Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

USB

[SCAM] FootballChange - 1.1%-1.5% dziennie - www.footballchange.com

Recommended Posts

Nazwa programu: Football Change

Plany inwestycyjne: 

Junior: minimalna inwestycja $50, max $1000 1.1 % na dobę przez 30 dni

Youngster: minimalna inwestycja $1000, max $5000 1.3 % na dobę przez 45 dni

Professional: minimalna inwestycja $5000 max $15000 1.5 % na dobę przez 60 dni

VIP na życzenie

Depozyt zwrotny

Minimum inwestycyjne:  $50

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Payeer, PerfectMoney, AdvCash

Wypłaty (manualne/aut.):  manualne

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Nowy projekt. Został mi polecony przez Kevina Orbana, jednego z dużych promotorów. Strona zrobiona bardzo profesjonalnie,

na AUTORSKIM KODZIE.

Firma oficjalnie zarejestrowana z kapitałem 100 000 funtów!

Program z przyjazną legendą - inwestycje wspieranie młodych talentów piłki nożnej.

Osobiście sądzę, że projekt ma potencjał. Orban pisze, że program powistał 2 godziny temu. Jeśli to prawda to zapowiada się miazga, bo już o nim głośno w Rosji i na HYIPgrupach. Na MMGP koleś wszedł z $1001 depo.

Widząc to i znając siłę Kevina Orbana i jemu podobnych wchodzę na luzaku za $200.

Dodatkowo HIT DRODZY PAŃSTWO!

Chyba po raz pierwszy widzimy CEO firmy! Ukazuje się nam prezes Will Thornton Senior, w krótkim filmiku na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=yhgwZhg4SrY

Program partnerski: 7% - 3% - 1% - 1%

Wchodzę za $200

2f759a92abb1e2cdc4f9c24cc0a4ed48_orig.jp

Enjoy!

Link do programu - https://footballchange.com/?r=USB

Edited by USB

Tak czułem, że ktoś wstawi ;P  u Woodiego mi wpadl w oczęto ale rejestruje sie tutaj spod refka założyciela tematu. Miałem sobie dać przerwe ale takiego cacuszka nie sposób ominąć. Piekna strona ciekawy pomysł wchodze na grubo. 

Chyba @USB musisz plany poprawic bo widze ze jest zmienne a nie stale naliczanie.

Program ciekawy - juz sie zarejestrowalem ale z ISP.

Ubiegles mnie @USB!! :P

To wchodzę na pokład 450$ (0.1 BTC) :)

Edited by lordzuk

WOOOW! @SirJoJo zaszalałeś! Dziękuję za prowizję!

@kamper w FAQ piszą, że to dla zachowania płynności finansowej. Jak dowiem się szczegółów dam znać

Program już na 3 monitorach. Ł

Czy ja dobrze pacze, czy firma jest zarejestrowana w Polskim KRSie ? :D 

A gdzie paczysz? ;) Może to Levandosky? :D A może nawet PZPN hahahaha

Edited by Kebab

W gogole pacze;p I wyszła mi społka z.o.o i krs aktywny nawet 
Podobno firma dziala juz w kilku innych krajach i to calkiem prężnie;] 

No taa - z Katowic... Ale to chyba jednak dwie różne "firmy" ;)

Faktycznie projekt ma wiele ciekawych tajemnic. Cala strone przerylem i jest bardzo ciekawie zrobiona bardzo duzy plus za innowacje typu charity, blog, zglaszanie pilkazy, pracownikow. Ogolnie bardzo rozbudowana i widac ze zostalo w nia wlozone bardzo duzo wysilku a co za tym idzie nakladu finansowego. Sam "CEO" tez robi bardzo przyjemne wrazenie. Z doswiadczenia wiem, ze  takie  programy muszą swoje pociągnąc dlatego w takie programy decyduje sie na mocniejsze wejscia. Plotki o tym ze to admin sportarba u woodiego czy od ludzi na stronie u kevina orbana tez napędzają mam nadzieje ze zarobimy.

Ale jednak to plotki tylko... Co z BitArb? Nic...

