Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

probs

[SCAM] Intelligent-gold-fund - 11% do 15% dziennie forever - intelligent-gold-fund.com

Recommended Posts

468x60.gif

Nazwa programu: Intelligent-gold-fund

Plany inwestycyjne:

qvdBxMp.png

Minimum inwestycyjne: 3$

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, AdvCash, Payeer

Wypłaty (manualne/aut.): instant 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Programik dopiero co wystartowal kilka godzin temu. To jest kolejny forever na skrypcie GoldCoders, 9 dni i mamy zwrocony depozyt. Strona podobna do Bitgrow oraz Bithonest. Wszedlem za 70$.

Link do programu:intelligent-gold-fund.com

Dowod wplaty: 

39yJh7T.png

Edited by probs

Nie mogę założyć konta,wyskakuje cały czas info żeby potwierdzić warunki itp,a nie idzie ich nigdzie potwierdzić.

Tez tak mialem jest jakis blad na dole strony pewnie niedlugo naprawia. Sprobuj z telefonu w mnie z telefonu dzialalo

Dzieki pierwsza wyplata z refa advcash poszla instant

Hejka, jak potwierdzić terms and conditions? To mi blokuje rejestracje.

Mi na telefonie to nie przechodzi.

Edited by Alomiks

Na telefonie masz taką kropkę,którą trzeba zaznaczyć i potwierdzasz warunki wtedy. Na kompie też nie mogłem.

Hejka, jak potwierdzić terms and conditions? To mi blokuje rejestracje.

Mi na telefonie to nie przechodzi.

kolega pewnie poradził ale dla następnych na windows proponuję użyć do rejestracji przeglądarkę  Internet Explorer

Wbijam z wami 50$ (ref) - mam dobre przeczucie co do programu :)

Faktycznie jest problem z rejestracją na Chrome, ale jak towarzysz gragon napisal, z Internet Explorer jest OK.

Wszedłem za 50 $

W sumie to wczoraj o 20 wysłałem bezpośrednio z giełdy bittrex wskazaną ilość BTC (na 50 dolarów) na wskazany adres i do tej pory nie doszedł depozyt

Pierwsza wyplata instant 😊

Dalej mi nie zaksięgowało depozytu, mimo, że na bittrexie już od wczoraj jest Completed na zleceniu. 

Nie wiem czy problemem jest to, że zamiast dokładnej wartości podanej do wysyłki, wysłałem o 1 satoshi więcej, ponieważ nie mogłem się wstrzelić w dokładną ilość przez prowizję wysyłki.

Zamiast 0.01849496 poszło 0.01849497

Napisałem już do supportu 

Edited by Xavano

raczej nie przez to moja wyplata poszla w pending masakra 

[---]

No to już pewnie moje 50 dolarów uj strzelił :)

Edited by vojtec

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By probs

Nazwa programu: Chain.group
      Plany inwestycyjne:

BitStrong
      Od 0.1% do 3% dziennie przez 250 dni. Wczesna wyplata depozytu potracona o 30%.

DragonFundation
      Od 0.1% do 6% dziennie przez180 dni. Wczesna wyplata depozytu potracona o 50%.

T.G.Thomas
      Od 0.1% do 1.7% dziennie przez 300 dni. Wczesna wyplata depozytu potracona o 20%.

Chain Trade Group
      0.2% dziennie przez 500 dni. Brak mozliwosci wczesnej wyplaty

Minimum inwestycyjne: 5$

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin CoinPayments, AdvCash, Payeer, PerfectMoney

Wypłaty (manualne/aut.): Manual

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program wystartowal 20.07.2017. Bardzo dlugo terminowe plany. Autorski skrypt 4 plany inwestycyjne od 180 do 500 dni. Chain.Group jest bardzo wsrod monitor 66 Monitor mam dodane program do swojego portfolio. Dlugo terminowy program. Bardzo rozbudowany FAQ jest napisane na przyklad ze firma nie moze oferowac 15% zwrotu poniewaz byloby to nierealne. Podczas skladania depozytu musiamy zaakceptowac Agreement. Ladnie to wszystko wyglada profesjonalnie do tego podchodza, bardzo bym sie nie zdziwil gdyby to naprawde byla grupa traderow ktorzy w ten sposob gromadza kapital. Depozyt jest zwracany po zakonczeniu inwestycji.

Link do programu:chain.group

Dowod wplaty: 

• By probs

Nazwa programu:

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 0.003BTC 
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, LiteCoin, Ethereum, PerfectMoney, Payeer, AdvCash
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Nowy program na unikatowym skrypcie, program postaw doslownie przed chwila. Legena mowi, iz firma zajmuje sie handlem crypto. Bardzo starannie przygotowana witryna, ktora posiada wszyskie zbedne zabezpieczenia. Inwetycje pooprzez kryptowaluty, Bitcoin Ethereum, Lietcoin jak rowniez PerfectMoney, Payeer, AdvCash. Wyplaty tylko poprzez Bitcoin. Naliczanie co seuknde. Oscar Bit placi w zaleznosci od wysokosci depozytu, przy minimalnym jest to 5% dziennie przez 30 dni, depozyt jest wliczony, po 30 dniach ROI 150%. Firma zarejestrowana w UK. Tlumaczenie na 10 jezykow, polskiego niestety niema. Ciekawy maly Bonus od firmy 100 Satoshi co 24h. Bardzo starannie przygotowany project. Przyjemny dla oka oraz mily w uzyciu. Projekt cieszy sie bardzo duzo popularnoscia wsrod szanowanych monitorow. 

