adresem AdvCash. Tylko tak zgłoszone depozyty będą podlegać ubezpieczeniu. Jesli program upadnie nie będę przyjmować nowych zgłoszeń!!! Prosze zgłaszać depozyty na bieżąco!!
 • Liczą się jedynie depozyty z zewnętrznych środków - nie reinwestycje.
 • Pieniądze będą wypłacane jedynie na konto AdvCash ale ubezpieczeniem objete sa depozyty z wszystkich procesorow.
 • Osobiście nie jestem objęty ubezpieczeniem.
 • Nie ma gwarancji odzyskania całości depozytu.
 • Ubezpieczenie zostanie uruchomione jesli napisze na forum ze program to SCAM - wtedy postaram sie w ciagu 24h dokonac wyliczen i wstawie tabelke na forum w celu sprawdzenia poprawnosci rozliczen. Jesli nie bedzie bledow to 24h pozniej zaczne wyplacac odszkodowania.
 • W razie upadku programu (oby jak najpóźniej) - ubezpieczenie będzie rozdysponowane w następujący sposób:

Zsumowane zostaną kwoty wszystkich ubezpieczonych depozytów pomniejszone o zwrócone naliczenia, np. użytkownik X wpłacił 1000$ w plan 2,1% dziennie. Program padł po 10 dniach: 10x2.1%x1000=210$. Czyli ubezpieczona kwota to $1000-$210= $790

 

Następnie wszystkie ubezpieczone depozyty zostaną zsumowane i obliczony zostanie procent należny każdemu użytkownikowi.
Przykładowo: suma ubezpieczonych depozytów wyniesie $50.000, w takim wypadku $5.000/$50.000x100% = 10%. Czyli każdy ubezpieczony odzyska 10% pozostałego depozytu. Odwołują się do powyższego przykładu będzie to 10% z $790 czyli $79$.

 

Osoby dokonujace depozytu w bitcoinach dostana zwrot wg stalego kursu 1btc=$2200. Przyklad: uzytkownik X wplacil 1btc w plan 3% dziennie, program padl po 10 dniach. Wtedy naliczenia wyniosa 10*2.1%*$2200= $462. Teraz po odjeciu naliczen $2200-$462 = $1738 - ubezpieczona uwota. W przypadku zwrotu 10% (jak w przykladzie powyzej) - uzytkownik dostanie $173.8 z ubezpieczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otwieram listę - ubezpieczam się. W poprzednim programie admina zaryzykowałem drugie kółko i straciłem, teraz mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy. Niech się kręci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wskakuję pod ubezpieczenie z 200$ (plan 15dni) - program wydaje mi się stabilny i przemyślany, nadal jest "świeży" i jakoś ta szata graficzna działa na oko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również dołączam do listy ubezpieczonych. Szczegóły do ubezpieczenia wysłałem na priv. Mam nadzieję, że program podziała jak najdłużej. Zaufam 6 zmysłowi Pana Kampera ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam 6sty zmysl od razu :) program dziala juz ponad 3 tygodnie wiec pierwsi inwestorzy juz zarobili dawno temu. 

Jak zawsze wszystko w rekach admina.

BTW admin napisal mi ze jesli ktos chce skorzystac z ubezpieczenia a nie jest moim poleconym to moze zalozyc nowe konto nawet z tego samego IP oraz spelnic warunki z pierwszego postu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i [---] z ubezpieczenia bo nie zgłosiłem na czas, do kitu z takim funduszem , czas zakończyć przygodę z hyipami.

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up...

Przeczytaj jeszcze raz zasady funduszu.

Nie ma ani obowiązku korzystania z tej możliwości ani w ogóle inwestowania w hyipy.

 

Zresztą... Sam zauważyłeś, że nie zgłosiłeś inwestycji do ochrony. Znakiem tego mogłeś ale uznałeś, że masz jeszcze czas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam takie dziwne pytanie... powiedzmy ze fundusz wynosil 1000 dolcow , zdlosily sie do funduszu 3 osoby po zalozmy 100 dolcow i program padl...co sie dzieje z reszta kasy ?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba jak w każdym ubezpieczeniu zyski zostają u ubezpieczyciela.

IMHO, pytanie kompletnie bez znaczenia do rozliczenia funduszu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma na co czekac - fundusz rozliczony.

hILCifB.png

 

Wczoraj to jest 16/06 byly ostatnie wyplaty wiec licze to jako ostatni dzien naliczan - maksymalnie wyszlo 5 dni....

