Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Bodeha

Long term ale jaki ?

Recommended Posts

Hej

Bede powoli wracać na łono hajpów wszelakich :) Tak wiec pytanie brzmi :czy jest tu jakiś dobry long term  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tez bym wszedł , ale tak długo to już żyje , i boję sie trochę , jakies podstawy ze postoi to jeszcze długi czas ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie płaci regularnie. Nie wiem jakie sa podstawy, może te naprawdę małe procenty? to nie jest szaleństwo jak bylo z razzletonem czy innym skylexem. Kapie sobie jak woda z kranu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamiast hyipow polecam się przenieść na kryptowaluty, dużo lepsze efekty można osiągnąć trzymając je długoterminowo, albo handlując - co kto woli. Pierwszy z brzegu przykład: Litecoin kupiony kilka dni temu za 89$, dziś wart jest ponad 300$ (czyli ponad 300% zysku).  A takich okazji się dużo więcej trafia, tym bardziej jeśli się kupuje na longterm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By RFL
   Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dla Inwestorów zainteresowanych alternatywnymi formami pomnażania kapitału.
    
   Dlaczego warto inwestować w pożyczki z rockefeller.com.pl?
   Bo nie owijamy w bawełnę, cenimy przejrzyste zasady a ukrytym opłatom i warunkom pisanym drobnym druczkiem mówimy NIE. Prowadzimy szczegółową weryfikację klientów i dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam środków, dlatego cieszymy się jednym z najwyższych w branży współczynników spłacalności (96,85%).
    
   Jak wygląda idea naszego modelu inwestowania?
   Inwestujesz środki w wybraną pożyczkę a jej obsługę pozostawiasz nam. Zadbamy o terminowość spłaty rat a w razie potrzeby zajmiemy się windykacją należności. Stan swoich inwestycji będziesz mógł śledzić na bieżąco za pomocą naszej strony oraz mobilnej aplikacji. Twój zysk z inwestycji wyniesie od 8 do 13,1% w zależności od tego, w którą pożyczkę zechcesz zainwestować. Ryzyko utraty ulokowanych środków zostanie zminimalizowane, jeśli zdecydujesz się na przystąpienie do Programu Zwrotu Kapitału spodziewany przez Ciebie zysk automatycznie ulegnie pomniejszeniu o 3%. Zyskasz jednak pewność, że zainwestowane środki będą bezpieczne.
    
   Jak zainwestować?
   Procedura inwestycyjna odbywa się on-line, ogranicza się zaledwie do kilku kroków i nie zajmie  więcej niż kilka minut. 
    
   W pierwszej kolejności należy utworzyć konto na stronie rockeffeler.com.pl i dokonać niezbędnych weryfikacji. Na tym etapie poprosimy Cię o dokonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł. O tym, w którą pożyczkę zechcesz zainwestować zdecydujesz sam po dokładnym zapoznaniu się z jej parametrami (wysokością oprocentowania, okresem spłaty, oceną ryzyka inwestycyjnego). Po zatwierdzeniu wyboru i dokonaniu płatności uzyskasz dostęp do aplikacji umożliwiającej śledzenie wszystkich działań związanych z obsługą Twojej inwestycji. Należności wraz z odsetkami będziesz otrzymywać na bieżąco. Wypłacisz je w dowolnym momencie lub zainwestujesz w kolejne projekty.
    
   Jeżeli jakaś kwestia pozostaje niejasna - czekamy na Wasze pytania!
    
   Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.rockefeller.com.pl
  • By HyipInvestoR

    
   Nazwa programu: Qay-me

   Plany inwestycyjne: wszystkie plany inwestycyjne są na 365 dni, dzielą się domyślnie na dzienne naliczenia
    
   0.7% minimum wpłaty to 10 $ maximum 100 $
   0.8% minimum wpłaty to 101 $ maximum 500 $
   0.9% minimum wpłaty to 501 $ maximum 1000 $
   1.0% minimum wpłaty to 1001 $ maximum 5000 $

   Akceptowane systemy płatności: Payeer, PerfectMoney, AdvCash. 
   Wypłaty realizowane przez automat, czas oczekiwania to 15 sekund,
   maksymalny czas oczekiwania to 15 minut
    
   Z czego firma czerpie zysk - inwestuje w nieruchomości, turystykę, rynek akcji oraz w przemysł.
    
