Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Fareeha

EDUKACJA FOREX + NARZĘDZIA + MLM = iMarketsLive - www.myimarketslive.co

Rekomendowane odpowiedzi

iml_logo.png

ZAPEWNIA BARDZO SKUTECZNE NARZĘDZIA I USŁ
Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przenoszę do MLM

Hm...

Dość młody projekt a gdzie można poczytać o osiągnięciach firmy i jej Twórców oraz coś więcej na temat oferowanego opragramowania.

Uprzejmie też proszę o informację o cenach pakietów oraz ich zawartości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osiągnięcia są indywidualne, można je zobaczyć na przykład na grupach lub stronach na Facebook'u. Dodam również swoje osiągnięcia, to nie program typu hyip to firma która oferuje szkolenia jak i narzędzia aby każdy mógł indywidualnie dzięki usługą zarabiać na światowych rynkach forex. Pakiety są 2 ( 235$ i 185$

Pierwsza wpłata ) kolejne są 185$ za droższy pakiet i 145$ za tańszy ( miesięcznie ) też zależne od narzędzi które będziemy chcieli używać. Można modyfikowac, jeśli nie korzystamy z danej usługi to za nią nie płacimy. Tańszy pakiet nie posiada narzędzi: FX signals live, harmonic scanner oraz swipe trades

Edytowane przez Fareeha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to nie program typu hyip

Zostało to zauważone i program przeniesiono do MLM :)

to firma która oferuje szkolenia jak i narzędzia aby każdy mógł indywidualnie dzięki usługą zarabiać na światowych rynkach forex.

Edukacja edukacją - jej nigdy za wiele, niemniej mnie bardziej interesują oferowane narzędzia a szczerze powiem, że na stronie nie znalazłem ich zbyt wiele.

Przyznam się jednak bez bicia, że nie czytałem i szperałem zbyt dociekliwie, bo... mamy wątek na forum :)

Byłbym więc wdzięczny gdybyś w wolnej chwili bardziej przybliżył oferowane w programie narzędzia, ich możliwości - bardziej szczegółowy opis.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że wszystkiego nie da się opisać.

Bardziej chodzi mi o pewne informacje pozwalające na ogląd poszczególnych narzędzi, może jakieś screeny...

Nie ma jednak piekarni :)

Na początek mam jednak mam kilka pytań natury ogólnych.

Przy opisie kilku narzędzi używasz frazy automatyczny w cudzysłowie.

Dlaczego?

Z jakimi platformami działają te automatyczne narzędzia?

Z góry też zaznaczam, że osobiście dość sceptycznie podchodzę do jakości edukacji w ramach programów typu MLM.

Natomiast narzędzia mogą być interesujące o ile mają jakieś cechy wyróżniającej je z masy produktów analitycznych czy też botów dostępnych na rynku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć !

Napewno wielu czytelnikow tego postu probowalo swoich sil na rynku forex. Jedni z lepszymi wynikami drudzy z gorszymi. Ja sam probowalem swoich sil lecz bezskutecznie poniewaz nie znalem sie na tym kompletnie. Niedawno odkrylem za pomoca mojego znajomego pewna amerykanska firme, ktora umozliwia nam dostep do ogromnej wiedzy na temat forex. W polsce temat powstal dopiero 4 miesiace temu, natomiast w ameryce firma dziala juz od 4 lat i jest w niej zarejestrowanych przeszlo 40tys klientow, ktorzy dzieki jej pomocy preznie rozwijaja sie na rynku forex i uzyskuja na prawde bardzo dobre rezultaty.
Oprocz ogromnej wiedzy dostajemy mnostwo sygnalow na temat wejsc w rynek od samego zalozyciela projektu, ktory Forexem zajmuje sie ponad 20 lat i zarobil prawie 100mln$ na tej plaszczyznie.

Jest nas juz prawie 200 aktywnie zarabiajacych polakow. [---]

Link do oficjalnej strony firmy. 

http://imarketslive.com/

Pod spodem wstawiam zdjecia z dwoch ostatni dni mojego traidingu.

post-18413-0-04745300-1506258761_thumb.jpg

post-18413-0-70435900-1506258765_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardziej szczegolowyopis jest w moim poscie, ale wytlumacze to wlasnymi slowami tak aby kazdy mogl zrozumiec. A wiec:
AKADEMIA IML

jest to szereg szkolen od podstaw na temat forex tak jak widac ponizej: w kazdej zakladce conajmniej kilka godzin szkolen ( po angielsku ) tlumaczenia po polsku sa w trakcie prac.

IML TV to ponad 50h szkolen na zywo, mamy dostep do kalendarza gdzie mozemy sprawdzic o ktorej godzinie , w jaki dzien i jaki trener prowadzi sensje szkoleniowa.

FX SIGNALS LIVE to zautomatyzowane narzedzie ktore podpinamy z wybranym przez nas brokerem, wlasnymi slowami wyglada to tak ze wybieramy trader z posrod 6 aktualnie, wczesniej sprawdzajac ich statystyki i skutecznosc i podpinamy narzedzie z nasza aplikacja MT4. Trader robi sobie trejdy na wlasnym koncie a jego trejdy sa kopiowane na naszym koncie, takie lustrzane odbicie. mamy podglad danych trejdow wykonanych poprzez tradera ktorego wybralismy, mozemy robic z nimi co chcemy lub zostawic i liczyc na tradera. Szacowany zysk 4-8% w skali miesiaca. 
FUSION TRADER dziala na tej samej zasadzie co FX SIGNALS LIVE tyle ze jest barrdziej agresywne, tzn traderzy maja inna strategie czyli bardziej agresywna co wiaze sie z wiekszym ryzykiem i wiekszymi zyskami w skali miesiaca , tutaj szacowany zysk jest 20-30% miesiecznie

