Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Elmet

Cryptopia - giełda kryptowalut - www.cryptopia.co.nz

Recommended Posts

Cryptopia to nowa giełda kryptowalut, zarejestrowana w Nowej Zelandii. Szybko zyskuje na popularności, ma coraz więcej użytkowników, zarówno zawodowych traderów, jak i amatorów. Ponad czterysta kryptowalut, rynki BTC, Tether USD, NZed (dolar nowozelandzki), Litecoin i Dogecoin. Strona bardzo rozbudowana, oprócz giełdy jest forum, informacje o kryptowalutach, wiadomości z branży, podstrona z aukcjami, gdzie można kupić różne produkty za kryptowaluty, i wiele innych. Można założyć depozyt oprocentowany od 0.5% miesięcznie i więcej, a jak ktoś lubi hazard, to jest też lotto. Bardzo rozbudowane ustawienia bezpieczeństwa.

Mam tam około 0.5 BTC w różnych kryptowalutach, na kilku transakcjach już co nieco zarobiłem, opłaty porównywalne do innych giełd (0.2% od wartości transakcji).

Zapraszam do dyskusji, niedawno zapisałem się do grupy traderskiej i od czasu do czasu dostaję cynki, w co warto zainwestować, w miarę możliwości będę je tu podrzucał, jeśli jeszcze będą aktualne.

Ta giełda ma program partnerski?

Tak. Dostajesz 10% opłaty jaka jest pobierana za każdym razem kiedy twój polecony dokonuje transakcji, przekonwertowane po aktualnym kursie do DOT. DOT to prywatna waluta serwisu, służy między innymi do dokonywania opłat na stronie, ale można nią handlować, obecnie 1 DOT =  0.00000395 BTC (ja kupowałem po 0.00000215)

DOT po 430 jest teraz na topia, wlasnie troche dokupuje, mozna sie zainteresowac tam coinami o niskiej wartosci takimi jak na przyklad NTRN czy EMB.

Witam

Mam pytanie. W jaki sposób mogę wypłacić waluty ??? 

Cały czas tak robię, mam już adres portfela wpisany i przelew nie chce przejść poniżej informacja

507778 RDD 10000.00000000 0.50000000 Unconfirmed Resend EmailCancel Rvbd3JfJEcQGfWfhPGugU21Ty......... 16/07/2017 1:37:00 PM

Przychodzi mi na e-maila informacja o wypłacie i nic się nie dzieje

Edited by izaolo

@turboonostrilvision : EMB kupowałem po 2 satoshi, teraz jest po 11, ale warto trzymać bo to jest waluta POS, i cena prawdopodobnie wzrośnie, tak jak to się stało z RAIN (x5 w miesiąc. A obecnie warto kupić LINX, ale poniżej 3000 satoshi, jak się uda.

@izaolo: musisz w e-mailu kliknąć na link potwierdzający wypłatę.

Uprzejmie proszę, aby każdy, kto się zarejestrował z mojego linka, wysłał mi prywatną wiadomość, jak będę miał jakieś dobre typy na krypto, to podrzucę na priv.

@turboonostrilvision : EMB kupowałem po 2 satoshi, teraz jest po 11, ale warto trzymać bo to jest waluta POS, i cena prawdopodobnie wzrośnie,

Ja tez to po 2 satoshi kupowalem, dwa dni temu mi sie zlecenie sprzedazy aktywowalo i poszla czesc po 13 satoshi za sztuke.

Mam jeszcze 5 zlecen sprzedazy emb od : 0.00000019 do 0.00000039.

I ok 15k potrzymam w moim 'funduszu emerytalnym.'

mam problem  zrobiłem depozyt  w kryptowalucie 

ChanCoin (4CHN)

od 3 dni   zero potwierdzeń

giełda nie dodała mi go

support milczy

ma ktoś jakiś pomysl co zrobic

Zero potwierdzeń w blockchainie? To pisanie do supportu nie pomoże. Byc może jest coś nie tak z transakcją. Możesz podać tx id?