Suma ubezpieczonych depozytow (zielona ramka) - to jest depozytow pomniejszonych o naliczenia wyniosla: $7728.83

W zwiazku z powyzszym kazdemu uzytkownikowi zwroce 64.69% z kwoty z zielonej ramki.

Prosze o spradzenie danych i zgloszenie ewentualnych poprawek na priv do jutra - 18/06/17 do godziny 21:00 czasu PL.

Jesli nie bedzie poprawek to zaczne wyplacac odszkodowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadza sie. Więcej w program tego [---] admina nie ma
Co wbijać. 2 razy lipa dobrze ze ubezpieczenia sa. Dzieki kamper ze cos tam sie uratuje.

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubezpieczenie wyplacone.

Dzieki za wspolprace, szkoda tylko ze tak krotko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za twoją pracę 😊 wszystko się zgadza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Musk pokazał, to co w zasadzie wszyskim powinno być wiadome o rynku bitcoina w szczególności i rynku kryptowalut w ogólności. To szalenie płytki rynek niezmiernie podatny na manipulacje. Podatny także z tego powodu, który dla wielu - w tym dla mnie - jest zaletą. Otóż, rynek ten jest jeszcze prawie nieregulowany. Tak to 2 tweety jednego człowieka zatrząsły kryptowalutowymn światkiem. Tweet memcoinowy i bitcoinowy... Co ciekawe to te rzekome szalone ilości energii są fakenewswm. Szalone to jest może zużycie energii przez Chiny czy USA. Bitcoinowe zamieszanie zaczęło się od tego... Proponuję dokładnie przyjrzeć się temu tweetowi i zastanowić co w istocie on oznacza... Otóż przyklaskując rzekomym ekologicznym zapędom Muska de facto wyrażamy zgodę na to by sieć była znacznie mniej bezpieczna... Dlaczego? Otóż powód jest prosty. Bezpieczeństwo największej sieci kryptowalutowej zależy wszak między innymi od rozproszenia górników i...  kosztów wydobycia, czyli pośrednio ilości zużytej energii.  Łatwo zauważyć, że spełnienie winszowania Muska i zmniejszenie kosztów energii do 1% w zasadzie oznacza potencjalnie stukrotnie niższy koszt skutecznego ataku na sieć...  Wniosek: Zważ, że jeśli Musk niedługo znów zamanipuluje tweetem rynek kryptowalut wskazując mniej energochłonną kryptowalutę będzie ona 100 razy mniej bezpieczna od bitcoina...  Oczywiście nie znaczy to, że nie można ssobie p[ospekulować na co Musk postawi    
  • Powiem tak, niech sobie Elon Musk robi co chce, ale ja pozbyłem się doge coina i odradzam każdemu inwestowanie w tą kryptowalutę. Obecnie też swapuję btc na inne kryptowaluty. Dlaczego? Uważam, że bitcoin jest mocno przeceniony. Poprostu spekulanci pojechali zbyt mocno po bandzie i będą musieli to odczuć. Inne kryptowaluty są stabilniejsze, nie ma wokół nich takiego szumu jak wokół bitcoina i doge coina. Uważam, że bitcoin powinien zostać przeceniony i to mocno. Co do doge coina jego cena także powinna wrócić na swoje dawne miejsce. Taka jest matematyka i żaden Twitterowy guru tego nie zmieni.
  • hahaha Pisowska hydra ciągle pluje jadem. Powinni tego zabronić. Korwin-Mikke jest ruskim agentem śpiochem według mojej oceny. Jego rola jest nieoceniona w gadaniu głupot i dezinformowaniu. Gadać, że wszyscy kradną i przy okazji nie przejmować władzy oraz rozmieniać na drobne elektorat gniewu. Jak żył Andrzej Lepper to on wiedział co robić, żeby ludzie go słuchali i on też mówił, że wszyscy kradną. Ale to był faktyczny joker i został zdjęty. A ten od ponad 30 lat gada że wszyscy kradną, a nigdy nie miał żadnej teki ministra. To jest wstyd i kapitulacja, albo celowe działanie i realizacja instrukcji prosto z Moskwy. Mocne, ale Braun to kolejny przygłup. Oni wszyscy są już odklejeni. Chyba Putin zrobi z całym tym ambarasem porządek.
×