SWIPE TRADES aplikacja ktora pobieramy z sklepu play, otrzymujemy powiadomienie na telefon z sygnalem od trejderow ( tutaj pracuje 3 nad tym narzedziem, niedawno dodano nowego ) dzieki informacja ktore trejderzy nam wysylaja po przez proste kopiuj wklej ustawiamy trejf na naszej aplikacji MT4 ( kiedy najlepiej wejsc , w jaka pare, gdzie ustawic Stop Loss, kiedy odebrac zyski ) bardzo proste w obsludze ( skutecznosc 90% ) 

DAILY SWING TRADES sesje live z samym zalozycielem firmy, gdzie uczy i trejduje na zywo , mozna sledzic jego ruchy jak i zadawac jemu pytania

HARMONIC SCANNER cala masa wykresow i analiz wykonanych po przez trejderow, wiele par walutowych gdzie rowniez mozemy wywnioskowac kiedy wejsc w dany trejd kiedy odebrac zyski itd. mamy dostep do tych wszystkich narzedzi w backoffice. 

juz wkrotce dostepne kolejne narzedzie ANALYZER SCANNER bedzie on analizowal wiele par walutowych jednoczesnie co bedzie ulatwiac nam wszystkim utowrzenie wielu trejdow na raz. 

Co do MLM to jesst to opcjonalne, jak widac mozna tu zarabiac automatycznie, manualnie ( czyli stawiac samemu trejdy uzyskujac sygnaly jak i analizy ) oraz poprzez MLM ( budowanie zespolu ) gdzie otrzymujemy wynagrodzenia w formie RANKingow i w ten sposob otrzymujemy dochod pasywny ( 150$ - 600$ - 1000$ - 2000$ miesiecznie ) itd itd. Jak widac nie trzeba tutaj budowac zespolu bo mozna zarabiac bez tego. to opcjonalne, ja jednak korzystam z wszystkich narzedzi bo nie dzialam juz w zadnych programikach ktore padaja po tygodniu, wole zainwestowac w wiedze ktora zabiore do grobu :P nikt mi jej nie odbierze i moge ja wykorzystac na kazdych rynkach czy to bedzie forex , czy kryptowaluty czy tez materialy. forex istnieje , istnial i bedzie istnial tak jak kazda gielda nie wazne czym bedzie sie handlowac to analizy beda wygladac tak samo, psychologia i podejscie rowniez pozostanie a tego wszystkie uczy firma iMarketsLive. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Up...
Ilu jest łącznie traderów?
Czy są to osoby, że tak napiszę, z krwi i kości, z którymi można nawiązać kontakt, znaleźć ich wiarygodne dane z ostatnich kilku lat?
Czy otrzymują za granie ich sygnałami jakąś prowizję od wyników usera?

Przyznam jednak, że sam pomysł mi się podoba pod warunkiem, że umiejętności i efekty traderów i ich zaszłe osiągnięcia są możliwe do zweryfikowania nie tylko na podstawie zapewnień organizatora.

Co do samego programu to jednak w mojej ocenie jest to jednak jest to przede wszystkim MLM z produktem w postaci szkoleń, którego nie chcę dyskredytować - bo materiału szkoleniowego po prostu nie znam aczkolwiek mam wyrobione zdanie na temat szkoleń tego typu w przestrzeni internetowej i jest ono raczej mocno negatywne.
Druga część produktu - sygnały - póki co też są trudne do oceny ich jakości. Stąd moje pytania.

STOP...
Niżej moje inne bardziej szczegółowe przemyslenia....

Niedawno odkrylem za pomoca mojego znajomego pewna amerykanska firme, ktora umozliwia nam dostep do ogromnej wiedzy na temat forex.

Jak doszło do odkrycia i co spowodowało, że po wcześniejszych niepowodzeniach zdecydowałeś się jednak wejść w ten projekt.
Jak mniemam wcześniej wchodząc na forex nie wchodziłeś na zasadzie - raz babie placek lecz też przyswoiłeś jakąś wiedzę nim zabrałeś się za handel.

W polsce temat powstal dopiero 4 miesiace temu, natomiast w ameryce firma dziala juz od 4 lat

Postanowiłem te twierdzenia zweryfikować...

Ale po kolei...

Potencjalni klientów zainteresuje pewnie to, że 

Swoje pieniądze powierzają spółce z ograniczoną odpowiedzialnością o kapitale 100 funtów

czyli niższej niż miesięczny abonament jednego usera...

Na stronie znajdziemy informację, że CEO firmy jest Krzysztof Terry...
RVpBBQ7.png

Tymczasem okazuje się, że już ta informacja jest nieprawdziwa.
Otóż 100% kapitału spółki INTERNATIONAL MARKETS LIVE LTD jest w posiadaniu Isis de la Torre...
Ta sama osoba jest też jedynym dyrektorem tej spółki...
Dowód w  brytyjskim rejestrze handlowym - LINK

Poszperałem trochę w sieci i Szydło zaczęła wychodzić z worka... Tzn. szydło zaczęło wychodzić...

Otóż Krzyś Terry wbrew temu co twierdzi wcale nie zajmował się tradingiem ale... MLMem i piramidami...
Otóż w tym wywiadzie (LINK) z roku 2012, w którym rozmawia z Denise Martino i opowiada tam o tym, że działał w Amway oraz innych przedsięwzięciach.
Rozszyfrowanie w jakich nie wydaje się trudne, gdyż w tym wywiadzie Terry stwierdza, że Denise Martino jest członkiem jego zespołu oraz, że tych firm jest kilka...