Jak jest 0 potwierdzeń to jesteś pewien że wysłałaś coiny? Daj tx, nie zaszkodzi.

nie wiem czy teraz sens jest dawać   tx id

czekałem 4 dni az dodadza   kryptowalute na giełde  4chn

nie wiem gdzie jest problem

dgb jak przesyłałem to czekałem 2 godziny

To skoro wysłałeś coiny to co powstrzymuje Cię przed wstawieniem tutaj TX?

Jesteś przekonany, że wpisałeś dobry adres?

Bo rozumiem, że dalej nie ma coinów? Czy po 4 dniach doszły?

1 godzinę temu, antwan99 napisał:

nie wiem gdzie jest problem

dgb jak przesyłałem to czekałem 2 godziny

Rożne krypto mają różne czasy transakcji. Jesteś pewien, że wszystko dobrze zrobiłeś? Możesz napisać skąd wysyłałeś?

2 godziny temu, antwan99 napisał:

nie wiem czy teraz sens jest dawać   tx id

Marudzisz jak moja teściowa. Tylko ona płacze, że gdy doładuje telefon za 50 zł to po tygodniu już nie może dzwonić. Gdy jej tłumaczę co ma zrobić by gadać bez limitów za 10 zł na miesiąc to ona mówi, że tak jest dobrze, bo 50 zł płaci na 3 miesiące... Też nie wie czy jest sens to zmieniać...

Otóż, Dobry Człowieku... Gdybyśmy mieli hash transakcji to moglibyśmi Ci powiedzieć czy transakcja nie doszła do giełdy a ona jej nie zaksięgowała czy nie doszła więc giełda Ci jej nie zaksięguje póki nie dotrze na Twój adres na giełdzie... Możliwe też, że wysyłałeś z poola lub innej giełdy i przyczyną braku automatycznego księgowania jest to, że nie tylko Ty wysyłałeś kasę zawartą w tej transakcji z tego poola/giełdy na tę docelową giełdę.

Jeśli pytasz o radę to daj nam szansę udzielić Ci odpowiedzi i pomocy...

• Like 1

transakcja doszła  czekałem 4 dni

nie jest to btc  tylko kryptowlauta 4chn

myslałem ze  tylkona btc długo sie czeka

przesyłałem   z giełdy tradesatoshi na cryptopie

jak dla mnie 4 dni   to troche długo  

jesli chodzi o kryptowalute nie z  czołówki

592dcc573422ea67f3eb3ee96fa341d377236b15dab6afd708d7270b83424b8a

Edited by antwan99

6 minut temu, antwan99 napisał:

nie jest to btc  tylko kryptowlauta 4chn

Przecież to już napisałeś wcześniej... :)

6 minut temu, antwan99 napisał:

myslałem ze  tylkona btc długo sie czeka

A skąd mit, że na BTC czeka się długo. O ile dobrze kukam na bltcoinowy blockchain to nadal blok się kopie średnio co 10 minut...

10 minut temu, antwan99 napisał:

592dcc573422ea67f3eb3ee96fa341d377236b15dab6afd708d7270b83424b8a

Pierwsze potwierdzenie było już w południe 22 listopada. Nie wiem ile potwierdzeń giełda wymaga dla tej waluty. Nie wiem też czy nie wysyłałeś z jakiegoś poola czy giełdy.

