Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
atom

Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

Recommended Posts

10 października o godzinie 20.00 odbędzie się webinar na którym dowiemy się jak zarobić na otrzymywanym spamie.
Webinar prowadzić będzie Daniel Kubach.
 
Może Was to zainteresuje. Problem spamu dotyczy chyba każdego posiadacza adresu email.

 

http://odszkodowania20.pl/JCG54937826

 

[---]

 

Dalsze informacje już niebawem, po zarejestrowaniu się na Webinar dostaniesz link polecający - puki co nie wiem nic więcej na temat polecania.

 

Jeśli dołączysz będzie mi bardzo miło gdy zarejestrujesz się z mojego refa.

Edited by Egzekutor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem że FB oszalał... wszyscy rekrutują do tego czegoś ale nikt nic nie wie, ważne aby złapać kogoś na refa i rozesłać link do webinaru, tylko po jaką cholerę system poleceń? Nie wiem czy to jakaś nowość czy nie ale jeżeli ten "system" faktycznie opracował Daniel Kubach to strasznie długo zwlekał z jego przedstawieniem bo pierwsze wzmianki o tego typu działalności pojawiły się już ponad 6 lat temu. Odszkodowania w wysokości 360.00 aż do 2.000 PLN??? jakież to piękne biorąc pod uwagę że już prawie każdy korzysta z internetu i ma adres mail, wystarczy spam i możemy rzucać etaty... sorry za drobny sarkazm ale jak dla mnie to póki co zbieranie adresów mailowych, ktoś sobie zbuduje niezłą bazę a wraz z ruszeniem tego projektu okaże się "nagle" że do wszczęcia procedury będzie nam jeszcze coś potrzebne

 

ot, takie szybkie przemyślenie choć mogę się mylić :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Ty, ale ja używam specjalnego adresu email do takich akcji i wszelkie bzdury lecą tam, a jak okazuje się, że dany projekt wypala to aby być na bieżąco zmieniam adres email który używam na co dzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejrzewam że Twoim sposobem działa 99% internautów (będzie nam przysługiwało podwójne odszkodowanie :D :D :D  )

 

napisałem tylko o swoich wątpliwościach dotyczących projektu, zobaczymy co p.Kubach ma do zaoferowania i o czym powie na tym swoim webinarze, ja tam z dystansem do tego podchodzę bo na pierwszy rzut oka jest to zbyt piękne by było prawdziwe, pytanie tylko gdzie jest haczyk?

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka chodzi albo o zebranie dobrze stargetowanej bazy adresów e-mail, albo o jakiś sposób spieniężenia posiadanej "wiedzy" (lub braku wiedzy jakiejkolwiek), np. odpłatne porady.

 

Na moją najstarszą skrzynkę przychodzi bardzo dużo maili reklamowych ale jakby się bliżej przyjrzeć to na otrzymywanie 99.9% wiadomości wyraziłem kiedyś zgodę zaznaczając magiczny checkbox podczas rejestracji tu i tam. Nie ma mowy w takim przypadku o "niezamówionej treści reklamowej" - popularnie (i trochę mylnie) nazywanej spamem. Pozostały 0.1% wiadomości może i potencjalnie da się "zmonetyzować", ale wciąż tylko teoretycznie. Nadawca często jest anonimowy lub "egzotyczny" więc nie ma fizycznej możliwości wyegzekwowania czegokolwiek od takich osób. Dostawca usług również ma czyste ręce, bo taka poczta właściwie zawsze ląduje w folderze SPAM (a rzeczoną skrzynkę mam w domenie o2 - nie jest to lider "antyspamowy").

 

Podsumowując - jak nie wiadomo o co chodzi... ...to wiadomo o co chodzi :)

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą, że mieć pretensji nie można jeśli zapisało tu i ówdzie akceptując checkbox regulamin - tych maili spamem nazwać nie można.

Ja natomiast dostaję na firmowy adres spam od firm zajmujących się tłumaczeniami, tworzeniem stron, pozycjonowaniem...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie tylko, czy "niezamówiona informacja handlowa" o której wspominasz, to tak naprawdę spam. Jeżeli maile otrzymujesz na adres firmowy (w postaci biuro@firma.pl) to może być ciężko cokolwiek z tym zrobić (poza żądaniem zaniechania tej praktyki). Jeżeli natomiast jest to Twoja skrzynka służbowa, w adresie której podane jest np. Twoje nazwisko - już jest ciekawiej. Dochodzi jednak jeszcze kwestia ustalenia skąd dany podmiot ma Twój adres mailowy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adres email to jak wspomniałeś biuro@firma.pl

Próbowałem pisać, aby przestali spamować jednak nic to nie dało.
Wiadomości są wysyłane chyba z automatu co około 2 miesiące.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozostały 0.1% wiadomości może i potencjalnie da się "zmonetyzować", ale wciąż tylko teoretycznie. Nadawca często jest anonimowy lub "egzotyczny" więc nie ma fizycznej możliwości wyegzekwowania czegokolwiek od takich osób. Dostawca usług również ma czyste ręce, bo taka poczta właściwie zawsze ląduje w folderze SPAM (a rzeczoną skrzynkę mam w domenie o2 - nie jest to lider "antyspamowy").

