Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

W temacie kryptowalut jestem od połowy 2016 roku. Moim celem inwestycyjno-spekulacyjnym jest pomnażanie BTC, a nie USD. Widzę czerpię głównie z ogólnodostępnych, darmowych źródeł. Z płatnych informacji również korzystam, ale w mniejszym stopniu.

W dzienniku będę publikował zawierane transakcje oraz informacje, które uznam za wartościowe i przydatne dla innych. Wyniki będą prezentowane w formie procentowej, a nie ilościowej.

Moment w którym zdecydowałem się prowadzić dziennik jest odrobinę niefortunny, bo na ostatnich transakcjach jestem na sporym minusie. Otworzyłem też dwie grubsze transakcje na mid term dlatego spora część kapitału spekulacyjnego jest zablokowana.

Na chwilę obecną portfolio wygląda tak:

LONG TERM - coiny poza giełdą

LSK
WAVES
LTC
ETH
NXT
ARDR
XEM
EDG
XLM
EXP
SC
NEO

Z części tych inwestycji nie jestem zadowolony. Przy najbliższej okazji cenowej pod młotek idą: XLM, EXP, EDG, SC (chyba w 2020 :lol:). NXT i ARDR - Sporo na tym zarobiłem i trzymam dalej z sentymentu :)

Do tego zestawu chcę dołożyć DASH, ale na razie cena zaporowa. Zobaczymy czy uda się taniej kupić. Ewentualnie OMG.

MID TERM - coiny na giełdzie

XRP
LSK
NXT
NXS

Tutaj coiny z potencjałem na większy wzrost w okresie średnioterminowym - kilka tygodni. Gdy cena będzie zadowalająca sprzedam w całości. Zastanawiam się czy NXS nie przerzucić na long. Kupiłem w bardzo dobrej cenie kilka dni temu. Dużo się dzieje wokół tej waluty. W 2018 roku kurs może fajnie podskoczyć.

SHORT TERM - coiny na giełdzie

VIA
ARK
QTUM
ZEN
RLC
XVG
PIVX
PART
WAVES
OK

Większość kupiłem na ostatnim dołku. Kieruję się tylko wykresem, fundamentalne przesłanki są nieistotne. Czekam na kilkuprocentowy wzrost i zamykam transakcje. Tutaj rotacja coinów jest dość duża. Czasem otwieram i zamykam transakcje nawet tego samego dnia. Na jeden ruch przeznaczam zazwyczaj 2% wartości portfolio (mid + short term).

60% profitu z mid i short term wypłacam z giełdy w BTC. Pozostałe 40% powiększa kapitał spekulacyjny.

--

Wartość altów w stosunku do BTC sporo spadła w ostatnim czasie. Jest to spowodowane dużym wzrostem ceny BTC. Na parze USD/alt co chwila mamy nowe ATH. Natomiast na parze BTC/alt sytuacja wygląda odwrotnie.

ETH

eth-min.thumb.png.b677e3f33dbad2358bbb06f069e30e9e.png

LTC

lit-min.thumb.png.1eed5c6b7a03d8ca892265ae3d9d5bc3.png

Zielona linia to cena w USD, żółta to cena w BTC, niebieska to kapitalizacja rynkowa.

Z tego powodu inwestycje długo terminowe mogą nie przynosić pożądanej korzyści w postaci pomnażania bitcoinów. W związku z tym przeprosiłem mid i short termy pozwalające na szybsze realizowanie zysków w BTC.

Uważam, że w perspektywie lat wartość bitcoina będzie rosła. Pod warunkiem oczywiście, że nie wydarzy się jakaś gigantyczna katastrofa.

--

Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem utraty całego kapitału. Informacje zawarte w dzienniku nie są poradnikiem inwestycyjnym tylko moją subiektywną oceną rynku, która nie zawsze może okazać się słuszna. Nie sugeruj się tym co tutaj przeczytasz i nie podejmuj na tej podstawie decyzji inwestycyjnych.