Jednak zawsze gdy uważasz, że coś jest nie tak w krypto to pierwsze co robisz to sprawdzasz w blockchain po hashu transakcji. Jeśli jest tam kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt potwierdzeń (zależy od waluty) to piszesz do supportu podając hash. Nic innego zrobić nie możesz. Nie masz co pisać jeśli  transakcja jest niepotwierdzona albo ma mniej potwierdzeń niż wymaga giełda, bo nikt Ci nie doda środków na giełdzie zanim one do niej "fizycznie" dotrą.

przesyłałem  z giełdy na giełde 

mówiąc zero potwierdzeń to miałem na myśli   na cryptopi  w historii depozytu

z btc to nie jest mit 

wystarczy ustawić za  mała opłate i mozna czekac 4 dni.

ostatnie moje pytanie gdzie  moge sprawdzic  status transkacji  btc i mniej popularnych kryptowalut

majac  tx id

17 minut temu, antwan99 napisał:

z btc to nie jest mit 

wystarczy ustawić za  mała opłate i mozna czekac 4 dni.

Hm... To jednak mit. W większości krypto wystarczy ustawić za małą opłatę by transakcja utknęła na dłużej. A swoją drogą jak się chce i wie co i jak to da się szybko pchnąć transakcję z mikroskopijną opłatą 12 satoshi za bajt https://blockchain.info/tx/1a6ee7730973bf0cc0cbacd780a20c07d4db817a7df30860ebb20b331cd58321

Ergo... Na BTC nie czeka się długo jeślu ustawi się normalną opłatę albo wie jak szybko wysłać z niewielką. Więc te długie czekanie to jednak mit :)

21 minut temu, antwan99 napisał:

ostatnie moje pytanie gdzie  moge sprawdzic  status transkacji  btc i mniej popularnych kryptowalut

W eksploratorze blochcaina danej kryptowaluty. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Do BTC masz podany wyżej. Reszty musisz poszukać. Najplroście wpisując w googlach "NAZWAKRYPTO blockchain explorer".

Widzisz, jak dasz szansę sobie pomóc to prawie na pewno jakąś pomoc dostaniesz.

Co do explorerów wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. Na stronie coinmarketcap.com po wyszukaniu kryptowaluty zwykle znajdują się linki do eksplorerów jej blockckaina. Wyjątek: dascoin  :)

bo dascoina nie ma na coinmarketcap.com :D Ani w sumie nigdzie

Offtopic

Edited by vojtec

coinmarketcap.com

bardzo dobre miejsce  do sprawdzenia kapitalizacji rynku

a teraz  nawet transakcji 

a co do dascoina jedna osoba próbowała mnie zwerbować

od zera do milionera 

biznes na lata

prawie wcale ryzyka

a okazało sie ze zero to 100 euro 

screen    prowizji z  ofiar

dziwne tańce i rzucanie pieniędzmi ze ludzie na to sie jeszcze nabierają

Offtopic

Edited by vojtec

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kopacz
      Airdop COINCOME 
      Wchodzimy na stronę https://airdrops.io/coincome/#ref5p2d
      Dołączamy @cimcome_official, @cimcome i @airdrops_io na Telegram. Follow @cimcome i @airdrops_io na Twitter. Retweet ten tweet. Subscribe COINCOME Newsletter używając tego samego email address co do airdropu. Uzupełnij dane w formularzu na dole strony  dostanisz 334 CIM (~ $5) token. Link do filmu dla dwóch airdropów Arena match już się zakończył 

• By kopacz
      jak zdobyć darmową kryptowalute Wink za trzymanie TRX na swoim portfelu 
      Za każde 100 TRX trzymanych na portfelu giełdy binance lub atomicwallet dostaniemy odpowiednią ilość kryptowaluty WINk 
      Całkowity Airdrop wynosi 10,989,000,000 WIN 
      Airdrop odbędzie się 28 sierpnia i wtedy otrzymamy kryptowalutę WINk która jest notowana już na giełdzie 
      Link do Giełdy Gdzie można kupić TRX - https://auth.bitbay.net/ref/12444
      Można też trzymać TRX na giełdzie https://www.binance.com/pl/markets?ref=37478414
      Link Do portfela Atom na którym możemy trzymać TRX - https://atomicwallet.io/#download
      Film poglądowy 