Projekt ten może pochodzić długo a nawet bardzo długo, biorąc zwłaszcza pod uwagę fakt, że na handlu krypto można spokojnie zarobić więcej niż ten 1.1% dziennie :)

Też jestem w programie, ale z innego refa. Zrobiłem na razie 2 depozyty w $ i BTC. Wygląda to bardzo dobrze. Firma rzeczywiście rzekomo działa w paru krajach od 2013 roku. Na YouTube jak się pogrzebie to można znaleźć parę filmów, np. ten z polskimi napisami i pisze, że wykonała go polska firma - Flamingroup.pl (opublikowany w maju 2013 roku !:

Albo ten film:

Tutaj film z produkcji spotu:

Czy jest możliwe, że ten program się podszywa pod tą firmę ? Nie wygląda na to ... Istnieje też możliwość, że spoty powstały w 2013 po to, aby teraz uruchomić ten program i przekonać inwestorów do siebie, jeśli tak jest to się postarali Panowie. Tak czy siak program jest ciekawy i chyba warto zainwestować.

Sam nie wiem co mam o tym myśleć, bo ta legenda jest tak przekonująca, że nie dało się nie zainwestować tutaj. Chciałem go dorzucić na forum, miałem już napisany, ale musiałem jechać po dziecko do przedszkola, nie myślałem, że nagle się pokaże u Woody'ego i na forum, a spodobał mi się od razu jak go zobaczyłem na ISP.

Co do firmy z Katowic, to wygląda to właśnie na tą firmę - tu jest np. ogłoszenie o pracę - https://www.praca.pl/756292,footballchange,firma.html , a tu profil na linkedin https://pl.linkedin.com/company/footballchange-sp-z-o-o- ... niebywałe. Ciekawe jak się ten program rozwinie.

Kolejna jesień przed nami i bardzo dobry program. W programie również jestem, oby jak najdłużej. Plany inwestycyjne faktycznie, niewygórowane, które dają nadzieję, że program zagości na dłużej. Sezon jesienny w pełni, sezon sportowy również. Kibicujemy panowie, kibicujemy :)

Może tak a może nie - nie zgadza się chociażby prezes zarządu firmy zarejestrowanej w Polsce z tym który jest zarejestrowany w GB.

Idąc dalej: w GB zarejestrowali się 15 czerwca bieżącego roku - czemu nie wcześniej? Jak dla mnie ta polska firma i ten HYIP to dwie różne rzeczy. Źadna, dbająca o swoją reputację, firma czy fundacja nie proponuje nikomu tego typu inwestycji! Nie będę tu już rozwijał tematu piramid...

Tak czy inaczej - jeśli rzeczywiście się podszywają pod kogoś innego to nie wróżę temu tematowi dłuższej przyszłości.

Adresy strony www z ogłoszeń i profilu linkedin się pokrywają. Sam nie wiem co myśleć, jak już wspomniałem, pewnie Kebab ma trochę racji, że należy podejść z dystansem, bo to aż niewiarygodne, aby tego typu firma zdecydowała się uruchomić inwestycje tego typu. 

Na stronie google jest też podany adres i nr. tel. - 

AdresMisjonarzy Oblatów NMP 11, 40-001 Katowice, Telefon32 750 16 77.

Można spróbować tam zadzwonić jutro. Można też sprawdzić czy pod tym adresem istnieje jeszcze taka firma. Ktoś może jest z Katowic tutaj ?  :) 

Ja tez właśnie rozważam różne scenariusze i zachodzę w głowę jednak dochodzę do jednego wniosku jakby nie było tego typu projekty to kupa roboty miesiące w soft wersji a lata w hard wersji. Ryzyko towarzyszy jak wszędzie ja jak mam ponosić ryzyko to właśnie w tego typu programach gdzie wywiązuje się taka dyskusja bo to zapewnie nie tylko tutaj na forum ale i w wielu miejscach. Ja już wpakowałem się w ten projekt i to na grubo wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko kibicować !

edit: sprawa samej domeny jest intrygująca - wątpliwa sprawa żeby właściciel tak unikatowej domeny pozbył się ot tak - więc albo to on albo sprzedał za grubą kabone co po raz kolejny swiadczy o potężnym rozmachu projektu. 

Edited by SirJoJo

Rozumiem @JoJo ale sam widzisz, że jest to szyte grubymi nićmi... Należy pamiętać, że Polska to nie jest centrum wszechświata i ktoś, robiący hyip, może mieć na tyle możliwości żeby podszyć się pod "jakąśtam" firmę "from Poland" i robić na tym globalnego HYIPa. Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie :) Może będzie globalny AMBER GOLD? :D A może nic nie będzie i wszyscy zarobią swoje? Hah oby minister zero się nie zainteresował... ;)

• Like 1

Poszlaki macie dobre panowie i jest coś co je wszystkie łączy. Ogłoszenie pracy, które wrzucił @pgruzewski zawiera stronę www, którą doskonale znamy - footballchange.com i ta sama widnieje na Linkedin. Z info na stronie praca.pl piszą że firma powstała w Niemczech. Wychodzi na to, że mają oddziały w różnych częściach Europy, a to że brytyjski CEO jest inny niż polski może oznaczać rejestrację lokalnego przedstawiciela, coś jak w MLM. Wszystko trzyma się kupy

