Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

• 0
Iskierka

Tworzenie tematów

Question

Witam.

Mam problem z tworzeniem tematów, chcialłbym coś napisać w danym temacie, ale nie moge. Co nie kliknę nic mi nie zaznacza wszystko jest nieaktywne jedynie tutaj mogłem stworzyć temat. Proszę o pomoc.

2 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• @Mustafa ty nie Porównuj banku do „biznesiku” w necie  to nie ma nic do tego. Tak to juz jest ze każdy sygnał typu przesuwanie terminów, brak wypłat, problemy techniczne sa oznakami ze cos jest na rzeczy. O dziwo na samym początku nigdy nie ma problemów, a z czasem z malej błachostki potrafi sie zrobić problem nie do przeskoczenia przez tygodnie   
    •   BNC10. Aplikcja działa na tej samej zasadzie jak RevolUt I Monese.  Promocja jest ograniczona i trwa do 30.11.2019 (o zmianach będę informował)   Jest to hiszpański odpowiednik. Za założenie konta rozdają Bonusy - darmowe 5 €, aby otrzymać bonus należy użyć odpowiedniego linku z promokodem.  https://bnc10.page.link/4hs4qxA3WdsNZAhk7 Nie trzeba zamawiać karty fizycznej, aby otrzymać od nich bonus startowy. Konto jest też w pełni darmowe. Konto w BNC 10 Należy zatrzymać aktywne na okres 6 miesięcy. ( po 6 miesiącach można zamknąć rachunek)  — Bonus należy wykorzystać na zakupy, wirtualną kartą mastercard, którą mamy widoczną w sekcji karty w aplikacji BNC10 - wystarczy doładować nią swoje saldo Revolut jak to zrobić? W Revolucie lub Monese wybieramy dodaj środki na konto, wybieramy za pomocą karty i dodajemy wirtualną kartę BNC10.  —- Po założeniu konta i weryfikacji swoich danych osobowych należy przelać na konto BNC10 -  25€. Dane rachunku znajdziemy w aplikacji.  Szybki i darmowy sposób na przelew to wykorzystanie do tego konta Revolut.    W sekcji przelewy dodać odbiorcę samego siebie Wybrać konto w Hiszpanii „Spain” (IBAN +BIC)   Przelewamy 25€, które otrzymamy maxymalnie do 3 dni roboczych ( z reguły po 2 godzinacb jest już na BNC10) Po otrzymaniu naszego przelewu - 25 € dostajemy także w tym samym momencie 5€ jako bonus, które możemy od razu wypłacić razem z naszymi wpłaconymi pieniędzmi. Za każdą zaproszoną osobę też otrzymasz 5€, dodatkowo za każde 5 zaproszonych osób dostaniesz 25 € extra! Oferta BNC10 jest ograniczona liczbowo, można zaprosić tylko 40 osób i tylko tyle można zarobić, czyli 400 euro Reflink znajdziesz klikając w znaczek portfela na dole po lewej i na samej górze jest puchar - wybierasz „for inviting a friend”  
    • Może nie zrozumiałem żartu, ale to nie jest tata i syn. Gdyby tak było, to Tim Roth zostałby ojcem w wieku 13 lat
    • @pepperoniss Piszesz do mnie o udowadnianiu ale tak naprawdę oprócz pustych jak każdego słów nie dajesz również żadnych dowodów na własne teorie, to że  jestes taki "wyedukowany" i wyjątkowo wykształcony nic dla mnie nie znaczy dopóki nie pokażesz mi chodź jednej screena czy dokładnych dowodów, ty mi wierzyć też nie musisz bo moja teoria jest nawet mniej realna (tak, logicznie patrząc bo przesuwanie terminów nie jest na miejscu ) zasłanianie się bankami ? haha ciekawe. powiedz w którym miejscu omega jest podobna do banku ? a i przypomne ci że bank twoich pieniędzy też niema. jeżeli będziesz