Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

probs

[SCAM] Intelligent-gold-fund - 11% do 15% dziennie forever - intelligent-gold-fund.com

Recommended Posts

Wypłata instant :) miodzio...

A mój depozyt nadal nie dotarł, a support nie odpisuje.

No i niestety pierwszy pending -_- chyba robi się coraz gorzej....szkoda....

PS: chyba że wypłaty realizowane są tylko w dni robocze wtedy wszystko gra :)

Edited by LNote

Syf jakiś całkowity, mi to nawet depozyt ukradli nie mówiąc o jakimś zarabianiu i wypłacie

Hmm,ja wieczorem miałem instant. Fakt jeśli to już koniec to dobrze,że wszedłem tylko za 25,5$, a 14$ zdążyłem wypłacić.

Można poczekać do jutra ale anulowałem wypłatę i zleciłem na nowo - też wpadła w pending :unsure:

Jak dla mnie można ogłosić SCAM niestety 😞

Popieram kolegę wyżej, mi nawet nie dotarł depozyt od 5 dni, więc to mówi już samo za siebie.

SCAM

No niestety wchodze w withdrawals history jest info ze wyplaty wyslane ale brakuje Batch ID

Admin scamer 

Prosze nie inwestowac tutaj 

Prosze o przeniesienie do dzialu SCAM 

Ciekawa sprawa...

moje wypłaty z pending zmieniły się na "withdraw processed" - i oczywiście nadal brak kasy na koncie

wyjątkowa szuja z tego admina, cały czas stwarza pozory że program działa jak w zegarku żeby wabić inwestorów - dodatkowo wg. monitorów przypiętych do strony program płaci?! napis aż tryska zieloną barwą, tyle tylko że stan aktualizacji monitorów: 23.06.17

Masakra - czas najwyższy na "odpowiednią kategorię", bo gdybym nie wiedział co i jak to pewnie bym się dołączył :angry:

11$ zarobione / 39$ wtopione... <_<

----------

wg niezależnych monitorów 85%: NOT PAYING, PROBLEM

Edited by LNote

Dlaczego program nie jest w SCAMIE? chyba więcej informacji nie potrzeba... support nie odpowiada na żadne z moich 3 pytań, kompletna olewka...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By probs

Nazwa programu: Chain.group
      Plany inwestycyjne:

BitStrong
      Od 0.1% do 3% dziennie przez 250 dni. Wczesna wyplata depozytu potracona o 30%.

DragonFundation
      Od 0.1% do 6% dziennie przez180 dni. Wczesna wyplata depozytu potracona o 50%.

T.G.Thomas
      Od 0.1% do 1.7% dziennie przez 300 dni. Wczesna wyplata depozytu potracona o 20%.

Chain Trade Group
      0.2% dziennie przez 500 dni. Brak mozliwosci wczesnej wyplaty

Minimum inwestycyjne: 5$

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin CoinPayments, AdvCash, Payeer, PerfectMoney

Wypłaty (manualne/aut.): Manual

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program wystartowal 20.07.2017. Bardzo dlugo terminowe plany. Autorski skrypt 4 plany inwestycyjne od 180 do 500 dni. Chain.Group jest bardzo wsrod monitor 66 Monitor mam dodane program do swojego portfolio. Dlugo terminowy program. Bardzo rozbudowany FAQ jest napisane na przyklad ze firma nie moze oferowac 15% zwrotu poniewaz byloby to nierealne. Podczas skladania depozytu musiamy zaakceptowac Agreement. Ladnie to wszystko wyglada profesjonalnie do tego podchodza, bardzo bym sie nie zdziwil gdyby to naprawde byla grupa traderow ktorzy w ten sposob gromadza kapital. Depozyt jest zwracany po zakonczeniu inwestycji.

Link do programu:chain.group

Dowod wplaty: 

• By probs

Nazwa programu:

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 0.003BTC 
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, LiteCoin, Ethereum, PerfectMoney, Payeer, AdvCash
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Nowy program na unikatowym skrypcie, program postaw doslownie przed chwila. Legena mowi, iz firma zajmuje sie handlem crypto. Bardzo starannie przygotowana witryna, ktora posiada wszyskie zbedne zabezpieczenia. Inwetycje pooprzez kryptowaluty, Bitcoin Ethereum, Lietcoin jak rowniez PerfectMoney, Payeer, AdvCash. Wyplaty tylko poprzez Bitcoin. Naliczanie co seuknde. Oscar Bit placi w zaleznosci od wysokosci depozytu, przy minimalnym jest to 5% dziennie przez 30 dni, depozyt jest wliczony, po 30 dniach ROI 150%. Firma zarejestrowana w UK. Tlumaczenie na 10 jezykow, polskiego niestety niema. Ciekawy maly Bonus od firmy 100 Satoshi co 24h. Bardzo starannie przygotowany project. Przyjemny dla oka oraz mily w uzyciu. Projekt cieszy sie bardzo duzo popularnoscia wsrod szanowanych monitorow. 

