Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Nun

Crypto Agent Bot - Sygnały Kupna i Sprzedaży Kryptowalut

Recommended Posts

Crypto Agent Bot - Sygnały Kupna i Sprzedaży Kryptowalut

 

Crypto Agent Bot to system oparty na komunikatorze Telegram. Za jego pośrednictwem otrzymujemy sygnały zakupu i sprzedaży kryptowalut. Bot współpracuje z giełdami Bittrex i Poloniex.

Nie ma tu naliczeń dziennych. Administrator bota nie ma dostępu do Twoich środków. Transakcje robisz samodzielnie z własnego konta giełdowego. Dostęp do bota wymaga opłacenia miesięcznego abonamentu i na tym zarabiają jego twórcy.

Nie istnieje zatem zagrożenie, że system osiągnie masę krytyczną i stanie się niewypłacalny co jest nieuniknione w programach dających dzienne naliczenia z wpłaconego depozytu.

 

JAK TO DZIAŁA?

1) Otrzymujesz sygnał zakupu na komunikator telegram. Wygląda to tak:

cab23.png.e3eb2b83677440cd952014f57b208f42.png

Masz podaną nazwę waluty, cenę zakupu oraz za jaki procent dostępnych na koncie giełdowym bitcoinów powinna być zawarta transakcja. Logujesz się na giełdę i ręcznie otwierasz transakcję. Można ten proces zautomatyzować, ale o tym w dalszej części.

2) Otrzymujesz sygnał sprzedaży:

eer333.png.dfb49936477198f88a83cd463fd78102.png

Logujesz się na giełdę i zamykasz transakcję realizując zysk.

 

Legendę marketingową pomijam. Nie będę też pisał o geniuszu twórcy bota oraz testach prowadzonych przez "firmę" na kapitale wartym setki bitcoinów :) Są to elementy zupełnie nieistotne. Najważniejsze jest czy otrzymywane sygnały pozwalają generować profit czy też nie.

Bot osiąga stopę zwrotu od kilku do kilkudziesięciu procent. Czas zamknięcia pozycji od kilku godzin do kilkudziesięciu dni. Poniżej przykładowe wyniki:

 

3-min.png.dbedb83088b7f7c149686d28a2390c60.png4-min.png.32d80148abeb83923c5a880656d6afe7.png2-min.png.45d9536d68cb402f017f7c99cc8244e7.png

 

ABONAMENT:

1 miesiąc - 0.03 BTC

3 miesiące - 0.16 BTC (-17%)

6 miesięcy - 0.25 BTC (-50%)

Na początek proponuję abonament miesięczny w celu przetestowania. Jeśli okaże się, że sygnały są skuteczne można pomyśleć o kolejnych opcjach.

 

Ważne:

Żeby handel był opłacalny musisz mieć w obrocie minimum 0.2 BTC. Wtedy wygenerowany zysk wystarczy na pokrycie abonamentu i jeszcze coś zostanie.

 

Możesz otrzymywać prowizje z 10 poziomów poleconych + bonus za obrót całej grupy:

cabp.thumb.png.decc84ee85265f48753994e39c028ab8.pngcabp2.thumb.png.2798f4c33b2839e8e65d1e0956911b6d.png

 

 

JAK TO URUCHOMIĆ?

1) Pobierz komunikator telegram na telefon i komputer: https://telegram.org/

Podaj numer telefonu do którego masz dostęp. W razie gdyby trzeba było się zalogować ponownie lub gdybyś chciał to zrobić na innym urządzeniu na podany numer telefonu otrzymujesz kod pozwalający na dostęp do konta

2) Zarejestruj się w Crypto Agent Bot: https://t.me/Crypto_AgentBot?start=498831571

Następnie kliknij share my contact lub wpisz swój numer telefonu i wciśnij enter. Jeśli bot zapyta o numer polecającego wpisz proszę mój numer: 498831571

Pojawi się komunikat informujący o udanej rejestracji oraz numer ID sponsora.