chciał wypłacić np. 200tys. prawdopodobnie będziesz musiał czekać parę dni aż ściągną te pieniędze od innych ludzi  oo? czy to piramida,(oczywiście że nie, ale ty stwierdzasz że to już znak piramidy) chyba musisz bardziej przemyśleć to co piszesz  A i ciekawe, dostałem ostrzeżenie za cytowanie całej wypowiedzi , niesamowite że na takim "rzetelnym" forum nie można odnieść się do całości tylko nawet trzeba wyrywać z kontekstu i naginać wypowiedzi. @pepperoniss Jako (chyba)dorosły facet zakładam że powinieneś wiedzieć że jeśli do jakiegokolwiek banku przyjdą wszyscy z chęcią wypłaty swojego kapitału to większość z ludzi nie otrzyma swojej gotówki ooo czyli bank jest niewypłacalny. a jednak mu ufasz hah, to dlaczego omega miałaby być wstanie NAGLE wyplacic tak duże pieniędze ?
    • Czy aby na pewno? Czy plotką jest, że wspomniany Cloudtoken jeszcze niedawno przez bohatera filmu został nazwany #Gównotokenem? Jakoś w nowym filmiku nie słychać negatywnych emocji, czyżby syn upomniał się od taty o wyjaśnienie, gdyż sam musi się tłumaczyć z jego zachowań? Kasowanie filmów nie jest nową praktyką na kanale Żukiewicza. A jeśli się mylę, to może warto podać statystykę? Zresztą, wystarczy prześledzić ten temat, większość filmików nie jest aktywna. Wymówka, że chodzi o dz. gosp. jest więc mało wiarygodna. Dostrzegam raczej chwiejność emocjonalną, której skutkiem są działania psujące aktualną kampanię promocyjną syna.  Osobiście nie chciałbym być "popularny" jak autor filmiku a już na pewno nie chciałbym kopiować metod, które on stosuje oby osiągnąć swoją popularność. Autor filmiku nie ma wiarygodności, dziś mówi jedno, jutro drugie,  nazywa siebie super przedsiębiorcą i człowiekiem sukcesu, ale jaką drogą do tego sukcesu doszedł? Ilu poleconych straciło swoje depozyty aby autor filmiku mógł machać banknotami przed kamerą? I co najważniejsze, ile by autor filmiku zarobił bez polecania?  Trudno jest więc oceniać autora filmiku jako pozytywną postać online biznesu. Z powyższych powodów akcje charytatywne traktuję raczej jako formę marketingu a nie realnej chęci pomocy komukolwiek. Efektywność metody nie zawsze usprawiedliwia samą metodę. To że np złodziej kradnie nie powoduje, że pytam się złodzieja jak doszedł do swojego sukcesu? Co do filmów młodego Żuka ok, wprowadza tutaj nową jakość, ale jeśli popatrzymy na filmy starego Żuka, to już nie wygląda to tak różowo. Bo młody Żuku, czy o takie posty Ci chodziło? Jak myślisz, kto jest ich autorem? Obiektywności nie ma więc po obu stronach. Skrytykowałeś bowiem kiedyś publicznie metody marketingowe taty? Namawianie na kredyty pod zakup dascoin? A zakładam, że się z nimi nie zgadzasz, skoro na swoich filmach stosujesz już nową jakość. Jedno słowo, które się nasuwa oceniając stosunek Ż. do osób na których zarabia to jest pogarda. I sztuczne uśmiechy nie są dziś wystarczającym makijażem aby ukryć swój stosunek do ludzi. To przypudrowanie może działać np. na osoby, które oglądają te filmiki po raz pierwszy. Trudno jednak zapomnieć o tym co się wydarzyło w przeszłości. A jakoś słowa przepraszam skierowanego do osób, które słusznie mogą mieć pretensje o wciągnięcie do "gwarantowanego" i "bezpiecznego" biznesu nigdy nie słyszałem.