Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

rockwall.jpg

Rockwall Investments

Plany inwestycyjne: MINI 1MH/s - 99MH/s, LARGE 100-599MH/s, PREMIUM 600-4000MH/s
Minimum inwestycyjne: 50$
Cena za paczkę/udział: od 20$ za 1MH/s
Systemy płatności: Bitcoin
Wypłaty: Manualne

Kilka słów ode mnie, czyli co mnie przekonało do tego projektu:

• właściciele, którym można zaufać i których znam osobiście
  • możliwość zarabiania na kopaniu, mimo, iż posiadamy kapitał tylko na część koparki
  • dobrze rozpisany plan zarobkowy, który się naprawdę dobrze ,,spina"
  • firma nie będzie płacić za coś, czego nie wygenerowała, a mianowicie realne zyski, realne naliczenia
  • długoterminowość projektu i plany jego rozwoju

Firma oferuje kilka możliwości inwestycyjnych:

• Kopalnia ETH (wkrótce także inne kryptowaluty)

• Inwestycja w nieruchomosci (do 12% w skali roku)

• FUSION - inwestycja w traiding na giełdzie (do 1,5% naliczen dziennie / 150 dni)

• Matryce 3x3 - 11 róznych matryc (10$ - 12000$)
    39 miejsc w kazdej z matryc zamkniecie jej daje 20krotnosc ceny matrycy

Program partnerski
do 8%/4%/2%/1%/1% (dotyczy Fusion i kopalni)
(aby otrzymywac prowizje i naliczenia nalezy posiadac matryce za 25$
i najmniejszy kontrakt na MH/s)

Kopalnia ETH
Kontakty roczne na wydobycie ETH poprzez zakup MH/S
3 rodzaje Progów cenowych za 1MH/S
1-99 MH/s - 25$ (obecnie 23$)
100-599 MH/s - 24$ (obecnie 21.5$)
600-4000 MH/s - 23$ (obecnie 20$)

Można kupować wiele razy te same kontrakty
np. 20 x po 100 MH/S

Profesjonalny Holding nieruchomosci
(do 12% w skali roku)
Firma z Warszawy zajmujaca sie luksusowymi
apratamentami, w bardzo dobrych lokalizacjach.
3 rozne pakiety inwestycyjne:
8% / 10% / 12%

FUSION
Pakiet oparty o trading na giełdzie kryptowalut
profesjonalni traderzy grający na giełdzie, generując tym samym naliczenia
do 1,5 % dziennie przez 150 dni

Matryce 3x3
Wpisz 39 osob i tym samym zamknij matryce
Po zamknieciu matrycy otrzymujesz jej 20 krotnosc
np: po zamknięciu 10$ otrzymasz 200$, po zamknięciu 50$ otrzymasz 1000$ itd.

Ponadto po zamknięciu matrycy otwiera nam się nowa,
w tej samej cenie, zupełnie za darmo :)

Link do programu: https://Rockwall.investments/
obecnie możliwość rejestracji tylko z polecenia

Czysty link: https://Rockwall.investments/

Potwierdzenie pierwszego zakupu matryc:
matryce.jpg

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyglada ciekawie wchodze z refa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@dastic witamy na pokładzie

Wątek w ogóle nie oddaje tego co się dzieje wokół tego projektu :D

W końcu coś, na czym będzie można stabilnie zarabiać przez długi okres czasu,

zamiast skakania co 2 miesiące po biznesach, co chyba niektórym weszło mocno w krew :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyglada to bardzo ciekawie, jednakże skąd Twoja pewność o realnych naliczeniach i realnych zarobkach? Na stronie bardzo ładnie opisane jest zmęczenie hyipami i oszustwami - co jednak miałoby mnie przekonać iż ta strona nie jest kolejnym?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie kto jest tymi właścicielami ? 