C: Well, I am a high income earner in the trading world, both as a trader and an educator. I have been doing this for 17 years, and nothing really struck me as good enough for me to give it my full attention. I have seen MANY companies, products and services. When I saw the opportunity in the industry you and I are in together, I saw an industry that was young, dynamic, and that people loved. It has a place in the market because it meets people's desires to find a bargain and/or make a deal. Also, it is VERY profitable, so I wanted to be a part of it. I got in first, and then I learned about it as I grew with it. I have not looked back. I have built an incredible team that's growing in leaps and bounds. You are a part of that team, Denise, an amazing student and downline member.
D: Thank you, Chris! How do the other network marketing companies you've analyzed compare to the one you and I are in together?

Źródło: http://EzineArticles.com/7229796 

Jakie to firmy dowiemy się zaś bezpośrednio od Denise Martino, która w tym wpisie (LINK) - także z roku 2012 - wymienia 3, z których najbardziej chyba znaną jest ZeekRewards.
Dla tych, którzy tematu nie znają wyjaśnię, że to firma udająca MLM, sprzedająca niby bidy do aukcji groszowych, która w rzeczywistości okazała się zwykłym ponziakiem, ze stratami uczestników na 600.000.000$.

Program w sieci zaistniał pod domeną imarketslive.com mniej więcej rok później... I już wtedy okazało się, że Krzyś w rok przehandlował na forexie kilkanaście lat :)

IMHO, jedno jest pewne Krzyś to kłamczuszek, kłamczuch, oszust!

Po dokładniejszym przyjrzeniu się projektowi okazuje się też, że od samego początku, od roku 2013, program rekrutacją stał a nie żadnym tradingiem...

Zarabiać można w zasadzie wyłącznie na sprzedaży pakietów kolejnym userom...

I myślę, że niewątpliwą zachętą do naganiania mogą się okazać... starty na tradingu...

Ja temat radziłbym omijać szerokim łukiem bądź poszukać tańszych a nwet i droższych rozwiązań o podobnym charakterze ale pochodzących od firm o znacznie większej renomie i często objętych nadzorem regulatorów.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć !

Napewno wielu czytelnikow tego postu probowalo swoich sil na rynku forex. Jedni z lepszymi wynikami drudzy z gorszymi. Ja sam probowalem swoich sil lecz bezskutecznie poniewaz nie znalem sie na tym kompletnie. Niedawno odkrylem za pomoca mojego znajomego pewna amerykanska firme, ktora umozliwia nam dostep do ogromnej wiedzy na temat forex. W polsce temat powstal dopiero 4 miesiace temu, natomiast w ameryce firma dziala juz od 4 lat i jest w niej zarejestrowanych przeszlo 40tys klientow, ktorzy dzieki jej pomocy preznie rozwijaja sie na rynku forex i uzyskuja na prawde bardzo dobre rezultaty.

Oprocz ogromnej wiedzy dostajemy mnostwo sygnalow na temat wejsc w rynek od samego zalozyciela projektu, ktory Forexem zajmuje sie ponad 20 lat i zarobil prawie 100mln$ na tej plaszczyznie.

Jest nas juz prawie 200 aktywnie zarabiajacych polakow. [---]

Link do oficjalnej strony firmy. 

http://imarketslive.com/

Pod spodem wstawiam zdjecia z dwoch ostatni dni mojego traidingu.

przeciez o tym mowa w poscie :) chodzi o iMarketsLive i to wlasnie chcialem wam wszystkim przedstawic! :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Up

Ten post przeniosłem ze zdublowanego wątku. Nie usunąłem go ponieważ zawiera inną domenę niż zawartą w Twoim poście, co pewnie też było przyczyną dubla, oraz informacje, których w Twoim poście nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

takich szczeglowy doszukan nie robilem, szczerze mowiac guzik mnie to obchodzi jaka kto mial przeszlosc, wazne jest ze od tych 4 lat robia swoje i robia to szczerze. jedyna zrecz ktora mnie troche zasmucila to iz naprawde widac ze terry ma spore doswiadczenie w tradingu bo uczestniczylem w jego szkoleniach, ale nie musial klamac ze az 20 lat a ile tak naprade ma nikt nie wiem, fakt jest taki ze ma pojecie i to ogromne! co do firmy to tak jak wspomnialem nie interesuje mnie co kombinowali wczesniej, od 4 lat robia to dobrze i sie powodzi kazdemu oraz 30.000 zadowolonym klientom a liczba stale rosnie i teraz naprawde w ogromnym tempie gdy zawitali do europy niedawno. Co do towjego myslenia na temat sprzedazy pakietow kolejnym userom to jestes troszke w bledzie, nikt tutaj nie dostaje za to prowizji za zadna sprzedaz, fakt firma na czyms zarabiac musi wiec to jest jedyna rzecz za jaka placisz, czyli za uslugi i narzedzia!! i na tym firma zarabia, jesli chodzi o wynagrodzenia i plan marketingowy to wedlug mnie jest swietny i nie jest to zadna piramida, jest wazna zasada ktora pozwala kazdemu czerpac korzysci ( 55% userow, 45% promotorow, tutaj tak zwany user IBO ) i chyba wszystko jasne ;) co do twojego pytania o traderach to tak wiekszosc z nich mozna zobaczyc na facebooku, sa to realni ludzie z krwi i kosci ktorzy pracuja dla IML.  Wszystkie osiagniecia statystyki i skutecznosci sa do zweryfikowania, nie tylko w backoffice ale tak jak mowie mozna ich znalezc osobiscie na fb ( nie wszystkich ) bynajmniej ja nie wiem o tym, ciagle dodaja cos nowego, firma sie rozwija w dobrym kierunku , maja dodac nowe narzedzie i wczorajszy news taki ze chca zajac sie tez szkoleniem na rynkach kryptowalut, byc moze jakis automat albo cos :) ja tu zostaje zdecydowanie, prowadze zespol i wszyscy sa zadowolenia, wszyscy zarabiaja fajne pieniadze i nikt tu nie narzeka :) pozdrawiam  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przemyśleń ciąg dalszy...

