Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kamper

Fundusz bezpieczeństwa - FexFund by @kamper

Recommended Posts

Mam kolejne dobre wiesci z fexfund. Jak wspominalem ostatnio - prowadzilem z adminem rozmowy o ubezpieczeniu dla moich poleconych. Udalo mi sie uzyslac $1000 unezpieczenia. Admin mowi ze nie wyklucza dodania kolejnego $1000 w przyszłości :)
Zasady:
1. Ubezpieczeniem objęte będą jedynie osoby z pierwszej lini moich poleconych - inwestor. Zarówno obecni jak i nowi użytkownicy.
2. Ubezpieczone będą jedynie nowe depozyty - złożone po godzinie 22:00 czasu polskiego 11/05/2017
3. Minimalna kwota ubezpieczonego depozytu wynosi $100. Jedynie plany Medium (6%) oraz Inwestor (5%) sa objete ubezpieczeniem. Starter odpada...
4. Osoby, które złożą depozyt i skorzystać z ubezpieczenia muszą wysłać do mnie prywatna wiadomość z nickiem w programie, kwotą depozytu, planem w którym jest depozyt (konieczny screenshot) oraz adresem AdvCash. Tylko tak zgłoszone depozyty będą podlegać ubezpieczeniu. Jesli program upadnie nie będę przyjmować nowych zgłoszeń!!! Prosze zgłaszać depozyty na bieżącą!!
5. Liczą się tylko depozyty z zewnętrznych środków - nie reinwestycje.
6. Pieniądze będą wypłacane jedynie na konto AdvCash ale ubezpieczeniem objete sa depozyty z wszystkich procesorow.
7. Osobiście nie jestem objęty ubezpieczeniem.
8. Nie ma gwarancji odzyskania całości depozytu.
9. W razie upadku programu (oby jak najpóźniej) - ubezpieczenie będzie rozdysponowane w następujący sposób:
Zsumowane zostaną kwoty wszystkich ubezpieczonych depozytów pomniejszone o zwrócone naliczenia, np. użytkownik X wpłacił 100$ w plan 5% dziennie. Program padł po 10 dniach: 10x5%x100=50$. Czyli ubezpieczona kwota to $100-$50= $50
Następnie wszystkie ubezpieczone depozyty zostaną zsumowane i obliczony zostanie procent należny każdemu użytkownikowi.
Przykładowo: suma ubezpieczonych depozytów wyniesie $2.000, w takim wypadku $2.000/$1.000x100% = 50%. Czyli każdy ubezpieczony odzyska 50% pozostałego depozytu. Odwołują się do powyższego przykładu będzie to 50% z $50 czyli $25.

Edited by Polon
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program z dniem dzisiejszym przestal wyplacac.

Nie przyjmuje juz nowych zgloszen do ubezpieczena.

Wszystko podlicze do 48h i wstawie info w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubezpieczenie rozliczone.

Jedynie 3 osoby: DexDexter, Pamp3rs oraz Frost podlegaly ubezpieczeniu i odzyskają one calosc depozytu pomniejszoną o naliczenia.

Jesli jakims cudem kogos pominalem to prosze sie zglosic do jutra, tj 27.07.2017 do godziny 21:00 czasu PL. Po tym terminie wyplace odszkodowania.

 

EDIT: do listy dopisuje jeszcze kolege Argok, ktorego depozyt blednie pominalem. On rowniez dostanie zwrot calosci wniesionych srodkow pomniejszony o naliczenia

Edited by kamper

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Musk pokazał, to co w zasadzie wszyskim powinno być wiadome o rynku bitcoina w szczególności i rynku kryptowalut w ogólności. To szalenie płytki rynek niezmiernie podatny na manipulacje. Podatny także z tego powodu, który dla wielu - w tym dla mnie - jest zaletą. Otóż, rynek ten jest jeszcze prawie nieregulowany. Tak to 2 tweety jednego człowieka zatrząsły kryptowalutowymn światkiem. Tweet memcoinowy i bitcoinowy... Co ciekawe to te rzekome szalone ilości energii są fakenewswm. Szalone to jest może zużycie energii przez Chiny czy USA. Bitcoinowe zamieszanie zaczęło się od tego... Proponuję dokładnie przyjrzeć się temu tweetowi i zastanowić co w istocie on oznacza... Otóż przyklaskując rzekomym ekologicznym zapędom Muska de facto wyrażamy zgodę na to by sieć była znacznie mniej bezpieczna... Dlaczego? Otóż powód jest prosty. Bezpieczeństwo największej sieci kryptowalutowej zależy wszak między innymi od rozproszenia górników i...  kosztów wydobycia, czyli pośrednio ilości zużytej energii.  Łatwo zauważyć, że spełnienie winszowania Muska i zmniejszenie kosztów energii do 1% w zasadzie oznacza potencjalnie stukrotnie niższy koszt skutecznego ataku na sieć...  Wniosek: Zważ, że jeśli Musk niedługo znów zamanipuluje tweetem rynek kryptowalut wskazując mniej energochłonną kryptowalutę będzie ona 100 razy mniej bezpieczna od bitcoina...  Oczywiście nie znaczy to, że nie można ssobie p[ospekulować na co Musk postawi    
  • Powiem tak, niech sobie Elon Musk robi co chce, ale ja pozbyłem się doge coina i odradzam każdemu inwestowanie w tą kryptowalutę. Obecnie też swapuję btc na inne kryptowaluty. Dlaczego? Uważam, że bitcoin jest mocno przeceniony. Poprostu spekulanci pojechali zbyt mocno po bandzie i będą musieli to odczuć. Inne kryptowaluty są stabilniejsze, nie ma wokół nich takiego szumu jak wokół bitcoina i doge coina. Uważam, że bitcoin powinien zostać przeceniony i to mocno. Co do doge coina jego cena także powinna wrócić na swoje dawne miejsce. Taka jest matematyka i żaden Twitterowy guru tego nie zmieni.
  • hahaha Pisowska hydra ciągle pluje jadem. Powinni tego zabronić. Korwin-Mikke jest ruskim agentem śpiochem według mojej oceny. Jego rola jest nieoceniona w gadaniu głupot i dezinformowaniu. Gadać, że wszyscy kradną i przy okazji nie przejmować władzy oraz rozmieniać na drobne elektorat gniewu. Jak żył Andrzej Lepper to on wiedział co robić, żeby ludzie go słuchali i on też mówił, że wszyscy kradną. Ale to był faktyczny joker i został zdjęty. A ten od ponad 30 lat gada że wszyscy kradną, a nigdy nie miał żadnej teki ministra. To jest wstyd i kapitulacja, albo celowe działanie i realizacja instrukcji prosto z Moskwy. Mocne, ale Braun to kolejny przygłup. Oni wszyscy są już odklejeni. Chyba Putin zrobi z całym tym ambarasem porządek.
×