Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Witam,

Chcę wrócić do inwestycji. Początkowo jeśli przeznaczę 100k, to ile będę aktualnie czekać na pożyczki dla takiej kwoty?

10 godzin temu, cashangel napisał:

Witam,

Chcę wrócić do inwestycji. Początkowo jeśli przeznaczę 100k, to ile będę aktualnie czekać na pożyczki dla takiej kwoty?

Dzwoniłem do Pana i rozmawialiśmy przez telefon, ale odpiszę także tutaj, gdzie zostało zadane pytanie.
Nie potrafię szczegółowo określić prognozy czasowej, ponieważ aktualnie może to potrwać zarówno np. kilka godzin jak i kilka dni, w zależności od pożyczek pod zastaw ruchomości o jakiej wartości będą poszukiwać nasi klienci oraz jak dużo wolnych środków będą posiadać równocześnie inni inwestorzy polujący na pożyczki.

Jutro przedstawimy promocyjną ofertę dla inwestorów z hyipforum, którą Panu już przedstawiłem w rozmowie telefonicznej.

Dziękuję. Wieczorem w poniedziałek zadeklarowałem 50k (zwiększę jak uzyskam potwierdzenie tej oferty). Na razie powoli się rozpędzamy i na razie mam po 3 dniach pożyczki na zaledwie 5,6k, nie tak jak w 2014/15 ;)

saldotpw.jpg

Edited by cashangel

9 godzin temu, cashangel napisał:

Dziękuję. Wieczorem w poniedziałek zadeklarowałem 50k (zwiększę jak uzyskam potwierdzenie tej oferty). Na razie powoli się rozpędzamy i na razie mam po 3 dniach pożyczki na zaledwie 5,6k, nie tak jak w 2014/15 ;)

saldotpw.jpg

Już w kolejnej pożyczce będzie uwzględniona oferta +2.

Algorytm rozdzielania ofert działa tak, że pierwsze dwa dni zazwyczaj są już zakolejkowane i dlatego dopiero dzisiaj otrzymał Pan oferty pożyczkobiorców. Tak jak pisałem to zależy od wielu czynników. Teraz dochodzi do tego jeszcze okres, w którym pożyczkobiorcy otrzymują wypłaty ze swoich miejsc pracy i spłacają pożyczki, przez co chwilowo skokowo zwiększa się ilość środków w systemie a dla odmiany kilka dni temu wystarczyłby jeden dzień. Nie potrafimy tego przewidzieć, ale nie zdziwię się jeśli jeszcze w tym tygodniu udzielone będą wszystkie pożyczki.

Dzień dobry,

Mam takie pytania,

1) orientacyjnie jaki jest zysk roczny ze 100 000 zł. Czy możecie podać jakie można mieć oczekiwania?

2) Czy jeśli zainwestuję dajmy na to w kredyty 100 000 zł to po spłacie tego ja wypłacam zarobione np. 4000 zł i inwestuję dalej pierwotne 100 000 zł, czy mogę zarobioną kwotę dalej zainwestować w kolejne pożyczki?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Piotr Szulchaczewicz

Witam,

1 - Nie podejmę się prognozowania, nie mam nawet przed sobą dokładnych statystyk historycznych ale poproszę IT aby podało mi średnią wartość z historii.

2 – Postaram się na tyle szeroko udzielić odpowiedzi na to pytanie, aby nie pozostały wątpliwości. Pożyczki udziela Pan z własnego konta bankowego i spłacane są na Pana konto w banku do którego tylko Pan ma dostęp, więc to Pan decyduje czy zechce udzielić kolejnej pożyczki poprzez naszą platformę czy własne przecież pieniądze przeznaczyć na cokolwiek innego. Nie ma tutaj miejsca żadna formy umowy terminowej według której musi Pan udzielać pożyczek przez określony czas, więc równie dobrze może Pan się całkowicie wycofać po pierwszych pożyczkach jak i inwestować dalej swój kapitał powiększony o każdorazowy zysk z pożyczek a nawet w dowolnym momencie dopłacić dowolną kwotę na swoje konto bankowe i zwiększyć deklarowane saldo w systemie. Tak więc podsumowując, odpowiedź brzmi - zainwestowana kwota oraz zyski i dopłaty mogą być całkowicie reinwestowane przez cały okres przez który będzie Pan chciał udzielać pożyczek poprzez naszą platformę.