Link do programu:oscarbit.com

Dowod wplaty: 

• By probs
      Nazwa programu: Bitinvests

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, Payeer, AdvCash
      Wypłaty (manualne/aut.): Manual 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Start programu 25.09.2017, licencja na skrypt GoldCoders. Przyjemny programik, ktory ma predyspozycje pochodzic dlugo. Minimalny depozyt to 10$ co da nam 12% dziennie przez 10 dni. ROI 120%. W miesiacu damy rade zrobic trzy takie cykle, co do 60% profitu na miesiac. Depozyt wliczony w naliczania. Minimum do wyplaty to 0.01$. Czy procesowania wyplaty do 12h. Inwestycje standardowo PM, Payeer, AdvCash oraz Bitcoin. Project bardzo popularny wsrod szanowanych monitorow. 

Link do programu:bitinvests.com

Dowod wplaty:

• By probs
      Nazwa programu: Bitnature 

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 0.001Btc
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin 
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Nowy program na unikatowym skrypcie, Inwestycje tylko w BItcoinach. Legenda mowi, iz Bitnature zajmuje sie inwestycjami w krypto, bardzo popularna tematyka legenda progrmow w ostatnim czasie.  Minimalny wklad to 0.001BTC, jeden plan inwetsycyjny 10.2% dziennie forever. Naliczanie godzinne 0.425%. Witryna przyjemna, ale bez szalu. Licze na okolo 20-25 dni. Wchodze w pierwszy dzien. Minimum do wyplaty to 0.0005Btc. 

Link do programu:bitnature.biz

Dowod wplaty: 

• By probs

Nazwa programu: 

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 0.005BTC 
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin 
      Wypłaty (manualne/aut.): Manual 0.002, do 48h

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam ponownie dzisiaj chcialbym przedstawic project, ktory pracuje juz 43 dni. Dziala i wyplaca bez problemu. W ostanich dniach zostal dosc mocno promowany przez szanowane monitory, tak wiec postanowilem dodac do naszego forum. W programie dostepny jest jeden rodzaj inwetsycji niezaleznie od wysokosci depozytu. Zaczynamy w pierwszy dzionek od 1%, i z kazdym dniem bedzie wiecej, az do 20 dni, w ktorym bedzie to 5%. Depozyt jest zawracany na koniec planu. Inwestycje tylko w BTC. Po zakonczeniu naszego planu ROI bedzie wynosilo 154.5%. Program zostal dodany do Golden Stage Listings na David News, co defintywnie jest bardzo dobrym znakiem. Bitcoin 5, zostal rowniez dodany do kilku bardzo szanowanych monitorow. 

Link do programu:bitcoin5.io

Dowod wplaty: 

• Update #69 Wynik drugiego tygodnia sierpnia taki sam jak pierwszego: 1,4%.
    • Witam Bardzo bym prosił o pomoc w możliwości wypłaty krok po kroku moich zarobionych środków na koncie na stronie ww-mmc.com. Jakby nie ten dział to przepraszam Pozdrawiam
    • Testuje od miesiąca fajne i póki co dobrze radzące sobie narzędzie do tradingu na SPOT Dziś widać Ja zwiększyłem sobie kapitał z 600$ na 1000/1200. Stwierdziłem, że jeśli już zapłaciłem, a koszt zwrócił się w miesiąc to niech trochę szybciej pozarabia. Kapitał na transakcje z 21$ wzrósł analogicznie do przydzielonego depozytu i teraz jest to 42$ na 1 zakup. Zobaczymy jak się zachowa to teraz po tych lekkich wzrostach. Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie. Czy warto handlować na niższych depozytach oraz jak to uruchomić ? Wydaj mi się, że tak, ja testuje jak ten algorytm radzi sobie z depozytem 100$ i 11$ na transakcję co jest 11% od kapitału i jest całkiem spoko. Kapitał, który wpisujemy w BALANCE jest tylko informacją dla algorytmu ile posiada środków na zakupy co dostosowuje już automatycznie. Czy można wystartować na niższym depozycie? Tak. Można np. obniżyć wartość każdej transakcji o połowę. Przy standardowym ustawieniu i 600$ wielkość transakcji to ~20$. Czyli algorytm angażuje do tradingu tylko 3-4% kapitału. Można też ustawić na 11$ co jest minimalną kwotą zakupu na giełdach. Wtedy też można zmniejszyć depozyt o połowę i handlować kwotą 300$ i praktycznie osiągamy ten sam wynik. Bo 11$ od kwoty 300$ jest kwotą 3-4% Czy można zacząć z bardzo niskiej kwoty np. od 100$? Teoretycznie można, jednak kwota pojedynczej transakcji to ciągle 11$ i to jest 11$ od kapitału, gdzie 11$ od kapitału 300$ to już tylko ~ 3.7% Jak wystartować z niższą kwotą? Wszystko, co wystarczy zrobić to podczas tworzenia nowej pary do tradingu, należy zmienić kilka rzeczy. Trading z EazyBot można zacząć nawet od 100$ na jedną parę, wszystko, co należy zrobić to podczas uruchamiania pary walutowej odznaczyć „use deafult Configurations” a następnie ustawić „initial order” min. 11$ co jest 11% od kapitału.  
    • Update #68 Wynik pierwszego tygodnia sierpnia: 1,4%. Wypłata punktualnie na koncie, jak zawsze ósmego dnia miesiąca - dowód tutaj. Najnowszy newsletter:  
    • Bux na skrypcie BitScript.

dane dla konta Standard
      ilość reklam : 8
      wartość: 3 - 1 satoshi
      klik poleconego: 10%
      max. DR: No limit
      max. RR: //////
      minimum do wypłaty: 200 satoshi
      metody wypłat: FaucetPay
      czas oczekiwania: Instant
      odstęp między wypłatami: 0
      dzienny zarobek: 20+ satoshi