Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

5 kwietnia 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

 

Kolejny tydzień przynosi nam nowe propozycje inwestycyjne a także garść informacji dotyczących aktualnie monitorowanych programów. Zwracam również uwagę, iż pojawia się nowy trend na rynku hyipów. Zapewne dzięki ogromnemu sukcesowi i popularności jaka wiąże się z programem JustBeenPaid powstaje coraz więcej programów, które są połączeniem hyipów z auto lub manual surfami, buxami, matrixami czy cyclerami.

 

Takie hybrydy dają szanse na znacznie dłuższą żywotność programów. Czy będzie to trwały trend? Jeżeli tego typu programy będą funkcjonować z sukcesem to myślę, że tak.

 

Jednym z takich programów, który od niedawna monitoruję jest mint.bz.

 

Domena programu przywiązana do kraju Belize, a nazwa to po prostu mięta. Program jest jeszcze w fazie pre-launch a kompletne otwarcie nastąpi 1 maja 2012 r. Jednakże, rejestracja jest już otwarta, możliwa jest również inwestycja w programie. Program reklamuje siebie jako platforma reklamowa, która dzieli się swoimi zyskami z reklam z inwestorami (do 2.5% dziennie).

 

Na pierwszy rzut oka ten program może się wydawać skomplikowany, ale wcale taki nie jest. Aby rozpocząć zarabianie w tym programie należy zarejestrować nowe konto, a następnie wykupić w programie tokeny. Są ich 3 rodzaje: Basic, Standard i Advanced. Tylko 2 pierwsze rodzaje są dostępne dla wszystkich, tokeny advanced są dostępne dla wykupionego konta „Buddy†($10 + $7.99 za odnowienie).

 

Tokeny Basic kosztują $4.99 i oferują 1% dziennie aż do uzyskania 120% ROI. Maksymalnie można wykupić 100 tokenów.

 

Tokeny standard Kosztują $9.99 i oferują 1.5% dziennie aż do uzyskania 150% ROI. Maksymalnie można wykupić 250 tokenów standard.

 

Tokeny Advanced kosztują $14.99 i oferują 1.5-2.5% zmiennego dziennego zysku aż do uzyskania 180% ROI. Maksymalnie można wykupić 300 tokenów advanced.

 

Aby zyski zostały naliczone należy jeszcze codziennie obejrzeć i ocenić kilka stron reklamodawców za pomocą opcji „Mint-Rate Surf†aż do uzyskania komunikatu: You have surfed enough sites to be eligible for earnings today!.

 

Upgrade konta (Buddy) daję nam również możliwość zarabiania na matrycy (2x2).

 

Akceptowane systemy płatności to STP, AP, LR i PM.

 

Nasz dziennikarz przygotowuje już review dla tego programu.

 

4f7d9c964684f.gif

 

 

Dividend Service to już typowy przedstawiciel HYIP. Istnieje na rynku już ponad miesiąc i ze względu na swoją atrakcyjność zdecydowałem się dać mu szansę. Program posiada 4 plany inwestycyjne:

 

START (1.4% dziennie przez 15 dni) STANDARD (1.7% dziennie przez 30 dni)  SERVICE (2% dziennie przez 70 dni) oraz DIVIDEND SERVICE (2.3% dziennie przez 100 dni).

 

We wszystkich planach zwracany jest depozyt oraz dostępna jest opcja compoudingu.

 

Inwestować możemy już od $5 poprzez LR, PM i STP.

 

Na stronie dostępny jest również czat online oraz support telefoniczny.

 

Aktualizacja: strona jest aktualnie niedostepna

 

 

FAŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×