Po dokonaniu opisanej autoryzacji na dole zobaczysz menu bota:

cab56q.png.d3bbf05b290133447ade2a655133b69e.png

3) Opłać abonament

Kliknij finance potem fill balance. Następnie wpisz kwotę abonamentu 0.03 i wciśnij enter. Pojawi się adres portfela na który trzeba wysłać bitcoiny. Gdy przelew dojdzie kwota powinna być widoczna w komunikatorze na ekranie w białym dymku your balance.

Ponownie kliknij finance z głównego menu. Następnie pay for package. Wybierz rodzaj abonamentu i zatwierdź.

12wq.png.c8b296e513c927e617967d49db3c8a36.png

To wszystko. Teraz sygnały będą przychodzić na komunikator.

 

ZAUTOMATYZOWANE TRANSAKCJE:

Jest też opcja zautomatyzowania procesu zawierania transakcji. Wymaga ona zintegrowania za pomocą API konta giełdowego z dodatkowym botem @bitpoly. Uruchomienie tego procesu pozwala zawierać transakcje bezpośrednio z telegrama, bez konieczności logowania się na giełdę - Instrukcja jak to zrobić w zakładce support.

Otrzymujesz sygnał i możesz go zaakceptować jednym kliknięciem:

wqe.png.370534b738a4c87b71ea9e6e679fb6ce.png

W momencie zaakceptowania zostanie zawarta transakcja zakupu waluty XVC za 2% bitcoinów dostępnych na koncie giełdowym. Zostanie też automatycznie otwarte zlecenie zamknięcia w momencie gdy profit wyniesie 7%

Na razie półautomatyczne sygnały wysyłane są dość rzadko. Twórcy bota dążą, aby całość działała w taki właśnie sposób.

* Tutaj pytanie do kolegów bardziej obytych z działaniem API. W momencie synchronizacji konta giełdowego jest opcja zablokowania wypłat. Czy mimo jej zaznaczenia oraz poustawianych zabezpieczeń 2FA jest możliwość żeby poprzez system API ktoś wypłacił środki z giełdy?

 

Potwierdzenie opłaty abonamentu:

tt6.png.aca5a0c3ba4ca79b905ee88225289f93.pngPODSUMOWANIE:

Crypto Agent Bot jest bardzo łatwy w obsłudze i daje sygnały generujące profit. Bot ma pomagać w podejmowaniu decyzji, ale jak zawsze myśleć trzeba samemu. Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z dużym ryzykiem. Przeznaczaj na ten cel tylko wolne środki.

Na jedną transakcję przeznaczaj 2% - 3% dostępnych na giełdzie bitcoinów po to abyś miał wolne środki w przypadku gdy część transakcji pozostaje otwarta.

Dużym plusem jest brak możliwości zniknięcia admina z naszym depozytem. Ponosimy ryzyko kursowe oraz ewentualnego upadku giełdy. W razie pytań pisz w wątku lub na priv. Pomogę też przy rejestracji.

Nie wiem czy program jest w odpowiednim dziale. Jeśli nie proszę o przeniesienie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym miał możliwość zawierania tranzakcji z Twojego konta, nie mając do niego bezpośredniego dostępu (np. przez API) to i tak mógłbym przetransferować Twoje środki na moje konto i wtedy już bez przeszkód je wypłacić. Tak więc pewne ryzyko istnieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mając pewności nie synchronizowałem giełdy przez API.

Przy tworzeniu klucza na Bittrex jest opcja zablokowania wypłat, ale rozumiem że to nie zabezpiecza konta w pełni?api.png.5989319d13e1d84655b5f3cbcc59f6d7.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie istnieje ryzyko wypłaty środków. API na tych giełdach są konfigurowalne i nie trzeba udzielać dla danego ustawienia zgody na wypłatę. 

Natomiast automatyczna zabawa takimi botami najczęściej kończy się sromotną porażką. Natomiast sygnały mogą się przydać tym, którzy potrafią szybko ocenić sytuację na wykresie.