W regulaminie jest jedynie wzmianka że firma jest zarejestrowana na wyspach Marschalla ( czytaj końcu świata, dalej się już nie dało ) 

Profesjonalny Holding nieruchomosci

(do 12% w skali roku)

Firma z Warszawy zajmujaca sie luksusowymi

apratamentami, w bardzo dobrych lokalizacjach.

Co to za firma ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hyip jak hyip.  Jeśli będa płacić realny urobek z wydobycia to po odjeciu prowizji za polecanie, kosztów energii, wynagrodzenia dla adminów naliczenia będą z pewnością ogromne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W takim razie kto jest tymi właścicielami ? 

W regulaminie jest jedynie wzmianka że firma jest zarejestrowana na wyspach Marschalla ( czytaj końcu świata, dalej się już nie dało )

Właścicieli znam jakieś 1,5 roku i dla mnie jest to wystarczający powód :)

Wiktor Zajączkowski

Rafał Krakowiak

Ci Panowie są założycielami :)

Co do wysp Marshalla, to niestety musisz się zgłosić do naszego rządu, żeby nieco obniżył podatki,

bo jakoś tak się średnio spółkę opłaca prowadzić :)

Natomiast holding jeśli ww. Panowie będą chcieli się podzielić tą wiedzą,

to otrzymasz taką informację.

hyip jak hyip.  Jeśli będa płacić realny urobek z wydobycia to po odjeciu prowizji za polecanie, kosztów energii, wynagrodzenia dla adminów naliczenia będą z pewnością ogromne :)

Z matryc, z tradingu itd. itd. będą mieć takie nadwyżki, że z miningu nie muszą nic utrącać, poza oczywistym kosztem energii i serwisu,

który i tak byłby naszym kosztem, a dodatkowo wyjdzie taniej, niż dla każdego z osobna :)

Nie wspominając już o tym, że nie musimy tego trzymać w domu i możemy zakupić tylko 1/4 koparki.

Co do stwierdzenia ,,hyip jak hyip" się nie wypowiadam, bo mało adekwatne porównanie dałeś :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bedzie jakis webinar/video od tych Panow? niech pokaza tą kopalnie eth

Bo jak narazie to jest ponzniak ze slaba legendą i jeszcze gorszą template :D

Edytowane przez xavix87

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Strona nie jest w pełni uzupełniona treścią. Robi to średnie wrażenie. Byłoby profesjonalniej gdyby takich luk nie było. Nie jest to kwestia ani czasochłonna ani skomplikowana tym bardziej dziwię się, że tak to jest pozostawione.

Na temat właścicieli nie wiem zupełnie nic. Może dlatego, że nie szukałem za specjalnie :) Nie słyszałem o nich ani na fejsbukach ani gdziekolwiek indziej. Z czego są znani? Co robili wcześniej? Może - nie daj Bóg - mogą pochwalić się jakimiś sukcesami?

@ermin podziel się z kolegami z forum informacją skoro co nie co o nich wiesz.

To, że firma jest zarejestrowana na Wyspach Marschalla poczytuję jako spory plus.

Wzmianka o tym, że program nie jest kolejnym Hyipem zdecydowanie poprawiła mi humor -  żeby nie powiedzieć, że rozbawiła do łez.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwne, że nikt jeszcze nie zauważył, że ten temat to dubel choć niewątpliwie ten jest lepiej opisany

Jak sam zauważyłeś jest lepiej opisany i posiada dowód wpłaty do danego programu, który notabene był testowym i obecnie posiadam większą ilość matryc oraz pakiet.

Pozostawienie pustego i nieuzupełnionego wątku przez właściciela, mówi także jaką przywiązuje on do niego wagę :)

Strona nie jest w pełni uzupełniona treścią. Robi to średnie wrażenie. Byłoby profesjonalniej gdyby takich luk nie było. Nie jest to kwestia ani czasochłonna ani skomplikowana tym bardziej dziwię się, że tak to jest pozostawione.

Na temat właścicieli nie wiem zupełnie nic.