Edited by USB

Noo tak poza tym, że żadna firma, bardziej lub mniej legalna nie oferuje takich stóp zwrotu z inwestycji... Nie chce mi się kopać głębiej ale może ty @USB oświecisz mnie (a przy okazji innych) i może pokopiesz głębiej (bo to Twój temat w końcu) jak dowolna firma może dawać inwestorom taki dzienny zysk na inwestycji w obiecujące (a może i nie?) talenty piłkarskie nie mając żadnej pewności, że te talenty jakikolwiek zysk przyniosą? Bo jeśli przyniosą to nie jutro i nie za miesiąc i nawet nie za rok...

Reasumując: wszystkie dane są dostępne. A skoro tak, to każdy potencjalny inwestor może sobie zadzwonić/wysłać maila/pójść do firmy i zapytać :) No i dlaczego nie reklamują tego swojego, jak się wydaje, pewnego biznesu nigdzie indziej poza środowiskiem HYIPów?

Idąc dalej należałoby zapytać każdego z tych "talentów piłkarskich" czy mają z tym przedsięwzięciem coś wspólnego?

Proponuję jednak traktować ten program jako zwykły HYIP i nie oczekiwać większych "fajerwerków".

A może jednak? :D

Kopię dalej, ale nie traktuj tego personalnie @Kebab. Wybudowanie stadionu też od razu nie przyniesie ci zysku, a jakoś powstają nowe. Podobnie jak z młodymi talentami.

Ja widzę za tym wszystkim obrzydliwie bogatego Willa, który wrzuca hajs w młodych, by za kilka lat zwróciło się to z nawiązką. Skoro go stać to czemu nie. Jak ze stadionami...

Znalazłem info o reszcie zarządu w Polsce. Oto oni:

Bukowski Tomasz Piotr - Prezes Zarządu

Holdys Patrick - Członek rady nadzorczej
Mitrenga Lukas - Członek rady nadzorczej
Popiołek Artur - Członek rady nadzorczej

Szczególnie pan nr 2 i nr 3 to ciekawe przypadki podwójnego obywatelstwa, przynajmniej sądząc po nazwiskach. Mielibyśmy wtedy punkt zaczepienia dlaczego siedzibę mamy również w Manchesterze

No offense @USB! :) Mnie też ten temat bardzo ciekawi i stąd moje posty. Słusznie napisałeś - nie da się od razu zarobić ani na stadionach ani na talentach. Więc moje pytanie zostaje: skąd będą się brały środki na zaspokojenie inwestorów jak nie ze zwykłego schematu Ponziego? Nie twierdzę, że to jest złe - w końcu wszyscy wiemy na jakim forum jesteśmy ;) A skoro wiemy to nie pozostaje nam właściwie nic innego jak czekać. Czas pokaże. Jak zwykle ;)

Edited by Kebab

W nocy doszedł kolejny monitor. To już czwarty. 

To jeden z najciekawszych projektów jakie tu widziałem. Samo to, że na pierwszy rzut oka nie przypomina standardowego HYIPa, a szczególnie tych na GC oraz dłuuuga trzymająca się kupy historia to dla mnie majstersztyk. @Kebab, czekamy ;) 

Po głębszych przemyśleniach muszę trochę zgodzić się z Kebabem. Co by nie było, ciężko w 30 dni zarobić tyle kasiury na transferach/wspieraniu mało znanych zawodników, a kasę trzeba oddać inwestorom z nawiązką już po 30 dniach, więc siłą rzeczy musi tu działać schemat ponziego. Coś co płaci jak HYIP i wygląda jak HYIP musi być HYIPem. Tak czy siak uważam, że to ciekawy temat i myślę, że powinien dać zarobić. Pozostaje czekać i liczyć, że podziała długo, na co na pewno są duże szanse. 

Polski numer telefonu nie działa - "nie możemy zrealizować tego połączenia' - niczego innego się nie spodziewałem ...

Panowie tutaj nikt nie mówi że to nie HYIP. HYIP HYIPowi nie równy, a ten na pewno się wyróżnia przez całą legendę i TEORETYCZNIE długą historię. Te dwie pozycje na pewno potrafią przykuć oko mniej zaawansowanych inwestorów 

@maxgreen EuroInsider też rzucał się w krąg footballu, stąd to powiązanie :)

No i mamy kolejny monitorek. Już piąty