Pozdrawiam i pozostaję do dyspozycji,

TPW

5 godzin temu, Pawel75 napisał:

1) orientacyjnie jaki jest zysk roczny ze 100 000 zł. Czy możecie podać jakie można mieć oczekiwania?

Mogę zdradzić z mojego wcześniejszego doświadczenia, że w najlepszym okresie 2014-2015 miałem rocznie ok. 35% netto ale 2016 rok to już był zastój i zarówno mało pożyczek się pojawiało jak i te co się pojawiały, ciągnęły się nieterminowo, pieniądze leżały na koncie i ostatecznie wycofywałem systematycznie pieniądze na inne cele. Zyski w 2016 były słabe. Nawet nie mam obliczone procentowo bo w systemie nie ma takiego parametru podanego a w związku z tym, że stale wycofywałem się z tematu a reinwestycja była niewielka to nie chce mi się tego liczyć.

26 minut temu, loook napisał:

Czy będzie możliwa kontynuacja tego typu pożyczek w 2018r po zmianie przepisów?

Ja uzyskałem informację, że są przygotowani do zmian i pożyczki będą nadal udzielane. Chętnie dowiem się także szczegółów na ten temat.

W dniu 9.11.2017 o 21:42, loook napisał:

Czy jest możliwość zapoznania się z przykładową umową pożyczki jaką otrzymuje inwestor?

Czy będzie możliwa kontynuacja tego typu pożyczek w 2018r po zmianie przepisów?

Umowę wysyłamy mailowo.

Kontynuacja pożyczek w 2018 roku będzie niezachwiana

W dniu 7.11.2017 o 01:01, tpw napisał:

Dzwoniłem do Pana i rozmawialiśmy przez telefon, ale odpiszę także tutaj, gdzie zostało zadane pytanie.
Nie potrafię szczegółowo określić prognozy czasowej, ponieważ aktualnie może to potrwać zarówno np. kilka godzin jak i kilka dni, w zależności od pożyczek pod zastaw ruchomości o jakiej wartości będą poszukiwać nasi klienci oraz jak dużo wolnych środków będą posiadać równocześnie inni inwestorzy polujący na pożyczki.

Jutro przedstawimy promocyjną ofertę dla inwestorów z hyipforum, którą Panu już przedstawiłem w rozmowie telefonicznej.

Poproszę o szczegóły oferty dla inwestorów z hyipforum.

W dniu 9.11.2017 o 22:11, cashangel napisał:

Mogę zdradzić z mojego wcześniejszego doświadczenia, że w najlepszym okresie 2014-2015 miałem rocznie ok. 35% netto

Dziękuję @cashangel i @tpw. Założyłem według sugestii konto w PKO BP i decyduję się jednak spróbować swoich sił w pożyczkach. Otrzymałem wzór umowy i mam jeszcze jedno teoretyczne pytanie: Czy w przypadku niespłaconej pożyczki, gdyby mnie interesował zabezpieczony w niej przedmiot to byłaby możliwość jego przejęcia?

W dniu 15.11.2017 o 16:04, runner napisał:

Poproszę o szczegóły oferty dla inwestorów z hyipforum.

>runner

Przedstawię ofertę w weekend. Planowane było ogłoszenie jej tak jak zapowiadałem tydzień temu ale spłynęło nam i inwestorom tyle kapitału, że poproszono mnie o przełożenie publikacji o te kilka dni.

>Pawel75

Temat przejęcia przez inwestora ruchomości będących przedmiotem zabezpieczenia w umowie jest stale poruszany przez inwestorów od chwili uruchomienia pożyczek z zabezpieczeniem. Rozważane są różne koncepcje i jeśli tylko będę mógł to poinformuję o tym wszystkich zainteresowanych.

witam czy musi byc konto pko bp? Nie usmiecha mi sie zakladac nowego konta specjalnie do inwestycji.