Zapytałem o ww.uzupełnienie strony - kiedy nastąpi. Sama strona miała aktualizację, więc może jest to tym spowodowane.

Podstawowa funkcjonalność strony jest jak najbardziej zachowana.

Co do właścicieli możesz ich znaleźć na Facebooku lub w zamieszczonych powyżej wywiadach. Moja subiektywna ocena też tu nie ma znaczenia, bo jakby nie patrzeć jest tylko moja :)

Nie jestem tutaj stroną, żeby było jasne. Natomiast biorąc pod uwagę wszystkie dostępne informacje uważam, że bardziej klarownego i wartego uwagi projektu obecnie nie ma :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.
      Reflink: https://www.omega.best/register/UklHSFQ=/VIP
      Zgoda na reflink @Ermin
    • Przez tymonek
      Cześć,
      Jestem pomysłodawcą projektu www.invither.com. Razem ze znajomym z chin stworzylismy projekt oparty o matryce. Gdzie zgarniesz 600x Twojej inwestycji 
      JAK POWSTAŁ POMYSŁ:
      Na pewno słyszeliście o łąncuszku internetowym "wpłać 5 zł i wyślij ten łańcuszek do swoich znajomych" - nijakiego Roberto Kiyosakiego ( jak dla mnie to on ma Robert poprostu  )
      niby schemat działania prosty i faktycznie gdyby każdy był uczciwy i zrobił to co w tym łańcuszku napisane, to na pewno zgarnął by duzo kasy. 
      Dlaczego ludzie z nieko nie korzystali ?? - musisz podać numer swojego konta, kopiować reszte kont - i wiele innych niewiadomych, któ®e mogą sie po drodze zdarzyć
      Dlatego szukałem rozwiązania tego problemu. Na początku chodził mi po głowie pomysł zeby zrobić portal crowdfoudingowy oparty włąsnie o ten system. Z osobnymi kontami na poratalu ( zeby nie musieć podawać numeru swojego konta bankowego). Ale to rozwiązanie nie było by zgodne z przepisami i uważane za zwykłą piramide pod przykrywką crowdfoudingu ( co samo w sobie nie jest takie złe ). Ale dochodziły by sprawy podatkowe i tak dalej. Dlatego pomysł porzuciłem
      Kiedy temat z kryptowalutami stał się trochę bardziej powszechny, połączyłem ze sobą te dwa elementy. Wyszedł z tego całkiem ładny twór, który nazywa sie INVITHER.
      Chciałem, żeby było to możliwie jak najbardziej bezpieczne, dlatego osadziłem go na smartcontractie Ethereum ( sam smartcontract pisał kolega z Chin).
      Zasada działania jest na pewno Wam bardzo dobrze znana. Wy polecacie soich znajomych oni swoich i tak dalej  - pod tym aspektem nie wiele sie różni od pozostałych matryc.

to czym się wyróżnia:
      - 600x Twojej investycji jako nagroda za uzupełnienie struktury
      - możliwość wielokrotnego investowania (nawet wewnątrz Swojej struktury) - co jest dobrą opcją dla osób, które mają duże grupy ( ale o tym za chwile)
      - zeby zobaczyć pierwsze zyski, nie trzeba uzupełnić całej struktury - wystarczy, że pierwsza osoba z 4 LVL zainvestuje ( właśnie z 4 LVL dostajemy swoje ETH)
      - Pobieramy 4 % prowizji od zrealizowanej struktury - WIN : WIN 

PRZYKŁAD :
      1. Dostałem linka od swojego znajomego, który zainvestował 0.01 ETH na stronie INVITHER.
      2. Klikam w link, odpala mi się strona z okienkiem przez kogo jestem polecony i za jaką wartość ( 0.01) - strona jest połączona z Metamaskiem, więc wystarczy zaakceptować inwestycje na stronie i w oknie METAMASKA.

