Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Bodeha

Wybór giełdy btc

Recommended Posts

Hej

Wiem ze pewnie bylo setki razy dlatego daje na czatusia :)

Realizowałem wlanie drobny przelew na bitbuy i prowizja ścięła mnie z nóg, za przelew w btc na inny portfel wartości 58 zl chcą prowizje 12 zl lol.... tak że szukam czegoś normalnego :)

Bede wdzieczny za propozycje :)

Zauważ, że przy obecnym kursie niewielka opłata rzędu 0,0005 BTC to jest właśnie ~12 zł. Tańsza jest np. giełda dgtmarket.com - wg. tabeli opłat za wypłatę BTC prowizja wynosi 0,0001 BTC.

Jeżeli robisz przelewy między giełdami lub spieniężasz monety w kantorach wybieraj tańsze waluty. Ja do wszelakich możliwych przelewów używam Litecoina - szybki i "nisko kosztowy" :)

• Thanks 1

Najniższą prowizję ma giełda Binance, ale to dla tych, którzy akceptują duże ryzyko. W ogóle temat ryzyka w przypadku wyboru giełdy kryptowalut jest przemilczany. Ludzie mają tendencję do zaniżania ryzyka - jest parę podsumowań giełd kryptowalut i ryzyka, ale to często wróżenie z fusów. Wybór giełdy wg prowizji tylko na szybkie transakcje i błyskawiczną wypłatę wydaje się być sensownym rozwiązaniem.

Najpewniejsze wydają się Bitmarket i Coinbase, ale nie nadają się do tradingu na altach. Z kolei BitBay i chińskie giełdy do siedzenie jak na szpilkach. Generalna zasada to rozdzielić kapitał pomiędzy jak największą liczbę giełd. 

Edited by Egzekutor

A czemu uważasz że Binance wiąże sięz dużym ryzykiem? Bardziej bym się obawiał np. Bitfinex. Najniższą prowizję to ma Cobinhood - bo prowizji w ogóle nie ma ;)

A jeśli chodzi o bezpieczeństwo to najbezpieczniej korzystać z giełd zdecentralizowanych - np. na EtherDelta giełda nie ma dostępu do Twoich środków. Ale na EtherDelta można tylko handlować pochodnymi ETH (czyli np. tokenami ERC20).  Binance i Cobinhood mają w planach właśnie stworzenie giełdy zdecentralizowanej. 

No ale póki co pozostaje rozkładanie środków na kilka giełd i trzymanie długoterminowych inwestycji na własnych portfelach.

• Thanks 1

Trzymanie środków na jakiejkolwiek giełdzie (czy u innego pośrednika) wiąże się z ryzykiem ich utraty. Każdy kto się decyduje na trading musi takie ryzyko na klatę przyjąć.

Czas istnienia giełdy oraz jej wielkość nie są wyznacznikami bezpieczeństwa. Niejednokrotnie mieliśmy okazję się o tym przekonać. Padały giełdy stare i duże oraz nowe i niewielkie.

Patrząc z perspektywy czasu to trudno określić czynniki decydujące o bezpieczeństwie giełdy bo na tym polu cuda prawdziwe się zdarzały i zapewne jeszcze zdarzać się będą.

• Thanks 1

Ja osobiście polecam linkkoin. Można kupić krypto przy pomocy swojej karty debitowej/kredytowej w złotówkach, szybka realizacja transackji, w dodatku mają obsługę klienta po polsku. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Nazwa programu: Hashvision

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0005 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy temat    I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 11.10.2019( generalnie w nocy). Program daje 8,7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe  co da nam 8,7,% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek   Jest to program  nexusmine, titanmine, northmine a ostatnio novahash. I teraz uwaga admin dość szybko odpalił kolejne dzieło co dla mnie osobiście nie jest to za dobry znak , natomiast w przeszłości już tak bodajże raz zrobił ( ze szybko wystartował z kolejnym i było dobrze  ) Generalnie ja nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty bo od razu odpala mi sie lampka ze che szybko zescamić. Pogadałem z paroma osobami i w sumie wyszło tym razem więcej za niż przeciw wiec jestem za 0.03 BTC. Pewnie zastanawiacie sie dlaczego tylko 0.03 skoro jest dość spora szansa na zarobek otóż z prostego powodu tak jak wcześniej pisałem nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty i nawet jak bym miał stracić dziś te 0.03 to i tak jeszcze jestem dość na plus z powodu novahash  Nie mniej jednak jestem i liczę iż tym razem również admin odwali dobrą robotę jak przy novahash. Program ref 6-3-1 moc dodawana do naszej. Za samą rejestracje otrzymujemy bonus 150GH/S. Uwaga to jest HYIP wiec sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje inwestycyjne !!!!!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Hitrez