 

Podsumowując - jak nie wiadomo o co chodzi... ...to wiadomo o co chodzi :)

 

Mnie też właśnie ciekawi jak przebiegałaby ta cała procedura wyegzekwowania kasy od tych spamerów, którzy najdą nie wiadomo skąd te swoje spamerskie treści... Na materiałach promujących ten projekt, wygląda to na "robotę" mega prostą. Dla mnie to coś za różowo to wygląda. Cóż.. pożyjemy zobaczymy :)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie puki nic nie wiadomo można tylko spekulować.

Trzeba poczekać do 10 gdy projekt ruszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na FB pojawiła się informacja (nie wiem na ile prawdziwa) że aby ubiegać się o "odszkodowanie" konieczna będzie wpłata 20zł za każdego maila, którego uznamy za SPAM.

 

No... i w sumie jeżeli to prawda to można zagadkę uznać za rozwiązaną, biorąc pod uwagę że na chwilę obecną jest już zapisanych 7196 i każda wpłaci tylko 20zł wychodzi bagatela 143 920zł, jak dla mnie sumka bardzo przyjemna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skąd ta informacja?

 

Jeśli tak by było jak mówisz, to jest to jeden wielki wałek :)

Płacimy 20zł za jednego maila, ale pewności i tak nie mamy, że uda im się wyegzekwować kasę, od "spamera"..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem ją na jednej z najpopularniejszych FB Grup dotyczących zarabiania on-line

(jak odszukam to zrobię screena)

 

oczywiście rozgorzała burzliwa dyskusja że ktoś taki jak Daniel Kubach nie będzie szargał swojej reputacji dla jakichś marnych 20zł no ale info się pojawiło a że w każdej plotce jest odrobina prawdy coś na rzeczy musi być

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płacimy 20zł od zgłoszonego spamu, średnia odszkodowania wynosi 2 tys zł z czego 40% idzie do firmy.
60% dla nas - czyli jak za spam to i tak świetny interes.

 

Moim zdaniem 20zł jest to zabezpieczenie dla firmy, kwota mała, a zgłoszeniodawca zastanowi się i przeanalizuje czy otrzymana wiadomość to spam czy jednak nie.

Jeśli otrzymana wiadomość pochodziła np. z forum na którym wyraziło się zgodę na otrzymywanie wiadomości - prawnik straci swój czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tą średnią to bym nie przesadzał, mówi się że od 360zł do 2tysięcy

ta ostatnia kwota to max co możemy otrzymać... pytanie tylko KTO i NA JAKIEJ zasadzie owe kwoty wyliczył?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwoty oszacowane są przez Daniela na podstawie tego, ze sam za swój spam dostał już odszkodowania :) a żeby wyszukać meile które się nadają to wystarczy sprawdzić od kogo jest e-mail na samym dole. Ja mam od groma wiadomości od wielu firm tj vileda, elektrolux i inne duże marki. Wszystko jest wysyłane od jednego nadawcy (firma która wykupiła gadu-gadu wraz z baza mailingowa ) w projekcie widzę duży potencjał. Uważam ze taka osoba jak Daniel który przez Euco stworzył sobie duża reputacje nie niszczyłby jej kusząc cię na nawet jednorazowe 200tys (po 20 zł od wszystkich) uważam ze wpłata 20 zł to zabezpieczenie przez „zawaleniem†im bezwartościowych zgłoszeń i zanim ktoś wyślę to się zastanowi czy ta wiadomość spełnia wymogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy maile z gg uznać za spam, też je dostawałem (kliknąłem, że rezygnuję z subskrypcji) wysyłane są z domeny gg i pewnie w regulaminie było, że będą wysyłać reklamy.

 

Co do tych 20zł to tak samo uważam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałem wczoraj webinar i powiem, że rozczarowałem się podejściem twórców do własnego projektu.

Według mnie sami podcieli gałąź rozwoju przez wprowadzenie opłaty aktywacyjnej (jednorazowo 39,00 PLN) oraz miesięcznego abonamentu 29,00 PLN. Rozumien abonament za telefon, ale za rozwój czyjegoś biznesu .

Opłatę za zgłoszenie sprawy 20,00 PLN jestem w stanie zrozumieć, a nawet karę w wysokości 30,00 PLN za przesłanie maila, który nie jest spamem.

Nie rozumiem też zapisów umowy o akceptacji nałożenia na partnera kary umownej w wysokości 5.000,00 PLN.

Ja w to na razie nie wchodzę, ale będę obserwował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli powoli "wychodzi szydło z worka"

 

coś za dużo tych opłat jak na początek... aktywacja, abonament... a te 20zł i ewentualne 30zł kary to od każdego maila czy od zgłoszenia w którym "wrzucimy" załóżmy 10 maili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie wczoraj nie było (sprawy rodzinne przeważyły) ale jeśli ma być opłata abonamentowa to wielka porażka, to raczej Oni powinni nam płacić za ściąganie im Klientów...

 

1 spam to jedna kwota.
Czyli mając 10 spamów zapłacisz 200zł i jeśli te 10 smapów nie będą spamem zapłacisz 300zł

Edited by atom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli teraz weź i bądź człowieku mądry co, kiedy i gdzie kliknąłeś, na co wyraziłeś zgodę i pamiętaj które firmy z którymi współpracują

 

w niektórych przypadkach godzimy się na materiały informacyjne, promocyjne, reklamowe a te firmy z kolei mogą (za naszą zgodą) przekazywać informacje dalej

no nie źle to sobie Pan Kubach wymyślił :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pkt 16. Umowy partnerskiej:

"W okresie obowiązywania Umowy Partner nie może w sposób bezpośredni ani pośredni promować ani nabywać produktów/usług udostępnionych przez Organizatora za pośrednictwem osoby lub podmiotu innego niż osoba lub podmiot wyznaczony lub zatwierdzony na piśmie przez Organizatora. W okresie obowiązywania oraz w ciągu 12 miesięcy od jego zakończenia Partner nie może nakłaniać do niewywiązywania się z Umowy, a także nie podejmować działań, które w sposób bezpośredni lub pośredni mogłyby prowadzić do przejęcia podległych mu strukturalnie lub innych współpracujących z Organizatorem Partnerów. W przypadku naruszenia zakazu podejmowania tego rodzaju działań Partner, który doprowadził do przejęcia innego Partnera zobowiązany będzie do zapłaty kary umownej w kwocie 5.000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych)."

 

Nieźle się zabezpieczają przed konkurencją!

Ciekawe też, co będzie jak użytkownik nie zapłaci dobrowolnie kary 30,00 PLN za niewłaściwy spam - egzekucja komornicza?

To mogą być Odszkodowania 2.0, ale chyba w stosunku do Użytkowników i Partnerów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z forumowiczów wpłacił ?
Jestem ciekaw czy ktoś dał się skusić i czy ewentualnie dostał odszkodowanie za spam lub zarobił z poleceń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed premierą miał być to taki rewolucyjny projekt, przynajmniej tak twierdziło wiele osób na grupach na FB, a teraz cisza wszędzie ;)

Ale dobre pytanie, ciekawe czy ktoś się skusił i odebrał już te hucznie zapowiadane "łatwe pieniądze"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Info od firmy. Jak zapewne wiecie wczoraj, ogłosiliśmy WIELKI Konkurs Poleceń o łącznej puli nagród 50 000 $. Otrzymaliśmy kilka e-maili z tym samym pytaniem. Zapytałeś, czy ten konkurs dotyczy tylko nowych poleconych, którzy zarejestrują się od 29.05 do 30.06 (włącznie), czy też dotyczy również wszystkich poleconych, które już masz w DailyCryptoRevenue Cóż, weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje polecenia. Nie ma znaczenia, kiedy zarejestrowali się w naszym programie. Ważne jest, ile łącznie złożą między 29.05 a 30.06 (włącznie). Będziemy obliczać tylko „świeże depozyty” dokonane w tym okresie przy użyciu portfeli kryptograficznych (finansowanie zewnętrzne), więc depozyty dokonane przy użyciu środków z salda konta (reinwestycje) nie liczą się tutaj. To właściwie odpowiedź na twoje pytanie. Postanowiliśmy trochę „urozmaicić” ten weekend, więc oto kolejna świetna promocja: Każda osoba dokonująca depozytu Silver Plan przy użyciu Ethereum w sobotę i niedzielę (30.05 i 31.05) otrzyma 10% premii za każdy tego rodzaju depozyt. Co to znaczy? Cóż, depozyty Silver Plan wynoszą od 500 do 9999 USD. Każda osoba dokonująca tego rodzaju wpłaty Ethereum w ciągu najbliższych 48 godzin otrzyma od nas kolejny depozyt, który będzie równy 10% ich własnego depozytu. Na przykład, jeśli dokonasz takiego depozytu za 600 USD, wówczas dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 60 USD ETH, jeśli zrobisz to z 1000 USD, dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 100 USD itp. Tylko depozyty dokonane przy użyciu zewnętrznego funduszu (twoje portfele kryptowalutowe ETH) mogą brać udział w tej promocji. Możesz dokonać nieograniczonej liczby depozytów, które będą uczestniczyć w tej promocji, jednak muszą one zostać aktywowane w ciągu następnych 48 godzin, aby zakwalifikować się do bonusu. Znowu chodzi tylko o depozyty Silver Plan. Depozyty w innych planach nie będą się liczyć. Należy również pamiętać, że ta oferta jest ważna tylko w przypadku depozytów dokonanych przy użyciu Ethereum. Wszystkie depozyty bonusowe zostaną dodane do twoich kont w poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.  
  • Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie? Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.   Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków. W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału. W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy: Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.  Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza. Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować. W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest: Cena: 1 000,00 EUR
   Dostęp do grupy:
   Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
   ---- Cena: 2 000,00 EUR Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   ----
   Cena: 4 000,00 EUR Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly. Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.   Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu. ---------- Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego. Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii. Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś. Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.  Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo. Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak: Rocznie ~ 5100€
   Miesięcznie ~ 427€  To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.  Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?
×