Otóż zauważyłem, że z narzędzi nie da się skorzystać jeśli nie korzysta się z linka referencyjnego!
Dziwne, prawda?

Otóż, nie jest to dziwne w projektach zarobkowych opartych na rekrutacji.

Z tego też co doczytałem to pakiety są 3:

1) Platinum - 195$ opłaty startowej + 145$ miesięcznie,

2) Paltinum Plus - 235$ opłaty startowej + 185$ miesięcznie,

3) Pakiet IBO - 15$ opłaty startowej + 15$ miesięcznie.

Pierwsze 2 to "usługa". Trzeci to pakiet marketingowy dający dostęp do planu.

Dzięki takiemu ułożeniu pakietów w zasadzie niemożliwe jest przypisanie firmie piramidalności, gdyż istnieje możliwość zakupu samej usługi i nie ma konieczności polecania.

Firma więc przechodzi europejskie (nieformalne) testy na zgodność modelu sprzedaży z prawem. amerykańskich już nie. I pewnie to było przyczyną emigracji programu na Stary Kontynent.

Jednak krótka przebieżka po sieci pokazuje, że główny nacisk program kładzie na rekrutację.

Właśnie dlatego pytania, które postawiłem zdają się być tak istotne.

Ewentualna "siła" oferowanych usług nie polega bowiem na tym, że takie czy inne sygnały są generowane lecz w tym w jaki sposób i przez kogo lub co są generowane.

Nawet wyniki są mniej istotne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy teraz chcesz coś mi zaprzeczyć czy poprostu zniechęcić ludzi, ale powiedz mi czy znasz program/firmę która nie opiera się na się na sile rekrutacji? W iml marketing jest szeptany, przekazywany z osoby do osoby według mnie bardzo dobrze że jest taki system wkoncu firma musi też zarabiać prawda? Nie wiem czego się tutaj doszukujesz ale spójrzmy prawdzie w oczy. Firma działa 4 lata i nadal się rozwija pokazując to na każdym kroku, płaci wynagrodzenia co piątek bezbłędnie, ma niesamowite narzędzia z których każdy może skorzystać ( za wiedze trzeba płacić, ktoś poświęcił i poświęca mnóstwo czasu ma przekazywanie tej wiedzy ) wiedzą raz nabyta zostaje z Tobą do usranej śmierci nikt ci jej nie zabierze. Ty pieniędzy nie wplacasz żadnych do firmy a więc firma z żadnymi twoimi pieniędzmi ie ucieknie! Jak to była z każdym jednym hyipem i revshare'm. A więc co tutaj widzisz złego? Myślę że na chwilę obecną to jest najlepszy sposób zarobków jaki istnieje, gdyż forex był jest i będzie! Wiedze nabytą możesz wykorzystać do analizy każdych walut i materiałów ( waluty, kryptowaluty, złoto, ropa itp itd ) mało?? Ja się nie zastanawiałem długo i zacząłem swoje działania w tym kierunku gdyż nie patrzę na forme a na wiedze która mi przekazuje! Prosta sprawa nie chcesz nie polecasz tylko się uczysz i grasz na forex używając narzędzi które mają ogromną skuteczność! Możesz się tylko uczyć i spróbować szczęścia na własną rękę gdzie indziej lub wykupić szkolenia gdzie indziej i grać w ciemno! Forex nie jest łatwy i jedno szkolenie czy spotkanie nie nauczy Cię tego. W iml masz dostęp do tego i nagrać do których możesz wracać kiedy zechcesz. Zamykam dyskusję ;) pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

takich szczeglowy doszukan nie robilem,

Ależ to nie był żaden dogłębny DL lecz szybki research.

W zasadzie minimum, które należy zrobić chcąc komuś powierzyć los swoich pieniędzy...

szczerze mowiac guzik mnie to obchodzi jaka kto mial przeszlosc,

Hm...

To trochę zastanawiające, bo w zasadzie oznacza, że guzik Cię obchodzi od kogo zależy to co stanie się z Twoimi pieniędzmi...

Wiem, wiem...

To Ty podejmujesz decyzję czy z sygnału skorzystać...

wazne jest ze od tych 4 lat robia swoje i robia to szczerze.

Wręcz przeciwnie!

Od początku działał nieszczerze...

Zresztą, to nie ma w zasadzie żadnego znaczenia...

Ja też Ci mogę szczerze doradzać ws. inwestycji na rynku, o którym nie mam zielonego pojęcia tylko zdaje mi się, że go rozumiem, znam się na nim a może nawet jestem mistrzem.

Tu nie chodzi o szczerość tylko o rzetelność.

jedyna zrecz ktora mnie troche zasmucila to iz naprawde widac ze terry ma spore doswiadczenie w tradingu bo uczestniczylem w jego szkoleniach,

Hm...

Z tego, że uczestniczyłeś w jego szkoleniach nie wynika, że ma on spore doświadczenie tylko to, że uczestniczyłeś w szkoleniu na którym on tak twierdził.

Weryfikowałeś te twierdzenia czy też przyjąłeś je za aksjomat?