 

Swoją drogą bocik przypomina mi bardzo podobny polski projekt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bot ma pomagać w działaniu, a precyzując: ma wskazywać monety którym warto się przyjrzeć. Na pewno nie jest to nieomylna maszynka do produkowania bitcoinów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest bo nie może. A jest gdzieś choćby uproszczony opis w jaki sposób generowane są sygnały czy też są ręcznie wrzucane przez admina/zespół?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sygnały generowane są przez zespół profesjonalnych kryptowalutowych traderów ;) - tak brzmi wersja oficjalna. Ja w żaden sposób tego zweryfikować nie mogę więc pominąłem to w opisie. 

Do automatycznych systemów pomnażających środki podchodzę z dużą rezerwą. Dlatego obserwowałem sygnały przez miesiąc "na sucho" - bez inwestycji. Miałem dostęp od osoby z wykupionym abonamentem.

Zazwyczaj propozycje okazywały się trafne i w krótszym lub dłuższym czasie generowały profit.

Edited by Nun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, pepperoniss napisał:

Nie istnieje ryzyko wypłaty środków.

Nie istnieje, zgadzam się. Ale mając możliwość zlecać tranzakcje na Twoim koncie bez Twojego udziału jestem w stanie przetransferować środki od Ciebie do mnie, przy pomocy jakiegoś zapomnianego scamcoina. A takich pełno na większości dużych giełd krypto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z powodu wzrostu kursu BTC abonament został obniżony:

1q2.png.a5443f67a6afdce2102fcc42de1c7a8f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykładowy dzisiejszy sygnał:

Ripple (XRP) Buy price 0.00002363 Take profit +10% (Use 2,3% from BTC balance)

Zobaczymy czy wejdzie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 27 listopada otrzymałem 12 sygnałów zakupu. Skorzystałem z 6. Dwa zamknąłem z zyskiem. Dwa są na plusie i czekają na zamknięcie. 2 są na minusie i czekają aż kurs wzrośnie.

PIVX - profit 21.7%

F0pdS2f.png

Tutaj zamknąłem transakcję zgodnie z sygnałem sprzedaży z bota

 

VIA - profit 7%

L8HRAff.png

Tutaj zamknąłem transakcję samodzielnie nie czekając na sygnał sprzedaży. Na chwilę obecną kurs wynosi 0.0007347 więc mogłem poczekać i zarobić więcej. Jednak 7% w jeden dzień też jest zadowalające :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od następnego tygodnia kwota abonamentu będzie stałą wartością w USD, wyrażaną w BTC - w zależności od bieżącego kursu.

wH6XXPa.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od teraz zgodnie z zapowiedzią abonament będzie miał stałą wartość wyrażoną w USD:

1 Miesiąc - 250 USD

6 Miesięcy - 1245 USD

12 Miesięcy - 1999 USD

Płatność oczywiście w BTC - kwota będzie przeliczana po obowiązującym w momencie płatności kursie.

Wszyscy którzy opłacili abonament 0.03 BTC w okresie od 30 listopada do 9 grudnia proszeni są o kontakt z suportem. Abonament będzie odpowiednio wydłużony.

 

8ktL4O8.png

Edited by Nun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zespół obsługujący bota przysyła wartościowe sygnały. Wszystkie z do tej pory otrzymanych były podane w odpowiednim momencie. Gdy coin był na dołku lub delikatnie odbijał. Inna sprawa, że nie wszystkie od razu się zamknęły. Sporo pozycji mam otwartych bez zysku już kilka ładnych dni.

Na żadnym coinie nie zaobserwowałem pompy. Są to zazwyczaj wahania kursu rzędu kilkunastu procent w kilka dni - czyli w miarę zdrowy ruch.

No może poza XEM, który wybił ostatnio niemiłosiernie, ale tu w grę wchodziła bardzo zaniżona cena oraz info o wypuszczeniu aktualizacji CATAPULT.

Wszystkie sygnały podawane zgodnie z naszą strefą czasową, czyli w ciągu dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 1.12.2017 o 12:37, Nun napisał:

Przykładowy dzisiejszy sygnał:

Ripple (XRP) Buy price 0.00002363 Take profit +10% (Use 2,3% from BTC balance)

Zobaczymy czy wejdzie ...