Link do programu:oscarbit.com

Dowod wplaty: 

• By probs
      Nazwa programu: Bitinvests

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, Payeer, AdvCash
      Wypłaty (manualne/aut.): Manual 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Start programu 25.09.2017, licencja na skrypt GoldCoders. Przyjemny programik, ktory ma predyspozycje pochodzic dlugo. Minimalny depozyt to 10$ co da nam 12% dziennie przez 10 dni. ROI 120%. W miesiacu damy rade zrobic trzy takie cykle, co do 60% profitu na miesiac. Depozyt wliczony w naliczania. Minimum do wyplaty to 0.01$. Czy procesowania wyplaty do 12h. Inwestycje standardowo PM, Payeer, AdvCash oraz Bitcoin. Project bardzo popularny wsrod szanowanych monitorow. 

Link do programu:bitinvests.com

Dowod wplaty:

• By probs
      Nazwa programu: Bitnature 

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 0.001Btc
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin 
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Nowy program na unikatowym skrypcie, Inwestycje tylko w BItcoinach. Legenda mowi, iz Bitnature zajmuje sie inwestycjami w krypto, bardzo popularna tematyka legenda progrmow w ostatnim czasie.  Minimalny wklad to 0.001BTC, jeden plan inwetsycyjny 10.2% dziennie forever. Naliczanie godzinne 0.425%. Witryna przyjemna, ale bez szalu. Licze na okolo 20-25 dni. Wchodze w pierwszy dzien. Minimum do wyplaty to 0.0005Btc. 

Link do programu:bitnature.biz

Dowod wplaty: 

• By probs

Nazwa programu: 

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 0.005BTC 
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin 
      Wypłaty (manualne/aut.): Manual 0.002, do 48h

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam ponownie dzisiaj chcialbym przedstawic project, ktory pracuje juz 43 dni. Dziala i wyplaca bez problemu. W ostanich dniach zostal dosc mocno promowany przez szanowane monitory, tak wiec postanowilem dodac do naszego forum. W programie dostepny jest jeden rodzaj inwetsycji niezaleznie od wysokosci depozytu. Zaczynamy w pierwszy dzionek od 1%, i z kazdym dniem bedzie wiecej, az do 20 dni, w ktorym bedzie to 5%. Depozyt jest zawracany na koniec planu. Inwestycje tylko w BTC. Po zakonczeniu naszego planu ROI bedzie wynosilo 154.5%. Program zostal dodany do Golden Stage Listings na David News, co defintywnie jest bardzo dobrym znakiem. Bitcoin 5, zostal rowniez dodany do kilku bardzo szanowanych monitorow. 

Link do programu:bitcoin5.io

Dowod wplaty: 

• Update #61 Wynik trzeciego tygodnia czerwca: 1,4%.
    • Od 2018 roku obserwuje jak platforma się rozwija i dokłada różne opcje. Tym razem mamy możliwość deponowania PLN Minimalna wpłata za pomocą karty to 100 PLN + 1.2% Fee
    •  a niby jak ? w jakich  kosztach eksploatacji ? poproszę do brzegu ,to jakiś mlm co sprzedajesz magiczne coś czy pozniak ? W końcu na hajpforum jesteśmy  
    • Projekt w fazie pre-launchu. W tej chwili możliwa jest: 1/ rejestracja, 2/ wykupienie abonamentu, 3/ zamówienie i testowanie produktu, 4/ budowanie struktury.  Korzyści: 1/ tańsza eksploatacja pojazdu - badania prowadzone przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży dowodzą, że realnie możliwe są oszczędności w kosztach eksploatacji nawet do 25%. 
      W uproszczeniu: Poprawia się sprawność paliwa, a w ten sposób na tym samym tankowaniu jesteś w stanie przejechać więcej kilometrów. Wydłuża się też żywotność silinika, co trudno zmonetyzować, ale jeśli masz zamiar jeździć swoim autem dłużej, to jest to punkt godny uwagi. 2/ wynagrodzenie prowizyjne z tytułu poleconych i ich obrotu, 3/ wynagrodzenie ze struktury binarnej. O szczegółach będę na bieżąco informował, w miarę pojawiania się kolejnych nowości. Ze względu na strukturę binarną,  z pewnością w pierwszych tygodniach działania, będę rejestrował kolejne osoby równomiernie na prawą i lewą nogę, żeby w krótkim czasie mój udział w projekcie stał się bezkosztowy. Zatem, kto pierwszy - ten lepszy... Osobiście wybrałem opcję abonamentu miesięcznego za 24.99 USD / m-c (Boost Fuel Tabs Starter Pack, czyli 5 tabletek = 5 tankowań). Zapraszam do dyskusji i rejestracji: https://www.govvi.com/go/leszk Proszę daj znać, gdy się zarejestrujesz, sprawdzę, czy wszystko jest ok.
    • 'Każdy bocik to sciema , koleś zarabia na waszych pozycjach tnz na prowizji zawarcia itp , jak chcesz grać to graj sam , ucz się od małych kwot itp ' - z mojego doświadczenia zalecam ostrożność przy korzystaniu z płatnych EA. Znam skuteczne rozwiązania tego typu, ale jest ich zdecydowanie niewiele na rynku.