Co z podatkami ? Trzeba placic pcc3 i na koniec roku 19% dochodowy ?

Witam,

Da się to pominąć, są tacy inwestorzy. W przypadku przelewów z innego banku procedura będzie opóźniona o czas na realizację przelewów międzybankowych. Np. Jeśli klient spłaci pożyczkę w piątek to może się okazać, że środki na konto inwestora w innym banku wpłyną dopiero w poniedziałek i przez ten czas inwestor nie będzie mógł dysponować tym „zamrożonym” kapitałem ani udzielić kolejnej pożyczki m.in. dlatego sugerujemy jeśli to możliwe konto w PKO BP/ lub wersję Inteligo.

W niedalekiej przyszłości planujemy obsługiwać także konta w innych bankach i jak tylko będzie to możliwe, wszyscy inwestorzy zostaną poinformowani i postaram się także zamieścić informację na forum.

A co z podatkiem pcc i dochodowym ? W innym programie jako inwestor musze placic pcc oraz dochodowy jak jest w tym przyadku? Kiedy pojawia sie pierwsze pozyczki po zalozeniu konta?

PCC nie płacimy bo nie kupujemy pożyczek. Dochodowy standardowo w picie za ubiegły rok. Pożyczki u mnie zaczęły się pojawiać w 3 dniu i tak samo po zwiększeniu salda przez 3 dni się nic nie pojawia ale później wchodzi seria.

no zobaczymy jak bedzie, narazie przetestuje system kwota 500zł, jak wszystko bedzie ok to około 10 000zł.

Ogolnie to majac 100k pln można sobie zrobic zysk w postaci 5000 miesiecznie i zyć całkowicie pasywnie. Fajna opcja :) Tylko czy realna ?

Pierwsza pożyczka udzielona, przelew wysłany. Zobaczymy co z tego będzie.  

W dłuższym terminie nie ma co liczyć na takie rajskie warunki. Politycy nie próżnują i kto wie czy w kolejnych pracach nad ustawami nie zabronią działalności lombardów albo pożyczek niebankowych albo kto wie do czego jeszcze bardziej kreatywnego będzie zdolna obecna lub kolejna ekipa. Do tego właściciele przecież nie będą w nieskończoność oferować tak wysokich prowizji bo przyjdzie etap w którym sprzedaż nie będzie tak intensywnie rosnąć i zrobią to co zrobiłby każdy i co zrobiły kredyty-chwilówki, czyli zmniejszą zyski inwestorom ;)))

a powiedz mi na jakim poziomie jest twoja inwestycja jak dlugo tutaj inwestujesz i jak splacalnosc wyglada?

Pierwsze pożyczki nie mają jeszcze miesiąca, więc trudno coś już stwierdzić. Wcześniej pożyczałem w zwykłe chwilówki od samego niemal początku i w 2014/2015 to był zysk w okolicach 35% rocznie a później była coraz mniejsza spłacalność (prawie wszystko w cesje) i pożyczek coraz mniej więc się wycofałem na jakiś czas. Wróciłem teraz dlatego, że pożyczki są z zabezpieczeniem. Liczę sobie, że będzie chodziło tak jak w najlepszym okresie chwilówek bez zabezpieczenia jak jeszcze z wszystkich stron i z lodówki nie wyskakiwała reklama jakiejś nowej chwilówki a po cichu mam nawet nadzieję, że może nawet będzie lepiej ale jak będzie to się niebawem przekonamy..

Witam i jak sytuacja? Dostajecie pozyczki po nowym roku ?

Ja dostałem jedną 2 stycznia i zwiększyłem saldo, wiec trzeba swoje odczekać do następnych.

No mi sie jak narazie zamykaja pozyczki bez problemu. Mam wolne 2 tys i tez czeka. Ile inwestujecie pieniedzy ?

a co w przypadku braku wypłaty od pożyczkobiorcy?

czy jest jakieś ubezpieczenie?

5% miesięcznie to brzmi jakoś nierealnie