Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

29 marzec 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam wszystkich czytelników!

 

Internet jest to wspaniały wynalazek, który pozwala mi poprzez newsletter kontaktować się z czytelnikami z całego świata, nawet w najdalszych zakątkach.

Hyip to również wspaniała idea:  łączenie inwestorów z całego świata i danie każdemu możliwości zarobku. Szkoda, że ta idea nie jest w pełni wykorzystywana przez poważnych traderów, i że jest tyle obostrzeń dotyczących uruchomienia tego typu programu. Idee wolnościowe są zamieniane na idee kontroli, reglamentacji, licencjonowania i limitowania. A podobno żyjemy w czasach wolności…

 

 

Wróćmy jednak do głównego tematu naszego newslettera, jakie nowe programy zostały ostatnio dodane?

 

Pierwszy z nich to Firms Capital. Nie jest to typowy hyip program. Zgodnie z moimi przewidywaniami sukces programu JustBeenPaid tworzy nowe trendy dla programów typu hyip. Tak jest w przypadku Firms Capital, który jest połączeniem programu inwestycyjnego z matrixem. Matrix jest to wielopoziomowa struktura, gdzie ilość poleconych osób jest limitowana.

W przypadku Firms Capital mamy do czynienia z wymuszoną matrycą, a więc matryca wypełnia się osobami, które niekoniecznie są polecone przez ciebie. Taki system pozwala zarabiać na tym systemie także osobom, które w ogóle nie mają poleconych. Aby uczestniczyć w strukturze matrix należy zrobić upgrade konta z silver na gold.

 

Możemy również aktywnie inwestować w programie nie uczestnicząc jednocześnie w matrycy. Program oferuje następujące plany:

 

Foreign Exchange Market  15.00%  co 7 dni (7x)

Ebay Exchange Market  28.00%  co 5 dni (4x)

Oil Palm Plantation and Palm Oil Mill    40.00% co 15 dni (3x)

Binary Option Trading  50.00% co 21 dni (3x)

 

Minimum inwestycyjne to $10 a inwestować można tylko za pomocą systemu płatności Liberty Reserve.

 

Firms Capital jest to więc swego rodzaju eksperymentalne rozwiązanie, które przy dobrym zarządzaniu może przynieść sukces. Nasz dziennikarz wkrótce opublikuje review.

 

4f74356d2744c.gif

 

 

DKPetroleum to program, który obserwuję od jakiegoś czasu ale dopiero teraz podjąłem decyzje o monitorowaniu tego projektu. Program ten działa pod firmą założoną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i ma zarabiać na handlu gazem i ropą. Program inwestycyjny składa się z 3 planów.

 

Pierwszy z nich to Starter oferujący 0.7% dziennie a zakres kwoty depozytu to $10-$1000.

Drugi plan to Basic oferujący zysk 1% dziennie, w który inwestować możemy od $1000.

Ostatni plan to Advanced oferujący 1.2% dziennie gdzie minimum inwestycji to $10,000.

 

Wszystkie plany trwają 180 dni biznesowych a po zakończeniu planu zwracany jest depozyt. Dostępny jest również compounding.

 

Program ten posiada również program polecający i 4% prowizję od bezpośrednich poleconych.

Jest szereg  systemów płatności za pomocą których możemy rozpocząć swoją inwestycję: AP, LR, PM, C-gold, STP, Pecunix i Traceablepayment. Ten ostatni system płatności deklaruje gwarancje na inwestycje w tym programie, choć w moim przekonaniu ten nowy i nikomu nieznany system płatności Traceablepayment jest administrowany przez DKPetroleum.

 

4f7436b93dbe9.gif

 

 

ATAK DDOS NA ROYALTY7

 

Jak już informowaliśmy, program Royalty7 był wczoraj rano celem ataków typu DDoS. Strona była przez kilka godzin niedostępna. Administrator programu zapewnił nas jednak, że to tymczasowe problemy:

 

Royalty7.com was rather slow to respond since we were under large scale DDOS attack.

However we're back online, and you should be able to access the site on your end now.

Please rest assured that we are always doing our best to maintain above 99% uptime.

 

 

ULOTKI OD BENSONUNION

 

BensonUnion  poszukuje dystrybutorów ulotek reklamowych na całym świecie. Zainteresowani powinni skontaktować się z supportem programu.

 

 

EARNRETURN PRZENOSI SIĘ NA NOWY SERWER

 

Strona EarnReturn została przeniesiona na nowy serwer. Spowodowało to pewne problemy z dostępnością do strony oraz wypłatami, których realizacja będzie opóźniona. Potwierdzam, iż dostałem swoje zaległe wypłaty.

 

 

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

 

Zgodnie z moimi przewidywaniami program Black Gold Investment nie za długo gościł w naszym monitorze. Amatorskie wykonanie strony nie zachęciło zbyt wielu inwestorów. NOT PAYING status.

 

Rothschild Global i Magnetic Wallet również zakończyły swoją krótką karierę. Również NOT PAYING status.

 

Podobnie słabym programem okazał się Gold Trade Profit, który przestał naliczać zyski z mojego depozytu.

 

Znacznie lepiej płacił program Qioma, który dał mi ROI na poziomie 170%. Obydwa programy mają już jednak NOT PAYING status.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×