Ripple ładnie odbił. Trwało to dwa tygodnie, ale sygnał jest na plusie. Można było zainkasować 10% ustawionego zysku lub trzymać dalej i zarobić odrobinę więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licząc od jutra do abonamentu zostanie dodanych dodatkowe 11 dni.

8oq2r3z.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z powodu wysokich opłat za transakcje BTC spowodowanych zapchaniem sieci blockchain została wprowadzona tymczasowa prowizja za wypłatę wynagrodzenia z poleconych. Wynosi ona 3%.

Taki stan rzeczy utrzyma się do momentu aż opłaty za transakcję BTC spadną.

Zwiększone opłaty za przelewy BTC zostały również wprowadzone na wielu giełdach kryptowaut.

Edited by Nun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poniżej sygnały podane i zrealizowane z zyskiem w dniach 5 -15 stycznia:

MCO  +16,97 %
XCP    +38,70 %
GNO    +21,80 %
MUE   +17,89 %
ARK    +30,00 %
ZEN    +30,00 %
QRL     +40,45 %
ETC      +30,00 %
SC  5,00 + %   (Total Closed Possition +227%)

W dniach 5 -15 stycznia podanych zostało jeszcze 17 sygnałów. Na razie pozycje otwarte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedz mi czy to naormalne w telegramie wyszukane crypto agent oplata jest 0.014BT +3 miesiace gratis a z linku poleconego jest 0.21 BTC i brak za darmo miesiaca? o co chodzi? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na telegramie jest masa fałszywych kont. Opłata za miesiąc to 250$ przeliczane na BTC po aktualnym kursie. Więc kwota w BTC będzie za każdym razem inna, a nie stała.

Nie ma miesiąca ani trzech miesięcy gratis.

uZGW5Oo.jpg

5Sr98gI.jpg

 

hTtz7iP.jpg

Dlatego trzeba się rejestrować ze sprawdzonych linków - od osób które znasz.

Sprawdzony link masz w opisie w pierwszym poście tego wątku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak tam agent dalej warto inwestować ? wrzuć jakieś podsumowanie z tego miesiąca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co podsumowywać zbytnio :) W lutym było podanych koło 8 sygnałów. Ze 3 zamknęły się z zyskiem. Reszta czeka.

Rynek krypto jest w fazie mocno spadkowej co przekłada się na ilość sygnałów.

Tutaj nie inwestujesz tylko opłacasz abonament - nie jest to depozyt z którego ma być wypłacany zysk. W zamian za to otrzymujesz sygnały kupna i sprzedaży. Transakcje robisz za własne środki bezpośrednio na giełdzie - nie wpłacasz tego do organizatora systemu. Organizator inkasuje jedynie abonament.

W poprzednim tygodniu została dodana możliwość integracji bota z giełdą Binance (wcześniej był Bittrex i Poloniex) oraz doszły nowe funkcje pozwalające zarządzać transakcjami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie sygnały podane od początku 2018 roku:

ADX OPEN

AMP OPEN

ARK 30,00%

ARK 15,85%

AST OPEN

BTG OPEN

BURST OPEN (50% sold)

CLUB OPEN

CVC OPEN

ETC 30,00%

ETC 42,63%(MidTerm)

FCT 7,20%

GNO 21,80%

GNT OPEN

LTC 19,51%

MCO 16,97%

MCO OPEN

MONA 32,53%

MONA 20,00%

MUE 17,89%

NXT 10,10%

NXT 29,89%

NXT OPEN

OK OPEN

OMG 29,34%

PAY OPEN

PTOY 10,00%

QRL 47,45%

SALT OPEN

SC 5,00%

SC OPEN

SPR OPEN

STRAT OPEN

SYS 50,02%

VTC OPEN

WAVES OPEN

XCP 38,70%

ZEN 30,00%

20 zamkniętych z zyskiem pozycji. 18 czeka na zamknięcie.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dysponujesz jeszcze danymi jak wygląda sytuacja na tych otwartych pozycjach (jaka strata/zysk)?