   Program partnerski obejmuje siedem linii w głąb następująco
   5%, 3%, 1%, 1%, 1%, 1%, 1%
    
   Oczywiście nie mam złudzeń co do historii   to kolejny HYIP
   a wiec traktuje informacje ze strony o tym czym zajmuje się firma z przymrożeniem oka. Standardowo składam depozyt w wysokości minimum, dowód najbliższej wypłaty postaram się dołączyć do postu na dniach. Mam nadzieje ze uda się tu wyciągnąć jak najwięcej a najważniejsze oczywiście odzyskać wkład   
    
   REJESTRACJA 
    


 • Posts

  • Update #69 Wynik drugiego tygodnia sierpnia taki sam jak pierwszego: 1,4%.
  • Witam Bardzo bym prosił o pomoc w możliwości wypłaty krok po kroku moich zarobionych środków na koncie na stronie ww-mmc.com. Jakby nie ten dział to przepraszam Pozdrawiam
  • Testuje od miesiąca fajne i póki co dobrze radzące sobie narzędzie do tradingu na SPOT Dziś widać Ja zwiększyłem sobie kapitał z 600$ na 1000/1200. Stwierdziłem, że jeśli już zapłaciłem, a koszt zwrócił się w miesiąc to niech trochę szybciej pozarabia. Kapitał na transakcje z 21$ wzrósł analogicznie do przydzielonego depozytu i teraz jest to 42$ na 1 zakup. Zobaczymy jak się zachowa to teraz po tych lekkich wzrostach. Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie. Czy warto handlować na niższych depozytach oraz jak to uruchomić ? Wydaj mi się, że tak, ja testuje jak ten algorytm radzi sobie z depozytem 100$ i 11$ na transakcję co jest 11% od kapitału i jest całkiem spoko. Kapitał, który wpisujemy w BALANCE jest tylko informacją dla algorytmu ile posiada środków na zakupy co dostosowuje już automatycznie. Czy można wystartować na niższym depozycie? Tak. Można np. obniżyć wartość każdej transakcji o połowę. Przy standardowym ustawieniu i 600$ wielkość transakcji to ~20$. Czyli algorytm angażuje do tradingu tylko 3-4% kapitału. Można też ustawić na 11$ co jest minimalną kwotą zakupu na giełdach. Wtedy też można zmniejszyć depozyt o połowę i handlować kwotą 300$ i praktycznie osiągamy ten sam wynik. Bo 11$ od kwoty 300$ jest kwotą 3-4% Czy można zacząć z bardzo niskiej kwoty np. od 100$? Teoretycznie można, jednak kwota pojedynczej transakcji to ciągle 11$ i to jest 11$ od kapitału, gdzie 11$ od kapitału 300$ to już tylko ~ 3.7% Jak wystartować z niższą kwotą? Wszystko, co wystarczy zrobić to podczas tworzenia nowej pary do tradingu, należy zmienić kilka rzeczy. Trading z EazyBot można zacząć nawet od 100$ na jedną parę, wszystko, co należy zrobić to podczas uruchamiania pary walutowej odznaczyć „use deafult Configurations” a następnie ustawić „initial order” min. 11$ co jest 11% od kapitału.  
  • Update #68 Wynik pierwszego tygodnia sierpnia: 1,4%. Wypłata punktualnie na koncie, jak zawsze ósmego dnia miesiąca - dowód tutaj. Najnowszy newsletter:  
  • Bux na skrypcie BitScript.

   dane dla konta Standard
   ilość reklam : 8
   wartość: 3 - 1 satoshi
   klik poleconego: 10%
   max. DR: No limit
   max. RR: //////
   minimum do wypłaty: 200 satoshi
   metody wypłat: FaucetPay
   czas oczekiwania: Instant
   odstęp między wypłatami: 0
   dzienny zarobek: 20+ satoshi

   link polecający: ADSATOSH  
×