3. po zaakceptowaniu inwestycji przez blockchain, dołączam do struktury mojego znajomego.
      4. W zakładce Invitation - widoczny jest mój link od konkretnej struktury, który przekazuje moim 5 znajomym z informacjami o tym projekcie

5. Ja ----> 5 moich znajomych -----> 25 ich znajomych -------> 125 ------> 4 LVL - 625 osób ( już od pierwszej osoby z 4 LVL , z jej inwestycji 96% jest kierowane prosto na TWÓJ portfel) - nie trzeba zgłaszać chęci wypłaty ani akceptować. Smartcontract działa automatycznie.
      6. Spodobało sie ?? Robie strukture jeszcze raz !!

POZIOMY INWESTYCJI:
      Small - 0.01 ETH ---- nagroda za uzupełnienie 6ETH
      Medium - 0.1 ETH ---- nagroda za uzupełnienie 60 ETH
      BIg 1 ETH --- nagroda za uzupełnienie 600ETH

W zakładce My Invest - znajdziemy aktualny stan Naszych struktur  i ile już zarobiliśmy.

TIPS & TRICKS
      1.Jeśli zaprosiłeś już swoją 5, zawsze możesz im pomóć zapraszając kolejne osoby za pomocą twojego reflinka- Będzie on uzupełniał struktury osób powyżej
      2.Możesz odpalić kilka struktur na raz np.  Ty ----> 5x Ty---->25 Twoich znajomych ---->125 Ich znajomych -----> osoby z których dostaniesz wynagrodzenie - dzieki temu masz otwartych 6 struktur. z Każdej dostaniesz 600x Twojej inwestycji.
      3. Osoby , które dołączają do strony bez reflinku( z reklam, z for internetowych, z discorda) - automatycznie uzupełniają istniejące struktury ( zgodnie z zasadą która była pierwsza otwarta, będzie wczesniej uzupełniona) 

Myślę, że na początek taki opis wystarczy !!
      W razie pytań, jestem do dyspozycji!!

Pozdro!!

https://invither.com
    • Przez ayla
      Ciekawe, czy tak kiedyś będzie też u nas  Artykuł z fxmag:
      Bitcoin - czy będzie można płacić nim podatki?

• Przez karolkaleta
      HYIP w 100% transparenty, jest oparty o SmartContract ethereum a cały kod w razie wątpliwości można
      przejrzeć tutaj i się upewnić:  https://etherscan.io/address/0xfffd3327d030160cddbe99c1b3447ecc3b413856?fbclid=IwAR2KL-d75ULLMg8m5U-gHnuP-U0pzY3aYAekBGfRvG_M8DuvG51AgyK5P8E#code
      Podział środków:
      80% - Wypłaty dla ludzi
      10% - Marketing/reklama
      10% - Prowizje dla partnerów
      Projekt dopiero wystartował, w momencie dodawanie tematu wpłat nie ma.
      Grupa telegram gdzie można porozmawiać z adminami: https://web.telegram.org/#/im?p=g263318468
      Wrzuce jutro/po jutrze około 4.2 eth (czekam na przelew bo kupiłem w kantorze inpay)
      Strona dopiero wystartowała i działa od kilku godzin, kontrakt był przygotowany i czekał 22 dni, wkrótce ruszą reklamy
      na hyipmonitorach, również te na youtubie. Prawdopodobnie w Rosji bo tam tego typu serwisy są bardzo popularne.
      LINK DO STRONY: https://ethsmart.net
      UWAGA!!! Wpłacić można tylko z własnego portfela, można go stworzyć na https://www.myetherwallet.com
      Tutaj dodam jeszcze mój reflink, który wpisuje się przy wysłaniu eth z własnego adresu ale czekam niestety na eth a chciałem zaklepać temat /:
      (hipotetyczny reflink)

• Przez digitalmoney
      Witam,
      Ostatnio dosyć często słyszę o Bitcoin Compass, chciałem zapytać jakie są wasze odczucia o tym programie.