PS. Gdybyś zechciał jeszcze podzielić się informacją o datach operacji BUY/SELL to już w ogóle będzie komplet :)

Edited by vojtec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość otwartych pozycji: 30% - 50% na minusie. Kilka buja się w okolicach zera - jednego dnia odrobinę na plus innym razem na minus.

Jeśli chodzi o konkretne wartości i daty otwartych pozycji to musiałbym wszystko zliczyć opierając się na danych z kont giełdowych. Zajęłoby to zbyt dużo czasu.

Połowę transakcji mam na Bittrex. Ta giełda udostępnia historię z ostatnich 30 dni - starsze operacje do pobrania w słabo czytelnym arkuszu - korzystam tylko jak muszę.

Prowadzę własną statystykę, ale uwzględniam w niej tylko wartość zakupu w BTC, zysk procentowy w BTC, miesiąc zakupu oraz ilość dni potrzebnych do zamknięcia pozycji.

Nie wpisuję dokładnych dat ani cen kupno/sprzedaż bo zajmowałoby to za dużo czasu. Nie bardzo też lubię wypełniać tabelki dlatego ilość danych we własnym arkuszu ograniczyłem do najważniejszego minimum. Arkusz z którego korzystam mogę podesłać na priv.

-------------

W chwili obecnej sygnałów z bota właściwie nie ma. Co jakiś czas wysyłają krótkie analizy oraz najważniejsze informacje ze świata krypto.

Nie ma sygnałów więc subskrypcja jest przedłużana bez konieczności ponownej opłaty abonamentu za kolejny miesiąc - zgodnie z zapowiedzią. Okres ważności mojego konta został już dwukrotnie przedłużony, mimo iż abonament opłaciłem w styczniu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By marek505

   Kanga to dynamicznie rozwijający się system narzędzi i usług FinTech, mający na celu ułatwianie adopcji kryptowalut w życiu codziennym. Platforma Kanga rozpoczęła działanie we wrześniu 2018 jako giełda kryptowalutowa i od tamtego czas sukcesywnie wzbogaca swoją ofertę o kolejne usługi dla wszystkich stron zaangażowanych w projekty typu ICO (Initial Coin Offering) i STO (Security Token Offering), takie jak weryfikacja Smart kontractów, emisja tokenów, hosting IEO, przetwarzanie transakcji, automatyczna wymiana, błyskawiczne przelewy i wiele innych.
   Kanga jest również największą siecią kantorów kryptowalutowych w Polsce, posiadającą ponad 200 punktów. 
   Dzięki KANGA można prosto, tanio i szybko ogarnąć sobie złotowki na giełde krypto 
   Kilka ciekawostek
   Kantory stacjonarne
   Brak wymaganego KYC - ewentualnie limit
   Możliwość tanich przelewów między giełdami
   oPLN - stablecoin na giełdzie
   Karta przypisana do konta
    
   Reflink - https://trade.kanga.exchange/?refToken=4L2da3GIhSHu
   Czysty link https://kanga.exchange/pl
    
   Można wpłacać nawet poprzez BLIK -  - https://kanga.exchange/pl/usluga-bankomatowa-kanga-exchange/
  • By marek505

    
   Bitget jest giełdą kryptowalut z siedzibą w Singapurze, która została założona w 2018 roku. Założycielem giełdy jest Jimmy Zhong. Bitget jest znany ze swojego zaawansowanego handlu kontraktami terminowymi, który pozwala użytkownikom handlować kryptowalutami z dźwignią do 100x. Platforma oferuje szeroki wybór kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, EOS i wiele innych.