Edited by Nun

Dużą część kapitału spekulacyjnego zdecydowałem się wrzucić w NXT. Kupiłem 21.11.2017 po 0.00001492

PfTJ7Rq.png

25.12.2017 posiadaczom NXT mają być przydzielane tokeny Ignis. Spekulanci wykorzystają ten fakt aby podpompować delikatnie cenę NXT. Coina kupią też osoby rzeczywiście zainteresowane otrzymaniem Ignis. Powinno to spowodować wzrost kursu.

Górkę cenową obstawiam w okolicach 10-15 grudnia. W tym czasie planuję zrealizować zysk mid term.

Długoterminowo również trzymam NXT więc i tak dostanę darmowe tokeny Ignis.

Edited by Nun

Wczoraj w nocy PIVX sprzedany z zyskiem.

PIVX - profit 21.7%

F0pdS2f.png

Na NXT pierwsza pompka już za nami:

QY3t799.png

Moim zdaniem to jeszcze nie koniec. Take profit mam ustawione na trzech poziomach - pierwszy 0.00004834

Edited by Nun

NAV kupiony na krótko za 0.00010154

VIA - profit 17.4% - dwa dni

Pc8BykS.png

STRAT - kupiony po 0.00057748

1ST - kupiony po 0.00004073

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZEN sprzedany w dwóch partiach. Sumaryczny profit:

ZEN - profit 10.9% - pięć dni

2srvJcR.png

FTC kupiony po 0.00207089

Edited by Nun

NAV sprzedaż - profit 10.5% - 1 dzień

VHkgcnb.png

*Zysk procentowy liczę od wartości BTC przed i po, czyli z uwzględnieniem prowizji dla giełdy.

---------------------------------

QWARK - kupno - 0.000016

Edited by Nun

XVG sprzedaż - profit 11.2% - 5 dni

EZH5pzC.png

1ST sprzedaż - profit 13.5% - 1 dzień

vBhEMqb.png

RLC sprzedaż - proftit 9.4% - 6 dni

QEQDHaH.png

ADX - kupno - 0.00012997

Edited by Nun

XEM - kupno - 0.00002438

DMD - kupno - 0.001098 -  take profit + 20%

Na jakiej ew. na jakich giełdach handlujesz? jeśli nie jest to tajemnicą.

Teraz głównie Bittrex. Jest dużo coinów. Giełda działa płynnie, nie laguje.

DMD - profit 11.8% - 1 dzień

Xv4fFta.png

PART - sprzedaż - profit 9.4% - 9 dni

sb2ITfw.png

Pozbyłem się też EDG, które w założeniu kupiłem na long term. Trzymałem od maja. Po drodze przegapiłem dwie górki. W poniedziałek przelałem na giełdę i ustawiłem stop loss. W szczytowym momencie był delikatny profit, ale finalnie spadło do poziomu stop loss i sprzedałem praktycznie bez zysku.

VIA - kupno - 0.00020138

Dokupiłem NEO na longterm w cenie 0.00251320

Symbolicznie co prawda, ale mam zablokowaną dużą część środków no i jeszcze kupno NSX ustawione :) Trochę jeszcze zjedzie i powinno się zamknąć.

STRAT - sprzedaż - profit 14.7% - 3 dni

EJwtGrq.png

POWR - kupno - 0.0000412

MCO - kupno - 0.00078937

Cóż, dziś nie bardzo mam co wkleić :) Większość otwartych pozycji na minusie czeka. Wstrzymam się też na razie z otwieraniem nowych.

Jednak coś dziś wpadło i to całkiem konkretnie :)

XEM - sprzedaż - profit 67.6% - 3 dni

bQdJlm1.png

Sytuacja na altach powoli wraca do normy. To był dobry czas na zakupy. Jednak z powodu zamrożenia dużej części kapitału w NXT oraz LSK mam niewiele pola na ruchy i nie skorzystałem z dobrych cen.

Na LSK bardzo duża strata. Nie zamierzam na razie uciekać. Ta moneta ma swoje humory, a ruchy ceny są duże w krótkich odstępach czasu. Od czerwca 2017 mieliśmy tu trzy solidne pompki. Liczę, że na kolejnej fali wycofam środki z profitem.

NXT - tutaj duży plus, ale cały czas sytuacja jest w zawieszeniu. Do forka pozostaje coraz mniej czasu. Pierwszą dużą partię już sprzedałem z zyskiem. trzy kolejne czekają. W międzyczasie sprzedawałem też kilka bardzo małych partii aby mieć na otwieranie krótkich zleceń na innych krypto.