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Dokładnie taką samą retorykę ma tych kilku zatwardziałych kapłanów futurenet. Jak się nie podoba to sami sobie budujcie taki biznes na lata etc. 
    • I w konsekwencji podawania takich instrukcji może dojść do sytuacji, gdy ktoś się zarejestruje wpisując nieprawdziwe dane i nie będąc świadomym, że łamie regulamin. Jeśli już, to jest to wybrakowana instrukcja. Instrukcja nie polega na tym, aby unikać niewygodnych kwestii tym bardziej jeśli negatywne kwestie ściśle dotyczą przedmiotu instruktażu.  A propo regulaminu programu... Z tego co widzę aktualnie strona z regulaminem jest niedostępna. Pojawia się taki komunikat: https://www.pl.omega.best/terms.pdf A co za tym idzie, dochodzi dodatkowy element niemożności zarejestrowania się. Bo nie dość że osoby z Polski nie mogą się zarejestrować za pomocą prawdziwych danych, to na dodatek osoby rejestrujące się nie mogą zapoznać się z regulaminem programu, więc zaznaczając akceptację regulaminu, oświadczają nieprawdę. Na dodatek brak dostępu do regulaminu stawia pod znakiem zapytania warunki, na jakie godzi się rejestrujący się użytkownik skoro nie może ich poznać.  Ależ ja się nie stresuję. Nie mam czym. Przecież nie wszedłem do programu, więc nie muszę się chociażby stresować ewentualnymi konsekwencjami podawania nieprawdziwych informacji w formularzu.  Fantastyka...? A co tu jest z fantastyką związane? Są ryzyka, są pomijane niewygodne kwestie, są sprzeczne informacje... a że się je porusza, to co w tym dziwnego?  Z fantastyką to już bardziej mi się kojarzy to co pisał @Ermin... ...albo inne hurraoptymistyczne wizje uskuteczniane tu zwłaszcza na pierwszych kilku stronach tego wątku... O proszę bardzo, nakłanianie do zakładania fejk konta   Jestem użytkownikiem tego forum i mam prawo wyrażać swoje opinie i wątpliwości. Mnie do oceny jak kto promuje, w większości wystarczą informacje pozyskane z różnych stron promotorów na których umieszczają treści o programie. Jeśli ktoś na takiej stronie wciska kit, to co mi da prywatny z nim kontakt, skoro już na podstawie tych treści mogłem w dany sposób ocenić jego metody promowania. 
    • Polon możesz śmiało zająć się fantastyka i pisaniem scenariuszy, nie stresuj się tak   video instruktażowe ma na celu poinstruować jak się zarejestrować, a nie namawiać ludzi.  Pisalem już, ze jeśli chcesz się przekonać jak ktoś poleca dany projekt i czy przedstawia go w samych superlatywach to zaloz fejk konto i napisz, zadaj kilka niewygodnych pytań i już, a nie dalej stękasz
    • No to właśnie stwierdził to co w poniższym cytacie, co w mojej ocenie przynajmniej może zasiać ziarno niepewności w teorii piramidalności bo sugeruje jakoby były jeszcze inne źródła kasy. A ponieważ nie uściślił, czy te rzekome inne źródła stanowią 0,001%, czy może 99% całej kasy, to gdyby bazować tylko na tej wypowiedzi to można by wyciągać różne wnioski na temat piramidalności. To właśnie bazuje na takich niedopowiedzeniach. Cegiełka do cegiełki i buduje się rozmyty obraz, który dalej może ewoluować do obrazu zafałszowanego. To z czego się jeszcze bierze?  Z programu OmegaBest, który zlecił polubienie swojego profilu na FB? A w programie kasa skąd się wzięła? Czy właśnie nie z wpłat?  