   Atuty Bitget to m.in.:

   Wsparcie dla wielu kryptowalut i par handlowych
   Zintegrowane narzędzia analityczne i wskaźniki handlowe
   Bezpieczne i niezawodne środowisko handlu
   Szybka i efektywna obsługa klienta
   Wsparcie dla handlu na dźwigni do 100x
   Bitget zdobył uznanie na rynku za swoją prostotę i łatwość użycia, a także za swoją skuteczność i niezawodność. Platforma jest ceniona przez profesjonalnych traderów, jak również początkujących inwestorów, którzy chcą handlować kryptowalutami z dźwignią. W ciągu kilku krótkich lat Bitget stał się jednym z cenionych graczy na rynku i zyskał zaufanie wielu zadowolonych klientów.

   Reflink - https://www.bitget.com/en/referral/regis...e=VZM34374

   Kod jesli by refa nie złapało: VZM34374

   czysty link - https://www.bitget.com/en/
  • By marek505
   Promocja trwa od 08.02- 23.02.2023
   Do zgarnięcia po 25$  dla NOWYCH osób + 25 za każdą nową poleconą osobę.
   Jeśli masz domowników, możesz wyciągnąć z tego więcej, bo aż 75$+
   Jeśli masz już konto po rejestrujesz swój udział w promocji na koncie i prostu polecasz dalej i zgarniasz po 25$ od osoby, a polecona osoba też dostaje 25$ WIN/WIN
    
   Jeśli nie masz konta, to lecimy z tym 
   Kroki do zrobienia:
   1. Zakładasz konto z linku promocyjnego po poprawnym spełnieniu warunków otrzymasz 25$ od Bybit
   REF - https://partner.bybit.com/b/marek505
   Czysty link https://www.bybit.com/en-US/
   2. Weryfikujesz konto do poziomu KYC LVL 1
   3. Depozyt na min 100$ maksymalnie do 7 dni od rejestracji
   4. Kręcisz Volumen tradingowy na 500$ (można kupić jakiś token i od razu sprzedać na spot)
   Po wypełnieniu zadania można przejść do polecania, aby włączyć promocję u siebie należy się do niej zgłosić na zalogowanym koncie Bybit
   Tutaj Artykuł dotyczący promocji - https://announcements.bybit.com/article/referral-valentine-s-share-the-love-to-earn-50-usdt-and-30-commissions--blte402bdbabba6b889/
  • By marek505

   Bybit to ciągle młoda, ale dobrze rozwijająca się giełda kryptowalut, założona w 2018 roku.
   CEO i założyciel giełdy to Ben Zhou.
   Bybit szybko zyskał reputację jako jedna z najlepszych platform handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty, oferując użytkownikom szybką i bezproblemową obsługę, wysokie limity i atrakcyjne funkcje handlu dźwignią.
   W ciągu kilku krótkich lat Bybit stał się jednym z liderów branży, a jego popularność wciąż rośnie.
   Dodatkowo giełda oferuje wiele bonusów i giveaway na różne okazje jak np. walentynki jeśli korzysta się z linków partnerskich.
   Zapraszam, aby się zapoznać z tą opcją.
   REF - https://partner.bybit.com/b/marek505
   Czysty link https://www.bybit.com/en-US/
  • By tkolpaczek
   Gra umożliwia stworzenie własnego wirtualnego zwierzaka w formie tokena NFT wykorzystując generator AI lub zdjęcie (np. swojego własnego pupila). Za wykonywanie codziennych czynności otrzymujemy punkty energii oraz doświadczenia (XP), dzięki którym zwierzak może zwiększać swój poziom i zarabiać dla nas jeszcze więcej.
   Użytkownicy IguVerse są nagradzani tokenami $IGUP (już dostępne na giełdzie pancakeswap oraz biswap). Maksymalna nagroda zależy od poziomu energii, rangi i poziomu twojego NFT, a także liczby zwierzaków, ich zdrowia, bonusów (z systemu polecania i stakingu. Wykonując zadania, użytkownicy otrzymują punkty energii (maksymalnie 100), które są następnie konwertowane na tokeny IGUP na koniec iteracji gry, w okresie 24 godzin między 00:00 UTC a 23:59 UTC. Możesz sprawdzić licznik czasu do końca tej iteracji gry w menu głównym. Aby otrzymać tokeny, musisz zebrać co najmniej 60 punktów energii. W przeciwnym razie energia zostanie zmniejszona o połowę i przeniesiona na następny dzień. Każdego dnia nasze zwierzaki się męczą, więc trzeba dbać również o uzupełnianie ich paska zdrowia.

