Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę powiedzieć, że zainteresował mnie projekt. Sam system jest w miarę czytelny. Firma z założenia promuje przywiązanie do zakupów klienta. W zaman za lojalność patrner firmy Ly dziękuję za przywiązanie zwraca jakiś procent. Nawet 1 % to więcej niż 0 %. System założenia jest rozsądny. Ale wiadomo, nie jestem z takich, którzy krzyczą że się nie opłaca zanim nie sprawdzą. Więc ja zamierzam przetestować. Po prostu zrobię jakieś zakupy w sklepie internetowym z wykorzystaniem Lyoness, albo zatankuje paliwo i zobaczymy czy jakieś groszę wpadną na konto. Jeśli tak a ja nie przepłacę to może krok po kroku. O efektach będę informował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Good decision. Michal!

Rob swoje i nie sluchaj super doradcow

"Niech nikt mi nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"

Nie wiem czyje to slowa, ale mam je na tapecie życia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mozna odzyskac ta kase. Jest pewien skuteczny sposob, ale nie mozna go zastosowac w kazdym przypadku. Tylko uosob, ktorzy mieli lub maja co najmniej 125 osob w swojej strukturze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powróciła opcja sprzed kilku lat polegająca na możliwości zakupu paliwa za bony Carrefour. Dzięki temu mamy zwrot 5%, a nie 1,5% jak w przypadku Orlen, czy 2% jak w przypadku BP. Dodam jeszcze, że we Wrocławiu, cena za 1 litr oleju napędowego w Carrefour wynosi 5,27 PLN, a w Orlen 5,42 PLN. Tak więc korzyść jest podwójna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Badzo dobra opcja. Można wiele zaoszczędzić. Wystarczy wyjąć kalkulator i obliczyć miesięczne zyski z samego cashbacku. Dodatkowo w skali lat na pewno się to opłaci z innych dodatkowych korzyści finansowych .... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ArturZ dzięki wielkie za sygnał o płatnościach na stacjach Carrefour. 

Byłem i już  2 razy skorzystałem . Ceny średnio o 30  groszy niższe niż na Orlenie oraz większy zwrot.

Przy 120 litrach w miesiącu to już 36 zł, a rocznie 432zł oszczędności

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre zmiany. Ale co do paliwa z Carrefour bądź Tesco to mając auto z nowoczesnym silnikiem diesla raczej bym uwazal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Mises nie wiem o co Ci chodzi? Paliwo do Carrefour dostarcza Orlen. Mam auto z nowoczesnym silnikiem diesla i ani poprzednio, ani teraz nie zauważyłem żadnych problemów. Odwrotnie słyszałem od kilku osób, że to paliwo jest lepsze i samochód "lepiej ciągnie". Pewnie jest to spowodowane tym, że na stacjach Carrefour nie ma kto "chrzcić" paliwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, może ktoś będzie wiedział. Chcę uruchomić funkcję re-cash, mam już formularz itp. Mam nagromadzone na koncie jednostek 50 zł. Można to jakoś odzyskać? Dodam, że zmieniłem zwrot pieniedzy na konto korzyści a nie konto jednostek.

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od kilku dni po zalogowaniu się do naszego biura Lyoness wita nas napis: "Przejdź już TERAZ i zyskuj nowe korzyści!"

Do wyboru mamy: Lyoness oraz Lyconet.
8 listopada powstała nowa marka - Lyconet czyli Lyoness Community Network.
Wybór jest jednokrotny i nieodwracalny. Dlatego należy wszystko przeanalizować aby nie popełnić błędu. Czas na podjęcie decyzji nie jest określony.
Po zalogowaniu się na stronę można kliknąć na napis LYONESS w lewym górnym rogu i zostaniemy przeniesieni na "starą" stronę bez podjęcia decyzji.
Bełkot marketingowy:
- Wraz z rozszerzeniem marki wykonaliśmy decydujący krok w przyszłość.
- Oddzielne marki, wspólna przyszłość: Lyones Group AG łączy pod jednym dachem firmy Lyoness Shopping Community oraz markę dystrybucyjną Lyconet...jasno zdefiniowane pola działalności gwarantują sukces dnia jutrzejszego.
- Po ponad 10 latach na rynku rozpoczyna się ekscytujacy czas dla firmy, który przyniesie uczestnikom programu, partnerom handlowym i dystrybutorom
wiele korzyści.

Nowe pojęcia w Lyoness:
- Program Lojalnościowy Lyoness
- Shopping Points
- Shopping Point Deals
- Loyalty Mall
- Wyjątkowe oferty
- Oferty i promocje

Nowe pojęcia w Lyconet
- Independet Lyconet Marketer
- Lyconet Marketing Program
- Balance Program
- Career Program
- Career Levels

Zostaną wprowadzone:
- Prepaid LyonessMasterCard
- Lyconet Car Bonus Program

Lyoness nigdy nie był prostym programem, ale teraz to wygląda strasznie skomplikowanie.
Z każdą nową przeczytaną stroną World Lyconet Magazine wydaje mi się, że wiem coraz mniej.
Z zaszłyszanych plotek, których nie chcę przekazywać, zmiany są ogromne.
W niektóre nie chce mi się wierzyć, a dotyczą one Shopping Points.
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto bliżej wyjaśni wprowadzone zmiany.
Ja próbuję się rozeznać wśród osób w górze struktury. Jak tylko dowiem się czegoś konkretnego to przekażę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mają wprowadzić kartę prepaidową przy współpracy z MasterCard(chyba) że będzie mozna płacić u partnerów za zakupy bez stosowania bonów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostałem taką kartę na firmę jako partner handlowy Lyoness. Jest to karta debetowa MasterCard i jest na niej napisane: TRIGGER-CARD, Activate and Benefit Now!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć. Mam pytanie odnośnie Lyoness&Lyconet. Nie jestem na bieżąco już od wielu miesięcy.Nie wiem na którą opcję się zdecydować. Może ktoś bardziej ogarnięty w temacie mógłby mi pomóc. 

Dla ułatwienia przy wyborze odpowiedniej dla mnie opcji dodam iż :

- jestem partnerem premium

-  tylko jedna jednostka za 225 zamknięta

- mam w grupie 22 osoby (moi bezpośredni i pośredni partnerzy w tym roku zrobili zakupy na łączną kwotę ponad 36tyś. złotych)

- nie zamierzam wprowadzać nowych osób do programu (czasami robię zakupy)

- z programu wypłaciłem 5 tysięcy złotych 

-mam łącznie 11 jednostek z I kategorii (225pln) w Azji i Brazylii (żadna nie jest zamknięta, trochę premii wpadło)

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem ofertę od swojego lidera chyba w sierpniu czy wrześniu wejsc do Lyconet na poczatku.

Ponad 2 tys zł z czego większość tej kwoty to materiały reklamowe.

Podziekowalem. Ale może Tobie sie oplaci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

To nie jest dział ofert.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie odnośnie zaakceptowania nowych warunków w Lyonessie. Po zmianach w ubiegłym roku nie potwierdziłem w swoim 

biurze zapoznania się z nowymi warunkami umowy. Minęło już 6 miesięcy. Czy to znaczy,  że jak nie potwierdziłem to i tak firma wrzuciła mnie na nowy sytem

bo nie złożyłem wypowiedzenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do euro 2012

Jestem w Lyoness od 2 lat i jestem bardzo zadowolony.

Oczywiście program ma swoje minusiki ale zdecydowanie przeważaja plusy:

- zwrot pieniędzy przy każdym zakupie

- dochód pasywny z rozbudowy struktury /w miarę upływu czasu coraz większy rzecz jasna/

- aż 10 sposobów i możliwości zarabiania pieniędzy

- żadnych ograniczeń czasowych ani kwotowych

- olbrzymie możliwości rozwoju na szczeblach kariery

- zarąbiste biuro podróży dla najlepszych / ostatnio Makau i Hong Kong przez 10 dni/

- i wiele, wiele innych

Nie chce mi sie tutaj odnosić do negatywnych opinii o Lyoness które w większości przypadków wynikają z niewiedzy!

Witam serdecznie, zaczynam dopiero przygodę z lyoness. Chciałbym się dowiedzieć jakie to są sposoby z tych 10 umożliwiające zarabianie pieniędzy. Pzodrawiam. Jak zachęcić ludzi do działania w tym ?? Pozdrawiam jeszcze raz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również polecam Lyoness. Jestem Partnerem Premium od kilku miesięcy. Prawda jest taka, że zakupy robi każdy. A więc każdy może mieć zysk z nich. Pomijając osoby,które zapisują się i myślą, że kasa spada z nieba.. to myślę, że raczej nikt nie narzeka, ponieważ system jest bardzo przejrzysty i ciekawy.

Teraz od kwietnia 2012 wiele zmian :)

Witam serdecznie od jakiegoś czasu działam w lyoness w jaki sposób można zostać Partnerem Premium?? Nastepne moje pytanie jak mogę sam podłączać partnerów??

Pzodrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdziwiłem się.
zajrzalem na stronę Legii Warszawa (taki klub pilkarski ;) ), www.legia.com a tem oficjalnym sponsorem jest LYONESS ...
Kto by pomyślał ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jak to jest z podłączeniem partnerów handlowych , ma ktoś pojęcie na ten temat?? Z której strony ugryźć , jak zacząć podłączanie partnerów handlowych ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W temacie Lyoness się sporo dzieje, nawet bardzo dużo. Dlaczego? Dlatego że duze kluby Polskie takie jak Legia Lech i jescze jeden na L podpisaly z nimi umowy. Carrefour ma wydawać karty jakoś niedługo, jescze ten miesiac, Legia również. Mało? Trochę tak, a dlatego że u nas jest póki co 2 tysiące parterów handlowych a we Włoszech 8 tysięcy, to jest bardzo dużo. To ma potencjał ale u nas troszkę trzeba poczekać, wiecie zresztą sami dlaczego u nas coś za darmo odrazu źle się kojarzy, jeszcze zwrot pieniędzy za zakupy. Prężnie się to rozwija. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam, jeśli bede znał odpowiedź to odpowiem, jeśli nie to nie ;_)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dużo się dzieje a przeciez od dłuższego czasu zaczęły wchodzić chmury:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta