Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

728x90-0.png

 

Miniergate to kopalnia która jest na rynku już długi czas i umożliwiająca wydobycie takich kryptowalut jak  AEON, BCN, ETH, ETC, DSH, INF8, MCN, QCN, XDN, XMR. Kopanie ETH i ETC w moim przypadku wychodziło słabo, ale może tylko ja miałem taki problem gdyż widać, że duża ilość ludzi kopie tą walutę w tym poolu. Na stronie mamy także możliwość wykupienia mocy obliczeniowej, dzięki której możemy wydobywać BTC.  Jednak kopanie altów jest tu bardzo dobre.

 

Po zarejestrowaniu na stronie znajdziemy informacje dotyczące ilości posiadanej mocy obliczeniowej przez program, ilość wydobytych bloków, kalkulator gdzie możemy obliczyć ile wyprodukujemy coinów w dzień/ tydzień/ miesiąc, informacje o naszych wydobywcach itp.

Aby zacząć kopać należy ze strony minergate.com  pobrać i zainstalować wersję programu odpowiednią dla naszego systemu operacyjnego. Co jest rzadkością można tu kopać także na systemie 32 bitowym. W zakładce z plikami do pobrania mamy wersje Gui miner czyli najprostszą w obsłudze, poprzez konsole, edycję administratorską. Na początek radzę zapoznać się z wersją podstawową.

 

Minimum wypłaty nie jest duże, a  każda waluta ma inne. Często pada pytanie dotyczące przeniesienia walut na portfel w programie/ niepotwierdzonych coinów. Następuje ono po wykopaniu określonej ilość i po pewnym czasie, więc nie należy się przejmować ich brakiem na koncie i dopiero jak się na nim znajdą możemy je wypłacić.

 

Minergate oferuje także możliwość kopania na urządzeniach mobilnych z androidem. Chociaż jak łatwo się domyślić kopanie na telefonie czy tablecie nie należy to najbardziej opłacalnych, a dodatkowo szybko rozładowuje nam urządzenie i mocno je obciąża co na pewno znacząco skraca jego żywotność. Jednak sądzę, że jest to miły gest ze strony twórców, bo wiele osób zastanawiało się nad opłacalnością kopania na komórce i teraz każdy może sprawdzić, że nie ma to sensu : )

 

Kopalnia skierowana do osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych. W moim przypadku tempo wydobycie było trochę mniejsze niż na innych kopalniach (20h/s w monero), ale program nadrabia to łatwością w obsłudze i ilością walut. A osoby które nie chcą samodzielnie kopać powinno zainteresować kopanie w chmurze.  Na pewno warto sprawdzić ten program.

 

Możemy także wziąć udział w programie partnerski który oferuje nam od 30% do 75% zysków firmy w zależności od ilości naszych poleconych.

 

Link: minergate.com

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem zobaczyć ile by się udało altów wykopać u mnie, ale... Wpisuję w rejestracji wszystko poprawnie i nic, przycisk sign in nie działa. :/
Szkoda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem zobaczyć ile by się udało altów wykopać u mnie, ale... Wpisuję w rejestracji wszystko poprawnie i nic, przycisk sign in nie działa. :/

Szkoda

Założyłem specjalnie nowe konto i udało się bez problemu : /

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeszło po wyczyszczeniu ciasteczek itd. Czy próbowałeś programu partnerskiego tutaj? To działa tylko przy opcji wykupienia kopania w chmurze czy w ogóle nawet jak ktoś pod Tobą będzie altcoiny kopał?

Pozdro i dzięki za info, nie ma na moim lapku szału z kopaniem, bardziej na spróbę to robię, ale w poniedziałek odpalę w biurze na kilku kompach (prąd za darmo :D ) to zobaczymy co z tego będzie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopanie na laptopie jest kiepskim pomysłem ze względu na słabe chłodzenie. No ale dla zabawy warto zobaczyć. Co to PP to nie wiem. W ciasteczkach jest chyba reflink, nie dodało mi Ciebie : P Przy darmowym prądzie kopanie na wszystkim jest opłacalne : D Tylko abyś nie miał nieprzyjemności....

Edited by Morwa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wbiłem z Twojego linka i nie było nic związanego z refem... Myślę, że źle wkleiłeś do tematu czy coś, bo teraz spróbowałem drugi raz i to samo - przekierowuje na główną stronę MinerGate.

Popraw link może. ;)

 

Pozdro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długo się nie udzielałem, ale postanowiłem rozpocząć nowy projekt.

Poprzednie niskie wyniki w kopaniu ETH i ETC które miałem znikły wraz z którąś aktualizacją i teraz nie ma różnicy między innymi programami, a jeśli chodzi o monero to szybkość mam najwyższe właśnie w minergate. Więc nic tylko kopać. 

Jednak co jest dla mnie najciekawsze w minergate można od jakiegoś czasu kupić moc obliczeniową do kopania monero i postanowiłem przeznaczyć dwie karty do kopania tej waluty, a potem to co wykopie na bieżąco będę zamieniał na dodatkową moc. Razem karty dają około1500 h/s i przy obecnym kursie co drugi dzień będę mógł dokupić nową moc. Oczywiście z czasem zwiększy się częstotliwość zakupu mocy.

Mam zamiar tak robić przez minimum pół roku i postanowiłem co jakiś czas dzielić się wynikami. Teoretycznie można wyliczyć opłacalność przedsięwzięcia, ale kursy są zmienne i ciężko tą zmienność uwzględnić. Po tym czasie inwestowania zboczę co będę robił dalej. Dziś zakupiłem pierwszą póle mocy która powinna działać już jutro. Mam nadzieję, że będzie to ciekawe i zainteresuje parę osób. 

No cóż więcej... Czas kopać!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By marcinpomagax
   Rynki nurkują, paradygmat bitcoina jako cyfrowego złota wydaje się, że upadł, co ciekawe kurs złota również zalicza spadki. Gdzie zmierza Bitcoin i reszta krypto? Czy zobaczymy w niedługim czasie BTC poniżej 1k $?
   Czy świat krypto w obliczu światowej pandemii i kryzysu gospodarczego znów zejdzie do podziemia i stanie się tematem niszowym a może wręcz przeciwnie, rozkwitnie i zobaczymy nowe ATH?
   Osobiście jestem bardzo ciekawy jak zachowa się rynek gdy wejdziemy w drugą fazę kryzysu, kiedy przez dodruk pieniądza i stymulowanie gospodarki pojawi się spora inflacja. Do tej pory ludzie wyprzedają się z aktywów, ale gdy gotówka zacznie tracić mocno na wartości trzeba będzie ją gdzieś ulokować, ale gdzie?     Jestem ciekawy waszych przemyśleń, zapraszam do dyskusji!
  • By kopacz
   Strona https://coinpot.co/ jest portfelem wirtualnym dla 6 kryptowalut BTC/DASH/LTC/DOGE/BCH oraz Coinpot
   Możemy zbierać kryptowaluty z następujących kraników i otrzymujemy wszystkie na nasze konto coinpot. Koniecznie musimy rejestrować wszystko na jeden nasz email
   Dodatkowo Coinpot możemy wymienić na dowolną walutę (z tych wymienionych tutaj) aby przyspieszyć wypłatę. Przy dość częstym odbieraniu nagród możemy mieć trzy cyfrową sumę w PLN miesięcznie na koncie
   bonusbitcoin Zbieramy BTC co 15 min od 3 do 50000 satoshi ale najlepiej wejść w opcję i zmienić aby losować średnią wyników najczęściej jest to od 6-10 w zależności od ceny btc. Dodatkowo za każde zebranie BTC dostajemy dodatkowo 3 Coinpot
   bitfun Zbieramy BTC co 5 minut, BTC rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco.
   moonbit  Zbieramy BTC co 5 minut, BTC rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
   moonbitcoin Zbieramy BCH co 5 minut, BCH rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
   moondash. Zbieramy DASH co 5 minut, DASH rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
   moondoge Zbieramy Doge co 5 minut, Doge rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
   moonliteco Zbieramy LTC co 5 minut, LTC rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
  • By kopacz
   Szukałem filmu z instrukcją jak wypłacać z bitomatu a tutaj jest fajnie wszystko wyjaśnione więc postanowiłem podzielić się nim z wami
    
   Mam nadzieje że się wam spodoba.
   Ps. to nie jest mój film jak coś.
  • By kopacz
   Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 
   Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
   Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 
   Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy
   Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 
   rejestracja: eobotv2

   Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)
   Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty
   W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.
   Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki
   Miłego zarabiania
  • By kopacz
   Strona giełdy oraz kraniku - crex24.com
   Na giełdzie mamy po rejestracji zakładkę kraniki w której znajdziemy wiele kryptowalut które możemy odbierać po wpisaniu prostej capcha 
   Strona podaje nam co ile można odebrać darmowe kryptowaluty, w tym też czasami USD, każda osoba na giełdzie może zrobić własny kranik więc czasem trafiają się fajne okazję, jest też wiele kraników co godzinę, lista uzupełnia się automatycznie po odebraniu jednego kranika na nowy jeśli jest więcej niż widać na liście. Kryptowaluty dostajemy od razu na nasze konto na giełdzie, gdzie możemy zamienić je na BTC, z tym że najlepiej sprzedawać tydzień/dwa po zakończeniu rozdawania przez daną kryptowalutę, gdyż w momencie rozdawania ludzie od razu sprzedają i cena idzie w dół, zazwyczaj do dwóch tygodni po rośnie w górę.
   Miłego zbierania


×