   IguVerse pozwala użytkownikom zarabiać na wykonywaniu prostych, codziennych zadań takich jak:
   1. Zadania społeczne (razem 70pkt)
   1A. Udostępnianie statusu (50 pkt)
   Możesz udostępnić niektóre treści za pomocą swojego identyfikatora zwierzaka (zdjęcie używane do weryfikacji) lub tylko swojego identyfikatora zwierzaka. Możesz to zrobić, łącząc Instagram, TikTok, Twitter (dostępne wkrótce) i tworząc post lub relację.

   1B. Weryfikacja statusów innych osób (20pkt)
   Możesz także pomóc projektowi i sprawdzić, czy inne konta opublikowały Pet ID. Kliknij zadanie weryfikacyjne, które da ci czyjąś nazwę użytkownika, sprawdź konto i wybierz, czy Pet ID został wysłany, czy nie.

   2. Zadanie fizyczne - chodzenie (15pkt)
   Po prostu idź nieprzerwanie przez 20 minut. Aby zadanie działało prawidłowo, musisz zezwolić na korzystanie z Twojej geolokalizacji. Kiedy się zatrzymasz, czas też się zatrzyma. Możesz zatrzymać stoper. Możliwe jest wykonanie zadania z aplikacją w tle na urządzeniach z systemem iOS.

   3. Gra zręcznościowa (15pkt)
   W tym zadaniu grasz w grę zręcznościową, w której musisz skakać przez przeszkody i zbierać owoce. Po trafieniu w krzak tracisz życie. Masz tylko trzy życia każdego dnia.

    
   Na początku otrzymanie pełnej nagrody za każdą rangę zajmuje tylko 2 dni. Na przykład Rare Rank NFT (10% dziennego odblokowania bez premii i maksymalna nagroda 1896,3) ze 100 PW i 100 energii zdobytymi każdego dnia da ci 948,15 tokenów pierwszego dnia i 1896,3 następnego dnia. Gdy bonus przestanie być aktywny, Twoje nagrody spadną do kwoty określonej przez poziom odblokowania NFT. Ponieważ jednak każdego dnia otrzymujesz nagrody za ten dzień i za kilka poprzednich dni, dzienne odblokowanie będzie się „kumulować” i zwiększać codziennie, aż osiągnie maksymalną dzienną nagrodę. Otrzymasz więc 379,26 nagród siódmego dnia, 568,89 nagród ósmego dnia itd., aż wrócisz do 1896,3 nagród każdego dnia. Możemy więc powiedzieć, że otrzymasz swoją maksymalną dzienną nagrodę z opóźnieniem wynoszącym 10 dni.
    
   Można zacząć grać za darmo i wygenerować swojego pierwszego zwierzaka bez żadnych kosztów - będzie zarabiać on dla nas około $0.25-$0.30 (po odliczeniu dziennego uzupełnienia energii)
   Dostępne są również płatne rangi, które wyglądają następująco:
   Starter - nagroda dzienna ~150 IGUP (~$2.59) - cena zakupu $60
   Common - nagroda dzienna ~300 IGUP (~$5.18) - cena zakupu $100
   Uncommon - nagroda dzienna ~630 IGUP (~$10.88) - cena zakupu $200
   Unusual - nagroda dzienna ~963 IGUP (~$16.59) - cena zakupu $300
   Rare - nagroda dzienna ~1896 IGUP (~$32.66) - cena zakupu $600
   *Wszystkie operacje wymagają niewielkiej ilości tokena BNB, który będzie potrzebny na pokrycie fee.
    
   Link do strony: https://iguverse.com
   Mój reflink: https://iguverse.com/download/r/b3xd811p
   Mój kod polecający: B3XD811P
    
    


×