Jeśli weryfikowałeś to gdzie?

ale nie musial klamac ze az 20 lat a ile tak naprade ma nikt nie wiem, fakt jest taki ze ma pojecie i to ogromne!

Ale skłamał...

Dlaczego więc wierzyć w kolejne jego twierdzenia?

Ba...

Kłamie nadal.

Nie jest CEO firmy, która sprzedaje pakiety.

Warto też pamiętać, że obecnie sprzedaje je maleńka brytyjska spółeczka o kapitale o wartości jednego najtańszego pakietu.

Raczej nie wzbudza to zaufania...

co do firmy to tak jak wspomnialem nie interesuje mnie co kombinowali wczesniej,

OK...

Ale jak widzę nie interesuje Cię co kombinują teraz i przez ostatnie 4 lata.

Mnie zaś tak.

Pewnie wielu potencjalnych rekinów forexowych rynków też...

od 4 lat robia to dobrze i sie powodzi kazdemu oraz 30.000 zadowolonym klientom a liczba stale rosnie i teraz naprawde w ogromnym tempie gdy zawitali do europy niedawno.

Hm...

Założę się, że te informacje także pochodzą ze szkoleń marketingowych projektu...

Tzn., że dobrze się powodzi każdemu oraz że zadowolonych klientów jest 30.000. Gdzieś też czytałem, że rok temu było ich 40.000. To znaczy, że część z nich już zadowolona nie jest czy też, że któraś z tych informacji, albo obie, znów są nieprawdziwe.

Co do towjego myslenia na temat sprzedazy pakietow kolejnym userom to jestes troszke w bledzie, nikt tutaj nie dostaje za to prowizji za zadna sprzedaz,

Hm...

To mnie wyprowadź z błędy, bo póki co mam wrażenie, że troszeczkę sobie ze mnie Waćpan pokpiwa...

Z czego biorą się pieniądze w planie marketingowym jak nie ze sprzedaży Twojej i Twoich poleconych?

Uwierz. Ja potrafię czytać...

Choćby ten dokument http://www.myimarketslive.co/Final_IML_Comp_5_(1).pdf

A w nim stoi jak byk, że bym mógł zarabiać w tym planie MUSZĘ:

- sam wykupić pakiet Platinum,

- znaleźć 2 klientów na pakiet Paltinum.

Nie pakiet IBO a Platinum.

I tu zgoda... Nie masz obowiązku rekrutowania, nie musisz wykupować pakietu IBO ale jeśli chcesz zarabiać musisz program polecać.

Dla jasności, nie ma w tym nic dziwnego i samo w sobie nie jest niezgodne z prawem.

Nie jest jednak prawda, że nie otrzymujesz wynagrodzenia za sprzedaż...

Nie sprzedasz - nie zarobisz...

O tym, że jest to typowa prowizja za sprzedaż łatwo się przekonasz już na 4 stronie tegoż dokumentu...

Z tego co tam można wyczytać, że za osobiste pozyskanie każdego poleconego na pakiet Platinum dostaniesz 35$.

I to prowizji w czystej postaci!

Czytamy dalej...

A tam, znów jak byk stoi, że zarabiamy w zależności od tego ile pakietów sprzedaliśmy i do tego utrzymaliśmy na kolejny okres subskrypcyjny,

Jeśli dobrze też rozumiem to na pewnym poziomie by zarbiać to trzeba comiesięcznie mieć co najmniej 2 nowych poleconych...

Czyli model to:

1) po pierwsze REKRUTACJA,

2) po drugie REKRUTACJA,

3) po trzecie REKRUTACJA,

4) po czwarte też REKRUTACJA...

i nie jest to zadna piramida

Nie twierdziłem, że to piramida.

Tylko, że by zarabiać trzeba rekrutować.

Nie mam też żadnych podstaw by twierdzić, że w programie tym nie ma produktu lub, że służy on tylko do przykrycia piramidalności projektu.

Produkt w tym programie niewątpliwie jest i posiada on jakąś użyteczność.

Nie ma co prawda żadnych wiarygodnych informacji o jego jakości ale niewątpliwie produkt realnie istnieje.

Wszystkie osiagniecia statystyki i skutecznosci sa do zweryfikowania,

Przez kogo?

Właścicieli, CEO i tych co się za CEO podają?

Mojej weryfikacji nie przeszła bowiem nawet właścicielka stufuntowej firmy...

Isis del la Torre

h65llc3.png

Licencje, o których czytamy na stronie w istocie nie są licencjami a egzaminami w cenie kilkuset dolarów, które są wymagane do zatrudnienia n a określonych stanowiskach w instytucjach finansowych ale same w sobie nie nadają żadnych uprawnień a o licencję na działalność maklerską trzeba się starać odrębnie lub zatrudnić w firmie licencję takową posiadającą. Do ubiegania się o licencję jednak kapitał 100 funtów to zdecydowanie za mało...

Tymczasem historia pracy tej pani wskazuje na niewielkie doświadczenie profesjonalne w zakresie handlu oraz (4 lata pracy w 5 firmach), że obecnie nie pracuje w zakresie objętych egzaminowi (LINK)

No cóż...

Kolejny minus...

Przecież nikt nie wymaga koloryzowania rzeczywistości... Wystarczyło napisać, że się czymś kiedyś przez chwilę zajmowała ale...

W tedy nie wyglądałoby to tak profesjonalnie...

:) ja tu zostaje zdecydowanie, prowadze zespol i wszyscy sa zadowolenia, wszyscy zarabiaja fajne pieniadze i nikt tu nie narzeka :)

Nie wątpię...

W MLMie i piramidach na polecaniu na pewno da się zarobić. Często nazywa się to budowaniem zespołu...