Przelałem też na giełdę NXT i ARDR które trzymałem na cold waletach. Robię taki ruch dość rzadko. Zazwyczaj nie ruszam coinów z poza giełdy, chyba że chcę się ich pozbyć na dobre.

Obstawiam jeszcze jedną szpilę na NXT przed forkiem, a potem zjazd. Jeśli scenariusz się sprawdzi sprzedam wszystko - coiny NXT kupione niedawno + NXT i ARDR przelane z cold waletów. Następnie na dołku odkupię część i wypłacę z giełdy.

Jestem odrobinę zblokowany bo przelałem też sporą część bitka z giełdy. Po wrzuceniu NXT, ARDR i EDG z cold waletów na giełdę zrobiło się tam za grubo i postanowiłem dla równowagi wyjąć btc.

Tak więc sytuacja rozwojowa ;)

Edited by Nun

MCO - sprzedaż - profit 10.1% - 2 dni

CQLD2tZ.png

Ostatnio popularne są grupy pompujące. Można tam znaleźć sygnały, na temat coinów które jak to się pięknie mówi, mają być promowane.

Jeśli otrzymujesz taki sygnał nie wchodź na ślepo tylko patrz co się dzieje. Gdy w momencie sygnału na danym coinie jest już szpila +25% prawdopodobnie za chwilę będzie zjazd. Jeśli wjedziesz będziesz biedniejszy o 25% lub więcej :)

DCR - kupno - 0.00358132

Edited by Nun

DCR - sprzedaż - profit 12% - 1 dzień

gz3DhTw.png

ETC - kupno - 0.00191495

Szybki temat. Nie zdążyłem wstawić tu informacji o zakupie i już sprzedałem z zyskiem.

GCR - sprzedaż - profit 17.2% - 45 minut :)

29BkgrQ.png

SNT - kupno 0.00000374 - take profit 10%

SNT - sprzedaż - profit 9.4% - 7 godzin

vkXIGRp.png

BCC - kupno - 0.08400001

STORJ - kupno - 0.00005354 - take profit 10%

STORJ - sprzedaż - profit 10.1% - 1 dzień

fLqVaAt.png

BCC - sprzedaż - profit 5.4% - 1 dzień

MABLs6x.png

RNC - kupno - 0.00000922

TRIG - kupno - 0.00004911

ETC - sprzedałem bez profitu. Od momentu kupna mocno zjechało. Teraz delikatnie odbiło więc wykorzystałem moment aby wyjść bez straty.

bZxG1Jb.png

GAME - kupno - 0.00012704 - take profit 20%

SYS - kupno - 0.00002465 - take profit 50%

Edited by Nun
  • Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment
      KANGOT

OFICJALNY START: 23 marca 2020 r.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Plany zaczynają się 100$ do 50 000$. Plany są tak stworzone, że można zrobić upgrade z niższego planu do wyższego.
      Za aktywację kontraktu i upgrade jest opłata 10$, jest naliczana za każdym razem kiedy robimy upgrade.
      Robiąc upgrade do dowolnego wyższego pakietu, wpłacamy tylko różnicę plus 10$ opłaty.
      Kontrakty za 100$, 300$ i 500$ pracują do 200% ROI, a kontrakty za 1000$ i wyższe do 300% ROI.
      Plany za 25 000$ i 50 000$ - tu jest dodatkowo 2% udziału w sprzedaży globalnej firmy

BONUS WYCIECZKOWY:
      $100 - wycieczka 3 noce/4 dni w Hotelu 4 lub 5 gwiazdek
      $300 - darmowy abonament w klubie turystycznym na okres 6 miesięcy
      $1000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 3 noce
      $5000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 7 nocy
      W tej chwili nie będzie można skorzystać, ale mamy kody, które możemy wykorzystać w terminie po wirusie.
      * do wycieczek trzeba samemu opłacić podatki, koszta dojazdu i wyżywienia. 

WPŁATY I WYPŁATY:
      Minimum do wpłaty to 100$ (nie wpłacamy na balans, tylko do razu na plan lub upgrade)
      Minimum do wypłaty to 100$, opłata, fee za wypłatę to 3%. 
      Wypłaty są manualne, zlecamy je w 2 dni - poniedziałek i wtorek, a wychodzą w nocy z czwartku na piątek.
      Nie można reinwestować z balansu, należy dokonać wypłaty i dopiero znowu wpłacić na upgrade.
      Wpłaty i wypłaty są w BTC, ale przy wpłacie środku są przeliczane na USD, a przy wypłacie z USD na BTC.
      W firmie trzeba zrobić obowiązkowo KYC - mamy jeszcze na to 1-2 tygodnie, zanim to będą respektowali.
      Rejestracja jest darmowa i można sobie zająć miejsce w strukturze, ale bez wpłaty nie będziemy mieli dostępu do pełnej wersji biura.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Kangot ma bardzo atrakcyjny plan afiliacyjny dla osób aktywnych, które chcą zapraszać inne osoby do udziału.
      Prowizja bezpośrednia za osobę, która rejestruje się z naszego linka - 10% wartości kontraktu lub upgrade'u
      Prowizja ze struktury binarnej - 10% ze słabszej nogi w naszej strukturze, po aktywacji tzw. binarki.
      Aby aktywować binarkę, musimy mieć 1 osobę za min. 100$ na lewej stronie i 1 na prawej stronie.
      Te osoby muszą być zaproszone przez nas, nie mogą to być spady od sponsora lub naszych poleconych.
      Co do spadów, to są one możliwe z góry oraz od naszych osób zaproszonych lub ich ludzi.
      Należy pamiętać, że binarkę powinno się budować, tak aby obie nogi były w miarę równe.
      Na 1 nodze/stronie powinniśmy mieć spady od sponsora, a drugą budujemy sami z naszymi poleconymi.
      Plan binarny jest dobrze skonstruowany, bo są limity - możemy wypłacić dziennie tylko tyle, ile wynosi nasz pakiet.
      Drugi limit - globalny, w razie gdyby ktoś próbował oszukać system, jest blokada 35% wartości dziennych wpłat.

BARDZO WAŻNE - wszystkie prowizje (bezpośrednia i binarna) to jakby akceleratory dla naszej własnej inwestycji.
      Prowizje liczą się nam do 200% lub 300%, które możemy zarobić, więc każdy kto aktywnie poleca i zarabia,
      musi również inwestować dalej, robić upgrade do kolejnych pakietów, bo przestanie zarabiać z prowizji.

RANGI I NAGRODY:
      W Kangot mamy rangi i nagrody (finansowe i rzeczowe, lub do wyboru) za wyniki w planie binarnym.
      Jeśli wybieramy nagrodę pieniężną, to jest ona zlecana osobno i nie zalicza się do naszego 200% czy 300%.
      Nagrody te wypłacamy w osobnej zakładce, również w pon.-wt. i dochodzą z czwartku na piątek, w nocy.
      Słaba strona jest codziennie resetowana po wypłacie prowizji, ale pokazuje się też historyczna cała wartość.
      Ta wartość naszej słabszej nogi od początku jej aktywacji liczy się do Rang, które osiągamy za wyniki.

OPIS:
      Na opisywaną dzisiaj przeze mnie firmę, zwróciłem uwagę przede wszystkim ze względu na osobę CEO - Roberto X. Gonzalez.
      Jest to znana osoba, która pracowała w dużych firmach i korporacjach na stanowiskach kierowniczych,
      np. Vice President ds. sprzedaży i komunikacji w Herbalife. Pracował też w Pepsico, Cydsa, Active, Visalus itp.
      Roberto posiada i zarządza wieloma firmami z branży turystycznej, głównie są to tzw. kluby podrożnicze i porównywarki cen.
      Jego firmy obsługiwały (przed pandemią) ok. 25 000 rezerwacji dziennie. Jego oprogramowanie jest używane w innych firmach.
      Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to zapraszam do oglądnięcia wywiadu, który przeprowadziłem osobiście z CEO:

Zadaliśmy Roberto dużo trudnych pytań - odpowiadał bez zająknięcia i przygotowania. Widać jego entuzjazm, nie jest to słup czy aktor,
       jak to ma często miejsce w innych firmach o podobnym profilu działalności, co jest dla mnie dużym plusem. Jest z nim świetny kontakt.
      Oczywiście sama osoba CEO to nie wszystko i żadna gwarancja sukcesu, ale buduje to wiarygodność i zachęca inwestorów.
      Drugą rzeczą, która zwróciła moją uwagę to dodatkowy produkt, jaki daje nam firma - bonusowe wycieczki do pakietów.
      Pierwsze co się nasuwa, to po co komuś teraz wycieczki - wiadomo, że teraz się nie pojedzie, ale kody można wykorzystać w innym terminie.
      Dla mnie liczy się to, ze względu na to, że z doświadczenia wiem, że takie firmy z produktem (np. CashFX) zazwyczaj dają radę i długo działają.
      Firma jest porównywana z CashFX, a wiele liderów z Cash Forex Group już dołączyła do Kangot i widać ogromne zainteresowanie.
      Na YouTube można sprawdzić ile dużych liderów i crypto influencerów już jest w Kangot - to kolejny plus, bo społeczność jest MEGA ważna.
      Ja rejestrowałem się dosyć szybko pod dużym zagranicznym liderem, z którym działam od paru lat, jest on w rankingu nr. 1 na tą chwilę.
      Dzięki szybkiej decyzji i działaniu, udało mi się zbudować w parę dni sporą grupę i mam też bardzo dużo spadów, co pokazuje moc.
      Założyłem i prowadzę grupę na FB - https://www.facebook.com/groups/kangotpolska/ - nie ma tu linków, tylko pomocne grafiki i informacje, zapisy z webinarów, zapowiedzi webinarów itp. Ja prowadzę webinary z partnerami biznesowymi, wkrótce będą ustalone ich stałe pory w tygodniu.
      Jeśli chcesz zobaczyć jeden z takich webinarów, to tu masz link do zapisanego webinaru z 31.03:
      Kolejny plus, to przemyślany plan kompensacyjny, przede wszystkim prowizje liczą się do naszego 300%, więc jak zarabiamy, to 
      musimy robić upgrade, jak nam się wyczerpie limit zarobków, więc nie ma opcji na wysysanie kasy z firmy z 100$ inwestycją.
      Kolejna atut to limity w binarce i KYC - ciężko będzie tu robić wały na podkonta, bo każdy musi się zweryfikować dokumentem.
      To wszystko stawia Kangot (w mojej opinii) w czołówce tego typu programów i dobrze rokuje na długie działanie firmy.
      Na ten moment udało mi się zarobić już ok. 7500$, bo zaangażowałem w ten projekt paru liderów i struktura rośnie z dnia na dzień.
      Podsumowując - długo czekałem na firmę, która mi się na tyle spodoba, że będę w niej aktywnie działał i budował duży zespół.
      W Polsce firma raczkuje, więc może jest dobry moment ma dołączenie do nas ? Jeśli chcesz budować, to ważne, abyś
      zarejestrował się jak najszybciej. Bez wpłaty nie ma wglądu do pełnej wersji naszego biura (dashboard), ale rezerwujesz miejsce
      w strukturze binarnej, więc czas rejestracji ma znaczenie, bo możesz mieć większą szansę na dużo spadów.
      Osoby z mojego zespołu mogą liczyć na indywidualny kontakt i pomoc oraz materiały i pomoce do promocji.
      Prawdopodobnie powstanie też Landing Page, dzięki czemu każdy chętny będzie miał własną stronę do promowania.

https://app.kangot.com/register?ref=8WVCBSX

MOJA WPŁATA:
      Obecnie posiadam pakiet za 3000$, ale jutro/pojutrze będę robił upgrade do 5000$.
      Moja grupa szybko się rozwija, jestem chyba pierwszą osobą, która wprowadziła Kangot do Polski.
      Zakładam więc, że na kolejny pakiet za 10 000$ wejdę już za niedługo.

• By Kryptokox

Booom!
      Jak widać ostatnio na hyipowym rynku ciszaaaaaaaaaaaaaaa. Przychodzę do was z tematem, który być może ma szansę być w przyszłości w innym dziale niż hyip.
      Jako jeden z pierwszych w Polsce i na świecie przedstawiam wam temat o nazwie 1 Click Trading System!
      Nazwa: 1 Click Trading System
      Data startu: Przyszły tydzień, ale można się już rejestrować.
      O projekcie:
      Najfajniejsze jest to, że przy większości ponziaków można się tu było rozwodzić o legendzie ich zarabiania, tradingu, arbitrażu, co to nie tworzą itd. a tutaj?
      Richard Hornshaw i Doyle Shuler stworzyli platformę oraz algorytmy tworzące sygnały i dające nam przez ich aplikację sygnał o tradzie, który akceptujemy bądź nie.
      Mamy w 100% kontrole nad naszymi środkami. Nasze konto/a giełdowe podpinamy przez API. Działa to w ten sposób, że na aplikację będziemy dostawać sygnał dźwiękowy i jednym kliknięciem albo otwieramy pozycję albo nie. Całość załatwiamy 1 kliknięciem. Oni już mają poustawiane Take Profit i Stop Lossy. Subskrypcja wynosi 99$ miesięcznie ($3.30 za dzień) z czego 70% idzie na hajs na program ref., a 30% do firmy.
      Dobry kumpel miał z nimi calla, przegadał temat itd. i śmiało stwierdziliśmy, że jeżeli produkt będzie dobry, a wszystko na to wskazuje to mamy mega temat na dłużej z możliwością jego budowy na światową skalę. Pogadałem też z Richardem teraz i zadałem kilka pytań z mojej strony. Oni KYC nie będą wymagać, co na pewno wiele osób ucieszy, aczkolwiek sam temat jest legalny i wszystko się tutaj spina.
      Wersja beta będzie w następnym tygodniu, więc jesteśmy na etapie budowania struktury i tyle. Świeżynka nad świeżynkami :)) 
      Twórcy

Richard Hornshaw
      Gość z UK, miałem przyjemność z nim porozmawiać, doświadczony życiem facet. Mega przyjemna osoba w rozmowie, możecie bezpośrednio z nim pogadać w social media.
      Jego profil FB: https://www.facebook.com/richhornshaw

Doyle Schuler
      Z tym Panem nie rozmawiałem, ale wydaje się być również dobrym człowkiem. Jego profil na Facebooku również legit.
      https://www.facebook.com/doyleshuler
      Jak to działa?
      100% twoich środków jest ciągle na twoim koncie giełdowym i 100% profitu należy do Ciebie. Nikomu nie wysyłasz swoich crypto i nie łudzisz się, że może Ci oddadzą. Rejestrujesz się na platformie i opłacasz subskrypcję $99 od razu po rejestracji. $70 idzie na banalny program ref i reszta to ich zarobek. Brak jakichkolwiek opłat fee przy tradingu za pomocą 1click Subskrybcje możesz anulować w dowolnym czasie, jeśli Ci się nie podoba. Ma być 7 dniowa opcja darmowa, tzw. FREE CLICKER, ale nie zbadałem jeszcze o co chodzi. Możesz podłączyć się z dowolną ilością dostępnych giełd. Na dniach będą szczegółowe filmiki jak zacząć i jak podłączyć się prze API itd. Twoje konto 1Click podłączasz przez API z twoim kontem na giełdzie, aby mogły się one komunikować między sobą. 1Click nie ma żadnego dostępu do twoich środków. Jedynie przez API przechodzi sygnał w obie strony i to Ty decydujesz co zrobić. W aplikacji 1Click będziesz klikał na przykład "Take a trade". 1Click przez API wysyła sygnał do Twojego konta Binance, żeby otworzyć pozycję. Ustawione są zarówno parametry stop loss i take profit. Zatem dla przykładu, 1Click przesyła przez API sygnał, aby dokonać sprzedaży i dzieje się to na naszym koncie Binance automatycznie, dokładnie tak jakbyśmy to robili ręcznie. Oczywiście będziesz wybierał jaką kwotę chcesz przeznaczyć na dany trade. Po ustaleniu kwoty będzie otrzymywał sygnał na telefonie, drink, drink, wibracje, cokolwiek. Następnie jeśli klikniesz Take a trade to na Twoim koncie zostanie zakupiony jakiś coin. W razie W, ustawiony stop loss na około 10-15% w razie spadków sprzeda to ze stratą ale zabezpieczy przed większym spadkiem Jednak jeżeli cena od zakupu zaczyna rosnąć to rośnie rośnie i rośnie. Nasz stop loss idzie razem ze wzrostem, czyli jeżeli po wzrostach nastąpią spadki i nasz trade zacznie spadać i osiągnie próg stop loss to i tak będziemy na fajny plus. Więcej można zobaczyć na prezentacji po angielsku w 6:30 dostępnej w linkach na końcu tego opisu. Właściciele podobnie jak my są zmęczeni ponziakami, w których potracili wiele kasy, są przeciwni temu i mówią o tym w oficjalnej prezentacji. Jest zatem produkt, który ma predyspozycje stać się dobrym produktem. Nie mamy obiecanych żadnych procentów z tradingu. Na dniach będą jakieś wyniki na ich stronie udostępniane, ale nie będą to procenty. Oczywiście przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych rezultatów i firma o tym informuje. Mamy niesamowicie prosty program ref. o którym przeczytasz poniżej. 

Program poleceń
      Skąd w ogóle kasa na program ref? Z subskrypcji, którą każdy płaci na starcie 70$ idzie na program ref podzielony na 9 poziomów + bonus, jeżeli masz powyżej 5 bezpośrednich poleconych. Reszta to zysk twórców. Ma to logiczne uzasadnienie ich zarobku, a oferują dla programu ref bardzo dużą część kosztów subskrybcji. To zachęca dużych liderów, którzy ochoczą wchodzą i będą wchodzić w ten temat.
      Prowizja jest wysyłana instant na wasze konto, jak tylko partner opłaci subskrypcję. Zapytacie ILE ?
      9 poziomów poleceń w dół Nieograniczona ilość rozbudowy struktury bezpośrednio $7 w BTC instant na wasz portfel z każdego z 9 poziomów miesięcznie przy opłacie subskrypcji i jej przedłużeniu. Zarabiasz dodatkowe 7$ z każdej osoby jeśli masz 5 bezpośrednich poleconych pod sobą <3  Zapoznajcie się z planem ref  dokładnie tutaj od 5:46 zaczynają sięprzykłady:    
      Wymagania:
      - Rejestracja i opłata subskrybcji 99$ w BTC
      - Posiadanie BTC i ETH na waszym prywatnym koncie handlowym na jednej z giełd - Binance, HitBTC, Bittrex  i nieoficjalnie Kraken i Bitfinex
      - Pobranie ich aplikacji i połączenie się przez API
      - Kapitał jakim będziesz grał zależy od Cb. Wszystkie środki są bezpieczne na twoim koncie na giełdzie. Nikomu ich nie wysyłasz.
      1. Wchodzimy w https://www.1ClickTradingSystem.com/kryptokoxteam i klikamy zakładkę JOIN lub niżej JOIN NOW
      2. Podajemy potrzebne dane (KYC nie jest wymagane przez 1Click, zatem dowolne)
      3. Ustalamy swoją nazwę użytkownika i hasło
      4. Możemy wpisać dowolną nazwę waszego reflinka tak jak macie to u mnie "kryptokoxteam"
      5. Przechodzicie dalej i aktywujecie Subskrypcję opłacając 99$ w BTC. Jak transakcje wpadnie w blockchain to możecie się już zalogować i ustawić wasz adres BTC to automatycznych prowizji.
      6. Możecie polecać temat dalej.
      Ciąg dalszy nastąpi po wdrożeniu produktu...
      Krótkie OVERVIEW:

Oficjalna prezentacja:

UWAGA! Jesteśmy przed startem, dlatego miejcie na uwadze, że nie wszystko jest jeszcze idealnie dopracowane. O projekcie wie dopiero około 200 osób! 
      Zapraszam do dyskusji!
    • By kopacz
      Szukałem filmu z instrukcją jak wypłacać z bitomatu a tutaj jest fajnie wszystko wyjaśnione więc postanowiłem podzielić się nim z wami

Mam nadzieje że się wam spodoba.
      Ps. to nie jest mój film jak coś.
    • By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.