• By papkin
      Hej,
      "Pi" to nowa kryptowaluta stworzona przez grupę doktorów Stanforda.
      Póki co projekt jest bardzo świeży, swoją premierę miał 14 marca 2019 i nie jest jeszcze notowany na żadnej giełdzie. Data debiutu giełdowego planowana jest na Q4 2019 roku.
      Pi Network, bo tak brzmi pełna nazwa aplikacji jest mobilną platformą do kopania kryptowaluty "Pi", która dostępna jest w wersja BETA na Android i iOS. Aby do niej dołączyć potrzebujesz jedynie zaproszenia od innego zaufanego użytkownika sieci, bez tego dołączenie do niej, ani kopanie nie będzie możliwe.
      Z każdym dniem rośnie społeczność Pi Network. W chwili obecnej platforma skupia już ponad 100 000 aktywnych użytkowników.
      Dlaczego warto zainteresować się tym projektem?
      100% zdecentralizowana - "Pi" jest bezpieczną, niezmienną i nie podrabialną cyfrową walutą.
      Wystarczy telefon - działa na Twoim telefonie z systemem Android lub iOS i praktycznie nie zużywa jego zasobów ani baterii.
      Przyjazna dla Ciebie i naszej planety - łatwa w użyciu, nie generuje kosztów energii elektrycznej (jak standardowe kopalnie np. Bitcoina)
      Pobierz aplikację, zainstalują ją na swoim telefonie i zacznij zarabiać już teraz! Za darmo i nie zużywając baterii Twojego telefonu.
      Czysty link do projektu:
      www.minepi.com
      Jeśli nie masz jeszcze zaproszenia, możesz skorzystać z mojego linku referencyjnego:
      [spam]
    • By TeamFactory
      Siemanko
      Po długiej nieobecności na forum dziś chciałbym się podzielić z wami nową grą opartą w pełni o blockchain. 
      Gra PROSPECTORS to MMORTS czyli strategia w multiplayer tocząca się w realnym czasie.
      Kilka lat temu na forum opisywałem grę GOLDENTOWNS, wspominam o tym bo ta gra jest bardzo podobna. 

Gra ma swoją własną kryptowalutę PGL i jest to token oparty o technologie EOSIO aktualna cena tej waluty to 0,35$
      Aby grać trzeba mieć portfel EOS lub aplikacje SCATTER, która również łączy się z grą.
      Jeśli ktoś nie korzystał z portfela EOS pamietaj, że trzeba na portfel wpłacić około 0.9 EOS aby go aktywować. 

Grałem już w kilka gier opartych o blockchain i niestety większość z nich była słaba bo transakcje oparte o Ethereum są drogie i wolne.
      W grze PROSPECTORS , która oparta jest o kryptowalute EOS transakcje są darmowe oraz natychmiastowe i jest to wielki plus tej gry.
      Moim zdaniem jest to najlepsza gra jaka powstała na blockchain dotychczas.

W samej już grze mamy do dyspozycji 3 pracowników, których zadaniem jest budowanie osady, wydobywanie surowców, wytwarzanie narzędzi itd.
      Celem gry jest budowa kopalni złota w której będziemy mogli wydobywać złoto i zamieniać je na tokeny. 
      1000 gold = 1 PGL = 0,35$

Jest możliwość grania na darmowym koncie bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy.
      Pracowników można również zatrudniać do prac innych graczy zarabiając w ten sposób pierwsze pieniądze.
      Stawki ustala już sam gracz a przy obecnych stawkach szybko można zarobić już pierwsze dolary. 

Gra daje wiele możliwości miedzy innymi handel surowcami, wypożyczanie pracowników, wynajmowanie terenów, budowanie rożnych budowli itd. 

PLAN NA POCZĄTEK GRY:
      1 znaleźć dobre miejsce bogate w surowce.
      2. Zgromadzić odpowiednią ilość surowców.
      3 Wytworzyć odpowiednie narzędzia do pracy
      4. Zatrudnić się do pracy i pracować za złoto.
      5 Złoto można natychmiast zamienić na token PGL i sprzedać na giełdzie.

Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest giełda, która jest podłączona do gry. Można więc w prosty sposób kupować i sprzedawać tokeny i zamieniać je na inne kryptowaluty.
      Dodatkowo token PGL można wrzucić na "STAKING" i otrzymywać dywidendy, które wypłacane są raz dziennie.
      Za polecanie otrzymujemy 20% z aktywności osoby poleconej. 
      [---]
      Chętnie odpowiem na pytania i pomogę stawiać kroki w grze.
      Gra wystartowała dziś więc warto się zarejestrować i spróbować swoich sił. 

W kolejnych postach postaram się opisać bardziej szczegółowo jak działa dokładnie ta gra. 

kilka zdjęć: https://imgur.com/a/DC1KQVm

Mi się udało dziś wytworzyć łopatę i zatrudniłem się  pierwszym robotnikiem na 300 minut za 10 gold za minutę.
      Dzięki temu zarobiłem 3000 gold co daje mi 3 PGL. Pierwszy dolar zarobiony.  Zapraszam do zabawy

Link do rejestracji
      zgoda na reflink @pepperoniss

• By cryptoinvestment

NAZWA:
      Orius Capital

START:
      6 Maj 2019

PLANY:
      Opłata 15% kiedy uzyskujemy 50% -100% -150% wartości pakietu
      Prowizje Direct wliczają się do planów, z binarki nie są wliczone, więc po uzyskaniu 200%-245% ROI czy to z naliczeń czy prowizji Direct,
      musimy ponownie wykupić ten sam plan/pakiet lub zrobić Upgrade na plan wyższy. Nie można posiadać 2 takich samych planów w 1 czasie.

PROCESORY:
      BTC i ETH
      Najpierw wpłacamy na balans (należy obliczyć sumę na $) i dopiero potem kupujemy plan.
      Warto przelać trochę więcej, aby nie zabrakło, jeśli nastąpi różnica kursów.
      Potem można tą różnicę wypłacić, gdyż będzie ona na cash balance, z którego się wypłaca.
      Wewnątrz programu mamy parę portfeli i można dokonywać między nimi transferu.

MINIMUM i MAXIMUM:
      MIN. 200$ - MAX. 100 000$

MINIMUM DO WYPŁATY:
      10$ (fee za wypłatę 5%)
      Wypłaty manualne do 24h, ale idą szybko ( u mnie 1sza ok. 20 minut na Bitbay w BTC)

PROGRAM PARTNERSKI:
      BONUS BEZPOŚREDNI
      Ten bonus otrzymuje osoba polecająca (sponsor) za zakup nowych pakietów przez osoby
      bezpośrednio polecone. Prowizja jest od razu przelewana na konto sponsora i może zostać
      wypłacona w każdej chwili.
       -> 8% z pakietu zakupionego przez osoby bezpośrednio poleconego.

BONUS POŚREDNI
      Ten bonus to kolejny sposób na zwiększenie swoich zarobków poprzez wkład w rozbudowę
      ekosystemu Orius. Otrzymujemy go z naliczeń osób bezpośrednio poleconych
       -> 2% z naliczeń/zarobków dziennych osób bezpośrednio poleconych

PLAN BINARNY:
      Ten bonus to 5% do 8% prowizji ze słabszej nogi, zależnie od naszej rangi.
      Bonus binarny jest wyrażony w punktach PV (PV = cena pakietu x 90%)

STATYSTYKI (NA DZIEŃ 17-07-19):