Minimum inwestycyjne: 0.001 i analogiczne BTC
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, Payeer, Litecoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, and Doge.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 24h min 0.0005 i podobnie reszta 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program    Hitrez wystartował 09.10.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory i blogerów co świadczy o tym iż zapewne nie jest prowadzony przez byle jakiego admina  . Program ma 3 plany inwestycyj widoczne na screenie w zależności od wielkości depozytu(naliczenia mamy codziennie również w weekendy ) . Program obserwowałem od startu i nie chciałem od razu wchodzić no ale ostatecznie było więcej za niż przeciw i  dziś  postawiłem zainwestować 0.07 BTC. Technicznie program bardzo dobrze zrobiony : skrypt licencjonowany goldcoders , SSL(green bar DigiCert ). Generalnie program jest dość solidnie przygotowany . Program ref 6-2-1. To HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!!
      P.S Mam podejrzana co do admina natomiast na 100% nie jestem w stanie potwierdzić czy to jego dzieło ( jeśli to on poprzednie 2 projekty na ładny plus  ) 
    • By lordzuk
      Nazwa programu: oneos.tech

Minimum inwestycyjne: $10; 0.0015 - BTC; 0.05 - ETH
      Akceptowane systemy płatności: BTC , ETH, PM, PAYEER
      Wypłaty (manualne/aut/instant):  $1; 0,001 - BTC; 0,05 - ETH.

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program do którego dziś dołączyłem. Otóż Oneos wystartował 4.09.2019. Program ma 2 plany jeden na 133% ROI naliczenia dzienne , depozyt wliczony w naliczenia , drugi 149% ROI naliczenia dzienne (mniejszy %) na koniec zwrot dep  . Ja osobiście wszedłem w pierwszy plan 300$(0.03 BTC) ze względu na jego specyfikacje i dwa że mi się podoba  Depozyty w krypto zostają w krypto a to plus. Od strony technicznej również dobrze , skrypt autorski , SSL ( Green Bar) + fajny design itp Legenda. => Bociki tradingowe  Oczywiście to tylko legenda a tak najzwyczajniej w świecie to zwykły HYIP i bocików tam nie doświadczymy . Program ref 5% A i standardowo to jest  to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !

• By dyzio95
      Cryptoamity.biz 
      Strona od 20.07.2019 

Minimum depozytu - 10$
      Maximum depozytu - 50000$
      Minimalna wypłata: BTC - 2.80 USD, LTC - 1 USD, ETH - 2 USD, DOGE - 1 USD, BCH - 2 USD, PerfectMoney/Payeer - 0.1 USD
      Płatność codziennie i natychmiast.
      PLANY INWESTYCYJNE 
      8% dziennie przez 21 dni (0.34% na godzinę)
      ● Minimum: 10$ - Maksimum: 1000$
      10% dziennie przez 21 dni (0.42% na godzinę)
      ● Minimum: 1001$ - Maksimum: 10000$
      12% dziennie przez 21 dni (0.50% na godzinę)
      ● Minimum: 10001$ - Maksimum: 50000$

3-POZIOMOWY PROGRAM PARTNERSKI - 7% -3% -1%.

Akceptowane: BTC, LTC, PerfectMoney, Payeer, DogeCoin, ETH, BCH
      Projekt płaci natychmiast.

Dowód wpłaty depozytu oraz wypłata:

Ref:
      https://cryptoamity.biz/?ref=Bark
      Czysty:
      https://cryptoamity.biz/

Pamiętaj, że każdy z programów inwestycyjnych jest ryzykiem. 
      Inwestuj mądrze !!! 
      Dlatego wpłacając pieniądze doolwiek programu/firmy bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.
    • By lordzuk
      Nazwa programu: topbitcapital

Plany inwestycyjne:  4,08% dziennie na zawsze 
      Minimum inwestycyjne: 0.00100000 BTC i adekwatnie inne krypto 
      Akceptowane systemy płatności:BTC, LTC, DOGE, ETH, BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant  min 0.0005 ( All Bitcoin, Litecoin and Dogecoin withdrawals up to 0.1 BTC are processed instantly.
      Larger Bitcoin, Litecoin and Dogecoin withdrawals are processed within 24 business hours.
      All Ethereum, Bitcoincash and Dash withdrawals are processed within 24 business hours.)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:A wiec oddaje kolejny program do kolekcji , topbitcapital wystartował 4.07.2019. Program to  klasyczny piggy bank/skarbonka W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu Naliczenia mamy co godzinę 0.17% co w ciągu doby da nam 4.08%. Będąc w programie dłużej niż 2 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie  Osobiście jestem dobrej myśli, dawno nie byłem w zadnym piggy wiec czas na zmienię i wbiłem za 0.03BTC (300$)   Program od strony technicznej dobrze zrobiony, na licencji Goldcoders . Progarm ref 5-2-1. TO jest hyip wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!