Wrócę jeszcze do Twojej wcześniejszej wypowiedzi, bo zaistniały pewne nowe okoliczności: Czy aby na pewno? A czy poinformowałeś widzów w swoim filmie na youtube o istniejącym ryzyku? Oj chyba nie bardzo... W swoim filmie zatytułowanym "PLATFORMA OMEGA BEST - JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ" podczas omawiania jak wypełnić formularz rejestracyjny, mówisz: Wpisujemy swoje państwo, z tym że teraz taka uwaga. Rejestrując się w Polsce nie wybieramy kraju Polska, tylko jakieś inne państwo, większość osób rejestruje się na Wielką Brytanię (...) Tak więc jeśli się rejestrujemy, wpisujemy sobie inne państwo niż Polska. W międzyczasie dla uzasadnienia mówisz jakoby firma nie chciała mieć nic wspólnego z polskimi urzędami, nie chce mieć problemów, itd...  ale to już mniej istotne. Bowiem najistotniejsze jest to, że w filmie nawet się nie zająknąłeś, że podawanie nieprawdziwych danych podczas rejestracji jest łamaniem regulaminu programu i może prowadzić do negatywnych konsekwencji dla takiego użytkownika. Nic na ten temat nie powiedziałeś. Nie ostrzegłeś potencjalnych inwestorów przed realnym ryzykiem. Jedyny plus to taki, że oglądalność filmu wyjątkowo mizerna... i tylko mieć nadzieję że nikt nie wszedł do programu nie znając ryzyka. Gdzie zatem Twoja wiarygodność w tej kwestii? Niby piszesz, że wolisz zniechęcić ludzi mówiąc wprost o ryzyku, a w filmie nic o ryzyku nie wspominasz, a co więcej, promujesz działania wręcz niezgodne z regulaminem programu, mogące narazić użytkowników na straty finansowe.  Ale zaraz... w filmie pojawia się też pewna ciekawa informacja. Zacytuję większy fragment tego co mówi @Devolaj93 w swoim filmie, aby zachować cały kontekst wypowiedzi: Firma nie chce mieć po prostu zbyt wiele wspólnego z polskimi urzędami, itd. Nie wiem czy wszyscy z was kojarzą taką firmę Exp Asset, tam również zarabiałem i niestety przez problemy z polskimi instytucjami musieli zamknąć swoją działalność w Polsce, no i my również musieliśmy wypłacać wszystkie pieniądze ze swoich kont. Mimo tego że żadna osoba nie została poszkodowana, żadna osoba nie straciła tam pieniędzy, firma niestety musiała się wynieść. Podobnie jak chociażby wszystkie giełdy kryptowalut, które zaczynały swoją działalność w Polsce, również już nie działają w naszym kraju, a wyniosły się poza granice. Dlatego również ta firma nie chce mieć żadnych problemów w późniejszym terminie, nie chce mieć problemów takich że ktoś tam będzie się przyczepiał o coś, nie chce również zamykać rynku dla Polaków. Tak więc jeśli się rejestrujemy, wpisujemy sobie inne państwo niż Polska. Otóż w powyższej wypowiedzi kluczowe są dwa ostatnie zdania. @Devolaj93 poinformował, że firma nie chce zamykać rynku dla Polaków. Tak więc jeśli się rejestrujemy, wpisujemy sobie inne państwo niż Polska. Ta wypowiedź oznaczałaby, że należy zaznaczyć podczas rejestracji inny kraj niż Polska, bo firma nie chce się zamykać na Polaków. Teraz pytanie, czy to jest oficjalne stanowisko firmy, że firma nie chce się zamykać na Polaków, więc przy rejestracji  zaznaczamy inny kraj i tym samym łamiemy regulamin? Czy może to @Devolaj93 nałożył jakąś własną interpretację, albo wybiegł przed szereg przypisując takie intencje firmie, które wiążą się z łamaniem regulaminu przez użytkowników?  Jednak niezależnie od tego, powinno się informować ludzi o możliwym ryzyku w kontekście podania nieprawdziwych danych. W mojej ocenie brak takich i innych informacji o ryzyku dyskwalifikuje taką osobę jako lidera, promotora, sponsora, czy jak by tego kogoś nie nazwać.