OPIS:
      Zwróciłem uwagę na ten program, ze względu na to iż pojawił się on jako sponsor na World Blockchain Forum (tam gdzie był S-Block jako współorganizator),
      co wydało mi się dosyć dobrym prognostykiem, co do długości działania programu, wydaje się to być program typu long term.
      (jedno ze źródeł - https://medium.com/@p2ps/100-media-joins-force-at-world-blockchain-forum-bb1e4baa29df)
      Nie jest to oczywiście gwarancja długiego działania, ale doświadczenie w tego typu programach podpowiada mi, że jest to 
      ciekawy program, który może trochę podziałać. Program przypomina trochę FX Trading czy Bitrading888. FX działał rok czasu i
      z tego co wiem po zaprzestaniu działalności zwraca ludziom wkłady - oczywiście to również nie jest gwarancja, ale wygląda to dobrze.
      Twórcy programu (zdjęcie poniżej) twierdzą, iż posiadają liczne źródła dochodu (również zdjęcie poniżej):

ROADMAP:

Program zaczął działać wprawdzie w maju tego roku, ale jest promowany mocno dopiero od czerwca, a w Europie i naszym kraju dopiero jest wprowadzany na rynek.
      W zasadzie wprowadzamy go ja i moi partnerzy, więc dla osób promujących jest to na pewno na plus.
      Posiadam prezentację tego programu w wersji polskiej (sam tłumaczyłem  ) i jest ona dostępna dla członków mojego zespołu.
      Jest ona dosyć rozbudowana, co buduje dobre wrażenie, jeśli chodzi o żywotność programu. Ponownie, pamiętajmy, że jest to program wysokiego ryzyka.
      Podoba mi się tutaj również plan marketingowy, gdyż jest on mądrze skonstruowany, co może przełożyć się na długość działania programu.
      Od zysków należy odliczyć opłaty dla firmy, opisałem to wyżej. To mi się podoba, bo w praktyce program nie płaci "za dużo", jak inne podobne.
      Również plan binarny jest dobrze przemyślany i osiąganie kolejnych rang wymaga odpowiednich osiągnięć.
      Sam posiadam parę kont w tym programie, w tym wspólne z partnerami, to które tutaj prezentuję to tylko 1 z kont,
      tak więc można tutaj zrobić sobie parę podkont, nie ma weryfikacji i sprawdzałem, że można sobie te konta tworzyć.
      Co do naliczeń to są one ok. 1%-1.5%, poniżej załączam screen z dotychczasowych naliczeń w programie (testuję od paru dni):

W dashboardzie widzimy transakcje arbitrażowe, które (jak twierdzi firma) są dokonywane z naszych środków:

Czasami pojawiają się również minusowe transakcje, co myślę, że wygląda dosyć dobrze i przekonująco dla potencjalnych inwestorów.
      Firma czasami robi promocje dla nowych osób dołączających do programu - są one dostępne w zakładce "Promotion". Obecna promocja:

Dashboard wygląda tak:

Z mojej strony - dopiero zaczynam budować grupę w tym programie, więc dołączając w tej chwili można liczyć na ewentualne spady w strukturze binarnej.
      Oczywiście nic nie jest tu gwarantowane, ale ja będę budował ten program wstępnie przez ok. 2-3 miesiące na YouTube i mediach społecznościowych.
      Podsumowując, program wydaje mi się ciekawy i wstępne założenia to działanie tutaj ok. 3-6 miesięcy.
      Dokonałem już pierwszej testowej wypłaty i pojawiła się ona u mnie na portfelu bardzo szybko - ok. 20 minut. Dowód dam potem do odpowiedniego działu.
      Pamiętajmy, iż jest to program wysokiego ryzyka i należy zachować rozsądek, jeśli chodzi o inwestowanie tutaj dużych środków.
      DOWÓD WPŁATY:

https://etherscan.io/tx/0x0bb609412e5bf2e101b3c0aeac8c52715d9e5b76a83d888933091167c765bc88

LINK DO REJESTRACJI: www.oriuscapital.com
      Zrobiłem dzisiaj testową wypłatę - idzie to szybko u mnie i u partnerów, ok. 20 minut - dowód tutaj.