Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

22 marzec 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

Dzisiejszy newsletter poświęcę ocenie obecnie monitorowanym programom, gdyż zazwyczaj skupiam się tylko na nowych a tych ostatnio jak na lekarstwo. Opiszę każdy monitorowany program oraz poddam ocenie jak obecnie widzę kondycję danego programu.

Zanim jednak do tego przystąpię chciałbym przedstawić nowy program Black Gold Investment. Na pierwszy rzut oka strona internetowa programu nie rozpieszcza. Widać, iż grafik źle odrobił swoje zadanie domowe. Są źle dobrane kolory, jest źle docięty szablon. Użyty skrypt również nie należy do najnowszych.

Plany inwestycyjne są bardzo optymistyczne, przykładowo plan VIP (50% dziennie przez 10 dni) daje aż 500% + zwrot depozytu.

Pozostałe plany (Normal - 2.8% dziennie przez 70 dni, Exclusive - 6% dziennie przez 40 dni, Premium - 11.5% dziennie przez 30 dni) są również bardzo dochodowe, ale zarobki rosną już wolniej.

Wypłaty są tutaj automatyczne. Akceptuje Liberty Reserve i Perfect Money.

Krytyce może podlegać program partnerski programu, jak widzimy na głównej stronie program oferuje 15% prowizji, ale tylko dla poleconych na drugim poziomie. Jest to więc zwykły trik, bo nie dostajemy nawet centa za bezpośrednich poleconych.

Ogólnie oceniam więc program jako bardzo ryzykowny.

A jak oceniam pozostałe programy?

1) HighlineFinance - najdłużej monitorowany program, ciągle zaskakuje swoją stabilnością. Brak problemów z wypłatami.

2) Royalty7 - jeden z najlepszych programów w historii, wysokie ROI, monitoruje ten program ponad 4 miesiące i nie miałem jeszcze najmniejszego problemu z wypłatą. Nie jest to jednak zaskoczenie, program jest dobrze przygotowany. ROI:  462%

3) UInvest - Monitoruje ten program już od ponad 2 lat. Ta firma zarejestrowana na Ukrainie oferuje dosyć niskie zyski ale realne i na tyle wysokie, że jestem już na plusie. Obecnie opóźnienia w wypłatach na paypal.

4) Eurex Trade - ten program oferuje zmienny dzienny zysk, raczej niewysoki ale program płaci już ponad 2 lata. Wypłaty są zazwyczaj automatyczne, brak problemów.

5) Felmina - Stabilny, choć mało komunikatywny program. Rzadko pojawiają się jakieś nowe informacje na stronie, nie mam jednak negatywnych sygnałów.

6) Solid Forex Ltd - program monitoruję już ponad 5 miesięcy ale jak do tej pory jeszcze nie odzyskałem depozytu (obecne roi: 79%). Zarabia się tutaj więc wolno.

7) Qioma - jest na liście około 2 miesięcy a już jestem na plusie. Nie zachwyca swoim wizerunkiem, ale najważniejsze, że jak do tej pory skutecznie się tutaj zarabia.

8) Money Era - jak do tej pory (monitoruje program około pół roku) odczułem jedynie drobne problemy ze skryptem, nie ma negatywnych sygnałów a od jakiegoś czasu wypłaty są automatyczne.

9) Wales Finance - wypłaty automatyczne są tutaj standardem, aczkolwiek przyrost zysków jest powolny. Moje ROI to 88%.

10) My Diamond Share - program z dosyć wysokim minimum ($50), ładnie się prezentujący. Zarabia się tutaj dosyć stabilnie, aczkolwiek wolno, trzeba więc cierpliwości aby odzyskać swój depozyt.

11) Gold Trade Profit - program o wysokim minimum inwestycyjnym ($100), płaci jednak bez problemów i to automatycznie. Czasami nie jest naliczany zysk, nie jest też łatwy kontakt z suportem.

12) 35three  - jedyny monitorowany autosurf, który bardzo pozytywnie zaskakuje. Płaci szybko i pozwala dodatkowo zarabiać poprzez PTC.

13) Magnetic Wallet - dziwny program, zyski są tutaj błędnie naliczane, inwestorzy są ciągle zachęcani nowy bonusami. Nie wróże długiego życia programowi.

14) Benson Union - dosyć podejrzany program, administratorzy odcinają się od rosyjskich korzeni a ja ostatnio dostałem odpowiedź na pytanie w j. rosyjskim. Nie miałem jednak problemów z wypłatami, zawsze automatyczne.

15) FX Vino - wysokodochodowy program z automatycznymi wypłatami. Brak negatywnych sygnałów.

16) Silver Structure - młody jeszcze program, trudno więc go jeszcze ocenić. Powinien jednak dobrze się rozwijać.

17) EarnReturn - ostatnio program miał spore problemy z serwerem, ale szybko zostały zażegnane. Dalej więc patrzę na niego z nadzieją.

18) Trading Star - szybki czas wypłat, tego typu programy działają do 7-8 cykli.

19) Rothschild Global - długi czas oczekiwania na wypłaty, obecnie czekam około 24 godzin.

UINVEST POSZUKUJE MODERATORÓW

Uinvest poszukuje moderatorów na swoje forum. Ta praca nie jest płatna. Chetni mogą zgłaszać się tutaj: https://uinvest.com.ua/forum/index.php?topic=846.0

MAGNETIC WALLET OFERUJE CIĄGLE NOWE BONUSY

Magnetic Wallet zachęca inwestorów bonusami. Bonusy te sięgają 100% kwoty podstawowej. Taka oferta bonusów jest często zapowiedzią upadku programu.

NOWY SYSTEM PŁ

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.