Sęk w tym, że zadowolenie członków zespołu odejdzie gdy zespół nie będzie już chciał się rozrastać... Gdy zabraknie świeżej krwi...

Teraz macie efekt Waw! - efekt rozwijania dywanu...

Gdy nowych userów nie stanie zacznie się jego zwijanie...

Jakie zarobki z gry na forexie a jakie z budowania zespołu jeśli można wiedzieć?

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo ważne coś co przeoczyles. NIEKOMU NIE POWIERZASZ SWOICH PIENIĄDZY! jest to bardzo istotne. Ty płacisz za pakiet czyli dostęp do szkoleń i narzędzi. Ewentualną strata była by taka że kupisz pakiet dnia 1 a dnia 2 się zawina...wow straciles 235$ A w przypadku hyip?jak tracisz to wszystko!! Żle coś przeczytałeś nie musisz mieć 2 poleconych żeby zarabiać bo moim poleceni nie mają a zarabiają! Tylko pakiet musisz wykupić nic po za tym więc nie musisz polecać polecać polecać polecać by zarabiać. Następnie nie musisz co miesiąc mieć 2 nowe osoby by zarabiać pasywnie. Bzdura No chyba że osoby z twojej struktury odejdą i zepsuje ci to rangę wtedy musis zastąpić to inna osoba ( liczy się to w punktach ) więc nie wiem skąd te informacje. A co do rzetelności to chyba nie możesz się wypowiadać będąc moderatorem HYIP. Zapewne próbujesz hyipy więc sory jednak wolę promować to i zostać tu jak polecać gówno ze tak brzydko powiem ;) A co do krzystofa to no cóż nie znam gościa może kiedyś poznam ale prawdy się nie dowiem i szczerze nadal guzik mnie obchodzi co on robi ważne że przekazuje wiedze i mogę korzystać z narzędzi i ZARABIAĆ nie małe pieniądze które trzyma broker nie firma. Powtórzę że bez polecenia też można zarabiać jest na to wiele osób z dowodami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy teraz chcesz coś mi zaprzeczyć czy poprostu zniechęcić ludzi, ale powiedz mi czy znasz program/firmę która nie opiera się na się na sile rekrutacji?

Ależ to Ty próbowałeś zaprzeczyć temu, że firmie zarabia się na rekrutacji.

Rzecz w tym na co kładzie się nacisk...

Z tego co widzę, główne siły nakierowane są nie na prezentację produktów i usług lecz na pokazywanie korzyści z rekrutacji - z planu kompensacyjnego.

IMHO, to błędne podejście do MLMu...

Być może informacje pokazujące, że twarze projektu najzwyczajniej kłamią i mijają się z prawdą ale to przecież nie powód by o tym nie pisać.

Skoro skłamali to ich problem. Nie mój.

Natomiast, jeśli chodzi o zyski z rekrutacji to wcale nie jestem przekonany, że jasne zaprezentowanie planu marketingowego miałoby zniechęcić potencjalnych marketerów. Szczególnie, że twierdzisz, że plan jest super-hiper.

Uwierz, że dla wielu marketerów internetowych i mlmowych produkt ma znaczenie wtórne i liczy się przede wszystkim plan marketingowy.

W iml marketing jest szeptany, przekazywany z osoby do osoby według mnie bardzo dobrze że jest taki system wkoncu firma musi też zarabiać prawda?

Taki - czyli jaki?

Oparty na pozorach?

Na kłamstwach?

Na niedomówieniach?

Nie wiem czego się tutaj doszukujesz ale spójrzmy prawdzie w oczy.

Spójrzmy...

Firma działa 4 lata

Nieprawda!

Firma została zarejestrowana nieco ponad rok temu!

I błagam, nie mów mi, że poprzedni prowadzący program mają coś z obecnym właścicielem serwisu cokolwiek wspólnego - bo nie mają.

Nic zresztą na stronie o tym nie jest napisane...

i nadal się rozwija pokazując to na każdym kroku, płaci wynagrodzenia co piątek bezbłędnie, ma niesamowite narzędzia z których każdy może skorzystać

To nazywam marketingiem przymiotnikowym...

Im więcej przymiotników tym mniej wiarygodny...

Osobiście miast określeń "niesamowite", "każdy" wolę konkrety co narzędzia w rzeczywistości dają i potrafią i sam wolę dojść do wniosku czy są do niczego czy też niesamowite.

Nie wiem czy każdy może skorzystać i też mnie to nie bardzo interesuje.

Bardziej interesuje mnie to co ja mogę uzyskać dzięki tym narzędziom i usługą...

( za wiedze trzeba płacić,

To akurat jest półprawda czyli nieprawda...

W bibliotekach wiedza jest zwykle za darmo.

W necie też można znaleźć darmowy wartościowy content.

A tutaj nawet nie wiemy czy content jest wartościowy.

Wiemy za to, że niezbyt uczciwi są twórcy tychże szkoleń...

Ty pieniędzy nie wplacasz żadnych do firmy a więc firma z żadnymi twoimi pieniędzmi ie ucieknie!

Nie wpłacam?

Wpłacam... min. 145$ miesięcznie...

Natomiast, wbrew temu co usiłujesz sugerować, mogę ponieść znacznie większe straty.

Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci za narzędzie 1740$ by grać kwotą 50$.

Tak więc ryzyko straty dotyczy wszystkich środków, którymi się gra z wykorzystaniem narzędzi i rekomendacji generowanych w programie...

Jak to była z każdym jednym hyipem i revshare'm. A więc co tutaj widzisz złego?

A uważasz, że kłamstwo twarzy projektu to coś dobrego?

Ja jestem przeciwnego zdania.

Uważasz, że poważna firma oferująca poważne narzędzia do poważnego handlu na forexie ma kapitał 100$ i w ciągu roku 3 razy zmienia adres na coraz tańszą skrytkę pocztową czy wirtualny adres?

Ja jestem przeciwnego zdania. To nie jest poważna firma.

O narzędziach trudno mi się cokolwiek konkretnego dowiedzieć. Nie znalazłem też niezależnych i wiarygodnych testów tychże. Znalazłem co prawda kilka ocen ale są one pisane z góry założoną tezą - najczęściej negatywną.

Nie da się też ich ocenić samodzielnie gdyż nie posiadają darmowego lub ograniczonego demo.

To nie jest wada sama w sobie ale też przekłada się na ogląd projektu.

Wiedze nabytą możesz wykorzystać do analizy każdych walut i materiałów ( waluty, kryptowaluty, złoto, ropa itp itd ) mało??

Zależy jaką wiedzę...

Tak na marginesie, może o tym nie wiesz, ale na forexie, giełdach, itp. większość traci.

I od tego trzeba zacząć nie tylko edukację ale nastawienie do tej formy zarabiania.

Ja się nie zastanawiałem długo i zacząłem swoje działania w tym kierunku gdyż nie patrzę na forme a na wiedze która mi przekazuje!

A z czym ją porównujesz.

Tę wiedzę znaczy się...

Widzisz...

Jeśli w jakiejś dziedzinie jesteś laikiem to na prawdę nie trzeba być geniuszem by w Twoich oczach wyglądać na geniusza nawet jeśli gadać się będzie bzdury.

Dla jasności, nie twierdzę, że w szkoleniach IML są bzdury. Pokazuję tylko mechanizm.

Inna sprawa, że nie jest niedozwolone ani nawet nie jest nieetyczne sprzedawanie powszechnie dostępnej wiedzy nawet za duże pieniądze.

Ja nie kontestuję samego faktu sprzedaży wiedzy, kursów czy też narzędzi ani nawet MLMowego modelu sprzedaży.

Jednak dla mnie liczy się przede wszystkim produkt i dlatego próbuję go poznać a z tym mam olbrzymie trudności.

Bo o ile o planie marketingowym mogę się dowiedzieć prawie wszystkiego od prawie każdego to o produktach mogę dowiedzieć się samych ogólników, że są świetne, doskonałe, że każdy może na nich zarobić (ale już że stracić to nie :) )...

Prosta sprawa nie chcesz nie polecasz tylko się uczysz i grasz na forex używając narzędzi które mają ogromną skuteczność!

No właśnie...

Znów przymiotnik...

Ogromną...

To znaczy jaką?

Na czym ta skuteczność polega?

Możesz się tylko uczyć i spróbować szczęścia na własną rękę gdzie indziej lub wykupić szkolenia gdzie indziej i grać w ciemno!

A niby dlaczego grą w ciemno nie jest wykupienie narzędzi i szkoleń akurat w tym programie.

Szczególnie, że tak naprawdę kupujesz je od ludzi, którzy nie mówią o sobie prawdy...

Widzisz...

To jest to o czym piszę...

Bezkrytycznie przyjmujesz skuteczność, wielkość i genialność narzędzi IML nie mając po temu żadnych weryfikowalnych danych.

Jednocześnie z łatwością przychodzi Ci dyskredytowanie jednym słowem całej konkurencji na tym rynku... Też bezkrytyczne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie pepperoniss 

Myślę, że nikogo nie interesuje przeszłość właścicieli jeżeli chce zarabiać kasę. Ryzyka w tym biznesie nie ma od strony firmy ponieważ sam każdy decyduje o swoich pieniądzach. Jedynie broker może nawalić, ale to już czynnik, na który nikt nie ma wpływu. Dlatego warto dobierać brokerów solidnych, którzy są na rynku od kilku lat i nie rozdają bonusów.

Kolejny temat,  z którego zrobił się śmietnik. Zamiast dawać tu konkretne informacje dotyczące projektu to zrobiła się weryfikacja firmy - co każdy może zrobić sam. Co do tradingu - jest duża skuteczność więc skądś te sygnały muszą być, a jeżeli nikt nie ma doświadczenia to skąd wyniki na poziomie 80% skuteczności sygnałów? Sam sprawdziłem i faktycznie jednego tygodnia było 500 pps na plus co daje ogromne wyniki, a to tylko z jednego narzędzia. Wiadomo, że każdy ma jakąś przeszłość i osobiście sam tak głęboko nie weryfikowałem, ale postanowiłem sprawdzić wszystko od środka i faktycznie bez doświadczenia możesz zarabiać na Forex dzięki IML. Z tym, że są też narzędzia, które wymagają jakiejś wiedzy. Kwestia doboru narzędzi moim zdaniem, a co do "Krzysia" - gość daje mega dile do zrobienia i ma ogromną skuteczność. Jeżeli nie tradował nigdy to skąd ma taką wiedzę bo na pewno nie z książek. To co widnieje na papierkach, spółkach itd to można sobie w kibel wrzucić. Dla mnie liczą się fakty i wyniki, a co do marketingu - jest mega zrobione ponieważ jak ktoś chce mieć konto za free to musi załatwić 2 klientów dla firmy, a tym sposobem każdy jest zadowolony bo wpływa co raz więcej kasy do firmy. Użytkowników jest ponad 1 000 000 co daje ogromne pieniądze. Wiadomo też, że konta muszą być opłacone bo inaczej nie da się zarejestrować. 

Z tego co się też orientuję to prawo amerykańskie nakazuje, aby w firmie było 55% minimum klientów czyli każdy zarabiający z budowania grupy w tej firmie musisz mieć klientów na poziomie 55% w swojej strukturze minimum. Wniosek jest taki, że skoro taki poziom trzyma się w firmie to klienci muszą być zadowoleni skoro płacą abonament. Z informacji jakie mam jest to 65% ponad nawet klientów, a reszta to osoby budujące biznes. 

Moim zdaniem firma jest genialnie zorganizowana pod względem marketingowym i poukładana finansowo. Oczywiście nie znam do końca przeszłości właścicieli - mnie interesuje jedynie to, że ma to sens z punktu matematycznego. Piramida na pewno to nie jest, a ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach biznes, który ma sens.

PS niech każdy bierze też pod uwagę straty - to jest FOREX, a ten rynek jest mocno dynamiczny i można stracić kasę nawet na dobrych sygnałach. Oczywiście da się tego uniknąć, ale trzeba wiedzieć jak. Zazwyczaj na rynkach kapitałowych tracą ludzie, którzy nie wiedzą kompletnie nic o tym, a się za to biorą. 

PS 2 Nie będę się wdawał w dyskusje na temat zarządu, spółki itd. Wiadomo, że każdy robi tak żeby uniknąć odpowiedzialności. Proponuję natomiast wszystkim, którzy się wypowiadają w temacie. Opłacić abonament na 7 dni i wytestować na koncie demo. W 7 dni możesz zrezygnować z usług i oddają kasę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wydaje Ci sie rozwijaja sie mocno w pl i nie tylko... osobiście nie podoba mi sie ,ze ''zielone ludki naganiają Cie na szkolenia'' a sami nie zarabiaja jeszcze na forex lub narazie zarabiaja bo graja tylko sygnaly ale nic o tym rynku nie wiedza... edukatorow i sygnaly maja dobrych ale wg mnie nie warto bulic 180$ miesiecznie (jak nie hcce naganiać) bo mozna sie nauczyc po kilku latach, nie ktorzy po kilku miesiacach zarabiac na forex, wraz ze wskaznikami, mentorem itd za darmo kto szuka tez znajdzie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie o tym pisałem dyskutując @Fareeha. Minął szmat czasu a informacji czy rzetelnych recenzji produktów jak nie było - tak nie ma. Za to są rekruterzy... Coraz więcej rekruterów...

I choć minął też szmat czasu od posta @Dzipsiok87 to pozwolę się odnieść do kilku jego fragmentów...

W dniu 1.11.2017 o 11:52, Dzipsiok87 napisał:

Myślę, że nikogo nie interesuje przeszłość właścicieli jeżeli chce zarabiać kasę.

A ja myślę, że się mylisz. Każdego powinna interesować przeszłość właścicieli firmy szczególnie jeśli chcą z nimi albo na sprzedaży ich produktów albo korzystając z ich produktów zarabiać. 

Poza tym - na co kolejny raz zwrócę uwagę - problem nie w ich przeszłości tylko w obecnych kłamstwach.

Przecież nie ma nic złego w tym, że pracowało się tam gdzie się pracowało, zdało się takie czy inne egzaminy, że nie posiada się tych czy innych uprawnień czy licencji, że działało się w mlm albo lokowało środki w ponziakach. Natomiast zaufania nie budzi - a przynajmniej powinno je ograniczać - kłamanie na ten temat.

Gdyby program dotyczył lecznictwa a pani Isis bądź Krzyś twierdziliby, że są doktorami nauk medycznych czy profesorami a nimi nie byli też nikogo nie powinno to interesować?

IMHO, powinno...

W dniu 1.11.2017 o 11:52, Dzipsiok87 napisał:

o co widnieje na papierkach, spółkach itd to można sobie w kibel wrzucić.

A niby dlaczego?

Gdy właściciele i firma są rzetelne i wiarygodne to można z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjąć, że dane z rejestrów publicznych też takie są. Nie ma powodu bowiem zakładać, że podają nieprawdę.

Natomiast gdy podawane są przez nierzetelnych właścicieli trzeba na nie patrzeć przez odpowiedni pryzmat. Nie zmienia to faktu, że skoro kapitał spółki wynosi ledwo 100 funtów to jest taki a nie inny. Tutaj też właściciele nie mają powodu by kłamać, że w firmę zainwestowali więcej niż zaraportowali.

Co więcej INTERNATIONAL MARKETS LIVE LTD prowadzi nielegalną działalność wg regulatora:

- brytyjskiego https://www.fca.org.uk/news/warnings/international-markets-live-limited

- belgijskiego https://www.fsma.be/en/warnings/fsma-warns-public-against-activities-international-markets-live-ltd-imarketslive

- francuskiego https://www.amf-france.org/Actualites/Communiques-de-presse/AMF/annee-2017?docId=workspace%3A%2F%2FSpacesStore%2Fd5589163-dec8-4d51-9ed2-626604b8cff3

W ostrzeżeniach mowa jest też o podejrzeniu piramidalności projektu.

Pewnie dlatego powstała nowa spółka tym razem w Irlandii Pólnocnej z zabójczym kapitałem 1 funta opłaonego także przez panią ISIS https://beta.companieshouse.gov.uk/company/NI654853

Natomiast na stronach internetowych firma przedstawia się dziś International Markets Live, Inc 45 Rockefeller Plaza, New York, N.Y.

Przeciwko tej spółce amerykańska Komisja Commodity Futures Trading Commission (CFTC) prowadzi postępowanie m.in. w związku z nielegalnym oferowaniem sygnałów tradingowych https://www.cftc.gov/sites/default/files/2018-09/enfinternationalorder091418.pdf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta